Перейти к содержимому

Фотография
- - - - -

Вопросы и ответы по карбюраторам ОЗОН

• Пожалуйста, авторизуйтесь, чтобы ответить
1562 ответов в этой теме

#1561 Nikola

Nikola

Одноклубник

• Пользователи
  • 369 сообщений
  • Регистрация 29-Май 13

Опубликовано 21 Июль 2021 - 21:19

Если не поможет то высверливать.
У нас тут хтось витравлював шпильку з головки - може і тут так? Основа алюмінієва, чи цинковий сплав? Якщо цинк - кислота його швидко з'їсть.

Там на "винте качества"  стоїть гумове кільце, тому ні ведешка ні кислота ймовірно туди не дійде?

Моя любовь ВАЗ-21063, 1990 г.в. пробег до  лимона на родных кольцах и ни разу за 31 год не ездил  на шворке.

#1562 VETERAN

VETERAN

Член клуба

• Пользователи
  • 7 256 сообщений
  • Регистрация 24-Апрель 09

Опубликовано 21 Июль 2021 - 21:29

Там на "винте качества"  стоїть гумове кільце, тому ні ведешка ні кислота ймовірно туди не дійде?
Значить розібрати і лити з іншого боку - з середини. А можна ще якусь конічну гайку трубчату зробити з лівою різьбою і накручувати на торець регулювальної голки. Або якусь цангу.

А взагалі - вартість того стар'я не оправдовує зусиль. Викинути і поставити щось новеньке.  :bk:

#1563 Nikola

Nikola

Одноклубник

• Пользователи
  • 369 сообщений
  • Регистрация 29-Май 13

Опубликовано 22 Июль 2021 - 19:14

Значить розібрати і лити з іншого боку - з середини. А можна ще якусь конічну гайку трубчату зробити з лівою різьбою і накручувати на торець регулювальної голки. Або якусь цангу.

А взагалі - вартість того стар'я не оправдовує зусиль. Викинути і поставити щось новеньке.  :bk:

Нове це давно забуте старе.., маю 5 втягуючих реле, але відремонтував рідне і не маю більше проблем і т.д.

Сьогодні дійшли руки да еластичної муфти і рідна  таки в сто разів м'якіша за те що нам продають під ТМ Балаково і ту що я купив років з 25 в магазині Еластік на вітряних горах хто ще  пам'ятає  совок, тому й відходила 31 рік з прицепами, але пішли тріщини і я вирішив не ризикувати, та заодно і хрестовину німецьку втулив біля редуктора.

Моя любовь ВАЗ-21063, 1990 г.в. пробег до  лимона на родных кольцах и ни разу за 31 год не ездил  на шворке.

Посетителей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных пользователей

Яндекс.Метрика