Перейти до вмісту

Друзі. Проект буде закрито в кінці 2024 року. Перемоги і миру вам. Хай щастить. Слава Україні.

Фотографія
- - - - -

Потрібна Допомога В Плануванні Відпочинку ))


  • Please log in to reply
21 replies to this topic

#1 djurka

djurka

    Рифмоплет


  • Пользователи
  • 3 692 Повідомлень:
  • Реєстрація 18-вересень 09

Відправлено 03 серпень 2019 - 14:14

Хочу з сім'єю поїхати відпочити до моря. Поїздка за кордон на відпочинок перший раз в житті тому все має бути круто ))
Вихідні дані:
Кінець серпня начало вересня, точніше однозначно виліт не раніше 27.08
Бюджет до 1400є
Двоє дорослих + дитина 12 років
Обов'язково
Олінклюзів 4-5 зірок
Відсутність медуз та водорості в ПРИНЦИПОВО
Бажано
Наявність каменів або рифів персонально для мене попірнати зі своєю маскою
По відпочинку, для мене "сонце воздух и вода" дружина не проти походити/поїздити подивитися "щось цікавеньке"
В Єгипті в цей період кажуть повна срака по температурі, а туроператори в один голос радять Єгипет бо там типу суха жара і температура в +45, 50 переноситься нормально
Ткни пальцем мне если увидишь где то мат. Баним сразу (с) Creativ4eg

#2 denis13

denis13

    Banned


  • Заблокированные
  • 10 319 Повідомлень:
  • Реєстрація 19-лютий 10

Відправлено 03 серпень 2019 - 14:34

В египте таки сухая жара.
Переноситься нормально. :) если не бухать на пляже. И с сердцем и жиром тела нормально. :)
Но в египте не много отелей с песочным пляжем. Понтон в море и сразу жудкая глубина. Кабздец глубина. :)
В турции с пляжами лучше но море пустое. :) смотреть не чего.
Кухня в турции вкуснее как для меня.
Есть еще Тунис. Но рифов нет. Тунис что то среднее между Египтом и Турцией.
В Египте в отелях нет развлекухи. В турции каждый вечер свои развлекухи.
Бюджет нормальный. Можно отдохнуть. Но главное с отелем не прогадать.
На сегодня ТУИ стабильный оператор. Роза ветров перевозчик так же +/- стабильный.
У многих есть есть переносы вылетов и прочее.

Надо просто туда и туда полететь и сделать свой выбор. :)

#3 denis13

denis13

    Banned


  • Заблокированные
  • 10 319 Повідомлень:
  • Реєстрація 19-лютий 10

Відправлено 03 серпень 2019 - 14:37

Про медуз :)
В таком количестве как у нас нет там.
А если встретиш одну то красивую:)

#4 djurka

djurka

    Рифмоплет


  • Пользователи
  • 3 692 Повідомлень:
  • Реєстрація 18-вересень 09

Відправлено 03 серпень 2019 - 14:48

Якраз Туніс і розглядали на старті а коли звернулися до оператора то вона каже що в минулому році в той період якраз з медузами була опа, не можна було в море зайти.
Ткни пальцем мне если увидишь где то мат. Баним сразу (с) Creativ4eg

#5 denis13

denis13

    Banned


  • Заблокированные
  • 10 319 Повідомлень:
  • Реєстрація 19-лютий 10

Відправлено 03 серпень 2019 - 14:52

Оппа на медузы в Тунисе.
В Турции и Египте их нет.
Ну я не видел.

#6 djurka

djurka

    Рифмоплет


  • Пользователи
  • 3 692 Повідомлень:
  • Реєстрація 18-вересень 09

Відправлено 03 серпень 2019 - 15:06

Я хз. Чогось завжди думав що медузи тільки в чорному та азовському морях, а тут такий сюрприз
Ткни пальцем мне если увидишь где то мат. Баним сразу (с) Creativ4eg

#7 nemez

nemez

    оберштурмбантройкер


  • Пользователи
  • 4 061 Повідомлень:
  • Реєстрація 07-липень 08

Відправлено 03 серпень 2019 - 15:36

в єгипет їздять відпочивати ніщєброди
хто має бабки, ті іздять до затоки, карліно-бугазу, очаківа, геніченська )) накрайняк у кирилівку :)

Жартую. Чухай до хургади чи шарму

Десять днів бери. Мені якось здалося, що тижня мало. А за два тижня трохи настопиз..

Тут без варіантів. 
Розглянь наступне. 
Ти береш свою маску, бажано таку
https://chernigiv.pr...maska-dlya.html
+ ласти + жилєтку. 
при тому там на місці купити буде дешевше. 
Також візьми екшн камеру, наприклад гоупро чи сжкам. 
Чухаєш перед подорожжю до лора і просиш прочистити вуха. 
Там на місці береш у свого оператора дайвінг - екскурсію - тебе вивезуть човном до заповідника, та занурять з аквалангом, з інструктором. 
Якщо не прочухати вуха - можливі проблеми з сірними пробками, і це може тобі трохи підісрати відпочинок. 
Проблеми можуть виникнути навіть при зануренні на невелику глибину самостійно, без акваланга. 

Брати дайвінг екскурсію опціонально, решта - обов'язково.

 

Єгипет - для тих, хто хоче просто попірнати чи погріти сраку. 
Туніс чудовий для практики французської мови, якщо вивчаєш. 
Ну й так, по такій спеці - обережно з бухлом. 


R Tape loading error, 0:1

#8 djurka

djurka

    Рифмоплет


  • Пользователи
  • 3 692 Повідомлень:
  • Реєстрація 18-вересень 09

Відправлено 03 серпень 2019 - 15:52

Чекав що ти відпишешся. Є маска ласти і труба свої, що купити дешевше на місці? Жилетку? Більше всього насторожує температура в серпні. Якось бути в Єгипті і не побувати раз в житті на пірамідах якось воно не те, а поїхати туди в 50° спеку в пустелю думаю теж мало задоволення. Хоч і кажуть що там все обіцяно і обісрано але хоч раз глянути на них вживу хотілось би )) на справжні піраміди, а не ті що приїжджі фараони там позалишали )))
А ти того року наче літав чи то в Тайланд чи щось подібне, не варіант? Чи то в мене глюки?
Ткни пальцем мне если увидишь где то мат. Баним сразу (с) Creativ4eg

#9 nemez

nemez

    оберштурмбантройкер


  • Пользователи
  • 4 061 Повідомлень:
  • Реєстрація 07-липень 08

Відправлено 03 серпень 2019 - 16:23

про подорожі Єгиптом забудь. 
Так, там є така опція - але. Тобі треба в рамках країни кудись-там дібратися. 
Проблєма. Єгипет - країна у стані війни. У них сутички саме на сінайському півострові, з бабаями з ігіл. 
Про що це я? Ага. Тобі, під сас подорожі треба проїхати на бусі 100500 блокпостів, те у твій бік будуть тикати з бетону кулеметами. 
Де багажні відділення бусів будуть шмонати зі службовими собаками. Дно перевіряти періодично на предмет вибухівки за допомогою пристроїв з зеркалами. 
вибірково каравини з туристаим зупиняють та оглядають. 
Так, пересуватися по країні ти будеш у складі каравану з близько десяти бусів. 
Супроводжувати вас будуть військові та поліція. На ніссан патролах- пікапах. У кузові - бармалєй в уніформі зі станковим кулеметом. 
Так, для вас усі другорядні дороги будуть перекривати. На всіх виїздах будуть чатувати люди з дробовиками та калашами... 
Ну й так, не поодинокі випадки, коли туристичні автобуси підривають. Також, будває шо у луксорі затримують якихось шахідів-смертників з вибухівкою. Пару разів воно спрацювало, були поранені та вбиті. 
Так, ця вся штука - дуже повільно рухається. Ті довбані 100-200 км від хургади чи шарма до луксора - можуть перетворитися на вічність. Близько 4 з лишнім годин - у один бік, як пощастить. 
Ну й зупинки, десь на базарах, на "пожрать-посрать", де гіди ще будуть збирати всіх кцпів по задворках та генделиках. 
Під час такої подорожі у мене складається враження, неначе я злочинець та мене кудись етапують. Дуже мене дратують такі "подорожі", навіть вся краса цих пірамід та цікаві екскурси до єгипетської історії не компенсували той негатив, який отримано під час пересування. Плюс вас кудись можуть по дорозі завести та влаштувати презентацію якогось гівна тіпа місцевих парфумів. 
Так, буду зупинятися строчити і підсумую. Єгипет - погріти сраку та попірнати. Подорожувати - не є безпечним та приємним. 

Стосовно тайланду. Туди, якщо ти не в курсі, іздять поїб... :) це відомий секс-курорт. Усі "ці" послуги там коштують не дорого :) 
Я думаю, що туди тобі їхати сімє'ю не буде дуже цікаво) 
Набери в пошуці про секс-турізм у Тайланді, все буде зрозуміло 

Так, я подорожував до Танзанії, до Занзібару. Але близько дев'яти годин льоту та джунглі з макаками та зеленими крокоділами :) 
Тропічне сафарі, мангрувові ліси, велетенські черепахи та купання з дикими дельфінами у Індійському океані. 
Єгипет - це пустеля. Навіть ці курорти побудовані серед неї. До будь-якої пальми підведено капельне зрошування, без якого вона здохне. 
На відміну від Єгипту, у занзібарі життя б'є ключем - повзають гадюки, великі ящірки та інші рептілоїди. Літають папуги. Мавпи там, як у нас у селах коти. Можуть уперти твій телефон і бігай за нею по джунглях, якщо пощастить, може забереш. Все полює одне на одне або з метою трахнути, або з'їсти чи згодувати своєму потомству. 
Ну й так - червоне море та індійський океан, це як кажуть у Одесі, дві великі різниці. 
Але.. Цінник на подорож явно буде перевищувати твої бюджетні можливості.. 


R Tape loading error, 0:1

#10 djurka

djurka

    Рифмоплет


  • Пользователи
  • 3 692 Повідомлень:
  • Реєстрація 18-вересень 09

Відправлено 03 серпень 2019 - 16:41

Зрозумів. Короче в цьому бюджеті, для людини яка раніше відпочивала лише в Криму, полюбляє попірнати, для першого разу, Єгипет, без варіантів, з покладанням болта з лівою різьбою на піраміди?
Про Тайланд то так написав, бо пам'ятаю що ти в якусь екзотичну дупу літав, а я в яку, не пам'ятаю. Секс туризм мені не цікавий, ні з сім'єю, ні без сім'ї )))
Ткни пальцем мне если увидишь где то мат. Баним сразу (с) Creativ4eg

#11 nemez

nemez

    оберштурмбантройкер


  • Пользователи
  • 4 061 Повідомлень:
  • Реєстрація 07-липень 08

Відправлено 03 серпень 2019 - 17:04


у, полюбляє попірнати, для першого разу, Єгипет, без варіантів

варіанти є.. Чому? 

туреччина, он Денис там відпочивав нещодавно, розслабив булки та погрівся на сонечку ) Неначе задоволений
Є ще болгарія, ну то на любителя. Як казали при совєтах, "куріца - нє птіца, болгарія - нє заграніца" :) Але людям до вподоби. 
Є Чорногорія.. 
Греція.. Кріт.. Італія, Іспанія
Та поїхати є куди. Були б фантіки :) 
Я, якщо відверто, то не дуже полюбляю країни "арабського світу". Але то - особисті галюцинації, як відомо, "на вкус і на цвєт фламастєри разниє". 
Єгипет - чудова альтернатива Затоці, але.. Інколи хочеться їхати у нормальне середовище, де ти можеш безпечно пересуватися вулицями, арендувати машину та кудись поїхати, щось подивитися "без етапування" та вертухаїв. 
Якщо тобі просто погріти пузо та побухати - то Єгипет - чудовий вибір. 
Тут залежить від того, скільки є бабла та що потрібно отримати на виході :) Для першого разу я б вибірав між єгиптом і туреччиною.
 


R Tape loading error, 0:1

#12 djurka

djurka

    Рифмоплет


  • Пользователи
  • 3 692 Повідомлень:
  • Реєстрація 18-вересень 09

Відправлено 04 серпень 2019 - 15:12

Поки попередньо зупинилися на Чорногорії. Тунісівці, донька бувшої співробітниці живе досить давно там, підтверджують що в серпні медузи там таки звірствують.
Погріти пузо таки да я полюбляю, з приводу побхати, відношусь рівнодушно. В принципі можна сказати взагалі не п'ю, отмайже півроку не пив, це ось на днюху всосав півпляшки 0.7 джина, вранці питав сам себе, "і нахіба ото воно треба було?"
  • nemez подобається це
Ткни пальцем мне если увидишь где то мат. Баним сразу (с) Creativ4eg

#13 Rebel

Rebel

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 388 Повідомлень:
  • Реєстрація 30-листопад 18
  • Откуда:Севастополь
  • Авто:ВАЗ-21041 1,6і

Відправлено 04 серпень 2019 - 22:18


Бюджет до


Бажаєш гроші протринкать - велкам на Остров.

#14 djurka

djurka

    Рифмоплет


  • Пользователи
  • 3 692 Повідомлень:
  • Реєстрація 18-вересень 09

Відправлено 05 серпень 2019 - 04:03

А ти думаєш чому я з 14 року там не був, і не поїду принципово?
Ткни пальцем мне если увидишь где то мат. Баним сразу (с) Creativ4eg

#15 denis13

denis13

    Banned


  • Заблокированные
  • 10 319 Повідомлень:
  • Реєстрація 19-лютий 10

Відправлено 05 серпень 2019 - 08:30


Поки попередньо зупинилися на Чорногорії.


Погріти пузо таки да я полюбляю,

 

Уточни, но мне слышилось, что в Черногории море красивое чистое, но "прохладное". Тем более едешь в сентябре. Пляжей в 700м в длину и 100 в ширину нет. :) Виды сумасшедшей красоты. Но для туриста "тюленя" все же не то. 

Это как в Турции: Бодрум, Эгейское море красивейшее, шикарные виды, но море прохладнее чем на курортах Средиземного моря и не те пляжи. 



#16 djurka

djurka

    Рифмоплет


  • Пользователи
  • 3 692 Повідомлень:
  • Реєстрація 18-вересень 09

Відправлено 05 серпень 2019 - 21:50

Але ж я не один. Тут просто така шляпа, що для мене наприклад достатньо моря, сонця, і каміння біля якого можна попірнати. Ну всякі чурчхели, кальмари і тд, то само собою. Дружина хоче ще щось з культурного дозвілля, щось подивитися, кудись поїхати. Якось так. Тому Чорногорія певно таки в даному випадку саме найкраще, і море є, і можна машину взяти на прокат чи якусь екскурсію і щось подивитися.
А взагалі, є така чуйка, що будемо вибирати, вибирати, до останнього, а потім вихватимо те що буде на той момент, і вперед, бо ще треба відпустки узгодити на один час, а воно щось тугувато цього разу виходить (((
Ткни пальцем мне если увидишь где то мат. Баним сразу (с) Creativ4eg

#17 VETERAN

VETERAN

    Член клуба


  • Пользователи
  • 7 872 Повідомлень:
  • Реєстрація 24-квітень 09
  • Откуда:Галичина
  • Авто:Найкласніше

Відправлено 05 серпень 2019 - 22:04


Тому Чорногорія певно таки в даному випадку саме найкраще
Моя жінка начиталася про Албанію і підбиває мене. Чула, що вони дуже зараз стараються, щоб просунутися на ринку. І ціни поки що нижчі.

#18 Rebel

Rebel

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 388 Повідомлень:
  • Реєстрація 30-листопад 18
  • Откуда:Севастополь
  • Авто:ВАЗ-21041 1,6і

Відправлено 06 серпень 2019 - 09:27


начиталася про Албанію

Оно тебе нужно, шо ли, белых муслимов поддерживать? Езжай в Абхазию.

#19 denis13

denis13

    Banned


  • Заблокированные
  • 10 319 Повідомлень:
  • Реєстрація 19-лютий 10

Відправлено 06 серпень 2019 - 09:39


Езжай в Абхазию.

Да чего мелочиться при выборе зоопарка для отдыха :) Хай езжает в Северную Корею. 



#20 djurka

djurka

    Рифмоплет


  • Пользователи
  • 3 692 Повідомлень:
  • Реєстрація 18-вересень 09

Відправлено 11 серпень 2019 - 05:34

Зупинились на Тунісі
Ткни пальцем мне если увидишь где то мат. Баним сразу (с) Creativ4eg




0 людей читають цю тему

0 користувачів, 0 гостей, 0 схованих користувачів

Яндекс.Метрика