Перейти до вмісту

Друзі. Проект буде закрито в кінці 2024 року. Перемоги і миру вам. Хай щастить. Слава Україні!

Фотографія
- - - - -

Автогражданка


  • Please log in to reply
724 replies to this topic

#661 VETERAN

VETERAN

    Член клуба


  • Пользователи
  • 7 872 Повідомлень:
  • Реєстрація 24-квітень 09
  • Авто:Найкласніше

Відправлено 01 березень 2017 - 10:52


Вам прийдуть гроші
Я вже маю досвід, що це зовсім не кінець - ще СК може оскаржити виплату і вимагати повернення коштів. Моєму татові вже раз заплатили, а через пів року прийшли арештовувати майно.

#662 samvexler

samvexler

    Новичок


  • Пользователи
  • 105 Повідомлень:
  • Реєстрація 10-липень 08

Відправлено 01 березень 2017 - 11:34

VETERAN, як можна бути таким песимістом?  :bw:

p.s. Тут хіба інший водій оскаржував рішення суду (у Вашому випадку, того, якого ми чекаємо від Залізничного суду) і пізніше зробив винним у ДТП Вашого батька - але таке доволі рідко буває, якщо чесно.


Страхова компанія БРОКБІЗНЕС, партнер клубу у Львові
(097) 223-88-69 або (032) 253-75-83 Віктор

#663 VETERAN

VETERAN

    Член клуба


  • Пользователи
  • 7 872 Повідомлень:
  • Реєстрація 24-квітень 09
  • Авто:Найкласніше

Відправлено 01 березень 2017 - 11:49

samvexler, песиміст - це добре поінформований оптиміст.

Було це ще за часів союзу - державне страхування. Просто пів року шукали до чого придертися. Ну як і ваша СК зараз.


  • quitka подобається це

#664 samvexler

samvexler

    Новичок


  • Пользователи
  • 105 Повідомлень:
  • Реєстрація 10-липень 08

Відправлено 01 березень 2017 - 12:01

VETERAN, і знову з Вашої сторони черговий безпідставний наклеп: до чого конкретно наша компанія придерлася здійснюючи Вам  виплату страх.  відшкодування? Що починаючти з дня ДТП наша компанія зробила не так і що порушила? Розкажіть, бо мені самому цікаво.

До речі, за наклеп і безпідставне обливання брудом юридичної особи - існує відповідальність, якщо не вкурсі. Раджу позбутися такої звички по житті не знаючи суті одразу робити винним інших. Прочитайте ще раз Закон України

http://zakon2.rada.g...476687845194169

тоді багато питань відпаде. 

 

P.S. Якщо за часів совка, то навіть не має чому дивуватись - тоді ринку страхування як такого взагалі не було.


Страхова компанія БРОКБІЗНЕС, партнер клубу у Львові
(097) 223-88-69 або (032) 253-75-83 Віктор

#665 VETERAN

VETERAN

    Член клуба


  • Пользователи
  • 7 872 Повідомлень:
  • Реєстрація 24-квітень 09
  • Авто:Найкласніше

Відправлено 01 березень 2017 - 12:17


Що починаючти з дня ДТП наша компанія зробила не так і що порушила?
Бачте - я ні в чому не звинувачую - просто 


розповсюджую інформацію і трошки коментую
Щось є не правдиве, з того, що я виклав?

Отримаю відшкодування - відразу похвалюся і подякую.

А всі, хто цікавиться - будуть знати, що і як відбувається та як довго триває.



#666 samvexler

samvexler

    Новичок


  • Пользователи
  • 105 Повідомлень:
  • Реєстрація 10-липень 08

Відправлено 01 березень 2017 - 12:40

А мені вже майже два місяці Брокбізнес мурижить.

 

 

Було це ще за часів союзу - державне страхування. Просто пів року шукали до чого придертися. Ну як і ваша СК зараз.

А це хто писав?
Цими 2 постами Ви середньостатистичному читачеві форуму, який не буде розбиратися в деталя справих, даєте зрозуміти, що СК Брокбізнес погана, затягує виплати бла бла бла
А по факту, якщо розібратися у  деталях Вашої справи: 
1) не має рішення суду, тому й не виплачує, бо ДТП оформлялось через поліцію. Суд пересилає довго Постанову суду і сам порушує 30 денний термін згідно законодавства України, тому всі претензії лише до них
2) СК Брокбізнес жодного порушення Вам як потерпілій стороні не зробила, навіть по термінах (90 днів ще не пройшло) і повторюсь, що це не наша вина, що суди на запити юр. осіб реагують тижнями і це для них норма. Можете проконсультуватися у будь якого юриста.
 
Щоб мах прискорити виплату - Вам необхідно поїхати в суд і привезти нам постанову суду особисто, що я вже казав неодноразово.

Страхова компанія БРОКБІЗНЕС, партнер клубу у Львові
(097) 223-88-69 або (032) 253-75-83 Віктор

#667 VETERAN

VETERAN

    Член клуба


  • Пользователи
  • 7 872 Повідомлень:
  • Реєстрація 24-квітень 09
  • Авто:Найкласніше

Відправлено 01 березень 2017 - 12:59

samvexler, чого такі нерви? З мого боку є трохи розчарування і я нам ділюся. По термінах - хотілося б швидше. Вважаю, що штучно створюються умови, щоб тягнути час - ну таке переконання у мене. У нас же свобода переконань і вірувань? Експертиза - чомусь вважав, що за такі гроші (вважаю, що значні), могло би бути якесь серйозне підприємство із сертифікованим обладнанням у відповідних умовах. А не побутова мильниця на базарній стоянці.

І у кого я продовжив страхуватися? Є претензії?



#668 samvexler

samvexler

    Новичок


  • Пользователи
  • 105 Повідомлень:
  • Реєстрація 10-липень 08

Відправлено 01 березень 2017 - 13:28

VETERAN, жодних нервів. Прохання просто безпідставно не вводити людей в оману. Ми вище себе стрибнути не можемо, бо не маємо жодного відношення ні до поліції. ні до судів, які так "швидко" працюють. У Вашій ситуації зараз всі претензії можуть бути лише до держорганів.

Так, Ви перестрахувались, вдячний за вибір і довіру. Але повірте, навіть якби Ви були клієнтом іншої СК, ставлення було би ідентичне. СК Брокбізнес- клієнтоорієнтована компанія, тому не має різниці яка сума відшкодування чи інші фактори. Тому часто навіть потерпілі після виплати стають нашими клієнтами. На ринку дйсно негативу багато, щороку банкрутують СК і банки, але звинувачувати в цьому ВСІХ страховиків, які працюють добре і на репутацію, неправильно. Інакше я б тут не відписував і не давав зрозуміти читачам форума, як є ситуація насправді. Та й з цим мініДТП Ви самі отримали трохи досвіду і будете проінформовані на майбутнє як проходить відшкодування і які процедури існують та яким законодавством регулюється.


Страхова компанія БРОКБІЗНЕС, партнер клубу у Львові
(097) 223-88-69 або (032) 253-75-83 Віктор

#669 VETERAN

VETERAN

    Член клуба


  • Пользователи
  • 7 872 Повідомлень:
  • Реєстрація 24-квітень 09
  • Авто:Найкласніше

Відправлено 01 березень 2017 - 13:37

Мене страхуватися заставляє ДЕРЖАВА і цим прирівнює СК до своїх органів. Ініціювали і всіма силами лобіювали це саме страховики. Тому всякі проблеми і затримки - як паркан - що за парканом мене тривожить, але від мене не залежить.

 Далі буде...

Сподіваюся.



#670 samvexler

samvexler

    Новичок


  • Пользователи
  • 105 Повідомлень:
  • Реєстрація 10-липень 08

Відправлено 01 березень 2017 - 15:01

VETERAN, хочу Вас розчарувати - у всіх цивілізованих країнах світу автоцивілка є обов`язковою і так має бути. Повірте за 8 років моє роботи в страх. сфері вже було багато історій, коли винуватці "не мають нічого за душею" (в плані грошей жодних і доходів відповідно) і робили серйозні ДТП і якщо б не "страхова мафія" жодних би грошей і ремонтів машини не було б в потеропілого навіть в мріях, бо судитись з безробітним чи студентом тощо жодної користі. І таких випадків дуже багато.

А Ваша історія, повірте, закінчиться відразу коли прийде рішення суду, незважаючи на те,яке б у Вас песимістичне ставлення до страхування не було.


Страхова компанія БРОКБІЗНЕС, партнер клубу у Львові
(097) 223-88-69 або (032) 253-75-83 Віктор

#671 VETERAN

VETERAN

    Член клуба


  • Пользователи
  • 7 872 Повідомлень:
  • Реєстрація 24-квітень 09
  • Авто:Найкласніше

Відправлено 01 березень 2017 - 16:16


незважаючи на те,яке б у Вас песимістичне ставлення до страхування не було.
Я ж казав, що закінчив курси агентів страхування і маю цілу валізку всяких документів і постанов. Валізку з тими паперами також видали. Там є все - і розрахунки того, що отримає агент за кожного клієнта, і як вести справу. Це не ті дані, які друкують - це для внутрішнього користування. Тому і кажу, що песиміст - добре поінформований оптиміст.

#672 vegas

vegas

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 2 086 Повідомлень:
  • Реєстрація 04-вересень 14
  • Авто:мотовелофотогребляиохота

Відправлено 04 березень 2017 - 18:12

.....


Отправлено с квартирного дискового телефона:)

#673 Лукаш1

Лукаш1

    Член клуба


  • Пользователи
  • 3 972 Повідомлень:
  • Реєстрація 14-квітень 11
  • Авто:ВАЗ-2103

Відправлено 04 березень 2017 - 18:53

vegas, http://vaz2101.com/i...anka/?p=763681 


все верно, страховка считается по городу регистрации авто в МРЭО. Родычи так сэкономили на страховке когда авто покупали, зарегили не в городе миллионнике, и в городе поменьше.

свежесть инфы так себе)
ты потом еще переспрашивал, и было обсуждение. Видимо это были не надежные источники)



#674 Ghost in shell

Ghost in shell

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 915 Повідомлень:
  • Реєстрація 14-листопад 06
  • Авто:ВАЗ 2102

Відправлено 07 березень 2017 - 06:31

Вот б.... - будут проверять полисы прямо на дороге! В связи с этим вопрос: где найти подешевле, но такой, чтобы проходил проверку? В выплаты я не верю, пустая трата ресурсов в попытке выбивания денег.



#675 Лукаш1

Лукаш1

    Член клуба


  • Пользователи
  • 3 972 Повідомлень:
  • Реєстрація 14-квітень 11
  • Авто:ВАЗ-2103

Відправлено 07 березень 2017 - 11:24

Ghost in shell, так выплаты будет добиваться тот кого ты ударил если что, а если это какая нить фирма однодневка, не зарегеная в мтсбу то он обратится в суд и платить уже будешь ты лично)
Ты в крупном городе живешь?



#676 samvexler

samvexler

    Новичок


  • Пользователи
  • 105 Повідомлень:
  • Реєстрація 10-липень 08

Відправлено 07 березень 2017 - 12:50

 где найти подешевле, но такой, чтобы проходил проверку?

 

В выплаты я не верю, пустая трата ресурсов в попытке выбивания денег.

 

А що тут вірити, якщо Ви хочете папір і водночас жалієетесь що нічого не платять.

Купіть страхівку в нормальних компаніях: Брокбізнес, АХА, Уніка, ПЗУ, УСГ і т.д і тоді проблем не буде. Крім того, що майже всі з них мають пряме врегулювання збитків. 

Купите в Домінанта, Київ РЕ, Оранта тощо - самі ж виступите спонсором "папірців", і потім будете жалітися що всюди все погано.

Якось цікаво Ви думаєте, логіку Вашу ніяк не розумію.


Страхова компанія БРОКБІЗНЕС, партнер клубу у Львові
(097) 223-88-69 або (032) 253-75-83 Віктор

#677 VETERAN

VETERAN

    Член клуба


  • Пользователи
  • 7 872 Повідомлень:
  • Реєстрація 24-квітень 09
  • Авто:Найкласніше

Відправлено 07 березень 2017 - 16:31


В выплаты я не верю
Ще один поінформований оптиміст.  :multi:

Я правда тільки два місяці чекаю, а потрібно ще місяць.

Напевно саме тоді має минути термін давності і мені скажуть - сам винен - чого в суд не пішов?



#678 Лукаш1

Лукаш1

    Член клуба


  • Пользователи
  • 3 972 Повідомлень:
  • Реєстрація 14-квітень 11
  • Авто:ВАЗ-2103

Відправлено 07 березень 2017 - 19:45

VETERAN, так вы потерпевшая сторона, а он хочет отказаться от страховки как виноватая сторона. Если бы не было страховки вы бы сразу в суд подали на виновника и выиграли бы и платил бы он свои деньги, а так вы должны разбираться со страховой, а даже если она не выплатит мтсбу должно, но виновник все равно не будет платить.



#679 VETERAN

VETERAN

    Член клуба


  • Пользователи
  • 7 872 Повідомлень:
  • Реєстрація 24-квітень 09
  • Авто:Найкласніше

Відправлено 07 березень 2017 - 20:12


вы потерпевшая сторона
Завжди тільки потерпівший і отримує гроші (якщо отримує) :multi:

А платять обоє і то наперед.



#680 Лукаш1

Лукаш1

    Член клуба


  • Пользователи
  • 3 972 Повідомлень:
  • Реєстрація 14-квітень 11
  • Авто:ВАЗ-2103

Відправлено 07 березень 2017 - 20:46

VETERAN, это понятно, вообще было бы честнее чтобы каждый со своей страховой требовал деньги тогда бы не было смысла поддельные покупать






0 людей читають цю тему

0 користувачів, 0 гостей, 0 схованих користувачів

Яндекс.Метрика