Перейти до вмісту

Друзі. Проект буде закрито в кінці 2024 року. Перемоги і миру вам. Хай щастить. Слава Україні!

Фотографія
* * * * * 2 Голосів

Veteran - Персональник


  • Please log in to reply
849 replies to this topic

#741 VETERAN

VETERAN

    Член клуба


  • Пользователи
  • 7 872 Повідомлень:
  • Реєстрація 24-квітень 09
  • Авто:Найкласніше

Відправлено 14 жовтень 2022 - 09:57


колись вибухне
Краще без вибухів. Я вже своїми очима бачив три калібри, які пролітали прямо наді мною. Виглядало, ніби антени на дахах позбивають. А через 5-7 секунд - вибух.
  • KeganEr подобається це

#742 sun

sun

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 178 Повідомлень:
  • Реєстрація 15-листопад 16
  • Авто:ваз 2101

Відправлено 14 жовтень 2022 - 10:59


Краще без вибухів
Сорри, погане як на зараз порівняннє, але точніше не скажешь. :)


пролітали прямо наді мною. Виглядало, ніби антени на дахах позбивають. А через 5-7 секунд - вибух.

Співчуваю, у вас зараз ппц. Сам не бачив як літають, бачив лише воронку та винесені вікна в нашому кварталі. Тримайтесь!



#743 VETERAN

VETERAN

    Член клуба


  • Пользователи
  • 7 872 Повідомлень:
  • Реєстрація 24-квітень 09
  • Авто:Найкласніше

Відправлено 14 жовтень 2022 - 11:27


бачив лише воронку
Якщо відверто - я чекав більшого від сотень кілограмів вибухівки. Бачив кілька сараїв, які рознесло ракетами. Звісно, що їх іменували заводами і СТО, але ці древні споруди мене і раніше дивували тим, що ще самі не впали. Шкода людей, на яких доля вказала своїм зловіщим перстом.

   Але повернемось до теми. Стосовно бензинових приводів - переважно це двохтактні, які шумлять, смердять і перевитрачають паливо. Вважаю, що нехай вже Іран робить з них свої літаючі газонокосилки на рашку. А чотиритактні дорожчі.

   Стосовно батарейок - досі не можу детально усвідомити, як то працює - ну щоб реально вирахувати все і спроектувати щось таке, що мене б задовольнило. Почекаю аж поки придумають щось досконаліше.



#744 alligato

alligato

    Член клуба


  • Пользователи
  • 3 287 Повідомлень:
  • Реєстрація 21-лютий 09
  • Авто:пешкода

Відправлено 20 жовтень 2022 - 18:21

alligato, дочка намовляє на Додж Калібр.

Як по мне - то таке.

В мене було багато машин і мне сподобились по мощи и комфорту - омега б ( до рестал), фокус с-мах ( до рестал), Волга 31105 и соната 15року.  Так як я пересуваюсь мало то на пожераемость я не зважаю. Зараз я взял знову с-мах на перепродажу, мені головне комфорт і доп плюшки ... тож  покі вона продаётся то я езжу с комфортом.  


  • yurecgod подобається це
Пойдёте за правдой, сотрётесь до жопы. http://button.dekel.ru/

#745 VETERAN

VETERAN

    Член клуба


  • Пользователи
  • 7 872 Повідомлень:
  • Реєстрація 24-квітень 09
  • Авто:Найкласніше

Відправлено 20 жовтень 2022 - 20:45


Волга 31105
Та ну... Щось треба нормальне і свіжіше. Може на днях гляну щось, але кажуть, що треба зараз до Бельгії їхати - аж туди не доїду... Сподіваюся щось ближче трапиться цікаве.

#746 VETERAN

VETERAN

    Член клуба


  • Пользователи
  • 7 872 Повідомлень:
  • Реєстрація 24-квітень 09
  • Авто:Найкласніше

Відправлено 22 жовтень 2022 - 11:20

По дорозі до Берліну, випав із задниці машини блочок, який слідкує за тиском в шинах. Повис на дротах. Запхав на місце, але пізніше помітив, що він зовсім покинув машину. Вже замовив інший - прикручу шурупами, а то ці їхні защіпки нічини не тримають.
  • yurecgod подобається це

#747 VETERAN

VETERAN

    Член клуба


  • Пользователи
  • 7 872 Повідомлень:
  • Реєстрація 24-квітень 09
  • Авто:Найкласніше

Відправлено 26 жовтень 2022 - 08:45

Вчора ввечері повернувся з Берліну. Туди - назад 2000км. Середня витрата бензину 7,8 л/100км. Майже всю дорогу працював круїз контроль, який тримав швидкість в межах 100-130км/год.

Минулися часи, коли я на жигулику валив 160 - тепер натикали камер і вже не поганяєш.

Ось обіцяне фото ратуші Берліну 24 жовтня 2022 року.

24-10-22.jpg


  • yurecgod and golden88 like this

#748 VETERAN

VETERAN

    Член клуба


  • Пользователи
  • 7 872 Повідомлень:
  • Реєстрація 24-квітень 09
  • Авто:Найкласніше

Відправлено 15 листопад 2022 - 12:44


Все ще не зміг зупинитися - вже майже два метри.
Тимчасова затримка - на зиму.

Після кількох вирівнювань підлоги досягнута глибина 215см. Але, коли підсипав пісочку і застелив лінолеум, вийшло 2м 10см. Так воно тепер виглядає. Це вид з боку входу з оглядової ями гаража.

10-11-2022-1.jpg

Так виглядає протилежний бік. Синій балон висотою 160см - мій локальний водогін - з дому привожу воду в каністрах, а насос вже створює тиск в гаражі.Десь на місяць води вистачає, щоб мити руки, машину і решту.

10-11-2022-2.jpg

Перекриття поклав на два зварених кутники 70мм - вийшов Т-подібний профіль. На ньому лежать соснові дошки 50мм. Валялися листи сталі 3мм - поклав зверху. І ще раз наклав довгими дошками 50мм. Вийшов такий собі бліндаж у три накати.  :multi:

10-11-2022-4.jpg

Туди буду рити наступного року. Там ще більше метра простору.

10-11-2022-3.jpg

Це все наміри - ще треба дожити і щоб "брати" не розбомбили.  :bk:



#749 VETERAN

VETERAN

    Член клуба


  • Пользователи
  • 7 872 Повідомлень:
  • Реєстрація 24-квітень 09
  • Авто:Найкласніше

Відправлено 16 листопад 2022 - 18:07

Вчора причепили і пришили блочок контролю тиску в шинах. Я його загубив по дорозі в Берлін.

При виїзді якраз поряд був прихід двох ракет від "братів".

Сьогодні купив у приятеля чотири нові зимові скати. Якісь китайські - дуже хвалив їх. Заплатив за кожен 3100грн.

Забув пофоткати їх - може якось пізніше - як будуть монтувати.

В гаражі нема світла - не хотілося в потьомках щось робити.



#750 golden88

golden88

    Член клуба


  • Пользователи
  • 5 541 Повідомлень:
  • Реєстрація 19-січень 08
  • Авто:VW Passat B5+

Відправлено 16 листопад 2022 - 19:46


Туди буду рити наступного року.
Через два года тунель будет до Винницы, я подкопаю пару метров в своём ГСК и образуется туннель Львов - Винница))))

#751 VETERAN

VETERAN

    Член клуба


  • Пользователи
  • 7 872 Повідомлень:
  • Реєстрація 24-квітень 09
  • Авто:Найкласніше

Відправлено 16 листопад 2022 - 19:59


Через два года тунель будет до Винницы
З того боку кордон. Вінниця з протилежного боку, але там у мене яр.

#752 golden88

golden88

    Член клуба


  • Пользователи
  • 5 541 Повідомлень:
  • Реєстрація 19-січень 08
  • Авто:VW Passat B5+

Відправлено 17 листопад 2022 - 18:09


але там у мене яр.
а так хотелось...)

#753 VETERAN

VETERAN

    Член клуба


  • Пользователи
  • 7 872 Повідомлень:
  • Реєстрація 24-квітень 09
  • Авто:Найкласніше

Відправлено 17 листопад 2022 - 18:51


а так хотелось...)
Ну то починай копати - вийдеш у яру під моїм гаражем.  :multi:

#754 VETERAN

VETERAN

    Член клуба


  • Пользователи
  • 7 872 Повідомлень:
  • Реєстрація 24-квітень 09
  • Авто:Найкласніше

Відправлено 19 грудень 2022 - 13:53

На Львів звалилася зима і копальні роботи вирішив призупинити до весни.

Я - з нудьги - взявся клепати контактну зварку. І то не з якоїсь там мікрохвильовки - мені мощу подавай. Взяв два тори з ЛАТРів - великого і малого. Добре, що їх діаметри не дуже різняться. Склеїв епоксидкою до купи і отримав залізяку вагою 10,7 кг.

SAM-1300.jpg

Замотав склотканиною на епоксидці.

SAM-1302.jpg

І заплавив у ПЕТ флягу.

SAM-1304.jpg

Вийде 2300 вт. Думаю, що мені досить. Може і дугову зварку домотаю.

Але спочатку спробую шину 5х11мм намотати вдвоє на ребро. І ще треба навчитися варити мідь, щоб вивести контакти після кожного витка. Бачив, що якось вдається графітовим стержнем з батарейки.



#755 golden88

golden88

    Член клуба


  • Пользователи
  • 5 541 Повідомлень:
  • Реєстрація 19-січень 08
  • Авто:VW Passat B5+

Відправлено 20 грудень 2022 - 06:58

Для чего планируется сварка?

Я в прошлом году мотал споттер для кузовного ремонта, по сути та же контактная сварка. То 110 мм2 на вторичке оказалось мало. В конечном итоге вторичку сделал примерно 240 мм2 - брал старые сварочные кабеля, снимал изоляцию, сматывал в косичку и обмотал эту колбасу тряпкой. Вот тогда оно заработало. Токоизмерительные клещи с пределом измерения в 1000А зашкаливают при потреблении с розетки до 5А.



#756 VETERAN

VETERAN

    Член клуба


  • Пользователи
  • 7 872 Повідомлень:
  • Реєстрація 24-квітень 09
  • Авто:Найкласніше

Відправлено 20 грудень 2022 - 07:58

golden88,дякую за інформацію, якої мені бракує.
Думаю,що якщо намотаю 5 витків (це буде від 5 до 6 вольт), напруги вистачить, щоб і через 110 квадратів прогнати 1000 ампер. Та й дроти до контактів можна буде використати тонші і довші. Я хочу зробити регулювання напруги по первинній обмотці. Але буде грітися - нічого - можна почекати. Я ж це роблю не для промислових потреб - така собі забавка знічев'я.


Токоизмерительные клещи с пределом измерения в 1000А зашкаливают при потреблении с розетки до 5А.

А яка у тебе напруга на контактах? Невже всього 1 вольт?



#757 golden88

golden88

    Член клуба


  • Пользователи
  • 5 541 Повідомлень:
  • Реєстрація 19-січень 08
  • Авто:VW Passat B5+

Відправлено 21 грудень 2022 - 19:54


А яка у тебе напруга на контактах? Невже всього 1 вольт?

чтото около 6 вольт. Всего 6 витков. Получается один вольт на виток.

 

Если есть из чего, то сечение вторички можно делать с запасом.

 

Управляется это все платой для контактной сварки, например вот: Плата управления для точечной сварки 100А, цена 714 грн — Prom.ua (ID#929990033)

Она какраз таки управляет первичкой. Регулируется время и сила тока на вторичке. У меня для неё в корпусе еще один маленький трансформатор. И питается она от переменного тока!

 

Сделал примитивный корпус с куском от старого видика, экранчик за стеклышко спрятал. Ничо так смотрится)

 

20201226-123407.jpg



#758 golden88

golden88

    Член клуба


  • Пользователи
  • 5 541 Повідомлень:
  • Реєстрація 19-січень 08
  • Авто:VW Passat B5+

Відправлено 21 грудень 2022 - 20:01

И держит эта зараза вот прям аж вот так) Ставил упоры к стене т.к. машину боком просто юзом по земле тащило.

 

20210205-125015.jpg

 

Сила тока всегда на максимуме, время от 1 до 5 милисекунд. При 10 милисекундах уже дырку пропаливает.



#759 VETERAN

VETERAN

    Член клуба


  • Пользователи
  • 7 872 Повідомлень:
  • Реєстрація 24-квітень 09
  • Авто:Найкласніше

Відправлено 21 грудень 2022 - 20:06

Щось дріт на контакти не виглядає таким грубим. Він ще не товстіший за палець.

Я управління сам із симістора зроблю. Там же просто тривалістю прямокутного імпульсу все керується. 

А як та регулюєш тиск контактів. Він же має бути спочатку незначний і зростати після розігріву на момент охолодження?

Чого такий малий час? !0 мсек - це ж один півперіод?

Я колись працював на контактній з накопичувачем енергії на конденсаторі - там взагалі просто енергію дозувати.



#760 golden88

golden88

    Член клуба


  • Пользователи
  • 5 541 Повідомлень:
  • Реєстрація 19-січень 08
  • Авто:VW Passat B5+

Відправлено 21 грудень 2022 - 20:22


Щось дріт на контакти не виглядає таким грубим
всмысле силовой? Масса 40 мм2, на "ручке" 2х25 мм2.

 


А як та регулюєш тиск контактів.
у меня не точечная сварка, а грубо говоря обратный молоток, который точечно приваривается в металу. Просто приставил, нажал на кнопку и оно приварилось.

 


Чого такий малий час?
Я думаю что просто получился удачный трансформатор и за такие доли секунд успевает приварится. В случае спотера это огромный плюс - если электрод приваривается за такой короткий промежуток времени, то с обратной стороны детали не успевает нагрется на столько, чтобы обгорела краска.




0 людей читають цю тему

0 користувачів, 0 гостей, 0 схованих користувачів

Яндекс.Метрика