Перейти до вмісту

Друзі. Проект буде закрито в кінці 2024 року. Перемоги і миру вам. Хай щастить. Слава Україні.

Фотографія
- - - - -

Аварія в Дніпрпетровській області.


  • Please log in to reply
72 replies to this topic

#1 Вовчик

Вовчик

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 348 Повідомлень:
  • Реєстрація 05-грудень 09

Відправлено 12 жовтень 2010 - 20:20

Сьогодні, сталася трагедія на переїзді біля Марганця. Загинуло абсолютна більшість автобусу Еталон. (вміщує 50 пасажирів - стількі ж і було напхано). Є діти, які загинули. Водій поїхав на червоний свтлофор на переїзді. Не вкладається в голову як це можливо, але уже все трапилося. Люди продовжують гинути в лікарні. Дуже тяжкі телесні пошкодження.
ДАІ тепер буде жарити на переїздах, отже дивіться на знаки СТОП і таке інше. Пам'ятайте, що за 50 метрів обгін треба закінчити.. і бла бла бла...
Висловлюю співчуття всім родичам загиблих (це сталося не далеко від мого міста), отже особливо співчуваю. ..і тримайтеся...
Я всё таки приведу в порядочек мою копеечку...

#2 Toptun

Toptun

    Новичок


  • Пользователи
  • 82 Повідомлень:
  • Реєстрація 19-жовтень 08

Відправлено 12 жовтень 2010 - 20:27

ДАІ тепер буде жарити на переїздах, отже дивіться на знаки СТОП і таке інше. Пам'ятайте, що за 50 метрів обгін треба закінчити.. і бла бла бла...


Краще хай жарить ніж таке мати

#3 Вовчик

Вовчик

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 348 Повідомлень:
  • Реєстрація 05-грудень 09

Відправлено 12 жовтень 2010 - 20:29

Toptun, толку... ну штрафонуть тебе за те що ти обганяв біля переїзду.. і що??.. ну ладно мова не про те... щось мені підозріло: 36 років стажу... чого поїхав??? :(( 50 душ за спиною.. при такому стажові.... і поїхав...
Я всё таки приведу в порядочек мою копеечку...

#4 eks3m

eks3m

    Модератор


  • Пользователи
  • 683 Повідомлень:
  • Реєстрація 27-вересень 09
  • Откуда:Киев
  • Авто:PASSAT

Відправлено 12 жовтень 2010 - 20:34

Вовчик, слышал что водитель то-ли обкуреный был, то-ли у него сдвиг "по фазе" пошел...

ab283628.gif

 

#5 KO3AK

KO3AK

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 931 Повідомлень:
  • Реєстрація 10-грудень 07

Відправлено 12 жовтень 2010 - 20:34

На сайті другасмуга писали що за показаннями свідків, водій чекав біля переїзду поки проїде електропоїзд, потім сів за кермо і відразу рушив, не дивлячись на забороняючий сигнал світлофора.
Ймовірно, що він не очікував що буде їхати 2 поїзд, тому і поїхав.

#6 Вовчик

Вовчик

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 348 Повідомлень:
  • Реєстрація 05-грудень 09

Відправлено 12 жовтень 2010 - 20:41

eks3m, це чутки. Хто це може сказати? Від водія практично нічого не залишилося...

KO3AK, так, я таке теж читав. Це теж брехня. Їхав не поїзд, а локомотив. Ніхто не скаже зараз, чи він вставав чи ні. Пасажири до одного в комі - хто живий. Ну у всякому разі показання не дають. Поруч людей не було - це вже потім придумали. Ну в смислі ніхто з пішоходів не стояв. Ті кому треба було - пройшли раніше... В інформагенствах пишуть що переїзд нерегульований, і тут же пишуть що світлофор. В дійсності там був світлофор, але шлагбауму не було. На даний момент жоден тіпа свідок не підтвердив (чи спростував) чи працювала взагалі сигналізація.. Зараз це все виясняється...
Я всё таки приведу в порядочек мою копеечку...

#7 Toptun

Toptun

    Новичок


  • Пользователи
  • 82 Повідомлень:
  • Реєстрація 19-жовтень 08

Відправлено 12 жовтень 2010 - 20:48

Toptun, толку... ну штрафонуть тебе за те що ти обганяв біля переїзду.. і що??..

так такое не токмо на переездах случается разве кол-во пострадавших уменьшается.Все таки ПДД писаны кровью и пренебрегать ими....:bl:

#8 Задочок

Задочок

    Забанен


  • Заблокированные
  • 644 Повідомлень:
  • Реєстрація 01-квітень 10

Відправлено 12 жовтень 2010 - 21:00

Дам...сочуствую... вот те, що KO3AK написав - більше похоже на правду.

#9 eks3m

eks3m

    Модератор


  • Пользователи
  • 683 Повідомлень:
  • Реєстрація 27-вересень 09
  • Откуда:Киев
  • Авто:PASSAT

Відправлено 12 жовтень 2010 - 21:03

Вовчик, доп инфа на этой же ветке за час до этого трактор столкнулся с поездом из за чего сбился график движения, а вотитель эталона вроде ждал когда проедет первый поезд и поехал, а появления второго локоматива он просто не ожидал....

ab283628.gif

 

#10 AlexandrB

AlexandrB

    Член клуба


  • Пользователи
  • 2 986 Повідомлень:
  • Реєстрація 09-грудень 05

Відправлено 12 жовтень 2010 - 21:31

да чего вы там голову ломаете.. типичное происшествие на жд, и не только с автомобилями , но и пешеходами - один поезд пропустил и попер не глядя.
А водители с большим стажем, осбенно в такси, маршрутках итого хуже, они вообще уже думают что "взяли бога за бороду", в ответ, чтоб отрезвить зарвавшегося, жизнь иногда бьет их "по морде" подобными происшествиями.
Людей вот мне очень жалко. Фактически во время езды в качестве пассажира в любом транспорте, наша судьба в руках водителя. А водитель общественного транспорта, так это вообще должен быть высокоморальный человек, который чувствует ответственность за жизни людей, а что мы фактически видим в жизни - вместо того чтобы перестраховаться лишний раз, маршруточники прут по встречной, проскакивая при этом переезды по той же встречке, гоняют друг наперед друга рискуя жизнью пассажиров, чтоб урвать на 2грн больше чем оппонент, и как говорится на людей "ложили с прибором", зачастую под молчаливое одобрение тех же пассажиров. В общем ноги у всего этого издалека растут... система такова, что безответственность одна..

#11 liuskywalker

liuskywalker

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 211 Повідомлень:
  • Реєстрація 25-жовтень 09

Відправлено 12 жовтень 2010 - 21:41

AlexandrB, сумно визнавати , але так воно і є , шкода тільки стільки загублених життів .
А в кожного були свої плани на життя ....

#12 Задочок

Задочок

    Забанен


  • Заблокированные
  • 644 Повідомлень:
  • Реєстрація 01-квітень 10

Відправлено 12 жовтень 2010 - 22:31

Та скоріше всього що був бухий...полюбому мав би побачити...

#13 Задочок

Задочок

    Забанен


  • Заблокированные
  • 644 Повідомлень:
  • Реєстрація 01-квітень 10

Відправлено 13 жовтень 2010 - 03:14

А перечитавши багато інформації...я зробив для себе висновки:
1. Обзор був на 700 метрів, водій почав рух коли локомотив був на відстані 20-15 метрів.
2. Рівно по-середині зупинився, не трошки вперід, ні трошки назад. Підстроєнно.
3. Їхав на перщій передачі, щоб перетнути колію - треба приблизно 30 метрів, отже першої передачі хватає.
4. Ну на перщій ще би міг заглохнути... но на другій заглохнути - це щось нове.
5. Є стартер... міг би перетнути на ньому.


Ну шо зробиш.............. Мої співчуття близьким.

#14 dsu

dsu

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 238 Повідомлень:
  • Реєстрація 14-січень 10

Відправлено 13 жовтень 2010 - 09:46

мои собалезнования погибшим
сейчас ничего годать не буду.... но
что-то меня начинает пугать количество проблем с маршрутками. не знаю как у других, а у нас в днепропетровской области чуть-ли не каждый месяц проблем с маршрутками. в смысле аварии с ними.

#15 Valdos

Valdos

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 1 368 Повідомлень:
  • Реєстрація 03-квітень 10

Відправлено 13 жовтень 2010 - 10:19

В общем пообщался на эту тему со своим отцом!!! И вот к какому общему мнению мы пришли... Неужели нельзя сделать подземные переезды, чтобы с поездами никто и никогда не пересекался! Все просто и сразу отпадет большинство затрат, не нужны светофору, шлагбаумы, будки с людьми. Все ,,,не будет больше аварий на жд переездах. На трассах нужно везде сделать разделение со встречными машинами! Поставить посередине отбойник и все, не будет лобовых больше и точка. Вместо этого эти уроды обещают, что увеличат контроль на переездах и т.д Таким образом у гайцев будет больше возможности на ровном месте срубить бабок. Вот они...реалии жизни!

#16 dsu

dsu

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 238 Повідомлень:
  • Реєстрація 14-січень 10

Відправлено 13 жовтень 2010 - 10:48

можно. но денег вы дадите? а так-же убытки от перевозок тоже Вы? а эксплуатировать подземные сооружения тоже вы будите?

#17 Valdos

Valdos

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 1 368 Повідомлень:
  • Реєстрація 03-квітень 10

Відправлено 13 жовтень 2010 - 10:51

можно. но денег вы дадите? а так-же убытки от перевозок тоже Вы? а эксплуатировать подземные сооружения тоже вы будите?


А при чем здесь Я?
Во-первых: Деньги должно давать государство.
Во вторых: налоги,я как и многие другие плачу, так, что можно сказать, моя доля там тоже будет. А какие это убытки для перевозок? Эксплуатировать буду Я и Вы и все остальные , а вот ремонтировать будет государство!

#18 KO3AK

KO3AK

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 931 Повідомлень:
  • Реєстрація 10-грудень 07

Відправлено 13 жовтень 2010 - 11:42

Valdos
Подземные-однозначно анриал по деньгам, раза в 3 дешевле что то типа моста-эстакады построить.
Но опять же построить 1 мост будет стоить столько же сколько установить шлагбаумы на 5 перездах с будкой.
У нас же, наример, я видел много переездов где шлагбаумы вместе с дежурными ликвидируються...

#19 Бакс

Бакс

    Совет Клуба


  • Модераторы
  • 12 568 Повідомлень:
  • Реєстрація 23-серпень 06
  • Откуда:Чернигов
  • Авто:01, 2106-2шт, 21213, BMW, Audi

Відправлено 13 жовтень 2010 - 11:42

То, что произошло там не понять просто так. Не всё мы знаем в этом мире...

АВТОЗАПЧАСТИ ВАЗ (завод и Европа ) и ИНОМАРКА, В НАЛИЧИИ И ПОД ЗАКАЗ, доставка из ОАЭ, Европы, США. Огромный ассортимент масел: MOTUL, KROON OIL, COMMA, VATOIL, ZIC, LIQUI MOLY, CASTROL и множество других ПИШИТЕ В ЛИЧКУ или ЗВОНИТЕ 07311ноль2000


#20 Valdos

Valdos

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 1 368 Повідомлень:
  • Реєстрація 03-квітень 10

Відправлено 13 жовтень 2010 - 12:00

Valdos
Подземные-однозначно анриал по деньгам, раза в 3 дешевле что то типа моста-эстакады построить.
Но опять же построить 1 мост будет стоить столько же сколько установить шлагбаумы на 5 перездах с будкой.
У нас же, наример, я видел много переездов где шлагбаумы вместе с дежурными ликвидируються...



У меня отец хорошо в этом шарит, сказал, что подземные будут дешевле надземных. Делать это можно не везде, а как минимум в местах, где массово ездят авомобили, рейсовые автобусы и т.д
Человеческая жизнь она дороже всего и думаю все мы понимаем, что деньги в нашем государстве есть и все можно сделать, просто не выгодно это ни кому. Проще кричать, что "мы ужесточим контроль за переездами и т.д"




0 людей читають цю тему

0 користувачів, 0 гостей, 0 схованих користувачів

Яндекс.Метрика