Перейти до вмісту

Друзі. Проект буде закрито в кінці 2024 року. Перемоги і миру вам. Хай щастить. Слава Україні.

Фотографія
- - - - -

Признаки Для Замены Подушек Двигателя.

Вже купив б алаково і тепер репу чухаю а

  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 Nikola

Nikola

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 380 Повідомлень:
  • Реєстрація 29-травень 13
  • Откуда:Буркіна-Фасо
  • Авто:ВАЗ-21063

Відправлено 22 липень 2021 - 19:08

Шалом хлопці та дівчата! Хто коли і з яких причин міняв подушки двигуна, ще й досі  стоять рідні, але хочу замігнити тому що штани пошти  впіраються в балку, так чи то штани не айс, чи подушки вже на підході?  На рідних є маленькі тріщинка і трішки їх перекосило, а може я їх неправильно виставив як балку підсилював..?


Моя любовь ВАЗ-21063, 1990 г.в. пробег до  лимона на родных кольцах и ни разу за 31 год не ездил  на шворке.


#2 VETERAN

VETERAN

    Член клуба


  • Пользователи
  • 7 867 Повідомлень:
  • Реєстрація 24-квітень 09
  • Откуда:Галичина
  • Авто:Найкласніше

Відправлено 22 липень 2021 - 19:52

Завтра буду міняти подушку в Міні - тріснула і корпус розвалився. Проявляється у вібрації і ривках при газуванні і скиданні газу.

А в жигулях є широкі можливості для регулювання положення двигуна - можна совати вперед-назад і в боки. А ще можна попустити гайки колектора і нахилити штани.

Міняють ці подушки, коли надоїли, або гума від металу відстали, чи репнулася гума, альбо пружина в середині.



#3 Nikola

Nikola

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 380 Повідомлень:
  • Реєстрація 29-травень 13
  • Откуда:Буркіна-Фасо
  • Авто:ВАЗ-21063

Відправлено 22 липень 2021 - 20:31

Завтра буду міняти подушку в Міні - тріснула і корпус розвалився. Проявляється у вібрації і ривках при газуванні і скиданні газу.

А в жигулях є широкі можливості для регулювання положення двигуна - можна совати вперед-назад і в боки. А ще можна попустити гайки колектора і нахилити штани.

Міняють ці подушки, коли надоїли, або гума від металу відстали, чи репнулася гума, альбо пружина

Явних підстав для заміни немає, але вже купив балаково і тепер репу чухаю а чи  потрібно воно мені? Трубу біля балки підігнув трішки і поки не турбує, але ж руки чешуться...


Моя любовь ВАЗ-21063, 1990 г.в. пробег до  лимона на родных кольцах и ни разу за 31 год не ездил  на шворке.


#4 Piloter

Piloter

    Новичок


  • Пользователи
  • 44 Повідомлень:
  • Реєстрація 15-квітень 21
  • Откуда:Киев
  • Авто:ВАЗ 2101

Відправлено 02 серпень 2021 - 16:20

 

Завтра буду міняти подушку в Міні - тріснула і корпус розвалився. Проявляється у вібрації і ривках при газуванні і скиданні газу.

А в жигулях є широкі можливості для регулювання положення двигуна - можна совати вперед-назад і в боки. А ще можна попустити гайки колектора і нахилити штани.

Міняють ці подушки, коли надоїли, або гума від металу відстали, чи репнулася гума, альбо пружина

Явних підстав для заміни немає, але вже купив балаково і тепер репу чухаю а чи  потрібно воно мені? Трубу біля балки підігнув трішки і поки не турбує, але ж руки чешуться...

Как говорили нам в универе ;) не трогай автомобиль, пока он на ходу.


  • sla_69 подобається це

#5 Nikola

Nikola

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 380 Повідомлень:
  • Реєстрація 29-травень 13
  • Откуда:Буркіна-Фасо
  • Авто:ВАЗ-21063

Відправлено 10 серпень 2021 - 13:18

 

 

Завтра буду міняти подушку в Міні - тріснула і корпус розвалився. Проявляється у вібрації і ривках при газуванні і скиданні газу.

А в жигулях є широкі можливості для регулювання положення двигуна - можна совати вперед-назад і в боки. А ще можна попустити гайки колектора і нахилити штани.

Міняють ці подушки, коли надоїли, або гума від металу відстали, чи репнулася гума, альбо пружина

Явних підстав для заміни немає, але вже купив балаково і тепер репу чухаю а чи  потрібно воно мені? Трубу біля балки підігнув трішки і поки не турбує, але ж руки чешуться...

Как говорили нам в универе ;) не трогай автомобиль, пока он на ходу.

 

Так отож... :) И я такого же мнения.


  • sla_69 подобається це

Моя любовь ВАЗ-21063, 1990 г.в. пробег до  лимона на родных кольцах и ни разу за 31 год не ездил  на шворке.





0 людей читають цю тему

0 користувачів, 0 гостей, 0 схованих користувачів

Яндекс.Метрика