Перейти до вмісту

Друзі. Проект буде закрито в кінці 2024 року. Перемоги і миру вам. Хай щастить. Слава Україні!

Фотографія
- - - - -

Окупність ГБО (пропан-бутан) на класиці – 12,5 тис.км.


  • Please log in to reply
25 replies to this topic

#21 Sanya

Sanya

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 403 Повідомлень:
  • Реєстрація 03-вересень 08

Відправлено 05 листопад 2010 - 10:52

а че летом на газу заводится??? и я не представляю как можно ездить на газу)))))) и вообще надо ездить на дизелюге с расходом 5 л)))))
копейка- машина для души а не для работы!!!:bp:
у нас вон выставили потолок на заправках 95- 10 грн. на газ в районе 6-ти и седня блин 92-ой на 10 коп подскочил (7.6 грн)((((( так шо скоро буду ездить на большой и мощной машине....например МАЗ, ЛАЗ, ПАЗ)))))))))

Повідомлення відредагував Sanya: 05 листопад 2010 - 11:09


#22 Vladymyr

Vladymyr

    Новичок


  • Пользователи
  • 66 Повідомлень:
  • Реєстрація 17-травень 10

Відправлено 09 листопад 2010 - 08:42

Заправляю в Києві газ по 4,35, бензин по 7,25, заводжусь на бензині і катаюсь на газу. Купив 3 каністри по 20л. бензину, про запас.
Ціна газу завжди коливається в 50-70% від бензину, звідси і окупність установки від 10 до 15 тис.км. Я вже на газу 4,5 р. і завжди газ дешевше бензину :bp:.
По поводу дизеля, класний варіант, але тільки не старий, якщо брати то нове авто. Чи гадаєте дизеля 10-15 років продають просто так, що в них все добре з топливной і двигуном? Помиляєтесь. А вкладувати 1тис.$ в ремонт, як на мене безглуздо.

Я рахую ГБО потрібно ставити тоді, коли воно окупиться за пів-року чи рік і не плануєте продавати авто, а взагалі самий ідеальний варант, як тільки купили авто, щоб не платити за переоформлення техпаспорту.

#23 Vityanya

Vityanya

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 650 Повідомлень:
  • Реєстрація 28-серпень 08

Відправлено 09 листопад 2010 - 09:23

а че летом на газу заводится???

А чё бы ей не заводиться?
А дизелюга с её топливной системой и соляркой хренового качества, которой токо трактора заправлять - вариант?

И речь то идёт про жигу и экономию на топливе. Я вот например потихоньку приучаю её на воде ездить.:bm:
Куплю феррарю с ГБО... Продам фаркоп и багажник на крышу с Бентли...

#24 Sanya

Sanya

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 403 Повідомлень:
  • Реєстрація 03-вересень 08

Відправлено 09 листопад 2010 - 10:50

А чё бы ей не заводиться?
А дизелюга с её топливной системой и соляркой хренового качества, которой токо трактора заправлять - вариант?

И речь то идёт про жигу и экономию на топливе. Я вот например потихоньку приучаю её на воде ездить.:bm:


а полгорода как то ш ездють на соляре))))) и насчет приучаю на воде)))) расскажи я тош начну приучать:multi:

#25 Evgenio

Evgenio

    Новичок


  • Пользователи
  • 39 Повідомлень:
  • Реєстрація 25-травень 10

Відправлено 09 листопад 2010 - 22:10

Не ну это гон уже , у меня батя тоже постоянно гонит когда с горки едит "учу ездить на воздухе , пускай привыкает бензин дорогой " и вечно катится что черепаха ))))
1. 3. 5. :af:
├─┼─┤
2. 4. R

#26 Vladymyr

Vladymyr

    Новичок


  • Пользователи
  • 66 Повідомлень:
  • Реєстрація 17-травень 10

Відправлено 27 січень 2012 - 10:56

Ко колишньому, їздити на газу вигідно!




0 людей читають цю тему

0 користувачів, 0 гостей, 0 схованих користувачів

Яндекс.Метрика