Перейти до вмісту

Друзі. Проект буде закрито в кінці 2024 року. Перемоги і миру вам. Хай щастить. Слава Україні!

Фотографія
* * * * * 2 Голосів

Veteran - Персональник


  • Please log in to reply
849 replies to this topic

#801 golden88

golden88

    Член клуба


  • Пользователи
  • 5 541 Повідомлень:
  • Реєстрація 19-січень 08
  • Авто:VW Passat B5+

Відправлено 22 березень 2023 - 19:46


Згорів мій транс - перемотую. 
прошило ізоляцію?

#802 VETERAN

VETERAN

    Член клуба


  • Пользователи
  • 7 872 Повідомлень:
  • Реєстрація 24-квітень 09
  • Авто:Найкласніше

Відправлено 22 березень 2023 - 19:56


прошило ізоляцію?

Напевно. Я дерев'яним кілком розпихав вторинну - щоб наступного витка запхати і напевно щось тим кілком наробив. Тепер між первинною і вторинною в середині запхав відрізок каналізаційної труби 50мм діаметром. Відповідно втратив об'єм і залізло менше витків.

Вийшло біля 16 вольт з можливістю використати 170 ампер і 25 вольт з 110 амперами. Це якщо в постійному режимі, а при коротких періодах - в кілька раз більше. Це напруги змінного струму, а після діодів - на конденсаторах - буде в 1,4 рази вища напруга.



#803 VETERAN

VETERAN

    Член клуба


  • Пользователи
  • 7 872 Повідомлень:
  • Реєстрація 24-квітень 09
  • Авто:Найкласніше

Відправлено 03 квітень 2023 - 19:01

Робота не заглохла - помаленько рухається. Зараз компоную то все, щоб гарно стало в корпусі. Виявилося, що не так там багато місця...

Намотав сьогодні дроселя для дугової зварки. Осердя залізне стержньове 25 кв.см. Намотав 25 витків дротом 25 кв.мм - 6 жил діаметром 2,2мм.

SAM-1338.jpg

Ще треба закріпити сам трансформатор і конденсатори. В радіаторах нарізав різьби для діодів і закрутив їх.

Дуже щось повільно то йде...



#804 VETERAN

VETERAN

    Член клуба


  • Пользователи
  • 7 872 Повідомлень:
  • Реєстрація 24-квітень 09
  • Авто:Найкласніше

Відправлено 17 липень 2023 - 17:00

Трохи ворушуся - помало, але впевнено.  :multi: 

Всі проекти на паузі - копаю яму і займаюся внуком. 

Зганяв на кілька днів до Кракова - нічого так, але раніше було краще і дешевше.

Сьогодні зайнявся Міні - поміняв дверну ручку у правих задніх дверях.

Намучилися під палючим сонцем - чотирьох рук було мало, щоб тримати ту внутрішню оббивку і саму ручку. Два різні болтики і все заклеєне якоюсь флєґмою на соплях. Само всьо розстібається і в потрібному місці не роз'єднується.


  • golden88 and sergg like this

#805 VETERAN

VETERAN

    Член клуба


  • Пользователи
  • 7 872 Повідомлень:
  • Реєстрація 24-квітень 09
  • Авто:Найкласніше

Відправлено 20 липень 2023 - 16:42

Поміняв у моторі масло - залив куплене в Німеччині, а фільтри вже від СТО - 940 за повітряний і 340 за масляний. За роботу взяли 500грн.
З неприємного - тріснув розширювальний бачок для антифризу, який я не так давно міняв. Правда на вживаний - з розбірки. Замовив знову вживаний, бо новий кштує 90 євро і чекати понад два тижні.
Казали готуватися до заміни поршневих кілець, сальників клапанів і т.д. - вже 170 тисяч на спідометрі.


#806 golden88

golden88

    Член клуба


  • Пользователи
  • 5 541 Повідомлень:
  • Реєстрація 19-січень 08
  • Авто:VW Passat B5+

Відправлено 20 липень 2023 - 19:54

Не зрозумів про яку машину іде мова - ціни на фільтра наче як на міні, але там же напевно не міняяють кільця на 170 тисячах. Але і на ВАЗ бачок не буде коштувати 90 євро.  :bk:



#807 VETERAN

VETERAN

    Член клуба


  • Пользователи
  • 7 872 Повідомлень:
  • Реєстрація 24-квітень 09
  • Авто:Найкласніше

Відправлено 20 липень 2023 - 20:48


Не зрозумів про яку машину іде мова
Про Міню. Жигулик стоїть в гаражі, поки я той бмвешний витвір підтягую.

От проїдуся ще раз до Вроцлава і Кракова та й пересяду знову на свого рідненького.



#808 golden88

golden88

    Член клуба


  • Пользователи
  • 5 541 Повідомлень:
  • Реєстрація 19-січень 08
  • Авто:VW Passat B5+

Відправлено 22 липень 2023 - 20:34

Так а що на бмвешному витворі кольца міняють до 200 т.км пробігу? 



#809 VETERAN

VETERAN

    Член клуба


  • Пользователи
  • 7 872 Повідомлень:
  • Реєстрація 24-квітень 09
  • Авто:Найкласніше

Відправлено 23 липень 2023 - 10:36


Так а що на бмвешному витворі кольца міняють до 200 т.км пробігу? 
Не знаю - ще не міняв і не збираюся. Це рекомендації хлопця, який міняв мастило. 
Я збираюся поміняти ремінь генератора - вже 40 тисяч крутиться. Поки що не буксує, але бачу, що натягувач вже майже вперся в упор.
  • golden88 подобається це

#810 VETERAN

VETERAN

    Член клуба


  • Пользователи
  • 7 872 Повідомлень:
  • Реєстрація 24-квітень 09
  • Авто:Найкласніше

Відправлено 24 липень 2023 - 14:20


Я збираюся поміняти ремінь генератора - вже 40 тисяч крутиться.
Поміняв ремінь - стан ніби робочий, слідів руйнувань не виявив, але не хочеться возитися з тим десь на автобані за кордоном. Особливо, якщо це прийдеться робити дочці.

#811 VETERAN

VETERAN

    Член клуба


  • Пользователи
  • 7 872 Повідомлень:
  • Реєстрація 24-квітень 09
  • Авто:Найкласніше

Відправлено 03 серпень 2023 - 17:27

Зганяв до Кракова і назад. Трошки неочікуваним виявилося 11 годин очікування перетину кордону, але шкода, що це виявило ще одну проблему того Міні. За чотири години сів акумулятор. Попередила, що сів - я завів, як просило авто і хвилин зо п'ять калатав, трошки підгазовуючи. Вирішив, що досить, але знову виліз той акумулятор на табло і машина більше не завелася. І хоча б спробувала та паскуда - ні - зразу вимикає все і каже, що акумулятор розряджений. Таки жигуль кращий - не дає рекомендацій, а виконує мої команди - хоч стогне і ниє, а поволі крутить і таки заводить двигуна. Ну і можна собі годинами, та хоч добами, сидіти собі і слухати музику, не дбаючи про розряд акумулятора. Виглядає так, що те Міні хаває біля 15 ампер, коли ключ вставлений у гніздо, а мотор не заведений. Але інакше радіо не грає і вікно не відкриєш, чи ще щось...
Метнувся по сусідах з черги - позичив дроти, під'їхав бусик і завели машинку. Мусив ще годинами калатати і не глушити. Цікаво, що інші авто чомусь не мають таких проблем.


  • sergg подобається це

#812 VETERAN

VETERAN

    Член клуба


  • Пользователи
  • 7 872 Повідомлень:
  • Реєстрація 24-квітень 09
  • Авто:Найкласніше

Відправлено 05 серпень 2023 - 16:35

Трохи скупився про запас.

SAM-1377.jpg

SAM-1381.jpg

SAM-1382.jpg

SAM-1378.jpg

SAM-1379.jpg

SAM-1380.jpg

І ще нові колодки

SAM-1383.jpg

SAM-1384.jpg

Ще одні колодки треба забрати зі складу - також вже купив.


  • galw and sergg like this

#813 VETERAN

VETERAN

    Член клуба


  • Пользователи
  • 7 872 Повідомлень:
  • Реєстрація 24-квітень 09
  • Авто:Найкласніше

Відправлено 28 серпень 2023 - 13:17

Трошки смутку про рідного жигулика - почало щось тріщати ззаду, при різкому розгоні. Лізти під низ не хотілося - відкинув настил на підлозі перед задньою сідушкою і побачив дірищу. Відгнило перед кріпленням довгої реактивної тяги. Ну що робити - щоб не грало по нервах - відігнув краї - тепер це беззвучна балалайка.



#814 VETERAN

VETERAN

    Член клуба


  • Пользователи
  • 7 872 Повідомлень:
  • Реєстрація 24-квітень 09
  • Авто:Найкласніше

Відправлено 26 вересень 2023 - 14:35

Помітив, що збільшилася витрата газу і почали вібрувати задні гальма. Виявилося, що підклинив циліндрик. Тимчасово відновив його із запасів старйя і замовив два новеньких - найдешевші, які знайшов, по 148грн./шт. Якісь Метеллі. Чекаю поки доїдуть з Харкова.



#815 VETERAN

VETERAN

    Член клуба


  • Пользователи
  • 7 872 Повідомлень:
  • Реєстрація 24-квітень 09
  • Авто:Найкласніше

Відправлено 02 жовтень 2023 - 12:13


Чекаю поки доїдуть з Харкова.
Доїхали. Поміняв один - правий. Поки що гальмує нормально. Зовні виглядає акуратно і гумові детальки оригінальні - кільце не заокруглене зовні, а має канавку.

#816 VETERAN

VETERAN

    Член клуба


  • Пользователи
  • 7 872 Повідомлень:
  • Реєстрація 24-квітень 09
  • Авто:Найкласніше

Відправлено 09 жовтень 2023 - 21:37

Сьогодні поміняв шини в Міні на зимові. Робота - 1000грн. От де наочно проявляється ріст забезпеченості народу, а то дивляться на пенсію...



#817 VETERAN

VETERAN

    Член клуба


  • Пользователи
  • 7 872 Повідомлень:
  • Реєстрація 24-квітень 09
  • Авто:Найкласніше

Відправлено 23 жовтень 2023 - 21:42

Жигулик продовжує іржавіти. Здався кронштейн реактивної тяги ЗМ. Довелося пригадати ненабуті навички зварювальника - зварив з відходів металу щось подібне і навіть приварив до мережива, у яке перетворилося дно. 

SAM-1395.jpg

Капає смола, якоюя вимастив свою конструкцію.  :multi:


  • alex_zp and sun like this

#818 sun

sun

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 178 Повідомлень:
  • Реєстрація 15-листопад 16
  • Авто:ваз 2101

Відправлено 03 листопад 2023 - 08:05


зразу вимикає все і каже, що акумулятор розряджений. Таки жигуль кращий - не дає рекомендацій, а виконує мої команди
це не завжди так. В мене жигулік теж їхав собі їхав нічого не казав, потім я зупинився і усе, не заводиться.  Міркую десь кз мабуть, відтовкав на стоянку і шукав ту козу 3 дні, а її чось нема!). Двічи тоскав кирпич додому 2км десь, щоб підзаряджати, Думаю, не може бути щоб акум так вот підох, йому всього років 13, молодий зовсім жеж!.. ну ок приложу до нього лампочку, блин-не горить, походу він сдох))

#819 VETERAN

VETERAN

    Член клуба


  • Пользователи
  • 7 872 Повідомлень:
  • Реєстрація 24-квітень 09
  • Авто:Найкласніше

Відправлено 03 листопад 2023 - 15:15


приложу до нього лампочку, блин-не горить, походу він сдох))
У мене два вольтметри в машині - один показує напругу прямо на клемах, а інший - те, що в мережі. Напруги різняться аж до вольта.

Коли зранку вмикаю - відразу бачу 12,5 вольта на акумуляторі. Коли вмикаю запалення - падає до 12,2 і біля 12 в мережі. після заведення - біля 13 вольт на акумуляторі і швидко росте до 14,4 - 15в. За якийсь час падає до 14,2. Тим часом в мережі напруга міняється від 13в до 14в - в залежності від включених споживачів.


  • sun подобається це

#820 sun

sun

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 178 Повідомлень:
  • Реєстрація 15-листопад 16
  • Авто:ваз 2101

Відправлено 09 листопад 2023 - 14:28


Коли зранку вмикаю - відразу бачу 12,5 вольта на акумуляторі. Коли вмикаю запалення - падає до 12,2

В мене один вольтметр в прикуривачи, теж пимітив що занижує, хоча і тягнув окремий провод з плюса акума. Хз, треба ще раз перевірити якось чи так воно є)..

 

.12,5 якось маловато, вроді 12,6-12,9 норм, але кітайськи прилади можуть і прибрехати злегка, так що скоріше за все нормально.

Там ще не погано би дивитись просадку в момент запуску - 10+ це норм, ближче до 8-9 вже не дуже гарно.

------------

А взагалі усі ці іграшки підуть тільки коли усе працює і мозок не парить, а коли не заводиться потрібна лише одна проста совкова лампочка, звичайна, ні яка ні світлодиодна!!! від якогось підфарнику.   -- Горить довго і ярко - значить акум живий, не горить--йому ппц)))  При цьому вольтметр може навить  12,5 показувати на дохлому акумі без його навантаження. Це з мого особистого досвіду.)






0 людей читають цю тему

0 користувачів, 0 гостей, 0 схованих користувачів

Яндекс.Метрика