Перейти до вмісту

Друзі. Проект буде закрито в кінці 2024 року. Перемоги і миру вам. Хай щастить. Слава Україні!

Фотографія
- - - - -

Спускает бескамерное колесо


  • Please log in to reply
47 replies to this topic

#21 02universal

02universal

    Член клуба


  • Пользователи
  • 4 806 Повідомлень:
  • Реєстрація 17-квітень 11

Відправлено 09 вересень 2012 - 22:52

На машине езжу каждый день,на небольшие расстояния,дорог у нас нету(есть остатки асфальта)- особо неразгонишся,резина-бескамерка,диски- идеальные(за исключением мелких сколов,в местах крепления грузиков(они скорее,откалываются чем гнутся!)) Всем-удачи! Р.С- флудить прекращаю.

#22 Sanya

Sanya

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 403 Повідомлень:
  • Реєстрація 03-вересень 08

Відправлено 10 вересень 2012 - 12:58

Ссылки- незнаю,на базаре россия от 1.5тыс.грн за 4шт(именно,относительно- недорого..)


к вопросу о России:)
http://www.slikcom.ru/magaz/
http://www.vsmpo.ru/...kolesa/Kolsa_14

какбы намекает, что не совсем Россия))
так это цена в России, а пока к нам доезжает один 15" диск слик....оказывается почемуто 280 баксов((((

Повідомлення відредагував Sanya: 10 вересень 2012 - 13:02


#23 Бакс

Бакс

    Совет Клуба


  • Модераторы
  • 12 568 Повідомлень:
  • Реєстрація 23-серпень 06
  • Авто:01, 2106-2шт, 21213, BMW, Audi

Відправлено 10 вересень 2012 - 13:50

Sanya, ты же не литье смотришь, а ковку.

Вообще все от ездока зависит - если нет навыков и мозгов, кончить и ковку мона, если есть - пох на чем ездить.

АВТОЗАПЧАСТИ ВАЗ (завод и Европа ) и ИНОМАРКА, В НАЛИЧИИ И ПОД ЗАКАЗ, доставка из ОАЭ, Европы, США. Огромный ассортимент масел: MOTUL, KROON OIL, COMMA, VATOIL, ZIC, LIQUI MOLY, CASTROL и множество других ПИШИТЕ В ЛИЧКУ или ЗВОНИТЕ 07311ноль2000


#24 Sanya

Sanya

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 403 Повідомлень:
  • Реєстрація 03-вересень 08

Відправлено 10 вересень 2012 - 14:52

Вообще все от ездока зависит - если нет навыков и мозгов, кончить и ковку мона, если есть - пох на чем ездить.

ето точно:lol:

#25 AnDruWa

AnDruWa

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 308 Повідомлень:
  • Реєстрація 26-березень 11

Відправлено 01 вересень 2013 - 19:40

Щоб не створювати нову тему, запитаю тут.

Чи то я неуважний (хоча сумніваюсь, що таке б не помітив), чи то "добрі" люди поки я залишив машинку на парковці допомогли мені випустити повітря шляхом бокового проколу.
Одним словом застав машинку я вже на спущеному колесі із прорізом на боку (невеликий, як викрутка (отвёртка)), поставив запаску, доїхав до шиномонтажу, кажуть якщо немає гульки то можемо поставити латку (гульки не було), латку поставити.
Перед тим як ставити колесо на машинку я помітив що із місця прорізу все рівно по трохи входить повітря (бульки), я запитав чи так має бути і що це таке. Мені сказали, що то тіпа повітря між латкою і прорізом, воно вийде і все буде добре.
Відкатав я весь день, приїхав додому, колесо здаєтсья не спустило (або дуже непомітно), проте, якщо слиною покрити місце порізу - все рівно надуваються бульки.

Поїхав ввечері ще на один шиномонтаж, то кажуть що можна прошити (але вони таким не займаються), або якось заливають місце порізів рідкою гумою (також вони не роблять), або можуть поставити ще раз латку і камеру встунути.

До речі, безкамерка, литі диски.

Так питання: чи варто втрачати час і нехай мізерні, але гроші на оті прошивання, латки, камери і т.д.? Чи то все тимчасова міра, і це все рівно впливатиме на безпеку руху?
Авжеж я не маю зайвий штуцер грн щоб купити 2 нові гуми, але все ж, якщо виходу немає, то я краще на гуму відкладу, аніж на якісь латки гроші відкладати.

Припускаю, що думки поділяться навпіл, але мене цікавить сторона питання з приводу безпеки руху на латках?

#26 02universal

02universal

    Член клуба


  • Пользователи
  • 4 806 Повідомлень:
  • Реєстрація 17-квітень 11

Відправлено 01 вересень 2013 - 19:56

Если латка недержит(определяется манометром)- ставьте камеру и катайтесь смело! Р.С-это колесо лучше поставить назад,балансировка обязательна.

#27 AnDruWa

AnDruWa

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 308 Повідомлень:
  • Реєстрація 26-березень 11

Відправлено 01 вересень 2013 - 20:48

А зовнішні чинники не будуть сильно впливати на оте місце проколу? Ну типу там пилюка, сонце, вода, якісь скажімо невеличкі ями коли колесо трохи пружинить на гумі - ось це не буде робити те місце проколу більшим? (Це все за умови, що поставлю камеру).

В принципі, коли я купив машину, на запасному колесі була камерка і була не одна гулька, були прорізи такі, що було видно як кусочок гуми десь був здертий добряче (камеру було видно трошечки), і нічого, також доїжджав деколи додому на ній і все було добре.

А у моїй ситуації якщо не придивлятись сильно і спеціально не шукати прокол, то його й не буде видно, але з таким справи не мав, тому й цікавлюсь.

Ага, і ще, якщо ставити камеру, то можна тільки на це колесо, на інше не обов'язково (щоб було однаково на одній осі)? Чи балансування вистачить?

Завчасно дякую! І дякую за поради, завтра все організую.
Переживав просто, що на латках чи навіть якщо латка + камера - то це якось буде впливати на безпеку руху, чи там не можна буде їхати швидше ніж ... але я й так рідко коли більше 90-100 км.\год. катаюсь, для такого авто мені цього достатньо.

#28 02universal

02universal

    Член клуба


  • Пользователи
  • 4 806 Повідомлень:
  • Реєстрація 17-квітень 11

Відправлено 01 вересень 2013 - 20:57

Все будет нормально(с камерой),латка пусть остается, самое главное- отбалансировать на станке и поставить это колесо на заднюю ось! Р.С- если езда больше по трассе и на 100км/ч и больше- тогда надо камеру и на второе колесо,если больше по городу- второй камеры ненадо. Удачи!

#29 Dandy

Dandy

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 283 Повідомлень:
  • Реєстрація 20-січень 12

Відправлено 01 вересень 2013 - 21:26

AnDruWa,шить покрышку по правилам шиномонтажа запрещено-это не безопасно т,к сшибают вдоль колеса тем самым нарушают структуру тканeвого корда!
В вашем случае колесо вам делали люди которые не очень знают свою работу, принцип ремонта бокового пореза следующий:
1-зачистить и проварить на вулканизаторе покрышку (с наружнeй стороны) ;
2-зачистить покрышку и приклеить кордовую латку (пластырь) внутри;
3-дать настоятся латке не мениe 4-5 часов,еще раз прикотать роликом
4-обработать края латки инерлайнером (состав который восстанавливает безкамерный слой)
5-собрать и отбалансировать колесо
после таких действий ваше колесо будет правильно отремонтировано и далее нормально работать.
A конкретно в вашем случае советую поставить камеру и далее эксплуатировать эту покрышку с камерой т.к повторный ремонт будет дороже чем установка камеры,удачи.
"Кто может тот делает, кто не может тот учит"
Бернард Шоу

#30 AnDruWa

AnDruWa

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 308 Повідомлень:
  • Реєстрація 26-березень 11

Відправлено 02 вересень 2013 - 08:28

02universal, Dandy, дякую за поради!
Дійсно, якби все робилось по пунктам 1-5 все було б добре, а так.. робили люди, які не дуже знають свою роботу.

Поїхав на шиномонтаж, показав ситуацію, і кажуть - став камеру, ну або якщо хочеш погратись можеш купити якийсь балон, він тіпа вприскується в колесо (як я зрозумів через отвір кудою качати) і тіпа покриває якоюсь плівкою з середини. Я вирішив не бавитись, а поставити камеру. Порадили брати укр. або рос. виробництва, але 13-го розміру у них не було.
Поїхав на ринок, відразу попав на Білоцерківські камери, поїхав на шиномонтаж, поставив, відбалансував, і тьфу-тьфу-тьфу доїхав до роботи, вже ввечері на гаражі роздивлюсь і перевірю чи не спускає та камера.

По цінам вийшло наступне: 65 грн. камера (1 грн. скинули так, як я був перший сьогодні:multi:) та 32 грн. за монтаж камери, балансування і встановлення колеса на авто (3 грн. залишив на каву :az:).

Ще раз дякую, сподіваюсь все буде добре :)

#31 Dandy

Dandy

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 283 Повідомлень:
  • Реєстрація 20-січень 12

Відправлено 03 вересень 2013 - 00:44

02universal, Dandy, дякую за поради!
Дійсно, якби все робилось по пунктам 1-5 все було б добре, а так.. робили люди, які не дуже знають свою роботу.

Поїхав на шиномонтаж, показав ситуацію, і кажуть - став камеру, ну або якщо хочеш погратись можеш купити якийсь балон, він тіпа вприскується в колесо (як я зрозумів через отвір кудою качати) і тіпа покриває якоюсь плівкою з середини. Я вирішив не бавитись, а поставити камеру. Порадили брати укр. або рос. виробництва, але 13-го розміру у них не було.
Поїхав на ринок, відразу попав на Білоцерківські камери, поїхав на шиномонтаж, поставив, відбалансував, і тьфу-тьфу-тьфу доїхав до роботи, вже ввечері на гаражі роздивлюсь і перевірю чи не спускає та камера.

По цінам вийшло наступне: 65 грн. камера (1 грн. скинули так, як я був перший сьогодні:multi:) та 32 грн. за монтаж камери, балансування і встановлення колеса на авто (3 грн. залишив на каву :az:).

Ще раз дякую, сподіваюсь все буде добре :)


Не переживай все будет нормально!
Всякую жижу из балона лучше не лить всеравно будет спускать, просто слегка медленнее это просто выброшeнныe деньги!
"Кто может тот делает, кто не может тот учит"
Бернард Шоу

#32 AnDruWa

AnDruWa

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 308 Повідомлень:
  • Реєстрація 26-березень 11

Відправлено 11 вересень 2013 - 21:51

За цей час, що пройшов здається не спускає, тьфу-тьфу, все добре.

Маю питання ще по одній ситуації.

Десь місяці 2 тому купував і ставив нову гуму на литі диски, від коли поставив, як було 2.1-2.2 бар, так і не змінювалось. Тижня 2 тому помітив, що одне колесо спустило десь на 35-40% (візуально не було помітно), я підкачав, через 3-4 дня знову та ж картина, з 2.2 до 1.4 спустило. Поїхав на шиномонтаж, мені зняли колесо з машинки, занурювали по трохи у воду, ляли водичку у різні місця, при цьому вкачали до 4.0, і каже - ніде нічого не спускає, можна авжеж зняти і подивитись, але то зайві гроші, тому покатайся, якщо ще буде так, тоді заїдеш, знімемо, глянемо, можливо щось і залізло та сидить десь в протекторі.
Ще пояснив таке тим, що температура міняється зараз дуже часто (холодно-тепло), і тому може приспустити. Але чому ж тоді лише одне так припустило? Або каже було приспущене колесо, а так, як безкамерка - то при наїзді на якусь серйозну ямку воно приспустило ще трохи.

Що може бути з колесом, куди ще дивитись, чи можливо дійсно якісь природні фактори зіграли свою роль? Мені просто слом щотижня підкачувати, тим більше, що це лише з одним колесом.

І ще таке питання: був ножний насос з манометром (забіжу наперед - сьогодні накрився), то вкачав ним 2.1-2.2 (як я собі думав), а сьогодні на шиномонтажі на цих колесах показало ~1.5-1.6. Не думаю, що на шиномонтажі манометри брешуть так сильно, 99% що це китайський насос такий був. То виходить я їздив навіть не на рекомендованих 1.7-1.8, а на 1.5-1.6, хоча думав десь 2-2.2.

То чи варто брати якісь портативні компресори, і якщо так, то які? Можливо електричні, можливо ножні якісні, чи ще якісь.

Можливо психологічно, але після того як на шиномонтажі десь 2-2.1 качнули, аж легше якось поїхала машинка)
Я авжеж якщо кудись їду підкачую на заправках, але хотів щось мати при собі, щоб підкачати у польових умовах, але бачу ті ножні то лажа китайська.

#33 02universal

02universal

    Член клуба


  • Пользователи
  • 4 806 Повідомлень:
  • Реєстрація 17-квітень 11

Відправлено 12 вересень 2013 - 00:21

Приспускать может ,,сосок,,(очень часто) а обычный ручной манометр(мадэ раша),проверенный сравнением на шиномонтаже +китайский насос =то,что нужно! Р.С- автокомпрессоры это удобно,но не долговечно и ненадежно.

#34 Anndreykov

Anndreykov

    Член клуба


  • Пользователи
  • 2 489 Повідомлень:
  • Реєстрація 01-квітень 10

Відправлено 12 вересень 2013 - 18:01

02universal, компрессор компрессору рознь. Я себе "торнадо" прикупил еще лет пять назад. Качает быстрее меня, если я с ручным насосом с ним соревнуюсь. Накачивали на мотоцикле до 7,5 атмосфер, не садился на обод, так что за время пользования нареканий небыло, разве что шумнее работать стал.
Современные "торнадо" уже явно не то, они даже на шланге экономить стали. На моем длина шланга достает от переднего до заднего колеса. Провод питающий примерно такой же длины.
1700, БСЗ, Зажигание ПРИЗ, ЭБН, Полированый солекс 24х26, ГБО

#35 AnDruWa

AnDruWa

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 308 Повідомлень:
  • Реєстрація 26-березень 11

Відправлено 19 вересень 2013 - 23:28

Я знову з приводу свого колеса яке спускало. Сьогодні знову перевірив, то на всіх колесах однаково, а на одному 0.7.
Підкачав, поїхав знову на шиномонтаж, були хлопці років ну можливо 20-22.
Все робили обережно, давай знову поливати водичкою, і тут кличе та каже - цвях, я підходжу, і дійсно в протекторі була маленька "шляпка" цвяха. Дивно, що цю шляпку не побачив раніше, начебто, з вигляду досвідчений майстер.
Вийняли того цвяшка, поставили латку, пообіцяли, що спускати не буде і камери вроді як не потрібно) Перевіримо)
Вийшло 35 грн. і хвилин 25 роботи.

#36 LSasa

LSasa

    Cкорая помощь клуба


  • Пользователи
  • 1 727 Повідомлень:
  • Реєстрація 15-серпень 07

Відправлено 20 вересень 2013 - 09:59

Я знову з приводу свого колеса яке спускало. Сьогодні знову перевірив, то на всіх колесах однаково, а на одному 0.7.
Підкачав, поїхав знову на шиномонтаж, були хлопці років ну можливо 20-22.
Все робили обережно, давай знову поливати водичкою, і тут кличе та каже - цвях, я підходжу, і дійсно в протекторі була маленька "шляпка" цвяха. Дивно, що цю шляпку не побачив раніше, начебто, з вигляду досвідчений майстер.
Вийняли того цвяшка, поставили латку, пообіцяли, що спускати не буде і камери вроді як не потрібно) Перевіримо)
Вийшло 35 грн. і хвилин 25 роботи.

Все верно бескамерка в таких случаях спускает медленно, я раз с саморезом в колесе 2 недели каталься (не спускало вообще) потом перед выездом в крым заклеил. Была бы камера то сразу на диск бы село.
www.long-hair.kiev.ua

#37 ANGEL

ANGEL

    Модератор


  • Модераторы
  • 2 530 Повідомлень:
  • Реєстрація 14-грудень 06
  • Авто:21053

Відправлено 20 вересень 2013 - 10:24

Все верно бескамерка в таких случаях спускает медленно, я раз с саморезом в колесе 2 недели каталься (не спускало вообще) потом перед выездом в крым заклеил. Была бы камера то сразу на диск бы село.


я больше месяца с гвоздем катался. в Одессу мотнулся отдохнуть. и только пару дней назад заехал на шиномонтаж, думал что по борту где то пропускает. ан нет, гвоздь.. а спускало гдето 0.5 атмосферы за дня 3-4.
"Ты должен" — убивает эта фраза. То, что я должен, записано в налоговом кодексе, все, что не должен — в уголовном. Остальное- на мое усмотрение.

#38 02universal

02universal

    Член клуба


  • Пользователи
  • 4 806 Повідомлень:
  • Реєстрація 17-квітень 11

Відправлено 20 вересень 2013 - 20:00

Я вот думаю ,,испытать,, всеже средство в балончике(закачивается какаято пена из балончика с ,,пиптиком,, как у насоса), проколов нет,но за 5дней спускает с 2 до 1,5. По результатам- отпишусь.

#39 LSasa

LSasa

    Cкорая помощь клуба


  • Пользователи
  • 1 727 Повідомлень:
  • Реєстрація 15-серпень 07

Відправлено 20 вересень 2013 - 20:25

Я вот думаю ,,испытать,, всеже средство в балончике(закачивается какаято пена из балончика с ,,пиптиком,, как у насоса), проколов нет,но за 5дней спускает с 2 до 1,5. По результатам- отпишусь.

Скорей всего по диску спускает тут баллончик вряд ли поможет.
www.long-hair.kiev.ua

#40 02universal

02universal

    Член клуба


  • Пользователи
  • 4 806 Повідомлень:
  • Реєстрація 17-квітень 11

Відправлено 23 вересень 2013 - 00:38

Менял тормозные цилиндры,снял колесо которое приспускало и.. о чудо- сидит себе в нем саморез!(я месяца 2 подкачивал!) Отвез колесо на шиномонтаж- заклеили и отбалансировали- 25грн и 10минут времени.




0 людей читають цю тему

0 користувачів, 0 гостей, 0 схованих користувачів

Яндекс.Метрика