Перейти до вмісту

Друзі. Проект буде закрито в кінці 2024 року. Перемоги і миру вам. Хай щастить. Слава Україні.

Фотографія
- - - - -

ВАЗ 2101 "Десант"


  • Please log in to reply
62 replies to this topic

#1 Десант

Десант

    Новичок


  • Пользователи
  • 58 Повідомлень:
  • Реєстрація 03-вересень 12

Відправлено 03 вересень 2012 - 15:45

Всім привіт. Вирішив і я долучитися до всіх любителів класики. Розповім про своє авто. Машинка ВАЗ 2101 1977 року. Отримав я її у спадок від свого батька. Пригнана із Німеччини, була бита. Керую нею 5 років. З того часу фактично нею не займався. Доки їздила - нічогісінько не робив. Та і під капот ніколи не заглядав. Так лишень масло залити, свічки замінити, ось і все. Так що майстер з мене ніякий. Тому на форумі від мене будуть лише запитання.
Цьогоріч все таки вирішив трішки підрихтувати авто, ато проржавіла надто, якось не надто привабливий вигляд має. Постійно на дворі.
Зображення
Зображення
Праве крило було повністю вигнуте. Свого часу довелось аби як вирівнювати за допомогою молотка.
Зображення
Праве дзеркало хтось відірвав у дворі. Але саме болюче місце як на мене це кравчина на даху біля лобового скла. Це теж результат минулої аварії.
Зображення
Загалом ось така машинка. Одразу не планував і напевно не буду планувати вкладувати в неї багато бабла. Не надто багато заробляю. Так і тепер мені все обійшлось мінімально.
Ось процес зачистки. Не хотів усе підрят відкручувати. Мав проблеми із зняттям переднього бамперу. В результаті довелось кріпильні болти відрізати і міняти на нові.
Зображення
Чистив усе вручну. Руки відвалювались. Дир було багато, але вирішив не заварювати, а просто зашпаклювати (ось тут можете розпочинати хаяти за таке рішення:)).
Зображення
Далі все це обезжирював і обробляв антикорозійною рідиною.
Зображення
Зображення
Зображення
В деяких ділянках довелось підставляти з тильної сторони пляст нержавійки, а поверх зашпакльовувати. Загалом пішло десь 2 кг шпаклівки. Знову все зачистив і погрунтував.
Зображення
Зараз напевно піде нова хвиля хаяння:) Грунтував звичайною грунтовкою ПФ-115 сірого кольору. Пішло десь 3 літри на подвійне нанесення. Наносив на дворі звичайним дрібнесеньким валіком. Такого "знущання" мабуть жодна машина ще не відчувала:)))
Зображення
Зображення
Далі був черговий експеримент. Можливо для декого буде дуже повчально як робити НЕ слід:). А зробив я наступне: вкупив чотири балончики аерозольної автомобільної фарби і спробував все це попшикати. Ось яке "чудо" вийшло:
Зображення
Зображення
Зображення
Плямиста сіренька курка:). Весь цей процес зайнв у мене один тиждень.
Далі вирішив таки перефарбувати наново. Діяв по перевіреній схемі. Знову експеримент і розрив шаблона - покраска автомобіля валіком!:)
Зображення
Пішло на подвійне нанесення менше 1 літра (!!!) автомобільної фарби. Крім того пофарбував балончиком дворніки бокові дзеркала, та деякі деталі в самомі салоні, бензобак.
Зображення
Ну і зараз вона має ось такий вигляд:
Зображення
Зображення
Зображення
Праве крило, як видно ідеально вирівняти не вдалось. Ну впринципі і так норм. На наступний рік планую заглянути під низ. Давно вже проситься варити. А наразі покищо все...:)

#2 patriot

patriot

    Новичок


  • Пользователи
  • 52 Повідомлень:
  • Реєстрація 30-березень 09

Відправлено 03 вересень 2012 - 16:23

сурово

#3 Артём Павлович

Артём Павлович

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 397 Повідомлень:
  • Реєстрація 26-червень 12

Відправлено 03 вересень 2012 - 16:49

колхоз-малярка:lol: в будущем постарайся больше так не экспериментировать, а то носками закидают.
Nihil habeo, nihil curo (Ничего не имею – ни о чем не забочусь)

#4 АндрейКузьма

АндрейКузьма

    Руководство клуба


  • Пользователи
  • 4 119 Повідомлень:
  • Реєстрація 16-грудень 06
  • Откуда:Киев, Березняки
  • Авто:ВАЗ 21011 + ЗАЗ Ланос 1,5

Відправлено 03 вересень 2012 - 16:55

Десант,
По нашему - по военному!
Всегда ответим и поможем!
А ещё радует, что теперь не я один 2 августа помнить буду!
Привет от офицера 15 ОбрСпН ВДВ
"Ралли - это как дрэг-рейсинг, только с поворотами, трамплинами, снегом, грязью, гравием, мастерством и стальными причиндалами"

#5 Борисович

Борисович

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 140 Повідомлень:
  • Реєстрація 19-грудень 10

Відправлено 03 вересень 2012 - 16:55

жесть )))))))
Зображення

#6 barracuda

barracuda

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 195 Повідомлень:
  • Реєстрація 18-лютий 12

Відправлено 03 вересень 2012 - 17:51

кожен виживає як може. в принципі автор молодець. знаю людей які пензликом малюють машини і не жаліються))

#7 yaris

yaris

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 620 Повідомлень:
  • Реєстрація 28-липень 08

Відправлено 03 вересень 2012 - 18:34

все нормально, все по возможности, а главное же небросил он ее доживать свои деньки, а взял и постарался продлить ей еще некоторое время послужить верой и правдой, а валиком то небеда, начнеш зарабатывать немного тут поднатягаешся и все сделаеш как влучших домах Парижа, главное внимание и любовь, а как это вырожается то у каждого по своему, некоторые могут отдать в крутой тюнинг СТО и заплатить , а после ходить и гордиться что папочка бабло заработал ему, а ктото сам все с самого начала с нижшей ступеньки добирается до высшей и уверено может смотреть в глаза любому такому "тюненгисту".
ВАЗ 21011, 1977г., 1,3л.
Мой бортовик http://www.vaz2101.o...ead.php?t=13853

#8 Десант

Десант

    Новичок


  • Пользователи
  • 58 Повідомлень:
  • Реєстрація 03-вересень 12

Відправлено 04 вересень 2012 - 09:18

Дякую всім за теплі слова та чудовий прийом.
Я не військовий, проходив строчку у ВДВ. А 2 серпня святкую завжди, здибаємся з колегами, згадуєм веселі часи.
Експериментувати не боюсь. В подальшому є ще кілька ідей, реалізувати які планую вже найближчим часом. Критики не боюсь:).
Стосовно малювання, то я і пензликом важкодоступні місця малював. Якісь звісно не ідеальна, але мене повністю влаштовує. Та загалом витратив на покраску всього 180 грн. Глянути на неї на першому знімку і на останньому - чи не вартує???...
В даній темі, як бачу по сусіднім постам, буду висвітлювати обновки. Маю купу запитань, але все по порядку у відповідних темах (так, я прочитав правила поведінки на форумі:)). А наразі послідовно заплановані роботи:
1. Ліхтар заднього ходу;
2. Ремені безпеки;
3. Замок водійської двері;
4. Карта дверей;
5. Аварійка;
6. Правий поворотник;
7. Торпеда.
Запитання до яких ніколи руки не дійдуть. Звісно список може поповнитися і суттєво змінитися в залежності від появи якихось нових проблем.

#9 KitSok

KitSok

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 568 Повідомлень:
  • Реєстрація 27-квітень 10

Відправлено 21 вересень 2012 - 21:52

Валиком??жжжош
но конечно уже лучше чем было:)
Автомобиль ВАЗ – средство передвижения для поиска к нему запчастей...©

#10 Денис 37

Денис 37

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 179 Повідомлень:
  • Реєстрація 15-липень 12

Відправлено 22 вересень 2012 - 08:37

оригинальная идея - валиком .... неплохо получилось! но шпаклёвку на ржавчину - это напрасный труд .......
Автомобиль – не роскошь, роскошь – запчасти к нему.

#11 Десант

Десант

    Новичок


  • Пользователи
  • 58 Повідомлень:
  • Реєстрація 03-вересень 12

Відправлено 09 грудень 2013 - 09:58

Ось така неприємна картина чекала на мене цього ранку.
Кажуть, що УРАЛ здавав назад і зачепив припарковану у дворі мою "ластівку". Причому двічі.
Мало того, що не опалюють вже тиждень у будинку, так ще й ця аварійка такої шкоди наробила.... Ех...
Зображення
Зображення

#12 Prizrak

Prizrak

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 660 Повідомлень:
  • Реєстрація 13-лютий 11

Відправлено 09 грудень 2013 - 11:24

да уж ...
добряче заехал :(
гаража полагаю нет, если на улице ночует ?
думаю в данном случае восстановление придется перенести на теплое время года,
а сейчас я бы отмыл автошку (поврежденные места), насухо протер, обезжирил, если есть ржавчина то преобразователем, если нет, то грунт, и покраска как есть ... главное защитить металл от коррозии, иначе на весну может понадобиться не рихтовка шпаклевка покраска, а сварка. Краску чтоб лучше просохла и схватилась
можно строительным феном прогреть (без фанатизма) где его подключить то уж сам думай )) может у знакомых есть гараж с электричеством. В общем я предложил временный и мега бютжетный вариант - главное металл защитить.

А по поводу покраски валиком - так это горазду лучше чем кисточкой ! )))

#13 Бакс

Бакс

    Совет Клуба


  • Модераторы
  • 12 568 Повідомлень:
  • Реєстрація 23-серпень 06
  • Откуда:Чернигов
  • Авто:01, 2106-2шт, 21213, BMW, Audi

Відправлено 09 грудень 2013 - 18:37

Десант, жесть, а урал тупо уехал? типа так и надо?

АВТОЗАПЧАСТИ ВАЗ (завод и Европа ) и ИНОМАРКА, В НАЛИЧИИ И ПОД ЗАКАЗ, доставка из ОАЭ, Европы, США. Огромный ассортимент масел: MOTUL, KROON OIL, COMMA, VATOIL, ZIC, LIQUI MOLY, CASTROL и множество других ПИШИТЕ В ЛИЧКУ или ЗВОНИТЕ 07311ноль2000


#14 Десант

Десант

    Новичок


  • Пользователи
  • 58 Повідомлень:
  • Реєстрація 03-вересень 12

Відправлено 10 грудень 2013 - 09:46

Десант, жесть, а урал тупо уехал? типа так и надо?

Так, тупо поїхав. В мене в будинку тиждень не було опалення (ось це справжня жесть). Працювала аварійка. Зранку до мене підійшла якась "світка єгови" і сказала, що увечері бачила як ця аварійка розверталася і зачепила мою "копійку":)
Prizrak, дякую за пораду. Впринципі так і планував усе зробити. Всі масштабні відновлювальні та фарбувальні роботи напевно залишу на весну. Зараз за катастрофічним браком часу і грошей наврят чи щось встигну зробити. І їздити мабуть взимку не буду...

#15 ося

ося

    Забанен


  • Заблокированные
  • 235 Повідомлень:
  • Реєстрація 19-травень 13

Відправлено 10 грудень 2013 - 12:07

Зачем так издеваться над машиной!

#16 Shtryl

Shtryl

    Член клуба


  • Пользователи
  • 5 223 Повідомлень:
  • Реєстрація 27-лютий 12

Відправлено 10 грудень 2013 - 12:11

Я думаю, за неимением средств, лучше так, чем никак.:ay:

#17 ося

ося

    Забанен


  • Заблокированные
  • 235 Повідомлень:
  • Реєстрація 19-травень 13

Відправлено 10 грудень 2013 - 12:20

Да ну нах.... так! Это время,труд ,деньги коту под хвост. Это мое мнение: подсабирать денежку и потихоньку , пусть это займет энное количество времени.Но сделать качественно!

#18 Shtryl

Shtryl

    Член клуба


  • Пользователи
  • 5 223 Повідомлень:
  • Реєстрація 27-лютий 12

Відправлено 10 грудень 2013 - 12:24

ося,Главное что Автор доволен, а остальное - пустяки! Я тоже не в восторге от такого, но все таки Автор молодец что хоть как то попытался;)

#19 ося

ося

    Забанен


  • Заблокированные
  • 235 Повідомлень:
  • Реєстрація 19-травень 13

Відправлено 10 грудень 2013 - 12:52

Все равно не переубедите!:evil:

#20 nemez

nemez

    оберштурмбантройкер


  • Пользователи
  • 4 061 Повідомлень:
  • Реєстрація 07-липень 08

Відправлено 10 грудень 2013 - 13:18

это пзддц так делать...
в простонародии это называется "срала-мазала-ліпила"
неужели нельзя хотябы дифлофосным балончиком равномерно задуть?
по крайней мере попробуй потренироваться на куске жести..
R Tape loading error, 0:1




0 людей читають цю тему

0 користувачів, 0 гостей, 0 схованих користувачів

Яндекс.Метрика