Перейти до вмісту

Друзі. Проект буде закрито в кінці 2024 року. Перемоги і миру вам. Хай щастить. Слава Україні.

Фотографія
- - - - -

ВАЗ 2101 "Zhelezovski" (Миша) (80р.в.)


  • Please log in to reply
1179 replies to this topic

#21 Zhelezovski

Zhelezovski

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 1 225 Повідомлень:
  • Реєстрація 11-березень 11

Відправлено 15 лютий 2012 - 17:55

Вчора з Мишею відкопували тітоньок на якійсь дрібній Мазді. Вони не впоралися з керуванням і вивішали передню вісь. Ну а в мене при такій погоді в багажнику завжди лопата для снігу є в наявності.
Тітоньки трішки офігєли від таких розкладів - з темряви виринає копійка, стає біля них, вмикає аварійку, виходить чувак, заглядає під машину, витягує з багажника здорову синю лопату і починає працювати. Після, зіштовхує машину на твердий шлях і побажавши щасливої дороги їде в темінь. :)

#22 vataman0906

vataman0906

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 103 Повідомлень:
  • Реєстрація 14-червень 11

Відправлено 15 лютий 2012 - 18:51

з темряви виринає копійка

Я би по іншому написав: " З темряви виринає вершник... на сірому коні"...
Ну прямо лицар, не багато таких як ти залишилось. Молодець. :ay:
Щасти в машинобудуванні.
Зображення

#23 alexdoc

alexdoc

    Член клуба


  • Пользователи
  • 1 965 Повідомлень:
  • Реєстрація 04-березень 09

Відправлено 16 лютий 2012 - 13:55

Хозяину большой + за то, что так взялся за авто.
Хочешь сделать что-то нормально - сделай это сам!

#24 Zhelezovski

Zhelezovski

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 1 225 Повідомлень:
  • Реєстрація 11-березень 11

Відправлено 16 лютий 2012 - 14:47

Дякую всім за побажання і похвали. Постараюся "тримати" і надалі.

Сьогодні отримав один із найважливіших елементів копійочного сток-лука. Задній бампер. За таку чудову і кошерну штуку подяка виноситься Antop. Де там танцюючий смайлик? :)

#25 Zhelezovski

Zhelezovski

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 1 225 Повідомлень:
  • Реєстрація 11-березень 11

Відправлено 17 лютий 2012 - 13:03

Підійшла осінь. Миша справно возить сина в школу, мене на роботу. Особливих проблем немає. Із поточного - поміняв задні тормозні колодки та барабани. На диво, найбільше сподобалися феноксовські (я Фенокс дужже не люблю). По ходу діла поміняв дрібнички коло колодок (прижимні пружинки, шайбочки і т.п.).
До початку осені авто наїздило не мало не багато а 22 тис. км з моменту покупки.
І от, чергова поїздка на південь Київщини. В багажнику тарабанять ще совецькі крила, всякі кузовні дрібнички та мішок яблук для батька. :)
Поки їдемо, розкажу про мишачий движок. Зі слів хазяїна, на момент покупки движок проїхав приблизно 25тис. після чергової капіталки. В сумі з моїми вже 47 виходить. Це по самих оптимістичних прикидках. Скільки він пробіг загалом і який зараз ремонт - хз, одному Богу відомо. Капіталився движок, судячи з усього економно. Компресію все якось не виходило поміряти, хоча компресометр на стіні висить. Але тягне як для 1,2л непогано. Масла в помітних об'ємах не жере. Розпредвал доходяжний, частина рокерів явно зношені, під підозрою цеп. Викликають сумніви клапани і сідла, але це суто інтуїтивно. На даний момент в мене є і пару блоків, і голів, і кілька розпредвалів із постелями, і колінвали. Так що движок у мене буде в любому випадку.
І от, Миша у батька, віддав йому ключі й документи. І аж на серці защеміло, коли узрів її одиноку під гаражом. Поплескав по крилу "- До зустрічі. Ти будеш ще дового бігати по шляхах. Обіцяю!"...
___________________
Далі - хірургія і фейсліфтинг. Залишайтеся з нами!

Повідомлення відредагував Zhelezovski: 18 лютий 2012 - 03:40
Правлю помилки


#26 Nick_zp

Nick_zp

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 657 Повідомлень:
  • Реєстрація 05-жовтень 11
  • Откуда:Запорожье
  • Авто:ВАЗ-2101

Відправлено 17 лютий 2012 - 14:20

Очень интересный рассказ. Машине повезло, что она оказалась у такого хазяина!

#27 Antop

Antop

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 1 541 Повідомлень:
  • Реєстрація 26-квітень 08

Відправлено 17 лютий 2012 - 14:33

Zhelezovski, Друже, може ти не тим способом на життя заробляєш?;) На літературній ниві не пробував себе?
ВАЗ 2101 "Божья коровка"

#28 Zhelezovski

Zhelezovski

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 1 225 Повідомлень:
  • Реєстрація 11-березень 11

Відправлено 17 лютий 2012 - 16:31

Дякую за увагу до моїх скромних трудів. :)

Щодо літературної ниви. Раніше, в якості халтурки я писав статті на IT тематику в деякі російські і наші журнали. Зараз це діло полишив - часу така робота вимагає немало, а заробіток порівняно з основним моїм - невеликий. Тому для літературних екзерсісів мені служать ЖЖ та цей форум.

Щодо Миші. "Щастя" розбирати автомобільчик мені не дісталось. В той час дружина була на останніх місяцях вагітності, та й робота не терпіла. Батько ж як міг розраджував мій сум і добросовісно фотографував весь процес. На початковому етапі проблеми виникли із гаражем. Батьковий був зайнятий, а на вулиці вже почали сніжинки падати. Допоміг знайомий (мій колишній учень, я ще й в школі викладав певний час :bm:). Він щойно закінчив робити прибудову, яку планував перетворити в гараж. Отже, замість кота в гараж в'їхала "миша". Звичайно, це ускладнювало роботи, але дах над головою був.
Про процес фотки розкажуть більше, чим слова:
Зображення
Почали різати задницю. Крило було нормальне, але приварене косо-криво. Крім того, в наявності була парочка відмінних радянських крил.

Зображення
Виникла ідея "- А може "дев'ятку" зробимо? Для чого лишню вагу таскати з собою?". :multi:

Зображення
Стан справ, без коментарів.

Зображення
Піддомкратники, підсилювачі порогів, арки. Легкого життя не вийде. :multi:
_______________________
Далі - продовження хірургічних процедур. Залишайтеся з нами!

#29 Zhelezovski

Zhelezovski

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 1 225 Повідомлень:
  • Реєстрація 11-березень 11

Відправлено 18 лютий 2012 - 04:00

Ну і трішки жахів жигуліста, на ніч:
Зображення
Сліди попередніх ремонтів. Народ не заморочувався, з року в рік ліпили латка на латку.

Зображення
А я думав, "Що воно там підстукує?" :)

Зображення
Тут не краще.

Зображення
Папінька коментує. :)
_____________________
Далі - продовження хірургії і початок фейсліфтингу. Залишайтеся з нами!

#30 menshiy

menshiy

    Член клуба


  • Пользователи
  • 2 081 Повідомлень:
  • Реєстрація 22-травень 08
  • Откуда:Чернигов
  • Авто:Ваз 21213, дача логан 1.5 dci

Відправлено 18 лютий 2012 - 07:31

З захопленням проковтнув все вище написане. Один з найкращих БЖ за останній час на форумі який захоплюе своїм змістом

#31 Zhelezovski

Zhelezovski

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 1 225 Повідомлень:
  • Реєстрація 11-березень 11

Відправлено 18 лютий 2012 - 14:09

З захопленням проковтнув все вище написане. Один з найкращих БЖ за останній час на форумі який захоплюе своїм змістом

Дякую за похвалу! :ah:Триматиму і надалі. Цей форум мені дав досить багато, тепер настав час і свій внесок робити.

Добавлено через 53 минуты
Ну і міркування щодо мишачих перспектив.
Відразу скажу - робити повний сток з ідеальною поваркою планів не було. Роботи виконувалисяя силами батька і власника гаража (мого доброго друга). Часу, як і грошей було обмаль (у мене якраз народилася доця), машинка потрібна була як повітря. Звичайно, я міг би забрати у батька Renault Kаngoo, але знаючи його теплі почуття до Кенги не ризикнув. :)
Варити було що - від задка в повному об'ємі до обох стійок переднього бризговика. Машина була бита в ліве переднє крило, попередній хазяїн цього не приховував, та і заміну крила було явно видно. Від цього постраждала морда:
Зображення
Дивимося на те, як повернуте скло фари за годинниковою стрілкою і на те, як капот находить на кільце навколо фари.

Капот був явно рихтований, тому вирішили не особливо гратися з ним, а помаленьку шукати заміну, катаючись тимчасово із старим. Морду теж непогано було б поміняти, але вирішили рихтонути губу та переварити кріплення фар і цим обмежитися.
Вирішивши робити швидко, не особливо акуратно, але міцно взялися до роботи.
_________________________
Далі - The rise of Misha! Залишайтеся з нами!

#32 Zhelezovski

Zhelezovski

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 1 225 Повідомлень:
  • Реєстрація 11-березень 11

Відправлено 20 лютий 2012 - 10:50

Прийшов Новий рік, а я сидячи з дрібною донькою на руках роздивлявся фотки на екрані ноута. Поки що, мої руки не приторкалися до Миші, яка перебувала у стані реінкарнації.
Щоб не грузити читачів численними фото переварки, кину вибране, для історії.
Отже, мануал "Звари собі копійку сам":
Зображення
Початок робіт в багажнику. Вдалося купити дебелого листового металу за дуже приємні гроші і папінька тулить його куди тільки може.

Зображення
Вечір робочого дня. Нема сил навіть щуп тримати. :)

Зображення
Стан справ, правий бризковик.

Зображення
Права стійка мала тріщину ще на момент покупки авто мною. Експлуатація не покращила її стан. Вирішили не морочитися. Попутно підмачулили і лонжерон.

Зображення
А от ліву стійку розтовк я, коли навантажений під зав'язку робив обгін (Ділянка Вороновиця-Вінниця). Привіт рідному автодору, щастя вам і здоров'я! :multi:

Зображення
Накинули крило. На диво, нормально стало. З лівої сторони не так ажурно, але з проблемами впоралися.

Зображення
Викинули движок, коробку, кардан. Вчепили на перекидач, взялися за низ. Там ахтунг, як і скрізь загалом. Піддомкратники вісімочні, рідний домкрат я не використовую давно.

Зображення
Я цю фотку називаю "Поварка накладанням рук". "Лебеді" приварено - не розвалиться.

Зображення
І от, етап! Антикор дна. "Велкор", ну і попереднє профарбовування всього, що можна.

Зображення
Цікавий момент, який характеризує підхід попереднього власника до ремонту авто. Знайти аргон для заварки тріщини - та без проблем! Знайти копійчану пластмаску для кріплення важеля? Та нууу, краще шлангу затовчемо туди. :)
_______________________
Невдовзі - ексклюзивний колхоз мого авто. Залишайтеся з нами!

Повідомлення відредагував Zhelezovski: 20 лютий 2012 - 12:14
Правлю помилки


#33 vetalb

vetalb

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 357 Повідомлень:
  • Реєстрація 01-квітень 11
  • Откуда:Крым г.Керчь
  • Авто:Ваз 21011

Відправлено 20 лютий 2012 - 11:02

Хороша Миша Продолжай в том же духе.Смотрю прям как моя была гнилая.:ay:

Крым г.Керчь ваз 21011 1,5i 16v Январь 5.1-41 Бош 037
+79788169413 Виталий


#34 Andrew

Andrew

    Член клуба


  • Пользователи
  • 2 084 Повідомлень:
  • Реєстрація 20-січень 10
  • Откуда:Евпатория
  • Авто:ВАЗ 2101 1975

Відправлено 20 лютий 2012 - 20:54

По поводу шланга в ручке переключения передач, у меня так же было сделано, т.к. кусочек кулисы был отломан и родная пластмаска не держалась.:multi:
Отличный подход к машинке, приятно читать Ваш рассказ. Берегите отца, золотые руки у него!:ay:
Model One Jigyli 75

#35 Zhelezovski

Zhelezovski

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 1 225 Повідомлень:
  • Реєстрація 11-березень 11

Відправлено 21 лютий 2012 - 00:11

...у меня так же было сделано, т.к. кусочек кулисы был отломан и родная пластмаска не держалась.:multi:

Дик я розумію, коли є нештатна ситуація і треба щось видумувати. Але ситуация, коли все справне, а ти їздиш і знаєш, що десь там причаївся хоча і маленький, але колхоз, вище мого розуміння. В таких випадках я погано їм і сплю до тих пір, поки все не буде зроблено правильно. :)


Отличный подход к машинке, приятно читать Ваш рассказ. Берегите отца, золотые руки у него!:ay:

Дякую за похвалу! Передам батькові ваші слова, йому приємно буде.

#36 Zhelezovski

Zhelezovski

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 1 225 Повідомлень:
  • Реєстрація 11-березень 11

Відправлено 21 лютий 2012 - 17:41

Приїхав комплект Hankook Optimo K715. Миша на літо взута.

#37 Zhelezovski

Zhelezovski

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 1 225 Повідомлень:
  • Реєстрація 11-березень 11

Відправлено 22 лютий 2012 - 16:24

В декого з читачів може виникнути питання "- А чим же, Романе, твоя "копійка" відрізняється від інших?". І в мене є що відповісти на це запитаняя. :multi:
Зображення
Після одного прикрого випадку, мені захотілося ускладнити роботу автомобільним злодюжкам.

Зображення
Так, замок звичайний, гаражний. Основні сувальди не використовуються, лише ригельна система.

Зображення
Петлі зроблено з нержавіючого прутка-вісімки. Якщо і вирвуть, то скоріше шпильки завісів, чим це творіння.

Зображення
Вигляд з салону. Люк призначений для перевозки чогось довогого на зразок дощок, металопрофілю чи кисневого балону, фіксується гвинтами з багажника. Топливну магістраль перегнув і кинув над люком.
Роззяви, які спостерігали за процесом переварки, назвали вищеописане творіння "Інкасаторські Жигулі". :-)

Повідомлення відредагував Zhelezovski: 13 липень 2014 - 21:10


#38 Nick_zp

Nick_zp

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 657 Повідомлень:
  • Реєстрація 05-жовтень 11
  • Откуда:Запорожье
  • Авто:ВАЗ-2101

Відправлено 22 лютий 2012 - 16:46

Ещё бы сделать задние спинки сидений откидными 50:50 и было бы вообще супер:ay:

#39 Zhelezovski

Zhelezovski

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 1 225 Повідомлень:
  • Реєстрація 11-березень 11

Відправлено 22 лютий 2012 - 16:48

Ещё бы сделать задние спинки сидений откидными 50:50 и было бы вообще супер:ay:

Є такі плани.

#40 golden88

golden88

    Член клуба


  • Пользователи
  • 5 541 Повідомлень:
  • Реєстрація 19-січень 08
  • Откуда:Винница
  • Авто:VW Passat B5+

Відправлено 22 лютий 2012 - 20:34

еще бы штабу поставил)))




0 людей читають цю тему

0 користувачів, 0 гостей, 0 схованих користувачів

Яндекс.Метрика