Перейти до вмісту

Друзі. Проект буде закрито в кінці 2024 року. Перемоги і миру вам. Хай щастить. Слава Україні!

Фотографія
- - - - -

ДТП Боярка 04.09.2012


  • Please log in to reply
65 replies to this topic

#1 klimtaras

klimtaras

    Новичок


  • Пользователи
  • 30 Повідомлень:
  • Реєстрація 25-липень 12

Відправлено 04 вересень 2012 - 21:11

Попав в аварію 4 вересня на перехресті Білогородська і 40р.Жовтня. Чекаю що буде, 1 раз так вмазався, вина не моя. Дякую за допомогу Андрію , випадковий свідок з відеореєстратором, та Євген з дорожнього контролю, також зявився дуже швидко після аварії. Допомагав щоб все було по закону, був з на місці години 4 поки все оформлювали. Супер дякую, так як сам я , як мабудь і більшість в юридичних питаннях "слабоваті". Що буде далі напишу.
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення

Повідомлення відредагував vet: 07 вересень 2012 - 10:04
поправил фото

«Не будь пасажиром по життю, будь водієм. Прокладай свій шлях, а не слідуй за чужим»

#2 Menor

Menor

    Член клуба


  • Пользователи
  • 2 102 Повідомлень:
  • Реєстрація 04-червень 10

Відправлено 04 вересень 2012 - 22:26

Неприятно получилось. Удачи в ремонте
Если рожденный ползать летать не может, то почему гусеницы становятся бабочками...

#3 klimtaras

klimtaras

    Новичок


  • Пользователи
  • 30 Повідомлень:
  • Реєстрація 25-липень 12

Відправлено 05 вересень 2012 - 21:17

5.05 поїхав в страхову спочатку свою потім в страхову порушника, там його і зустрів з юристом чи адвокатом. Вину свою не визнає каже, що незрозуміло чия вина, він не бачив звідки я взявся і з якої сторони їхав. Забув написати як було-
я рухався по головній дорозі, а він назустріч і не пропустивши мене, пішов на розворот ( метрів за 10 від мене на мокрій дорозі після дощу) Зі мною їхала теща, після дтп забрала швидка з переломом руки. Сьогодні ж забрав відео з машини Андрія ( їхав за мною з відеореєстратором).
Андрій дякую
«Не будь пасажиром по життю, будь водієм. Прокладай свій шлях, а не слідуй за чужим»

#4 Alf_03

Alf_03

    Член клуба


  • Пользователи
  • 301 Повідомлень:
  • Реєстрація 09-квітень 10

Відправлено 07 вересень 2012 - 07:41

Прикро, що так вийшло. Дякувати Богу- всі живі.
Судячи з фото, адреса ДТП вказана не вірно. Мабуть все-таки це перехрестя вул. Білогородської та 40 років Жовтня біля АЗС?
Допомога потрібна?

Повідомлення відредагував Alf_03: 07 вересень 2012 - 07:45

НАЦІЯ ПОВИННА БОРОНИТИ СВОЮ МОВУ НАВІТЬ БІЛЬШЕ НІЖ СВОЮ ТЕРИТОРІЮ!

#5 klimtaras

klimtaras

    Новичок


  • Пользователи
  • 30 Повідомлень:
  • Реєстрація 25-липень 12

Відправлено 07 вересень 2012 - 09:39

так дякую за поправку вже змінив. Поки чекаєм щоб вилікувалась теща, а потім суд. Винуватець вину не визнає. Якщо знаєте доброго майстра який візьметься за мою машинку , буду дуже вдячний.
«Не будь пасажиром по життю, будь водієм. Прокладай свій шлях, а не слідуй за чужим»

#6 Alf_03

Alf_03

    Член клуба


  • Пользователи
  • 301 Повідомлень:
  • Реєстрація 09-квітень 10

Відправлено 07 вересень 2012 - 10:24

Написав у приват.
НАЦІЯ ПОВИННА БОРОНИТИ СВОЮ МОВУ НАВІТЬ БІЛЬШЕ НІЖ СВОЮ ТЕРИТОРІЮ!

#7 Romik

Romik

    Новичок


  • Пользователи
  • 62 Повідомлень:
  • Реєстрація 21-червень 07

Відправлено 07 вересень 2012 - 12:34

Не забывай собирать все(!!!) чеки по лечению тещи + лекарства, все оплатит страховая, удачи!

#8 Bes

Bes

    Член клуба


  • Пользователи
  • 2 925 Повідомлень:
  • Реєстрація 03-жовтень 10

Відправлено 07 вересень 2012 - 17:38

klimtaras,зделай копию с видеорегистратора. попроси , того кто тебя в Суде представляет.. добавить видеозапись к материалам.ты освидетельствование на трезвость проходил?...если да.. то справку также к материалам дела. было б еще хорошо.. копия расположения Авто.. в момент ДТП. это у ГАИшника.. который оформлял. и с указаниями где главная.. и где второстипенка.
По машине.... тебе рехтовать? или поменять и поравнять?
правильно провареный ТАЗ пробивает икарус насквозь:)
А правильно заряженый патруль ГАИ )

#9 klimtaras

klimtaras

    Новичок


  • Пользователи
  • 30 Повідомлень:
  • Реєстрація 25-липень 12

Відправлено 07 вересень 2012 - 19:14

зробив 3 копії, на тверезість нас двох задули через 2 години у всіх по 0,0 справка є, схема є, намальована правильно
Тепер по машині. Є хороший знайомий рихтувальник і його брат маляр( але займаються тільки середніми і дорогими машинами). Сказали що серйозно повело кузов( Ліві двері не відкриваються і повело кришу) треба витягувати бажано не на розтяжках а "робот". Тому порадили продавати такою як є. Я нехочу шкода машини пробіг рідний 74000 не ржава не бита, все рідне( рідне заводське запасне колесо).
Сьогодні був " ЕКСПЕРТ" зі страхової, так на око приблизно нарахував 15000 гривень!!!!!!!!!! Через те що машинка 1989 року , а пробіг і загальний стан пофігу.
«Не будь пасажиром по життю, будь водієм. Прокладай свій шлях, а не слідуй за чужим»

#10 AlexandrB

AlexandrB

    Член клуба


  • Пользователи
  • 2 986 Повідомлень:
  • Реєстрація 09-грудень 05

Відправлено 07 вересень 2012 - 20:47

Так оно и есть.. уже не раз обсуждали... автомобиль "в годах" оценивают в такие деньги, что восстановить нереально....
Причем эту лазейку страховщиков легко можно пофиксить, если заставить их не оплачивать , а ремонтировать автомобиль... а потом хозяин будет забирать его через акт приема-передачи. Нужно только заставить их это делать законодательно... но это только в интересах народа, а у нас народ нахрен никому не нужен...

#11 klimtaras

klimtaras

    Новичок


  • Пользователи
  • 30 Повідомлень:
  • Реєстрація 25-липень 12

Відправлено 07 вересень 2012 - 21:21

дякую за пораду
«Не будь пасажиром по життю, будь водієм. Прокладай свій шлях, а не слідуй за чужим»

#12 Bes

Bes

    Член клуба


  • Пользователи
  • 2 925 Повідомлень:
  • Реєстрація 03-жовтень 10

Відправлено 07 вересень 2012 - 22:54

klimtaras,поговорю завтра с мастером. который мне машину делал
правильно провареный ТАЗ пробивает икарус насквозь:)
А правильно заряженый патруль ГАИ )

#13 klimtaras

klimtaras

    Новичок


  • Пользователи
  • 30 Повідомлень:
  • Реєстрація 25-липень 12

Відправлено 07 вересень 2012 - 23:56

буде не погано, за 3 дні набридло пішки ходити. а скільки іще цих днів?????

Повідомлення відредагував klimtaras: 08 вересень 2012 - 00:15

«Не будь пасажиром по життю, будь водієм. Прокладай свій шлях, а не слідуй за чужим»

#14 Bes

Bes

    Член клуба


  • Пользователи
  • 2 925 Повідомлень:
  • Реєстрація 03-жовтень 10

Відправлено 08 вересень 2012 - 00:30

klimtaras,дядька с золотыми руками. он мне весь 06 кузов.. за 2 недели зделал) после других рук
правильно провареный ТАЗ пробивает икарус насквозь:)
А правильно заряженый патруль ГАИ )

#15 klimtaras

klimtaras

    Новичок


  • Пользователи
  • 30 Повідомлень:
  • Реєстрація 25-липень 12

Відправлено 08 вересень 2012 - 08:16

ок. коли мені дадуть дозвіл забрати машину з штрафмайданчика, і буде щось зрозуміло з страховою буду звязуватись.
«Не будь пасажиром по життю, будь водієм. Прокладай свій шлях, а не слідуй за чужим»

#16 Bes

Bes

    Член клуба


  • Пользователи
  • 2 925 Повідомлень:
  • Реєстрація 03-жовтень 10

Відправлено 09 вересень 2012 - 00:26

klimtaras,поговорил.... как всегда : Нужно видеть машину ....но сказал что можно зделать.. а тот кто тебе Робота посоветовал... у тебя есть лишние деньги?.. или ты на Лексусе ездиш..мне при сварке завалили размеры кузова.. притом капитально.. сварщик который делал.. вернул все как надо и ввыставил размеры.Так что когда надо.. пиши. решим вопрос
правильно провареный ТАЗ пробивает икарус насквозь:)
А правильно заряженый патруль ГАИ )

#17 fiesta

fiesta

    Член клуба


  • Пользователи
  • 228 Повідомлень:
  • Реєстрація 08-вересень 10

Відправлено 09 вересень 2012 - 10:40

Так оно и есть.. уже не раз обсуждали... автомобиль "в годах" оценивают в такие деньги, что восстановить нереально....

Ещё как реально, мою после дтп оценили в 5000, а работа с материалом обошлась в 3000.

#18 klimtaras

klimtaras

    Новичок


  • Пользователи
  • 30 Повідомлень:
  • Реєстрація 25-липень 12

Відправлено 10 вересень 2012 - 14:52

Хто може сказати за скільки її можна продати в такому стані після ДТП. Рідний пробіг 73000 , не бита( до дтп) не крашена, хранилась в гаражі, не ржава, заводська обробка кузова, заводська шумка,
Після ДТП- бите переднє ліве крило, передній бампер, побитий капот, передні ліві двері зажало( не відкриваються), погнуло кришу, погнута . Машина на ходу до штрафмайданчика доїхала своїм ходом ( я сам був за кермом машину в сторону не вело). Яка може бути ціна без ремонту , і можлива вартість ремонту?
«Не будь пасажиром по життю, будь водієм. Прокладай свій шлях, а не слідуй за чужим»

#19 deredred

deredred

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 358 Повідомлень:
  • Реєстрація 11-жовтень 11
  • Авто:ВАЗ 2101

Відправлено 10 вересень 2012 - 15:07

а чё востанавливать не хочешь???:( или уже битая дак я не хочу:multi:

#20 klimtaras

klimtaras

    Новичок


  • Пользователи
  • 30 Повідомлень:
  • Реєстрація 25-липень 12

Відправлено 10 вересень 2012 - 15:10

бита 1 раз. Востановити можна, але порадили продати так як є, та і самому нехочеться їздити на авто після дтп. А якщо б не аварія їздив би і їздив на ній.
«Не будь пасажиром по життю, будь водієм. Прокладай свій шлях, а не слідуй за чужим»




1 людей читають цю тему

0 користувачів, 1 гостей, 0 схованих користувачів

Яндекс.Метрика