Перейти до вмісту

Друзі. Проект буде закрито в кінці 2024 року. Перемоги і миру вам. Хай щастить. Слава Україні.

Фотографія
- - - - -

ВАЗ 21011 1980 р.


  • Please log in to reply
29 replies to this topic

#1 McKane

McKane

    Новичок


  • Пользователи
  • 39 Повідомлень:
  • Реєстрація 07-вересень 12

Відправлено 27 травень 2013 - 00:31

Навіть не знаю з чого почати... Я гадаю, треба починати з початку (КЕП). Історія цього автомобіля почалась в 1980 році, коли мій дід купив його (її) в Херсоні, а так як в нього не було тоді прав для керування автомобілем, то він найняв водія, щоб той пригнав авто в Житомир. Автомобіль, в основному, використовувався для поїздок в село. Машинка була дуже роботящою... з села вона завжди їхала навантаженою під зав’язку, а саме в салоні 4-5 дорослих і 2 дітей (я і мій двоюрідній брат), багажник був забитий повністю і ще був багажник на даху, який був теж завантажений. Також авто пережило декілька поїздок на море, які були схожі на поїздку з села))). Тобто авто було також завантажене по саме “не хочу”). Стояв автомобіль в гаражі, підтримувався в ідеальному стані, а перефарбовувався тільки один раз (десь наприкінці 90-х, на початку 2000-х). І все було добре доки мій дід не віддав його своєму зятю в 2006 році. Що з нею було за період з 2006 по 2012 я не знав так як бачив її зрідка. Але наприкінці літа 2012 мені подзвонив дід і запропонував забрати її собі, а я не роздумуючи погодився але на той час я був в селі і наша зустріч відклалась десь на тиждень чи два. Коли ж я приїхав до міста, першим ділом я поїхав дивитись МОЮ машину і взяв брата за компанію. Радості моїй не було меж... ось він, мій перший автомобіль) Перш ніж виїхати з гаража я обдивився авто і помітив спущене колесо, воно виявилось пробитим. Я його замінив на запаску і з’їздив на шиномонтаж щоб заклеїти, трохи прибрав салон і багажник, і поставив назад в гараж. Також я заглянув в страховку, строк дії мав закінчитись через декілька днів, а це не добре. Через пару днів страховка була оформлена. “Ну авто їздить, страховка є - все круто”, - думав я... наївний) мої проблеми з цим авто тільки починались! Коли я з’їздив до свого друга, щоб похвастатись, він вказав на вбиті амортизатори. Ну я тоді ще не відійшов від першого враження і просто не помічав недоліків та й не міг я їх помічати, бо не було в мене досвіду... Я знав будову авто тільки в теорії.
Коротко, що з того часу було зроблено:
замінив передні гальмівні колодкизамінив електро-механічне реле-регулятор напруги на електроннувсі амортизаторипередні нижні ричаги (обидва були лопнуті) і сайленти (в одного резинка порвалась), ну і заодно всі гаєчки, болтики і шайбочки кріпленнязамінив ліве вухо стабілізатора (теж лопнуло)не горіла лампочка коли був затягнутий ручник. Замінив кнопку та релезаміна масла в коробці та мості на XADO Atomic Oil 80W-90 GL 3/4/5заміна реактивних тягзаміна масла в двигуні на XADO Atomic Oil 15W-40 SL/CI-4 заміна всіх фільтрівзаміна замка запалюваннязаміна новодільного руля на ріднийсвічки Bosch Platinum PlusВВ провода Teslaледве не забув... рихтовка і перекрас кришки багажника і нові задні ліхтарі. Стукнувся в стовпчик)))
Що в планах:
заміна підшипників півосейзаміна гальмівних циліндрівзаміна натяжитєля і успокоітєля цепааварійний сигналвстановлення оптики Wesemвстановлення генератора 2107 або 2110БСЗзаміна рульового редуктора

Це плани на найближче майбутнє, а взагалі планів на цю машинку в мене багато і найбільший з них це відновити її під сток.
На момент написання пробіг становив 175900 км.

А ще мені приїхала отака http://bit.ly/10bzem2 штука)

Зображення
Зображення

А від цієї розочки я торчу)
Зображення

#2 HDRinge

HDRinge

    Член клуба


  • Пользователи
  • 2 763 Повідомлень:
  • Реєстрація 31-серпень 12
  • Откуда:UA
  • Авто:ВАЗ-21063, ВАЗ-2106

Відправлено 27 травень 2013 - 08:55

вітаю з першим "чотирьохколісним другом" ;) Номера в машини просто казка - ще того часу...)))) Терпіння і грошей у ремонті ;)

#3 McKane

McKane

    Новичок


  • Пользователи
  • 39 Повідомлень:
  • Реєстрація 07-вересень 12

Відправлено 27 травень 2013 - 10:45

Дякую! вони мені знадобляться :)

#4 McKane

McKane

    Новичок


  • Пользователи
  • 39 Повідомлень:
  • Реєстрація 07-вересень 12

Відправлено 27 травень 2013 - 16:41

Підкажіть, будь-ласка, якої фірми краще купити підшипник полуосі :bn:

#5 HDRinge

HDRinge

    Член клуба


  • Пользователи
  • 2 763 Повідомлень:
  • Реєстрація 31-серпень 12
  • Откуда:UA
  • Авто:ВАЗ-21063, ВАЗ-2106

Відправлено 27 травень 2013 - 16:54

McKane, заводські. В ідеалі - СССРовські, а так - виробництва АВТОВАЗ.

#6 McKane

McKane

    Новичок


  • Пользователи
  • 39 Повідомлень:
  • Реєстрація 07-вересень 12

Відправлено 27 травень 2013 - 17:07

Та я просто вирішив спробувати закупитись на http://detali.zp.ua а там АвтоВАЗовського немає і я не знаю, який купляти :bw:

#7 HDRinge

HDRinge

    Член клуба


  • Пользователи
  • 2 763 Повідомлень:
  • Реєстрація 31-серпень 12
  • Откуда:UA
  • Авто:ВАЗ-21063, ВАЗ-2106

Відправлено 27 травень 2013 - 17:10

як немає? А це http://detali.zp.ua/...most_61754.html

#8 McKane

McKane

    Новичок


  • Пользователи
  • 39 Повідомлень:
  • Реєстрація 07-вересень 12

Відправлено 27 травень 2013 - 17:18

так це ж полуось, а мені потрібно підшипник або краще ремкомплект

#9 02universal

02universal

    Член клуба


  • Пользователи
  • 4 806 Повідомлень:
  • Реєстрація 17-квітень 11

Відправлено 28 травень 2013 - 00:12

Это станет известно,когда осмотрите полуоси(зубья),сальники брать только с насечками(по стрелке на сальнике),запорную втулку брать у мастера(СТО,или гаражный ,,дядя Вася,,),в крайнем случае- ,,Золлекс,, Перепресовывать тоже лучше у мастера. Насчет подшипников- главное,чтобы не китай!(как узнать это- незнаю),обязательно добавить литола после покупки.. Что с дворниками? ДАИ и черные номера? Р.С- машинка правильная! Удачи!

#10 McKane

McKane

    Новичок


  • Пользователи
  • 39 Повідомлень:
  • Реєстрація 07-вересень 12

Відправлено 28 травень 2013 - 00:32

Дворники працюють... це вони просто зупинились в такому положенні, якщо ти про це.
А номера не ДАІшні і проблем з ними не має :)
Дякую за пораду! :az:

#11 McKane

McKane

    Новичок


  • Пользователи
  • 39 Повідомлень:
  • Реєстрація 07-вересень 12

Відправлено 14 серпень 2013 - 23:51

Навіть соромно писати... пройшло 3 місяці, а всього замінив гальмівний циліндр на лівому задньому колесі, замінив рульовий редуктор, і полуось.
Як виявилось проблема стуку була не в полуосі, а в реактивках, одна з них трохи відкрутилась от і стукала. Чого я не додумався їх перевірити? Тільки попав на гроші і час марно згаяв :(
За 3 місяці я майже нічого не зробив і скоро їду в Харків на навчання і побачу її не скоро... а те що запланував зробити до кінця літа не встигаю зробити. Маю надію на зимні канікули, і що в мене буде час і гроші, яких в мене зараз катма, зробити все що запланував.

Повідомлення відредагував McKane: 15 серпень 2013 - 14:11


#12 Паханчик

Паханчик

    Забанен


  • Заблокированные
  • 124 Повідомлень:
  • Реєстрація 16-липень 13

Відправлено 15 серпень 2013 - 11:06

Тоже хочу такую ручку КПП))

#13 Gmek

Gmek

    Руководство клуба


  • Пользователи
  • 5 947 Повідомлень:
  • Реєстрація 05-травень 08

Відправлено 15 серпень 2013 - 14:22

в крайнем случае- ,,Золлекс,,

Можно и не в крайнем, ставил себе, по сей день ездит машинка с ними и все отлично. У них не все детали плохого качества

#14 McKane

McKane

    Новичок


  • Пользователи
  • 39 Повідомлень:
  • Реєстрація 07-вересень 12

Відправлено 18 серпень 2013 - 22:06

Виявив, що була відкручена балка... підкрутив, тепер все ок)
Вчора закрив гараж на один замок замість трьох і не вимкнув музику... згадав аж вночі :bk: зранку сходив купив резинову втулку в задній амортизатор (вони в мене чомусь часто рвуться :bk:), замінив і поїхали здавати метал. Після такої роботи я її побалував... звозив на автомийку) а потім з друзями поїхали за місто купатись і я її трохи пофоткав:
Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

#15 McKane

McKane

    Новичок


  • Пользователи
  • 39 Повідомлень:
  • Реєстрація 07-вересень 12

Відправлено 21 серпень 2013 - 21:32

З того моменту, як машинка перейшла до мене, не працював насос омивача скла... тобто він працював але нічого не відбувалось. Ну і нарешті в мене дійшли руки подивитись, що з ним. Виявилось, що була зломана морковка) я купив ремкомплект і почав міняти але 33 роки контакту з водою дали про себе знати, шапочки шурупів згнили але не повністю, тобто їх не можна було відкрутити і вони тримали морковку... ну мені довелось розрізати її по частинам :bm:
Зображення

Повідомлення відредагував McKane: 21 серпень 2013 - 22:52


#16 02universal

02universal

    Член клуба


  • Пользователи
  • 4 806 Повідомлень:
  • Реєстрація 17-квітень 11

Відправлено 22 серпень 2013 - 19:47

Недавно тоже возился с ,,пятерошным,, насосом,причина одна- гниль металических деталей+ некачественный пластик, вот думаю- может есть насос с которым нет таких проблем?(может кто подскажет?) ,ато я реально его включал раз 20(за 10лет) и практически новый- он сгнил..

#17 Andrew

Andrew

    Член клуба


  • Пользователи
  • 2 084 Повідомлень:
  • Реєстрація 20-січень 10
  • Откуда:Евпатория
  • Авто:ВАЗ 2101 1975

Відправлено 23 серпень 2013 - 13:39

02universal, Насос омывателя с 10 семейства рулит.
Model One Jigyli 75

#18 McKane

McKane

    Новичок


  • Пользователи
  • 39 Повідомлень:
  • Реєстрація 07-вересень 12

Відправлено 15 вересень 2013 - 16:50

Скажіть, а впускний колектор 2121 підходить на блок 21011?

#19 Kaen

Kaen

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 936 Повідомлень:
  • Реєстрація 25-червень 10

Відправлено 15 вересень 2013 - 17:50

02universal, как сказал Andrew, то лучше поставить 9-го 10-го семейств насос,под него и специально для классики бачки продаются в который можно их аж 2 поставить))))

Добавлено через 1 минуту

Скажіть, а впускний колектор 2121 підходить на блок 21011?

Да,ведь на 2121 стоит двиг 2106,и головка должна быть с маркировкой 21011!)

#20 McKane

McKane

    Новичок


  • Пользователи
  • 39 Повідомлень:
  • Реєстрація 07-вересень 12

Відправлено 15 вересень 2013 - 18:19

Допоможіть хтось знайти впускний колектор ВАЗ 21214! Буду дуже вдячний. :)

Добавлено через 1 минуту
П.С. Це моноінжекторний колектор

Добавлено через 41 секунду
Зображення




0 людей читають цю тему

0 користувачів, 0 гостей, 0 схованих користувачів

Яндекс.Метрика