Перейти до вмісту

Друзі. Проект буде закрито в кінці 2024 року. Перемоги і миру вам. Хай щастить. Слава Україні!

Фотографія
- - - - -

Принудиловка К Вакцинации: Самодурство Или Заставляют?


  • Please log in to reply
432 replies to this topic

#141 Vinni86

Vinni86

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 1 471 Повідомлень:
  • Реєстрація 13-травень 14

Відправлено 18 листопад 2021 - 20:18

Из своего личного опыта, на моей бывшей работе мужик умер от осложнений после обычного гриппа.

А на счет лекарств, всю жизнь на таблетках, я их не боюсь!)))

Ну надо хорошо и правильно питаться, и вести хотябы на половину здоровый образ жизни

 

Всю жизнь на таблетках это конечно не хорошо, но всяко бывает. Главное не болеть!

 

Я раньше от гриппа прививки делал, болел каждую зиму по 2-3 раза, уже 5 лет как не делаю и не болею, хз в чем связь, толи прививки не те, толи ещё что то. Но факт фактом. Ем 3 раза в день, пью в меру по выходным. И даже 3 раза в неделю, 2 подхода по 10 раз подтягиваюсь и 2 подхода по 20 раз приседаю :), ну как то так.



#142 VETERAN

VETERAN

    Член клуба


  • Пользователи
  • 7 872 Повідомлень:
  • Реєстрація 24-квітень 09
  • Авто:Найкласніше

Відправлено 18 листопад 2021 - 20:23


мужик умер от осложнений после обычного гриппа.
Я бачив і таких, які вмерли від ускладнення життя. Особливо після реформ Яценюка, коли пенсії зменшили в три - чотири рази, в нашому будинку почалися спроби старичків навчитися літати з верхніх поверхів.

#143 nightwolff

nightwolff

    )))))))))))))


  • Пользователи
  • 3 872 Повідомлень:
  • Реєстрація 22-листопад 17
  • Авто:ваз 2107

Відправлено 18 листопад 2021 - 20:57

Никогда не делал никаких прививок, только когда малый был получил прививки,в больнице лежал два раза в жизни-когда был маленький с какой то хренью и два года назад когда с мокрыми ногами снег чистил и почку простудил,за пару дней укололи столько раз сколько за всю жизнь не получал, первый раз в жизни сделали систему
Стараюсь вести здоровый образ жизни, курю по пачке в день, бухаю раз в месяц много),жру что хочу и сплю сколько хочу)
мой бортовик
http://vaz2101.com/i...32301-vaz-2107/

#144 VETERAN

VETERAN

    Член клуба


  • Пользователи
  • 7 872 Повідомлень:
  • Реєстрація 24-квітень 09
  • Авто:Найкласніше

Відправлено 18 листопад 2021 - 21:07


сплю сколько хочу)
На роботі?  :lol:

#145 VETERAN

VETERAN

    Член клуба


  • Пользователи
  • 7 872 Повідомлень:
  • Реєстрація 24-квітень 09
  • Авто:Найкласніше

Відправлено 18 листопад 2021 - 21:26


Стараюсь вести здоровый образ жизни, курю по пачке в день
Не дотягуєш до цілком здорового - я курив по дві пачки. А сьогодні міжнародний День відмови від куріння - можеш кинути. За тиждень буде 30 років, як я відмовився від цієї звички. А тобі слабо?

#146 nightwolff

nightwolff

    )))))))))))))


  • Пользователи
  • 3 872 Повідомлень:
  • Реєстрація 22-листопад 17
  • Авто:ваз 2107

Відправлено 18 листопад 2021 - 23:31

сплю сколько хочу)

На роботі? :lol:
стараюсь i на роботі)

Стараюсь вести здоровый образ жизни, курю по пачке в день

Не дотягуєш до цілком здорового - я курив по дві пачки. А сьогодні міжнародний День відмови від куріння - можеш кинути. За тиждень буде 30 років, як я відмовився від цієї звички. А тобі слабо?
а я і не хочу, мені подобається)
мой бортовик
http://vaz2101.com/i...32301-vaz-2107/

#147 VETERAN

VETERAN

    Член клуба


  • Пользователи
  • 7 872 Повідомлень:
  • Реєстрація 24-квітень 09
  • Авто:Найкласніше

Відправлено 18 листопад 2021 - 23:41


а я і не хочу
Маєш дрібні діти - встигни виростити.

#148 optimus prime

optimus prime

    Член клуба


  • Пользователи
  • 8 131 Повідомлень:
  • Реєстрація 07-липень 10
  • Авто:21063

Відправлено 19 листопад 2021 - 09:46

 

 

а я і не хочу, мені подобається)

 

Да, можна козакувать пока не прийдет время, а там как скруте по другому запоеш но поздно будет



#149 Сергей72

Сергей72

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 2 681 Повідомлень:
  • Реєстрація 04-листопад 11

Відправлено 19 листопад 2021 - 10:26

По поводу курехи / Начал курить в 20-ть лет после армии (дыбил),полностью в зависимости от сигарет как нарик.

По поводу пойла это совсем другое,тобто я не чувствую зависимости,хочу бухаю или не бухаю,могу уйти в запой на недельку чисто ради отдохнуть (на даче поорать,покричать излить весь негатив),пойло всегда стоит дома в открытую,если заканчивается то пополняю запасы,беда в том что меры не знаю.

А вообще пойло зло,я не слышал шоб к добру когото привело,многих похоронил из-за пойла.



#150 VETERAN

VETERAN

    Член клуба


  • Пользователи
  • 7 872 Повідомлень:
  • Реєстрація 24-квітень 09
  • Авто:Найкласніше

Відправлено 19 листопад 2021 - 10:49


полностью в зависимости от сигарет как нарик
Треба якусь вакцину від курива...

#151 Сергей72

Сергей72

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 2 681 Повідомлень:
  • Реєстрація 04-листопад 11

Відправлено 19 листопад 2021 - 10:58

Я токо "ЗА" обеими руками,как не пытался бросить курить тта нихера,на дачу поеду дня на три (у меня какраз возле самой лесопосадки) воздух свежак и походу легкие начинают прочищацца и пробивает на кашель,а кашель такой шой кышкы вылазять.



#152 VETERAN

VETERAN

    Член клуба


  • Пользователи
  • 7 872 Повідомлень:
  • Реєстрація 24-квітень 09
  • Авто:Найкласніше

Відправлено 19 листопад 2021 - 11:04


как не пытался бросить курить тта нихера
Коли куриш - ще більше кашляєш, бо всі бронхи забиті смолою. Я би міг то розписати, але треба дуже багато буковок.  :multi:  Після 40 років вже починаються незворотні зміни в організмі - тому я і кинув ще до такого віку. Ті мої знайомі, які не кинули ще тоді - ВСІ вже під травою. І то вже давно. Від перших тривожних ознак до кончини проходить всього місяць.

#153 dimon_21061

dimon_21061

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 2 338 Повідомлень:
  • Реєстрація 31-серпень 08
  • Авто:21043

Відправлено 19 листопад 2021 - 11:38

Сегодня к стати Международный Мужской День,

это как Международный Женский День 8 Марта,

только Мужской!)))

Вам уже подарили цветы и подарки?


" ! ! ! Все врут ! ! ! " House D.M.

#154 nightwolff

nightwolff

    )))))))))))))


  • Пользователи
  • 3 872 Повідомлень:
  • Реєстрація 22-листопад 17
  • Авто:ваз 2107

Відправлено 19 листопад 2021 - 12:05

Коли куриш - ще більше кашляєш,

я не кашляю взагалі, скільки людині дано прожити стільки і проживе, можна хоть мільйони викладати в своє здоров'я,я знав людей які прожили до 90 років і більше і все життя курили і спортом не займалися
мой бортовик
http://vaz2101.com/i...32301-vaz-2107/

#155 VETERAN

VETERAN

    Член клуба


  • Пользователи
  • 7 872 Повідомлень:
  • Реєстрація 24-квітень 09
  • Авто:Найкласніше

Відправлено 19 листопад 2021 - 12:20


я знав людей які прожили до 90 років і більше і все життя курили і спортом не займалися
А якби не курили - прожили б 100 і більше. Але кому то треба?  :)  Мені ще до 70-ти вже надоїло то кіно.  :multi:


Сегодня к стати Международный Мужской День
Не тільки. 

19 листопада в Україні день працівників гідрометеорологічної служби та день скловиробника, у світі відзначають день чоловіків та день туалету.



#156 Лукаш1

Лукаш1

    Член клуба


  • Пользователи
  • 3 972 Повідомлень:
  • Реєстрація 14-квітень 11
  • Авто:ВАЗ-2103

Відправлено 19 листопад 2021 - 12:37

у меня дед курил лет 50, потом бросил в один момент, после того как затемнение нашли  в легком, все зависит от мотивации и силы воли



#157 VETERAN

VETERAN

    Член клуба


  • Пользователи
  • 7 872 Повідомлень:
  • Реєстрація 24-квітень 09
  • Авто:Найкласніше

Відправлено 19 листопад 2021 - 12:47


затемнение нашли  в легком

Фактично у всіх курців є темні місця в легенях. Сигарети знищують (за один день!) захисну систему легень і там все забивається смолою.

 

Люди вже блудять навіть не в лісі, а на форумі - повідомлення у моєму бортовику -


вчера пошел и увалил pfizer первую дозу, радио пока не ловит, жив/здоров

Може це такі побічні ефекти? Кажуть же, що може всякі тромби утворювати в серці та мозку.



#158 VETERAN

VETERAN

    Член клуба


  • Пользователи
  • 7 872 Повідомлень:
  • Реєстрація 24-квітень 09
  • Авто:Найкласніше

Відправлено 19 листопад 2021 - 16:51

Якщо головне - вакцинувати всіх, чому не можна щепити бажаючих анонімно? Різні ж можуть бути причини не світитися і головне - результат. Чи є щось таке, про що нам не кажуть?

Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко назвав відкриття на Закарпатті анонімного пункту вакцинації від Covid-19 незаконним.
Ковідна амністія, це – ковідна амністія. Вона може бути по двох напрямках і ніякої анонімності там не передбачено.

«Те, що виникло на Закарпатті – хтось собі щось надумав, я не знаю чи це правда, ми це перевіримо. Вчора говорив про це з директором департаменту, не може бути ніякої анонімності, ми хочемо бачити все, що відбувається і вносити в електронну систему», – сказав міністр.
https://zaxid.net/news/



#159 nightwolff

nightwolff

    )))))))))))))


  • Пользователи
  • 3 872 Повідомлень:
  • Реєстрація 22-листопад 17
  • Авто:ваз 2107

Відправлено 19 листопад 2021 - 17:31

 
Люди вже блудять навіть не в лісі, а на форумі - повідомлення у моєму бортовику -

вчера пошел и увалил pfizer первую дозу, радио пока не ловит, жив/здоров

Може це такі побічні ефекти? Кажуть же, що може всякі тромби утворювати в серці та мозку.
чув що після вакцинації у деяких а башке шторм, температура...
мой бортовик
http://vaz2101.com/i...32301-vaz-2107/

#160 nightwolff

nightwolff

    )))))))))))))


  • Пользователи
  • 3 872 Повідомлень:
  • Реєстрація 22-листопад 17
  • Авто:ваз 2107

Відправлено 19 листопад 2021 - 17:43

у меня дед курил лет 50, потом бросил в один момент, после того как затемнение нашли  в легком, все зависит от мотивации и силы воли

лучше умереть со светлой головой и при памяти чем ничтожным овощем ходящим под себя создавая проблемы родственникам...
Например в Италии у людей мозг быстрее выходит из строя чем другие органы,там дольше живут,но под конец жизни они маразматики,нахера оно надо!?
мой бортовик
http://vaz2101.com/i...32301-vaz-2107/




0 людей читають цю тему

0 користувачів, 0 гостей, 0 схованих користувачів

Яндекс.Метрика