Перейти до вмісту

Друзі. Проект буде закрито в кінці 2024 року. Перемоги і миру вам. Хай щастить. Слава Україні.

Фотографія
- - - - -

Львів. Хто де ремонтується?


  • Please log in to reply
149 replies to this topic

#101 VETERAN

VETERAN

    Член клуба


  • Пользователи
  • 7 872 Повідомлень:
  • Реєстрація 24-квітень 09
  • Откуда:Галичина
  • Авто:Найкласніше

Відправлено 23 травень 2013 - 11:29

.



#102 Десант

Десант

    Новичок


  • Пользователи
  • 58 Повідомлень:
  • Реєстрація 03-вересень 12

Відправлено 23 травень 2013 - 11:54

Десант, дивись тут
http://vaz2101.org/s...=14240&page=482
Там і твоє повідомлення є.

Зрозумів, дякую!

#103 gebenot

gebenot

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 113 Повідомлень:
  • Реєстрація 09-вересень 09

Відправлено 08 червень 2013 - 20:41

Підскажіть, де можно поміняти задню панель, а то з помятою надоїло їздити. Сьогодні купив нову, а де приварити поки не знаю.
VAZ 2101 1978 года. http://vaz2101.org.u...ead.php?t=16508

#104 Esbist

Esbist

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 250 Повідомлень:
  • Реєстрація 18-грудень 11

Відправлено 06 липень 2013 - 23:56

Старе СТО на Кульпаркiвськiй на виїздi зi Львова, перед початком 4-х полоски на лiво бiля стоянки, ще радянський напис "Ремонт автомобiлiв". Приїжджає багато ВАЗiв, Наскiльки я можу судити до роботи совiсно пiдходять (ходовик без нагадуваннь зняв пильники i змазав шаровi опори, розвальщик перевiрив тиск в колесах) i не корчать з себе гуру, цiни демократичнi, я впринципi задоволений...

#105 slim_painter

slim_painter

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 1 313 Повідомлень:
  • Реєстрація 21-листопад 08

Відправлено 07 липень 2013 - 08:50

розвальщик перевiрив тиск в колесах

еее! у Львові не фен-шуй робити десь розвал окрім Вулкану! там 3d стенд і Віталік Kaster рішає всьо від ОКИ до Bentley. такшо їдь тіьки туди тепер:)
:af::bm::bu::bv::nee::p:ah::bq::bf::bp::bk::bq:8 ):at::bc::huk::ar::bg:

#106 Esbist

Esbist

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 250 Повідомлень:
  • Реєстрація 18-грудень 11

Відправлено 07 липень 2013 - 08:59

slim_painter, Я туди обов'язково поїду на наступний розвал, тодi не було часу кататись. А вазгалi хочу рульовий редуктор замiнити, бо болт уже майже до кiнця закручений, i постукує на ямках, от тодi i поїду до Вiталiка..

#107 Десант

Десант

    Новичок


  • Пользователи
  • 58 Повідомлень:
  • Реєстрація 03-вересень 12

Відправлено 21 березень 2014 - 10:23

Всім привіт
Допоможіть порадою для нуба у справах ремонту авто. Потрібно людину, яка б глянула на мотор. Зробити таку собі профілактику, діагностику. Замінити прокладки, почистити карбюратор і таке по дрібницях в залежності від того, що може "вилізти"... Бажано десь в районі Стрийської, Кульпарківської.
lembergus, послуги цього дядька Олександра ще актуальні?

Щодо розвалу сходження, про яке я раніше писав - все було зроблено досить швидко та якісно на "Вулкані". Без проблем. Дякую за пораду.

Минулого року робив ходову. На Кульпарківській в гаражах за заправкою є такий дядко Роман. Трохи капарник, не знаю чи в подальшому буду до нього звертатись.

#108 lembergus

lembergus

    Новичок


  • Пользователи
  • 73 Повідомлень:
  • Реєстрація 10-червень 10

Відправлено 21 березень 2014 - 17:49

Всім привіт
Допоможіть порадою для нуба у справах ремонту авто. Потрібно людину, яка б глянула на мотор. Зробити таку собі профілактику, діагностику. Замінити прокладки, почистити карбюратор і таке по дрібницях в залежності від того, що може "вилізти"... Бажано десь в районі Стрийської, Кульпарківської.
lembergus, послуги цього дядька Олександра ще актуальні?

Щодо розвалу сходження, про яке я раніше писав - все було зроблено досить швидко та якісно на "Вулкані". Без проблем. Дякую за пораду.

Минулого року робив ходову. На Кульпарківській в гаражах за заправкою є такий дядко Роман. Трохи капарник, не знаю чи в подальшому буду до нього звертатись.


Привіт! на рахунок Олександра, мож просто йому перетелефонувати 0675815217, я думаю, що він ще працює, попробуй. Ходову в мене сусід по гаражу робить, і він так само робить і мотори, мені зробив 75 тис назад, і досі ніяких нарікань немає на роботу. Ще був і електрик, але я йому вже трохи довгенько не звонив. Правда гараж в мене біля ЛьвівГазу.

#109 _KIT_

_KIT_

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 279 Повідомлень:
  • Реєстрація 10-червень 12

Відправлено 22 березень 2014 - 21:02

також можна звернутись на трускавецтку. кооператив автоФортеця. там хлопака займається ходовою. + у нього жигулик, може підказати та помогти майже по всьому. 0936978787 Сєрий

#110 CheZZ

CheZZ

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 865 Повідомлень:
  • Реєстрація 15-квітень 08

Відправлено 22 березень 2014 - 21:32

ходову нема що робити в жигулю)))
good times gone

#111 _KIT_

_KIT_

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 279 Повідомлень:
  • Реєстрація 10-червень 12

Відправлено 22 березень 2014 - 23:12

кому як, мені не мішало два дні возитись з ричагами і шпильками. + двойний стаб і встановлення. добре шо під руками було два гідравлічних домкрати, а в кого нема ? пуцькою стаб до ричагів прикручувати ? =)

#112 CheZZ

CheZZ

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 865 Повідомлень:
  • Реєстрація 15-квітень 08

Відправлено 23 березень 2014 - 07:24

кому як, мені не мішало два дні возитись з ричагами і шпильками. + двойний стаб і встановлення. добре шо під руками було два гідравлічних домкрати, а в кого нема ? пуцькою стаб до ричагів прикручувати ? =)


такими штуками тобі ніхто нінаякому сервісі займатись не буде, сам як зробиш то знаєш на 100% що там все чікі, а коли хтось - то вже як повезе. Якщо б наприклад Fani чи Bratik це робили - то не спорю віддаю ключі і ставлю пиво:az: решта хз
  • Bratik подобається це
good times gone

#113 Десант

Десант

    Новичок


  • Пользователи
  • 58 Повідомлень:
  • Реєстрація 03-вересень 12

Відправлено 07 квітень 2014 - 20:28

Всім привіт
Нагнувся мій стартер. Планую завтра його зняти. Підкажіть до кого можна його занести на ремонт, аби розібрав, почистив пластини (або ж замінив) і взагалі оприділив чи він ще чогось вартує зробивши ревізію усіх його деталей. Що здалося б до цього докупити (пластини, мідну втулку...)?
Буду дуже вдячний за допомогу.

Все таки вирішив зробити все самостійно, попри відсуність найменшого досвіду у подібних справах. Напишу згодом що з цього вийшло. Ймовірно порібна буде порада щодо збирання стартера...

Повідомлення відредагував Десант: 07 квітень 2014 - 21:33


#114 lembergus

lembergus

    Новичок


  • Пользователи
  • 73 Повідомлень:
  • Реєстрація 10-червень 10

Відправлено 22 квітень 2014 - 20:25

Привіт! Якщо щось не вийде, то ось телефон електрика. Він канєшно на вигляд не ахті, але жигуль знає досконало, працював колись на Вазівському сервісі. Звати Анатолій. 0677516465. Живе в районі палацу Хоткевича, там і працює. По електриці тікі до нього і їзжу.

#115 VoVCHuK

VoVCHuK

    Новичок


  • Пользователи
  • 19 Повідомлень:
  • Реєстрація 18-серпень 13

Відправлено 17 червень 2014 - 09:41

Всім привіт, може хтось підкаже де можна акуратно інсталювати сідухи від БМВ3, буду вдячний.

#116 VoVCHuK

VoVCHuK

    Новичок


  • Пользователи
  • 19 Повідомлень:
  • Реєстрація 18-серпень 13

Відправлено 26 червень 2014 - 08:51

Сам собі відповім. Робив у valeru з tuning lviv. Задоволений.

#117 VETTE

VETTE

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 770 Повідомлень:
  • Реєстрація 03-січень 14

Відправлено 14 серпень 2014 - 14:05

slim_painter, А де той Вулкан знаходиться ??

#118 VETTE

VETTE

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 770 Повідомлень:
  • Реєстрація 03-січень 14

Відправлено 20 серпень 2014 - 12:20

Шото тут всё мёртво, наверное все львовские вазохисты таки перебежали на ЛТК:lol: н:multi:

#119 CheZZ

CheZZ

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 865 Повідомлень:
  • Реєстрація 15-квітень 08

Відправлено 20 серпень 2014 - 21:43

вони завжди там і були, на ЛТК. Біля нового терміналу Аеропорту
good times gone

#120 VETTE

VETTE

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 770 Повідомлень:
  • Реєстрація 03-січень 14

Відправлено 21 серпень 2014 - 13:16

Знайшов , дякую )))




0 людей читають цю тему

0 користувачів, 0 гостей, 0 схованих користувачів

Яндекс.Метрика