Перейти до вмісту

Друзі. Проект буде закрито в кінці 2024 року. Перемоги і миру вам. Хай щастить. Слава Україні!

Фотографія
- - - - -

Збільшення колії: наслідки


  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 lvliLLlA

lvliLLlA

    Новичок


  • Пользователи
  • 20 Повідомлень:
  • Реєстрація 13-жовтень 08

Відправлено 03 січень 2009 - 11:18

Дуже сподобались одні диски, але з ними база стане на 78мм більшою. У кого подібна ситація, скажіть на скільки зменшується ресурс підшипників, амортизаторів і т.п.? І як змінюється поведінка машини, управління?

#2 2-ешник

2-ешник

    Sergeant stock


  • Модераторы
  • 4 000 Повідомлень:
  • Реєстрація 07-травень 06
  • Авто:2102

Відправлено 03 січень 2009 - 14:56

lvliLLlA

Шире база -- руль будет несколько тяжелее. Но машина будет устойчивей.
Ресурс ступичных подшипников непредсказуем (такое сейчас качество -- много фуфла попадается), но явно уменьшится.
Некоторые товарищи меняют ежегодно для профилактики.
Так же уменьшится ресурс шаровых.
Увеличение нагрузки на подшипники ступиц и шаровые негативно влияет на безопасность эксплуатации.
Если есть возможность ч\з 15-20 тысяч ревизировать подвеску, то имхо проблемы можно разглядеть до их появления и предупредить.
Иначе имхо мне было бы не спокойно ездить.
Амортизаторы-пружины вроде не страдают.
Так же изменится угол Акермана. Это негативно повлияет на износ передней резины.
Но красота, она и в Африке...
<p>русня-хуйня

#3 lvliLLlA

lvliLLlA

    Новичок


  • Пользователи
  • 20 Повідомлень:
  • Реєстрація 13-жовтень 08

Відправлено 03 січень 2009 - 19:49

Дякую за відповідь! Дуже інформативна.
З усім згоден і думаю практично так саме, крім кута Аккермана. Я ж не збираюсь змінювати розміщення осі, навколо якої обертається колесо при повороті, тому кут не зміниться. Інша справа, що внутрішнє колесо буде їхати по меншому радіусу, а зовнішнє - по більшому(ніж їхали до цього при тому ж куті повороту). А це, я думаю, ніяк не повпливає на знос шин

#4 Бакс

Бакс

    Совет Клуба


  • Модераторы
  • 12 568 Повідомлень:
  • Реєстрація 23-серпень 06
  • Авто:01, 2106-2шт, 21213, BMW, Audi

Відправлено 03 січень 2009 - 21:37

lvliLLlA

Не забывай про кастор, при повороте колесо немного "заваливает"

АВТОЗАПЧАСТИ ВАЗ (завод и Европа ) и ИНОМАРКА, В НАЛИЧИИ И ПОД ЗАКАЗ, доставка из ОАЭ, Европы, США. Огромный ассортимент масел: MOTUL, KROON OIL, COMMA, VATOIL, ZIC, LIQUI MOLY, CASTROL и множество других ПИШИТЕ В ЛИЧКУ или ЗВОНИТЕ 07311ноль2000


#5 lvliLLlA

lvliLLlA

    Новичок


  • Пользователи
  • 20 Повідомлень:
  • Реєстрація 13-жовтень 08

Відправлено 03 січень 2009 - 22:09

Знову кути! Кінематика рульового управління закладена в механізмі, а не в колесах. Єдине, що зміниться - це радіус відносно центра. Тобто коли при повороті шворень нахиляється, він буде переміщуватись на більшу відстань(бо радіус стане більшим), що призведе до збільшення опору повертання руля(плече збільшиться).

Але всеодно дякую за зауваження. Після цих дискусій я ще більш позитивно думаю про встановлення тих дисків. Руль трохи тяжчий, знос деталей трохи більший, але це нормальна плата за збільшення стійкості і, звісно, класний зовнішній вигляд :)




0 людей читають цю тему

0 користувачів, 0 гостей, 0 схованих користувачів

Яндекс.Метрика