Перейти до вмісту

Друзі. Проект буде закрито в кінці 2024 року. Перемоги і миру вам. Хай щастить. Слава Україні!

Фотографія
- - - - -

АвтоЛига-6. Уже скоро !


  • Please log in to reply
15 replies to this topic

#1 tolik

tolik

    -=СпортОрг=-


  • Пользователи
  • 2 685 Повідомлень:
  • Реєстрація 11-квітень 08

Відправлено 22 вересень 2013 - 23:29

Зображення

Киевская Футбольная АвтоЛига
представляет Вам новый сезон авто-турниров по футзалу.

Баталии на паркете за “места под солнцем” в турнирной таблице; радость от побед и горечь от поражений, разделенные с преданными болельщиками; пост-игровые текстовые- и видео-обзоры для повторного ощущения прожитых эмоций и заполнения рабочего времени в ожидании очередного матча; горячее обсуждение матчей и околофутбольных событий на форуме АвтоЛиги; умственная аналитическая работа в рамках СпортПрогноза на матчи АвтоЛиги…
Всё это и многое другое уже скоро в Чемпионате АвтоЛиги 2013-2014гг..

Имея 5-летний опыт организации данного турнира, Мы входим в очередной сезон с лозунгом:
“Оставить лучшее, исправить ошибки, внедрить новации !”.

И все исключительно в интересах и для участников АвтоЛиги !

====================================================

===>>> Официальный анонс

====================================================

Контакты :

Домбровский Анатолий 063 212 29 99
Скрипай Виталий 050 338 73 73
Лищинский Владимир 068 357 9814

e-mail: autoliga@i.ua
www.auto-liga.org.ua :||: www.futsalkiev.com

#2 Stalker-3

Stalker-3

    Член клуба


  • Неактивированные
  • 5 285 Повідомлень:
  • Реєстрація 18-жовтень 08

Відправлено 22 вересень 2013 - 23:33

:az::bm::az::az:
Вышел сталкер на крыльцо А в руке его - кольцо. А кольцо-то непростое - Из гранаты вынутОе...

#3 Joss-21013

Joss-21013

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 861 Повідомлень:
  • Реєстрація 14-жовтень 07

Відправлено 24 вересень 2013 - 08:33

Толя отличная новость! Правда ссылка на автолигу не работает(
Будем снова кричать "ЗАЯ ВПЕРЕД")))

Повідомлення відредагував Joss-21013: 28 вересень 2013 - 15:21

zhoss.topdj.ua

#4 PavelV

PavelV

    Член клуба


  • Пользователи
  • 3 172 Повідомлень:
  • Реєстрація 01-серпень 11

Відправлено 30 вересень 2013 - 19:41

Баталии на паркете за “места под солнцем” в турнирной таблице

а что надо чтобы обратно попасть на сий паркет в составе ФК "ВАЗ-2101"?
какие нынче требования? а то я както совсем отстал от футзальной жизни
Якщо я вас дратую або напружую, ви завжди можете забитися в куток і поплакати.

#5 tolik

tolik

    -=СпортОрг=-


  • Пользователи
  • 2 685 Повідомлень:
  • Реєстрація 11-квітень 08

Відправлено 07 жовтень 2013 - 15:17

Паш, да как обычно ! )

Приезжать на тренировки, дабы приобретать уверенность для на официальные игры. (тренировки кстати на Троещине в СпортЛайфе в этом сезоне). И приезжать на игры.
www.auto-liga.org.ua :||: www.futsalkiev.com

#6 Stalker-3

Stalker-3

    Член клуба


  • Неактивированные
  • 5 285 Повідомлень:
  • Реєстрація 18-жовтень 08

Відправлено 07 жовтень 2013 - 15:37

а в какие дни тренировки и во сколько времени ? + када уже автолига стартует?? ЗЫ по ссылке не заходил))))
Вышел сталкер на крыльцо А в руке его - кольцо. А кольцо-то непростое - Из гранаты вынутОе...

#7 PavelV

PavelV

    Член клуба


  • Пользователи
  • 3 172 Повідомлень:
  • Реєстрація 01-серпень 11

Відправлено 07 жовтень 2013 - 18:59

Приезжать на тренировки, дабы приобретать уверенность для на официальные игры. (тренировки кстати на Троещине в СпортЛайфе в этом сезоне). И приезжать на игры.

ок, буду по возможности приезжать когда не в ссылках буду.

а в какие дни тренировки и во сколько времени ?

+1, и по чем зал?
Якщо я вас дратую або напружую, ви завжди можете забитися в куток і поплакати.

#8 ЕКАТЕРИНА

ЕКАТЕРИНА

    Мама Клуба


  • Пользователи
  • 837 Повідомлень:
  • Реєстрація 20-грудень 07

Відправлено 10 жовтень 2013 - 11:05

:az:Ура)))
Не зли других, и сам не злись, Мы только гости в этом мире....;)

#9 Tihiy

Tihiy

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 186 Повідомлень:
  • Реєстрація 26-березень 11

Відправлено 11 жовтень 2013 - 12:55

УРА!!!
Не страшно когда ты один, страшно когда ты 0

#10 Davyd

Davyd

    Президент ФК ВАЗ 2101


  • Модераторы
  • 2 608 Повідомлень:
  • Реєстрація 02-січень 08

Відправлено 17 жовтень 2013 - 13:43

УРА!!!
Пешеход всегда прав. Пока жив.

#11 Davyd

Davyd

    Президент ФК ВАЗ 2101


  • Модераторы
  • 2 608 Повідомлень:
  • Реєстрація 02-січень 08

Відправлено 01 листопад 2013 - 19:14

Завтра в 13.30 наш первый матч в АЛ-6! Играем с клубом КИА! Матч проходит в НУХТе пр. Науки, 29а
Пешеход всегда прав. Пока жив.

#12 SanToldo

SanToldo

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 433 Повідомлень:
  • Реєстрація 04-серпень 09

Відправлено 02 листопад 2013 - 11:01

Приедем поддержать!
Зображення

#13 Davyd

Davyd

    Президент ФК ВАЗ 2101


  • Модераторы
  • 2 608 Повідомлень:
  • Реєстрація 02-січень 08

Відправлено 04 листопад 2013 - 09:21

ВАЗ-2101 - КИА 4-1
Начали сезон с победы!!!!!
Пешеход всегда прав. Пока жив.

#14 Root

Root

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 618 Повідомлень:
  • Реєстрація 07-січень 09

Відправлено 22 листопад 2013 - 16:01

<center>23 Ноября 2013 (4-й тур) <table border="0"><tbody><tr></tr> <tr> <td>9:30 (матч №5)</td> <td bgcolor="#CFCFCF"> Chevrolet – KIA</td> <td bgcolor="#CFCFCF" width="40"><center>- : -</center></td> </tr> <tr> <td width="120">10:20 (матч №6)</td> <td bgcolor="#CFCFCF" width="330"> Mitsu – Getz</td> <td bgcolor="#CFCFCF" width="40"><center>- : -</center></td> </tr> <tr> <td width="120">11:10 (матч №7)</td> <td bgcolor="#CFCFCF" width="330"> Ford – MiLan</td> <td bgcolor="#CFCFCF" width="40"><center>- : -</center></td> </tr> <tr> <td width="120">12:00 (матч №8)</td> <td bgcolor="#CFCFCF" width="330"> ВАЗ-2101 – Skoda</td> <td bgcolor="#CFCFCF" width="40"><center>- : -</center></td></tr></tbody></table></center><table height="172" border="0" width="375"><tbody><tr></tr>

Матчи чемпионата АвтоЛиги проходят в СК «НУХТ» г. Киев, пр-т Науки, 29-А. Приглашаем болельщиков. Вход свободный.

:az::az::az::az::az::az::az::az::az::az::az::az::az::az::az:

<center></center><table height="81" border="0" width="69"><tbody><tr></tr></tbody></table></tbody></table><table height="81" border="0" width="69"><tbody><tr></tr></tbody></table>

Добавлено через 1 час 45 минут
Анонс четвертого туру авто-змагань
Ну програли ми Франції… Горе? Так, але чи варто настільки сильно засмучуватись? Адже нас чекає насичений футбольний сезон… Хоча особисто я не розумію, невже не можна було зіграти так, як ми грали у Києві, хоча б перші 30 хвилин? На мою думку цього б цілком вистачило для руйнування бойового духу французів, а далі вже було б легше. Та ми обрали тактику від оборони, від дуже відвертої оборони. Але… Безус? Чому при грі команди від оборони виходить атакувальний півзахисник замість Степаненка, який би міг як раз стримувати «любителів жаб’ячих лапок» у центрі? Це зовсім нелогічно, але оскільки кредит довіри до Фоменка у мене безмежний, дозволю собі закрити свою ротяку і перенести увесь авторський гнів (чи завзяття…) на АвтоЛігу…
Оскільки минулого разу ми лише виїхали за межу населеного пункту і розпочали набирати швидкість, то зараз я пропоную так би мовити присісти на дорогу, зупинити наш АвтоЛіговський екіпаж і перекусити чогось смачненького, наприклад, матчі четвертого туру. Цих матчів на шампурі туру буде чотири, і хоча за мірками шашлику це не багато шматочків, але тут справа не в кількості, а в розмірах! Нас очікують дуже цікаві матчі, з численними приправами та під хороший чай (вважайте мене не справжнім водієм, але саме цей напій я обожнюю до шашлику). Дочекавшись, поки симпатична офіціантка (в нашому випадку це порівняння з організаторами) принесе нам наш шашлик, пропоную одразу його куштувати, поки теплий.
Червоний ранок: для мене дуель цих команд завжди була «червоним дербі». КІА та Шеві грають у формі таких кольорів, і головне, щоб ранок не став кривавим (тобто – без травм!). Щодо лідерських позицій, то у американців тут явна перевага. За втраченими очками вони поки що лідирують у змаганнях, а от корейці ще не здобули жодного балу. Сил більше у КІА, вони минулий тур пропускали. А Chevrolet, поки їх майбутні суперники пили «чай» на трибунах ледь дотиснули шершнів. Що ще сказати про цей матч? Початок о 9.00 в суботу. Згадується старе прислів’я «у кожного водія два справжні свята: Новий рік та п’ятниця!». До чого я? Та ні до чого, так, просто…;)
MitsubishiGetz: оскільки саме зараз я знаходжусь в «активному пошуку» нового транспортного засобу, дуже хотілося б, щоб у світі існувала от така машина, Mitsubishi Getz. Хтось скаже: так є ж Colt! А я його не хочу, от таку хочу… Щоправда, це лише мої мрії, і збудуться вони лише на 40 хвилин, коли на паркеті зійдуться лідер з поки що аутсайдером. Міцики завжди любили грати з шершнями, і ті відповідали їм взаємністю. Про більш конкретну історію протистоянь а АвтоЛізі вам розкажуть старожили турніру, а я – сучасник, і за сучасними мірками передбачаю вперту боротьбу. Японці займають зараз звичне для себе місце в трійці, і нікуди звідти з’їжджати не збираються. Але шершні вже причепили трос до фар копу суперників і готуються їх тягнути вниз. А чи втримаються японці на верхівці буде залежати від того, на якій машині в суботу вони приїдуть, на Pajero чи Colt?
Сусіди: Доброго дня, шановні ерудити. Допитливий (а я є саме таким) шанувальник АвтоЛіги цікавиться: як розшифровується назва команди MiLan? Це збірна Mitsubishi та Lanos чи це команда власників Mitsubishi Lanser? Що? Нашо воно мені? Ну я ж допитливий! Тим більше від цього напряму залежить манера суддівства... А якщо без жартів, то Ford буде дуже непросто. Цю боротьбу можна назвати за 6 очок, адже команди йдуть поруч і перемога може одразу винести команду на гребінь хвилі. Сили суперників приблизно рівні, та й минулого туру команди мірялись конячками з лідерами АвтоЛіги, а отже обидві будуть дещо втомленими. А ще я подумав… це ж MiLan може спокійно запропонувати Андрієві Шевченку грати за них! А той погодиться… звичка в нього така…
Серйозне випробування: от воно, судний день для усього радянського автопрому. Вперше на шляху до лідерства у Жигулів стане серйозний опонент, який уже давно розбалуваний різноманітними трофеями АвтоЛіги. На мою думку, гра стане своєрідним лакмусовим папірцем для команди Андрія Давиденка. Що вони можуть ? На що здатні? Так, чехи зараз не ті (це я про команду, не про машини…). І не слід забувати, що грають вони до останнього, і щоб у ВАЗ 2101 не було таких проблем, які зустріли на своєму шляху команди Чемпіонату м. Києва, треба бути максимально сконцентрованими до фінального свистка. Гра безсумнівно центральна у турі, і тим більш логічно, що вона закриває ігрову програму.
Ну що, пахне непогано??? Приправами ми вже посипали, кетчупу налили нормально так, а у суботу в 9 ранку розпочинаємо кусати! Головне – не спішіть, розтягуйте задоволення, адже дорога в нас дуже довга…
lhttp://futsalkiev.co...sti-10/569.html

Повідомлення відредагував Root: 22 листопад 2013 - 14:21


#15 TakogoNikaNet

TakogoNikaNet

    Новичок


  • Пользователи
  • 73 Повідомлень:
  • Реєстрація 13-серпень 12

Відправлено 22 листопад 2013 - 16:09

SanToldo,если буш ехать маякни!

#16 Davyd

Davyd

    Президент ФК ВАЗ 2101


  • Модераторы
  • 2 608 Повідомлень:
  • Реєстрація 02-січень 08

Відправлено 09 грудень 2013 - 10:15

Спасибо болельщикам за поддержку на матче Шевроле - ВАЗ-2101!
И всех с очередной победой!
Пешеход всегда прав. Пока жив.




0 людей читають цю тему

0 користувачів, 0 гостей, 0 схованих користувачів

Яндекс.Метрика