Перейти до вмісту

Друзі. Проект буде закрито в кінці 2024 року. Перемоги і миру вам. Хай щастить. Слава Україні!

Фотографія
- - - - -

Автогражданка


  • Please log in to reply
724 replies to this topic

#701 Лукаш1

Лукаш1

    Член клуба


  • Пользователи
  • 3 972 Повідомлень:
  • Реєстрація 14-квітень 11
  • Авто:ВАЗ-2103

Відправлено 03 травень 2017 - 18:54

vegas,по моему уже был спор за это, и по-моему ты в нем принимал участие, но это не точно(с) 



#702 WAZ

WAZ

    Модератор


  • Модераторы
  • 5 821 Повідомлень:
  • Реєстрація 27-січень 08

Відправлено 03 травень 2017 - 18:58


права и обязанности водителя определены ПДД

Законом Украины о дорожном движении. ПДД это вытяг из закона. 


а про конституционные права пенсионерам в троллейбусе расскажешь-им делать нефиг,послушают с удовольствием

Общественным транспортом не пользуюсь, если по теме сказать нечего не неси бред..



#703 vegas

vegas

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 2 086 Повідомлень:
  • Реєстрація 04-вересень 14
  • Авто:мотовелофотогребляиохота

Відправлено 03 травень 2017 - 19:21


был спор за это, и по-моему ты в нем принимал участие,

спор-это когда есть да мнения по одному поводу.

по данному вопросу все однозначно-

берем правила и читаем,там все сказано

а если кому хочется поспорить-есть возможность оспорить штраф за непоказанную страховку

в суде.


Отправлено с квартирного дискового телефона:)

#704 Лукаш1

Лукаш1

    Член клуба


  • Пользователи
  • 3 972 Повідомлень:
  • Реєстрація 14-квітень 11
  • Авто:ВАЗ-2103

Відправлено 03 травень 2017 - 19:39

vegas, надо выполнять тот закон что выше по статусу. Как пример, ты как работник предприятия должен выполнять официальные приказы директора предприятия, директор издал приказ, все работники должны по субботам ездить ко мне на дачу выполнять различные хозработы. Ты бы подчинился или руководствовался бы законами которые выше по статусу приказов директора?

А насчет штрафа если видят что ты знаешь что предъявлять ее не обязан фиг они напишут постановление так как ты знаешь что это у них нет на это оснований и что можешь взгреть их в суде.



#705 VETERAN

VETERAN

    Член клуба


  • Пользователи
  • 7 872 Повідомлень:
  • Реєстрація 24-квітень 09
  • Авто:Найкласніше

Відправлено 03 травень 2017 - 19:43


Отримаю відшкодування - відразу похвалюся і подякую. А всі, хто цікавиться - будуть знати, що і як відбувається та як довго триває.
Зацікавленим повідомляю про зрушення. Шкода, що не про оплату. Довідався, що суд ще на початку березня повідомив СК про перенесення розгляду їх звернення із-за відпустки судді на 7 квітня - забули мене поінформувати про це. Але чомусь постійно посилали мене за випискою, якої завідомо не могло бути. Суд відбувся, і копію постанови доставили у СК ще в квітні, але мене ще сьогодні намагалися поганяти по суду зайвий раз - така у них заведена турбота про клієнта. Ви би тільки ознайомилися з тим, як мене обзивав агент цієї СК на іншому форумі!  8 )

Тепер про приємне - ПООБІЦЯЛИ, що скоро вже визначаться з компенсацією мені збитків. Чекаю.  :au:

Скоро вже 4 місяці.



#706 samvexler

samvexler

    Новичок


  • Пользователи
  • 105 Повідомлень:
  • Реєстрація 10-липень 08

Відправлено 03 травень 2017 - 20:44

VETERAN, старша людина, а займаєетесь брехнею і наклепом ще й не черовнієте,а вперто кричите що бідного нещасного пенсіонера образили)))

Зацікавленим повідомляю про зрушення. Шкода, що не про оплату. Довідався, що суд ще на початку березня повідомив СК про перенесення розгляду їх звернення із-за відпустки судді на 7 квітня - забули мене поінформувати про це. Але чомусь постійно посилали мене за випискою, якої завідомо не могло бути. Суд відбувся, і копію постанови доставили у СК ще в квітні, але мене ще сьогодні намагалися поганяти по суду зайвий раз - така у них заведена турбота про клієнта. Ви би тільки ознайомилися з тим, як мене обзивав агент цієї СК на іншому форумі

 

 

Ви стогнали на всіх форумах, що Вам СК не платить. Хоча до Вас так і не дійшло і Ви не хочете розуміти, що без рішення суду в Україні жодна СК не заплатить Вам гроші, бо ДТП оформлялось через поліцію. Тому запропонували Вам піти в суд і дізнатися що і як. Ми не в курсі і це не наша парафія по судах ситуації взнавати. Ви ж це вигородили, що бідного пенсіонера заставили дізнатися те, що Вам самим і потрібно)) Ну але Ваша карма така песимістична, бо ж всюди зрадники, страхова мафія і мені всі все повинні- тому суд аж до квітня затягнувся. Ви ж ці затримки вішали на нас - ніби ми в цьому винні)))

 

 

А чому не пишите, що рішення суду Ви не приносили в офіс СК, а чекали поки його поштою суд відправить до нас по наших чисельних запитах, бо по Ваших особистих міркуваннях і фантазіях, СК Вам зобовязана бігати по судах і все робити замість Вас, навіть якщо це не наша парафія і обовязок ? Чому не написали це? 

А чому не пишите, що рішення суду прийшло буквально на днях і по факту нічого СК не порушувала, бо лише коли є всі документи на виплату дається мах 90 днів?

До чого тут писати ті фрази "знедолених пенсіонерів, які вже 4 міс боряться зі страховю мафією"?))) 

 

Чесно, таких хитровимаханих людей давно не зустрічав. Самі ж не праві, СК не порушила жодного пункту, вся затримка за судом була весь час, але де ж це Вам зрозуміти, на Вас страховики "гавкають" і ображають, в суд бідного заствили піти і своєю ж справою поцікавитись))) Чесно кажучи, не має слів.  


  • vegas подобається це
Страхова компанія БРОКБІЗНЕС, партнер клубу у Львові
(097) 223-88-69 або (032) 253-75-83 Віктор

#707 VETERAN

VETERAN

    Член клуба


  • Пользователи
  • 7 872 Повідомлень:
  • Реєстрація 24-квітень 09
  • Авто:Найкласніше

Відправлено 03 травень 2017 - 21:42


Тому запропонували Вам піти в суд і дізнатися що і як. Ми не в курсі і це не наша парафія по судах ситуації взнавати.
Це вам канцелярія суду повідомила про відпустку судді і перенесення розгляду на 7 квітня. А ви розважалися, кілька раз посилаючи мене в суд за випискою з рішення, якого в принципі не існувало. Коли я черговий раз відвідав суд - ще в кінці квітня - документи вже доставила пошта до вас. І це не перешкодило особисто Вам ще сьогодні знову обзивати мене за те, що я ще не йду в суд. Що це.як не знущання?

   А я ж довіряв Вам, як одноклубникові,сподівався на підтримку, або хоча б на дільну пораду. Навіть продовжив, тим часом, страховку у вашій СК.

Я просто не уявляв собі можливість такого ставлення до клієнта.



#708 samvexler

samvexler

    Новичок


  • Пользователи
  • 105 Повідомлень:
  • Реєстрація 10-липень 08

Відправлено 03 травень 2017 - 22:02

Це вам канцелярія суду повідомила про відпустку судді і перенесення розгляду на 7 квітня. А ви розважалися, кілька раз посилаючи мене в суд за випискою з рішення, якого в принципі не існувало. Коли я черговий раз відвідав суд - ще в кінці квітня - документи вже доставила пошта до вас. І це не перешкодило особисто Вам ще сьогодні знову обзивати мене за те, що я ще не йду в суд. Що це.як не знущання?

 

Ні мене, ні когось іншого зі страхвоої ніхто не повідомляв ні про які відпустки. Це я дізнався від Вас. Бачу уява вже дуже сильно розбуянила у Вас. 

І цікаво як я міг про це фізично дізнатись? Суддя менці що подзвлонив і сказав, що у  відпустку йду?))) я в шоці з Вас)

 

Ви не праві були, коли обливали брудом СК, що не платить Вам нещасному, коли навіть іршення суду в природі не було, не те що в нашому офісі. За це я писав. Те саме, що звинуватувати, от майстрів за ремонт авто, що не поремонтували, якщо майстрам ще навіть запчастин не дали. А ви тут починаєте чергові фантазії писати і під дурачка косити бідного нещасного знедоленого пенсіонера, якого мафія страхова "образила", бо без рішення суду не платила грошей, от негідники.)))  


Страхова компанія БРОКБІЗНЕС, партнер клубу у Львові
(097) 223-88-69 або (032) 253-75-83 Віктор

#709 VETERAN

VETERAN

    Член клуба


  • Пользователи
  • 7 872 Повідомлень:
  • Реєстрація 24-квітень 09
  • Авто:Найкласніше

Відправлено 03 травень 2017 - 22:16


Ні мене, ні когось іншого зі страхвоої ніхто не повідомляв ні про які відпустки.
Мені копію листа показали в канцелярії суду. І сьогодні про отримання цього листа підтвердили у філії на Стрийській. Не надоїло постійно брехати і викручуватися? Це не личить працівнику серйозної фірми.

#710 samvexler

samvexler

    Новичок


  • Пользователи
  • 105 Повідомлень:
  • Реєстрація 10-липень 08

Відправлено 03 травень 2017 - 22:37

VETERAN,  Я не збираюсь з Вами дискутувати про суди і про те хто що коли отримав. Я за цим не слідкую. Я кажу, про те, що на момент писання бруду про СК, не було рішень суду і ні яких відповідей. А ви далі писали ск не платить, бла бла бла.


Страхова компанія БРОКБІЗНЕС, партнер клубу у Львові
(097) 223-88-69 або (032) 253-75-83 Віктор

#711 VETERAN

VETERAN

    Член клуба


  • Пользователи
  • 7 872 Повідомлень:
  • Реєстрація 24-квітень 09
  • Авто:Найкласніше

Відправлено 03 травень 2017 - 22:43


А ви далі писали ск не платить
Я такого не писав - тільки питав, коли сподіватися на результат - будь який.

Хоч раз - наведіть приклад, щоб заперечити, що брешете.



#712 samvexler

samvexler

    Новичок


  • Пользователи
  • 105 Повідомлень:
  • Реєстрація 10-липень 08

Відправлено 04 травень 2017 - 10:59

 

 

А мені вже майже два місяці Брокбізнес мурижить

Опубликовано 27 Февраль 2017 - 19:22

http://vaz2101.com/i...33#entry798376\

 

І ще гортаючи можна зустріти беліч цитат.


Страхова компанія БРОКБІЗНЕС, партнер клубу у Львові
(097) 223-88-69 або (032) 253-75-83 Віктор

#713 VETERAN

VETERAN

    Член клуба


  • Пользователи
  • 7 872 Повідомлень:
  • Реєстрація 24-квітень 09
  • Авто:Найкласніше

Відправлено 04 травень 2017 - 17:50

samvexler, ще додам - вже чотири місяці мурижив. Хіба нє? Вже гроші на рахунку!

Взагалі, Віктор - хто ти такий, щоб тобі увагу приділяти і читати всякі гадості? 

Я маю відносини з Мироном - адекватна людина. Принаймні нічого не скриває і не ганяє надаремно по судах. Он - прискорив виплату мені. Потрібно йому подякувати.

Не напружуйся надалі стосовно моєї справи - бав сина, догоджай породіллі. А то вона вже певно ревнує тебе до мене.  :multi:  Хоч по ночах на мене не жалієшся?



#714 vegas

vegas

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 2 086 Повідомлень:
  • Реєстрація 04-вересень 14
  • Авто:мотовелофотогребляиохота

Відправлено 04 травень 2017 - 19:48


Отправлено с квартирного дискового телефона:)

#715 samvexler

samvexler

    Новичок


  • Пользователи
  • 105 Повідомлень:
  • Реєстрація 10-липень 08

Відправлено 05 травень 2017 - 08:39

чотири місяці.

Доречно було б написати найголовніше: з тих 4 місяці реально час, який був витрачений компанією на виплату (тобто є всі документи і затримка лише за нами) - трохи більше тижня! 
Тобто понад 3,5 міс це були Ваші розборки з експертами, бо вони Вам не подобались по вигляду і офісу, потім ксерпокопії у Вас випрошували: паспорт, ІНПП, техпааспорт, права і найдовше це були судові затримки і передача по нашому запиту того рішення. Ну але ж для чого це ж писати, VETERAN,  правда? 


Страхова компанія БРОКБІЗНЕС, партнер клубу у Львові
(097) 223-88-69 або (032) 253-75-83 Віктор

#716 samvexler

samvexler

    Новичок


  • Пользователи
  • 105 Повідомлень:
  • Реєстрація 10-липень 08

Відправлено 05 травень 2017 - 08:44

Я маю відносини з Мироном - адекватна людина. Принаймні нічого не скриває і не ганяє надаремно по судах. Он - прискорив виплату мені. Потрібно йому подякувати.

 

Можливо, але ще коли не почали безпідставно обмовляти на компанію, я зробив мініммум 5 дзвінків, що от є такий VIP клієнт, якому треба виплатити відразу як тільки в нас буде рішення суду, бо інакше він всі форуми заспамить своїми наклепами і безпідставними обвинуваченнями.


Страхова компанія БРОКБІЗНЕС, партнер клубу у Львові
(097) 223-88-69 або (032) 253-75-83 Віктор

#717 VETERAN

VETERAN

    Член клуба


  • Пользователи
  • 7 872 Повідомлень:
  • Реєстрація 24-квітень 09
  • Авто:Найкласніше

Відправлено 05 травень 2017 - 08:58


Тобто понад 3,5 міс це були Ваші розборки з експертами
Повторю і на цьому форумі - 

Продовжуєш брехати? Заспокійся вже. Якщо такий поінформований - попрошу викласти в хронології - коли і з яким експертом була розборка. В СК ж є остаточна і остання експертиза - по ній можна визначити останню дату огляду експертом. Після того, представник СК ще три тижні не забирав результат. Забирав би довше - я навис на мозку - ви без такого впливу тільки теревені правите і на своїх клієнтів гадите. Ти ж здуру втратив відразу кількох активних клієнтів - цілу мою сім'ю. А ми часто якісь страховки купуємо - не одну тисячу тобі особисто в руки дали.



#718 samvexler

samvexler

    Новичок


  • Пользователи
  • 105 Повідомлень:
  • Реєстрація 10-липень 08

Відправлено 05 травень 2017 - 09:02

VETERAN, )))))) навіть не здивувався такій  відповіді.


Страхова компанія БРОКБІЗНЕС, партнер клубу у Львові
(097) 223-88-69 або (032) 253-75-83 Віктор

#719 VETERAN

VETERAN

    Член клуба


  • Пользователи
  • 7 872 Повідомлень:
  • Реєстрація 24-квітень 09
  • Авто:Найкласніше

Відправлено 05 травень 2017 - 09:06

samvexler, а чого дивуватися - знаєш же, що всі експертизи проведені були протягом тижня від ДТП - далі вже мені веліли тільки чекати.



#720 samvexler

samvexler

    Новичок


  • Пользователи
  • 105 Повідомлень:
  • Реєстрація 10-липень 08

Відправлено 05 травень 2017 - 09:10

VETERAN, закрили тему. З Вами не має про що говорити.


Страхова компанія БРОКБІЗНЕС, партнер клубу у Львові
(097) 223-88-69 або (032) 253-75-83 Віктор




0 людей читають цю тему

0 користувачів, 0 гостей, 0 схованих користувачів

Яндекс.Метрика