Перейти до вмісту

Друзі. Проект буде закрито в кінці 2024 року. Перемоги і миру вам. Хай щастить. Слава Україні!

Фотографія
- - - - -

Кран печки отопителя - Что выбрать?


  • Please log in to reply
162 replies to this topic

#141 02universal

02universal

    Член клуба


  • Пользователи
  • 4 806 Повідомлень:
  • Реєстрація 17-квітень 11

Відправлено 27 січень 2014 - 19:05

Эксп- для того чтобы ,,тепло уходило в салон,, нужен прогретый двигатель(он нагревает тосол) а чтобы двигатель быстрее прогреть- нужен закрытый кран печки(меньше холодного тосола греть) С незакрытым краном- печка(радиатор) прогревается вместе с двигателем, т.е. дольше происходит нагрев тосола-- перерасход бензина и времени! Р.С- засеките время прогрева с закрытым и открытым краном печки и все станет понятно.

#142 MihAn

MihAn

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 945 Повідомлень:
  • Реєстрація 26-травень 11

Відправлено 28 січень 2014 - 02:21

Летом в пробке на высос из салона ставишь и в машине "не такшкент", а двиг - охлаждается,

Хорошая идея,не слышал про такое.И как это то я сам до этого не додумался???!!!
А кран все же должен работать и заслонка летом открываться.Ситуации бывают разные.Я однажды почти полторы тысячи км ,в летнюю спеку,с 8ми месячным ребенком проехал.Окна открывать стремно было -простынет,хотя обычно езжу с открытым окном.Если бы не заслонка и дефлекторы -задохнулись бы нафиг.

Повідомлення відредагував MihAn: 28 січень 2014 - 02:39


#143 foxxx

foxxx

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 148 Повідомлень:
  • Реєстрація 25-грудень 11
  • Авто:ВАЗ 2106

Відправлено 27 лютий 2016 - 20:05

привет всем! хочу поделиться своей проблемой: купил сегодня такой кран печки
Зображення

кто-нибудь себе такое ставил???

потому что я поставил его, а он не становится так как нужно....короче вместе с отводящим патрубком они как бы пересекаются...хотя должны идти параллельно...или я в чем то не прав?))

фоток установленного мной нет, позже скину.

покупал не на деталях...

#144 samand

samand

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 137 Повідомлень:
  • Реєстрація 10-листопад 11

Відправлено 27 лютий 2016 - 22:32

Я покупал - точно такой-же. Потек на второй день в районе буксы. На зиму снял буксу и заглушил болтом с прокладками. Получился патрубок. Поставился без проблем, не смотря на отсутствие параллельности у трубок.

Добавлено через 4 минуты
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
Такое вот получилось.

Повідомлення відредагував samand: 27 лютий 2016 - 22:44


#145 foxxx

foxxx

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 148 Повідомлень:
  • Реєстрація 25-грудень 11
  • Авто:ВАЗ 2106

Відправлено 27 лютий 2016 - 22:50

а у меня между трубками расстояние примерно 5 мм....и оно тупо не пролазит в те 2 отверстия....который перед ним стоял проходил нормально)))

#146 samand

samand

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 137 Повідомлень:
  • Реєстрація 10-листопад 11

Відправлено 27 лютий 2016 - 23:21

Ну, я не помню сколько у меня было, но я надевал прокладку (или как оно там называется правильно) по очереди - сначала на длинную трубу, потом под углом - на короткую. Или наоборот. Ты попробуй, должно получиться. Деталь-то копеечная (в смысле - цена).
ЗображенняЗображення

#147 foxxx

foxxx

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 148 Повідомлень:
  • Реєстрація 25-грудень 11
  • Авто:ВАЗ 2106

Відправлено 28 лютий 2016 - 10:03

samand, спасибо за совет)_
как говорится - впихнул невпихуемое)))))
просто у меня расстояние на краю трубок меньше чем у тебя намного...но дальше шире, короче края влезли, а дальше как по маслу)))

#148 samand

samand

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 137 Повідомлень:
  • Реєстрація 10-листопад 11

Відправлено 28 лютий 2016 - 11:15

Да не за что. Как говориться - Наши руки не для скуки, если есть машина ВАЗ.
Кстати, поглядывай на краник на предмет течи. Надеюсь, тебе с ним повезет больше, чем мне.

#149 foxxx

foxxx

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 148 Повідомлень:
  • Реєстрація 25-грудень 11
  • Авто:ВАЗ 2106

Відправлено 28 лютий 2016 - 13:59

Надеюсь, тебе с ним повезет больше, чем мне

я тоже на это надеюсь)))ибо место для работ не самое удобное и практичное))) особенно если машина возле дома на стоянке))

#150 А.С. 2101

А.С. 2101

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 335 Повідомлень:
  • Реєстрація 04-червень 06
  • Авто:1974

Відправлено 21 серпень 2017 - 21:37

Вчера ремонтировал кран печки IT. простоял год и вот летом закис и поворачивался с трудом. Он разборной есть 4 винта, что держат крышку. искал в интернете есть информация но не все правильно. Откручивать рычаг и думать что кран начнет закрываться ошибка. Это ничего не дает. Ремонтировать и открутить крышку не снимая кран тоже затея неправильная. Лучше его снять. Тосол сливать не надо. С радиатора отберите шприцом 1 л. и все. нужно снять крышку и все хорошо промыть там есть отложения которые и тормозят работу крана. Все сложить аккуратно. В крышке вал и там 2 резиночки их смазать силиконом. Керамические пластинки тоже почистить и они ставятся на резиновые кольца. Все держит крышка она все зажимает и тогда оно все работает.  Кран практически вечный если его периодически чистить.  


Всего хорошего!

#151 V@lik

V@lik

    Новичок


  • Пользователи
  • 125 Повідомлень:
  • Реєстрація 18-жовтень 11

Відправлено 27 жовтень 2019 - 17:39

Потрапила мені в руки така річ - клапан пєчки мерс 124, конструкція проста: один вхід 2 виходи на яких стоять клапана, при подачі 12в клапана відкриваються(чи закриваються не памятаю вже) в мерсі стоїть блок управління цими клапанами який організовує не повне закриття цих клапанів що дає змогу виставляти потрібну иемпературу
Думаю можна підібрати змінні(чи підстроєчні) резистори замість блоку і установити це на ваз заглушивши 1 вихід,
Електрики, що можете сказати на цю тему чи можливо резисторами замінити блок?

1542467286522_bulletin.jpgi.gif
1542467269522_bulletin.jpgi.gif

#152 VETERAN

VETERAN

    Член клуба


  • Пользователи
  • 7 872 Повідомлень:
  • Реєстрація 24-квітень 09
  • Авто:Найкласніше

Відправлено 27 жовтень 2019 - 17:46


чи можливо резисторами замінити блок?
Там напевно реалізується щось подібне на широтноімпульсну модуляцію. Тобто якийсь час клапан відкритий, у решту часу закритий і за рахунок інерційності усереднюється подача тепла. Щоб реалізувати плавне регулювання там мав би бути кроковий двигун, а не клапан.

#153 V@lik

V@lik

    Новичок


  • Пользователи
  • 125 Повідомлень:
  • Реєстрація 18-жовтень 11

Відправлено 27 жовтень 2019 - 17:56

Ясно, я думав що на клапан подається різна напруга і від того він до різної степені закривається, але думаю навіть і без регулятора корисна річ, наприклад вивести кнопку яка буде повністю його закривати і вже не потрібно відкривати капот - це особисто в моєму випадку, так як в мене стоїть сантехнічний кран під капотом

#154 nightwolff

nightwolff

    )))))))))))))


  • Пользователи
  • 3 872 Повідомлень:
  • Реєстрація 22-листопад 17
  • Авто:ваз 2107

Відправлено 27 жовтень 2019 - 18:08

у мене на бмв був кран з електромагнітною катушкою,плавне регулювання здійснювалося реостатом але чи варто заморочуватися з цим на жигулю!? може краще поставити нормальний рідний кран?
  • denis13 подобається це
мой бортовик
http://vaz2101.com/i...32301-vaz-2107/

#155 V@lik

V@lik

    Новичок


  • Пользователи
  • 125 Повідомлень:
  • Реєстрація 18-жовтень 11

Відправлено 27 жовтень 2019 - 18:27

В рідного крану два путі: або він потече, або заклинить

#156 nightwolff

nightwolff

    )))))))))))))


  • Пользователи
  • 3 872 Повідомлень:
  • Реєстрація 22-листопад 17
  • Авто:ваз 2107

Відправлено 27 жовтень 2019 - 18:46

В рідного крану два путі: або він потече, або заклинить

ніщо не вічне...
теж хотів вліпити кран під торпедо, навіть купив все,але коли побачив що в мене стоковий кран міняється за 15 хв(лише полочку під бардачком треба зняти и все) вирішив не колхозити, купив новий лузар.

у мого сусіда інша справа,там годинку треба погратися, якась інша конструкція, мабуть залежить від радіатора пічки,у нього мідний
мой бортовик
http://vaz2101.com/i...32301-vaz-2107/

#157 V@lik

V@lik

    Новичок


  • Пользователи
  • 125 Повідомлень:
  • Реєстрація 18-жовтень 11

Відправлено 27 жовтень 2019 - 18:58

В нас всі ставлять сантехнічний кран під капотом літом закрив зимою відкрив, але бувало що літом в пробках приходилось виходити і відкривати кран

#158 nightwolff

nightwolff

    )))))))))))))


  • Пользователи
  • 3 872 Повідомлень:
  • Реєстрація 22-листопад 17
  • Авто:ваз 2107

Відправлено 27 жовтень 2019 - 19:10

В нас всі ставлять сантехнічний кран під капотом літом закрив зимою відкрив, але бувало що літом в пробках приходилось виходити і відкривати кран

так придумай якійсь тросік щоб з салону відкривати
мой бортовик
http://vaz2101.com/i...32301-vaz-2107/

#159 V@lik

V@lik

    Новичок


  • Пользователи
  • 125 Повідомлень:
  • Реєстрація 18-жовтень 11

Відправлено 27 жовтень 2019 - 19:14

Думав вже не виходить, фіксацію троса потрібно на корпусі крану робити, а там не виходить, та й навантаження на трос доволі таки велике б було на відкриття думаю він просто б згинався

#160 VETERAN

VETERAN

    Член клуба


  • Пользователи
  • 7 872 Повідомлень:
  • Реєстрація 24-квітень 09
  • Авто:Найкласніше

Відправлено 27 жовтень 2019 - 19:52


на бмв був кран з електромагнітною катушкою,плавне регулювання здійснювалося реостатом
Не думаю, що реостат напряму керував клапаном. Скоріш за все він просто видавав порівняльний сигнал для компаратора, а вже той керував клапаном. Не знаю, як то реалізовано в бесі - робили подібні схеми для управління елеронами літаків та всяких ракет з торпедами. А от на пушці стояв сельсін, але то штука, яка працює від змінного струму - порівнює зміщення фаз із точністю до 30" і працює на всі 360 градусів.


В нас всі ставлять сантехнічний кран під капотом
Я спочатку поставив кульовий кран і повертав його тим самим тросом, але довшим - щоб дістав. Ним погано виставляти температуру - дуже круто міняється - ледь ворухнув і вже гаряче. Зараз поставив заслонку від парового котла і маю повний хід за чотири оберти крутилки, яку вивів напряму на торпеду. Зараз взагалі викинув ті важелі і там стоять кнопки відкривання вікон в дверях, управління камерою заднього виду і центральним замком.

SAM_0441_800.jpgi.gif






0 людей читають цю тему

0 користувачів, 0 гостей, 0 схованих користувачів

Яндекс.Метрика