Перейти до вмісту

Друзі. Проект буде закрито в кінці 2024 року. Перемоги і миру вам. Хай щастить. Слава Україні!

Фотографія
- - - - -

Доработки которые реально работают


  • Please log in to reply
71 replies to this topic

#41 djurka

djurka

    Рифмоплет


  • Пользователи
  • 3 692 Повідомлень:
  • Реєстрація 18-вересень 09

Відправлено 16 січень 2011 - 20:39

igor,Но это никак не противоугонное устройство, согласен? ;)

#42 Dexter

Dexter

    Новичок


  • Пользователи
  • 40 Повідомлень:
  • Реєстрація 23-січень 11

Відправлено 24 січень 2011 - 13:14

Може вже було, помідорами не закидайте :bn:

два роки їздив на іномарці і вирішив на другу машину яка стоїть в гаражі (ВАЗ 2104) ввести деякі новшества :) ліземо до реле стартера і находимо контакт на якому є плюс при виключеному стартері (силовий) і до нього підключаємо релюшки прикурювача, ближнього і дальнього світла фар в розрив. В результаті всі ті прилади працюють як і раніше, але при запуску стартера їх відключає і не включає поки стартер не зупиниться. Стартер багато тяне разом з включеними фарами, вентилятором пічки і вентилятором радіатора і коли заглох на старті то при не дуже живому акумуляторі не треба виключати фари для того щоб завести машину, вони на момент роботи стартера самі виключаються :bp: ну і живлення реле ближнього і дальнього підключив до запалення -- заглушив машину і фари погасли, на коротких нічних стоянках помагає, фари гаснуть, а габарити світяться і не дають зівакам припаркуватися в мою машину :-)

Повідомлення відредагував Dexter: 24 січень 2011 - 13:18

Найакуратніший водій той, котрий забув вдома водійські права :)

#43 Dexter

Dexter

    Новичок


  • Пользователи
  • 40 Повідомлень:
  • Реєстрація 23-січень 11

Відправлено 24 січень 2011 - 21:32

після появи в гаражі ще однієї машини, вирішив її підправити корисними фічами, деякі з них ще робив в 2005 році на своїй першій машині і в цій зробив так само, навіть дещо додав, поки все в процесі
http://www.vaz2101.o...ead.php?t=26708
завтра куплю діод і підключу через нього двірники до моторчика омивайки, побризгав на вікно, само протерло двірниками

Повідомлення відредагував Dexter: 24 січень 2011 - 21:48

Найакуратніший водій той, котрий забув вдома водійські права :)

#44 Aleksey

Aleksey

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 280 Повідомлень:
  • Реєстрація 25-січень 09

Відправлено 26 січень 2011 - 13:24

может не в тему, но попалась под руки подщивка "За рулем" за 1973 г. (меня еще тогда и в проекте не было)
Зображення
там пишут такое :
Зображення
P.S. как люди жили без "незамерзайки" и без пластиковых бутылок ??? :bn:

#45 alexdoc

alexdoc

    Член клуба


  • Пользователи
  • 1 965 Повідомлень:
  • Реєстрація 04-березень 09

Відправлено 26 січень 2011 - 14:27

завтра куплю діод

Выложишь фото диода? Хочу себе такое же замутить, не знаю какой взять.
Хочешь сделать что-то нормально - сделай это сам!

#46 Dexter

Dexter

    Новичок


  • Пользователи
  • 40 Повідомлень:
  • Реєстрація 23-січень 11

Відправлено 26 січень 2011 - 18:45

Выложишь фото диода? Хочу себе такое же замутить, не знаю какой взять.


нормального діода не найшов, були заслабенькі, і купив просту релюшку (нормально виключену як на сигналізацію йде) і після тиканням тестером поняв, що зробив правильно (скільки жигульок, стільки варіантів проводок і їх модифікацій :bw: ) -- в рульовій колонці двірники в цій машині розмикаються плюсом, а бризгалка мінусом, тому діод мені би і не підійшов для того.Прикріплений файл  реле.jpg   3,52До   3 Кількість завантажень: на 87 і 85 контакти подав плюс який іде до ручки двірників, до 30 контакту підключив дріт який іде від ручки до моторчика двірника, а до 86 контакта мінус який появляється при роботі бризгалки.

Зараз пробую через реле стартера підключити живлення релюшок вентилятора і фар щоб гасли при роботі стартера і не мішали йому крутитися і думаю як зробити щоб при виключені запалення виключалися фари, двірники, протитуманки і прикурювач, тільки "чуйка" мені підказує, що одним реле я то не зроблю, прийдеться двома :( зато ті релюшки будуть під катопом а не за приборкою :)

Повідомлення відредагував Dexter: 26 січень 2011 - 18:57

Найакуратніший водій той, котрий забув вдома водійські права :)

#47 alexdoc

alexdoc

    Член клуба


  • Пользователи
  • 1 965 Повідомлень:
  • Реєстрація 04-березень 09

Відправлено 26 січень 2011 - 21:19

на 87 і 85 контакти подав плюс який іде до ручки двірників

Ты его вывел на реле сразу от предохранителя?

до 30 контакту підключив дріт який іде від ручки до моторчика

То есть реле встало в разрыв этого провода или параллельно ему?
Хочешь сделать что-то нормально - сделай это сам!

#48 DLX1R

DLX1R

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 481 Повідомлень:
  • Реєстрація 06-серпень 07

Відправлено 26 січень 2011 - 22:56

Aleksey,
ANGEL,

Не угадали ) Это прерыватель массы, соленоидного типа, высокомощный... З.Ы. СПАС! От пожара! Проверено в ДТП ( К сожалению, а может и к счастью ! Прям на поле боевых действий! ...

В течении 3х секунд после удара машина ПОЛНОСТЬЮ обесточена! )))

А это не трубки а ГОФРЫ, в которых живут 50сс Провода ). ОБА аккумулятора стоят в багажнике ) :af:

Повідомлення відредагував DLX1R: 26 січень 2011 - 23:24

Зображення

#49 Aleksey

Aleksey

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 280 Повідомлень:
  • Реєстрація 25-січень 09

Відправлено 26 січень 2011 - 23:15

а как работеет, Что при сотрясении вырубает или как ?

#50 DLX1R

DLX1R

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 481 Повідомлень:
  • Реєстрація 06-серпень 07

Відправлено 26 січень 2011 - 23:26

Aleksey, Ну если учесть провод в 50сс и 2х650 А моментального тока, это Пшш, прчём нехилый....

Нет, обыкновенный рубильник как на станках, или производственных механизмах...

Бьёшь по нему, механизм умерает ибо обесточен....

Фото, скину позже...
Зображення

#51 Dexter

Dexter

    Новичок


  • Пользователи
  • 40 Повідомлень:
  • Реєстрація 23-січень 11

Відправлено 27 січень 2011 - 12:37

Ты его вывел на реле сразу от предохранителя?

То есть реле встало в разрыв этого провода или параллельно ему?

двозначне питання, зараз запутаємося в термінах і не поймем один одного :bk: попробую простими словами пояснити -- 87 і 30 підключаються до ричажка дворників на рульовій колонці, а 86 і 85 включають реле яке замикає 87 і 30 (імітує включення ричажка двірників). На 30 або 87 має бути постійний плюс, від того контакта робимо перемичку на 85, а до 86 підключаємо мінус який появляється на моторчику омивайки коли тянем ричаг двірників на себе і бризгає на вікно. Штатну проводку ми не міняєм, тільки паралельно підключаємо реле до неї, все працює як і до того працювало, просто коли бризгаєм на вікно, то включається наше реле і імітує секундне опускання-піднімання ричажка двірників. :bw:
ПС лектор з мене так собі .... мені простіше зробити, чим пояснити як я то зробив :bk:
Найакуратніший водій той, котрий забув вдома водійські права :)

#52 Voodoo Child

Voodoo Child

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 782 Повідомлень:
  • Реєстрація 11-січень 09

Відправлено 27 січень 2011 - 13:28

Dexter, неоднозначная доработка. Есть время t1, за которое насос омывайки докачивает ее до жиклеров (после длительного неиспользования). И есть время t2, в течение которого дворники делают один цикл. По идее условие хоть сколько ни будь успешной работы этой доработки, это t1<t2/2. Почему делим на два? Чтобы дворники хоть на обратном пути прошлись по мокрому. В идеале t1 должно стремиться к нулю. Наверное можно решить установкой клапана, как на обратке.

Ну и к тому-же, одного цикла дворниками мало, нужно хотя-бы 3, чтобы стекло выиерлось.
Нафига попу гармонь, если ему кадило надо...

#53 nazgul

nazgul

    Член клуба


  • Пользователи
  • 4 839 Повідомлень:
  • Реєстрація 19-січень 10

Відправлено 27 січень 2011 - 15:31

может не в тему, но попалась под руки подщивка "За рулем" за 1973 г. (меня еще тогда и в проекте не было)
Зображення
там пишут такое :
Зображення
P.S. как люди жили без "незамерзайки" и без пластиковых бутылок ??? :bn:



к этому подскажу еще, ехали ломпнут промвал (поросенок) грибок крутился, а бенз не качало, взяли из багажника бутылку с галы залили бенз и напрямую к карбу ну и вообщем подливали, до гаража доехали )))

Добавлено через 6 минут
Voodoo Child, тоже делал так, только диод влом было покупать)))), вообщем можно подержать пока протрет и поливает, так что хорошая альтернатива, кстати никто не может подсказать а как работало на вазах где педалька на насосе, т.е. жмешь она брызгает и 3 раза взмахивает, как это организовано?
-Как переводится I don't know?
-Я не знаю
-Никто не знает...

#54 Dexter

Dexter

    Новичок


  • Пользователи
  • 40 Повідомлень:
  • Реєстрація 23-січень 11

Відправлено 27 січень 2011 - 19:33

Dexter, неоднозначная доработка. Есть время t1, за которое насос омывайки докачивает ее до жиклеров (после длительного неиспользования). И есть время t2, в течение которого дворники делают один цикл. По идее условие хоть сколько ни будь успешной работы этой доработки, это t1<t2/2. Почему делим на два? Чтобы дворники хоть на обратном пути прошлись по мокрому. В идеале t1 должно стремиться к нулю. Наверное можно решить установкой клапана, как на обратке.

Ну и к тому-же, одного цикла дворниками мало, нужно хотя-бы 3, чтобы стекло выиерлось.


в ідеалі тоді треба реле часу, але я приловчився з другої спроби бризгати так, щоб і вікно намочити і двірники протерли, а ставити зворотній клапан то вже ізврат :)

Повідомлення відредагував Dexter: 27 січень 2011 - 19:41

Найакуратніший водій той, котрий забув вдома водійські права :)

#55 DLX1R

DLX1R

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 481 Повідомлень:
  • Реєстрація 06-серпень 07

Відправлено 29 січень 2011 - 23:37

Aleksey, Вот, спецом ;) Кайфуй...
\
Зображення

Зображення

Зображення
Зображення

#56 Jedip1980

Jedip1980

    Прохожий


  • Пользователи
  • 1 Повідомлень:
  • Реєстрація 29-січень 11

Відправлено 30 січень 2011 - 00:14

Прошу прощения, что я Вас прерываю, но я предлагаю пойти другим путём.

#57 Aleksey

Aleksey

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 280 Повідомлень:
  • Реєстрація 25-січень 09

Відправлено 30 січень 2011 - 12:19

Прошу прощения, что я Вас прерываю, но я предлагаю пойти другим путём.


каким ???

#58 Dexter

Dexter

    Новичок


  • Пользователи
  • 40 Повідомлень:
  • Реєстрація 23-січень 11

Відправлено 02 лютий 2011 - 15:14

Dexter, неоднозначная доработка. Есть время t1, за которое насос омывайки докачивает ее до жиклеров (после длительного неиспользования). И есть время t2, в течение которого дворники делают один цикл. По идее условие хоть сколько ни будь успешной работы этой доработки, это t1<t2/2. Почему делим на два? Чтобы дворники хоть на обратном пути прошлись по мокрому. В идеале t1 должно стремиться к нулю. Наверное можно решить установкой клапана, как на обратке.
...

двірники коли вже зрушилися з місця то проходять весь цикл, незалежно від положення ричажка, там механізм в моторчику який не дає двірникам зупинитися на середині скла, ну хіба запобіжник перегорить або тепловий який в моторчику відключить від перегріву моторчика.
Найакуратніший водій той, котрий забув вдома водійські права :)

#59 igor

igor

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 873 Повідомлень:
  • Реєстрація 24-липень 10

Відправлено 18 лютий 2011 - 18:04

Ну и почему тогда уж не поставить реле дворников от ТАВРИИ . И машет 3 раза после нажатия и работает четко(независимо то погодных условий ):bk:
2102 - 76года выпуска

#60 zip

zip

    Новичок


  • Пользователи
  • 64 Повідомлень:
  • Реєстрація 04-грудень 08

Відправлено 27 липень 2011 - 19:42

И реклама и нет с одной стороны. Куда лучше! :)
Наверняка уже видели.
http://www.vaz2101.o...ead.php?t=31694
летом утюжу асфальт на мото, зимую в "копейке", а вообще татуирую...




0 людей читають цю тему

0 користувачів, 0 гостей, 0 схованих користувачів

Яндекс.Метрика