Перейти до вмісту

Друзі. Проект буде закрито в кінці 2024 року. Перемоги і миру вам. Хай щастить. Слава Україні!

Фотографія
* * * * - 7 Голосів

кточтоделает?


  • Please log in to reply
69993 replies to this topic

#487272 Emissions

Emissions

    В бой идут одни шатуны


  • Модераторы
  • 16 537 Повідомлень:
  • Реєстрація 26-листопад 12
  • Авто:21061, 21083

Відправлено 28 серпень 2013 - 15:49

Тема для спілкування про що завгодно
 

3.3використовувати нецензурні вирази (мат, видозмінений мат, їх замінники, і т. п.) в заголовку і тілі послання, в підписі, ніку і в будь-якому іншому місці на форумі (пам'ятайте, повідомлення форуму можуть читати і жінки і діти)

користувачам, які використовують нецензурні вирази, буде відключена можливість відповідати в темах;

 

3.18політичні обговорення
такі теми (повідомлення) будуть видалені, користувачеві будуть покарані балами за порушення


Повідомлення відредагував apache: 29 вересень 2023 - 20:55

  • djurka, RussellWrabs, Devinsciet and 3 others like this

f32248a54d5233b01589e2ceddc90c6f.gif

Это же нафарник! ©ВАНО. In Bass We Trust
ВАЗ 21061 (1986) Emissions [Lina]  ВАЗ 21083 (1989) Emissions

#63201 Rebel

Rebel

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 388 Повідомлень:
  • Реєстрація 30-листопад 18
  • Авто:ВАЗ-21041 1,6і

Відправлено 10 серпень 2019 - 15:26


Такий...і така хфірма

Під лупою треба дивитись.

#63202 БАККАРА

БАККАРА

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 993 Повідомлень:
  • Реєстрація 09-квітень 10

Відправлено 10 серпень 2019 - 15:46

 


Такий...і така хфірма

Під лупою треба дивитись.

 

Не, ну то хто споживав без проблем зрозуміє. Там фото дуже велике, як є бажання побачити можу вставити.



#63203 djurka

djurka

    Рифмоплет


  • Пользователи
  • 3 692 Повідомлень:
  • Реєстрація 18-вересень 09

Відправлено 10 серпень 2019 - 23:19

Честь панству!!! Досліджую вплив протеїну на свій організм, поки що другій місяць. Подобається однозначно. Хто з вас вже від нього відмовився і чого. Такийhttps://lh3.googleus...N2eAnCws21g=s85 і така хфірма https://lh3.googleus...OCEHyDzk5YQ=s85

Крім Німця тобі тут ніхто на цю тему нічого толкового не скаже. Я буду собі такий брати десь через півтора місяці
https://allegro.pl/o...idShowitemShare
Ткни пальцем мне если увидишь где то мат. Баним сразу (с) Creativ4eg

#63204 nightwolff

nightwolff

    )))))))))))))


  • Пользователи
  • 3 872 Повідомлень:
  • Реєстрація 22-листопад 17
  • Авто:ваз 2107

Відправлено 11 серпень 2019 - 02:31

не успел выспаться после ночной смены как сейчас уже нахожусь на границе,еду за бугор, может до наступления жары успею вернуться
мой бортовик
http://vaz2101.com/i...32301-vaz-2107/

#63205 БАККАРА

БАККАРА

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 993 Повідомлень:
  • Реєстрація 09-квітень 10

Відправлено 11 серпень 2019 - 12:09

Крім Німця тобі тут ніхто на цю тему нічого толкового не скаже. Я буду собі такий брати десь через півтора місяці
https://allegro.pl/o...idShowitemShare

 

Як що приєднається Німець буде добре. Я купив таке коли зайшов до магазину чемпіона Польщі з бодибілдингу, він мені запропонував бо сам споживає. Роблять в Європі конкретно Венгри. Так би я купив то що по дешевше, як за звичай. Віддав зі знижкою 70 ціна на полиці 85. Allegro в системі smart доставка для покупця безкоштовна.

Тепер купив таке на багато легше розчиняться роблять в Америці, трохи дорожче кажуть що краще... Про ціну шо не мало важно в Україні дешевше. В Україні 350-400 гр то про два товара одразу. Так що в Польщі поки що то не купую.



#63206 djurka

djurka

    Рифмоплет


  • Пользователи
  • 3 692 Повідомлень:
  • Реєстрація 18-вересень 09

Відправлено 11 серпень 2019 - 12:35

Ну, по ціні то з якої сторони подивитися. Їдучи на прмклад до Польщі на роботу, я вважаю не дуже розумним везти протеїн, краще його на місці купити, навіть і дорожче. А краще привезти сала, чи закруток домашніх чи ще щось ))))
Ткни пальцем мне если увидишь где то мат. Баним сразу (с) Creativ4eg

#63207 nightwolff

nightwolff

    )))))))))))))


  • Пользователи
  • 3 872 Повідомлень:
  • Реєстрація 22-листопад 17
  • Авто:ваз 2107

Відправлено 11 серпень 2019 - 12:57

Ну, по ціні то з якої сторони подивитися. Їдучи на прмклад до Польщі на роботу, я вважаю не дуже розумним везти протеїн, краще його на місці купити, навіть і дорожче. А краще привезти сала, чи закруток домашніх чи ще щось ))))

неужели бывают качки едущие в Польшу на работу за 500€/месяц)))...да ещё и со своим протеином, чтобы сэкономить)))
прям представил: качек собирает клубнику в поле ....)))
мой бортовик
http://vaz2101.com/i...32301-vaz-2107/

#63208 БАККАРА

БАККАРА

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 993 Повідомлень:
  • Реєстрація 09-квітень 10

Відправлено 11 серпень 2019 - 13:02

Ну, по ціні то з якої сторони подивитися. Їдучи на прмклад до Польщі на роботу, я вважаю не дуже розумним везти протеїн, краще його на місці купити, навіть і дорожче. А краще привезти сала, чи закруток домашніх чи ще щось ))))

Я як раз приїхав хожу по магазинах і щось мені не віриться, чого валюта коштує дешево а продукти в два рази дорожче як що у нас в країні так все круто з гривнею. Така міцна))) Не вже то заробітчани знову ситуацію виправляють своїми вливаннями.



#63209 БАККАРА

БАККАРА

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 993 Повідомлень:
  • Реєстрація 09-квітень 10

Відправлено 11 серпень 2019 - 13:09

 

Ну, по ціні то з якої сторони подивитися. Їдучи на прмклад до Польщі на роботу, я вважаю не дуже розумним везти протеїн, краще його на місці купити, навіть і дорожче. А краще привезти сала, чи закруток домашніх чи ще щось ))))

неужели бывают качки едущие в Польшу на работу за 500€/месяц)))...да ещё и со своим протеином, чтобы сэкономить)))
прям представил: качек собирает клубнику в поле ....)))

 

Качкі тут ні до чого, ти себе пам'ятаєш у 20 років? От я такий у 50. В мотор ляєм олію по краще то чого ж не робити то саме з організмом...



#63210 djurka

djurka

    Рифмоплет


  • Пользователи
  • 3 692 Повідомлень:
  • Реєстрація 18-вересень 09

Відправлено 11 серпень 2019 - 13:30

Ну, по ціні то з якої сторони подивитися. Їдучи на прмклад до Польщі на роботу, я вважаю не дуже розумним везти протеїн, краще його на місці купити, навіть і дорожче. А краще привезти сала, чи закруток домашніх чи ще щось ))))

неужели бывают качки едущие в Польшу на работу за 500€/месяц)))...да ещё и со своим протеином, чтобы сэкономить)))
прям представил: качек собирает клубнику в поле ....)))
В моєму слові є хоч слово про качків? І в Польщі, щоб ти знав, не лише на клубнику їдуть, ще можна допи мити гейропейцям 😉

Ну, по ціні то з якої сторони подивитися. Їдучи на прмклад до Польщі на роботу, я вважаю не дуже розумним везти протеїн, краще його на місці купити, навіть і дорожче. А краще привезти сала, чи закруток домашніх чи ще щось ))))

неужели бывают качки едущие в Польшу на работу за 500€/месяц)))...да ещё и со своим протеином, чтобы сэкономить)))
прям представил: качек собирает клубнику в поле ....)))
Качкі тут ні до чого, ти себе пам'ятаєш у 20 років? От я такий у 50. В мотор ляєм олію по краще то чого ж не робити то саме з організмом...
без толку щось пояснювати, нажаль
Ткни пальцем мне если увидишь где то мат. Баним сразу (с) Creativ4eg

#63211 djurka

djurka

    Рифмоплет


  • Пользователи
  • 3 692 Повідомлень:
  • Реєстрація 18-вересень 09

Відправлено 11 серпень 2019 - 13:35

Німець он, якщо я вірно зрозумів, завдяки спорту зістрибнув з гормональних препаратів. Все одно до нього питання одне, "нахер тобі така рама в 40 років?" от і вся постановка питання
Ткни пальцем мне если увидишь где то мат. Баним сразу (с) Creativ4eg

#63212 nemez

nemez

    оберштурмбантройкер


  • Пользователи
  • 4 061 Повідомлень:
  • Реєстрація 07-липень 08

Відправлено 11 серпень 2019 - 13:58

всім ку. 
Стосовно протеїну. 

Зверніть увагу на картинку

image050.jpg

 

Майте на увазі, що при розщепленні білка виділяється аміак. 
Тобто, коли передоз білка - ваш (спортивний) одяг може смердіти нашатирьом. Що є нормально при наборі маси, і не дуже нормально для звичного режиму. 
Надлишок білка - це серйозне навантаження як на нирки, так і на печінку. 
Крім того, до того протеїну добавляють, як вони пишуть, "амінокислотну матрицю". 
Що це таке - довго розповідати, але саме завдяки їй у вас з'являється чудове самопочуття, сила, та швидше проходить процесс відновлення (відпочинку). 
Цю матрицю можуть розписати  (аргінін, цитрулін малат, глутамін, тощо) 
Тобто, ви експериментуєте не з протеїном, а з супутніми амінокислотами. 

Я б не рекомендував його споживати у якості їжі чи добавок, без розуміння свого балансу БЖУ. 
Я особисто рахую, скільки у мене у раціоні білків. Також знаю свою денну норму як для атлета. Відповідно, недостачу цієї норми я покриваю протеїном. 
Бездумно глушити прот - безглуздо.  

Так, білок (у т.ч. протеїн) є "будівельним матеріалом". Він, як видно на картинці, "розбирається" на амінокислоти. 

Амінокислоти - це окрема галузь спортивного харчування, бо не всі з них можуть синтезуватися нашою "внутрішньою хімічною лабораторією". 

Є так звані незамінні амінокислоти, які ми можемо отримати лише з їжею.  

Якщо є необхідність "лайфхака" з використанням спортпіту - дивіться у бік амінок, і не перевантажуйте власний азотистий обмін, бо може хрєново закінчитися.
Моя порада - будьте обережні з тим, що споживаєте. Будь-який білок - не такий вже й безобідний. 


  • БАККАРА подобається це
R Tape loading error, 0:1

#63213 nemez

nemez

    оберштурмбантройкер


  • Пользователи
  • 4 061 Повідомлень:
  • Реєстрація 07-липень 08

Відправлено 11 серпень 2019 - 14:21


"нахер тобі така рама в 40 років?"

 

я сам не очікував таких результатів. Справа у тому, що я не просто так пішов до зали помахати гантелями. Не "підкачатися до літа". Мені захотілося поміняти свій спосіб життя та мислення. Кардинально. 
Так, на цьому шляху було дуже багато перепон. Перше - це "вистрілила" спина. З моїм хребтом, лікарі мені строго-настрого заборонили щось піднімати важче комп'ютерної мишки. 
Дві міжпозвонкові + декілька протрузій. Сказали готуватися до найгіршого - до хірургії.
Послані на.й. Станова - 200 (це ще й без атлетичного пояса)
21728163_10212873356085343_9031694622843

 

Всі сустави, крім колінного, давали про себе знати. Зі спортзалу декілька раз возили до мануального терапевта вправляти спину.. 
Тренування йшли через біль, через великі зусилля.. Мене інколи приводили до тями від того, що втрачав свідомість під час тренування.. Навколо мене всі тренери, сморід нашатиря, а я не можу згадати, хтоя і хто ці всі люди. 

Трошки пізніше, коли я адаптувався і почав прогресувати, "полізло" все хронічне. 
Трошки далі, коли ці всі моменти переборов, зрозумів одне, що у цьому я дуже мало розумію. 
Заплатив гроші за навчання. Розібрався в деталях анатомії, структури скелетних м'язів, особливостях біомеханіки. 
Трошки далі налагодив увесь процес, ланцюжок "харчування - тренування - відновлення". Застосував здобуті знання на практиці. 
Трошки пізніше мене звела доля з дуже кваліфікованими атлетами, рівня чемпіонів. Під їх керуванням працював і працюю, про що не жалію. Саме вони допомогли мені "обійти граблі", по яким топчуться дуже багато людей. 
Дещо пізніше вивчився на фітнес-тренера, отримав відповідні сертифікати. Але тренерська робота мене не дуже приваблює, у своїй галузі я зароблю значно більше. 
Тому ця "рама"

 

60219776_10217567715601397_1979246733883

 

- це дещо у якості бонуса. 
Основна мета цього процесу - це найтяжче. Саме боротьба з самим собою. 


R Tape loading error, 0:1

#63214 nemez

nemez

    оберштурмбантройкер


  • Пользователи
  • 4 061 Повідомлень:
  • Реєстрація 07-липень 08

Відправлено 11 серпень 2019 - 14:37

І так, щоб я хотів порекомендувати людям, які далекі від спорта, у якості харчування та добавок..

1) Мінімізіруйте у раціоні все, що стосується "швидких" вуглеводів - солодощі, тощо. Змістіть це на ранок.

2) Забудьте дорогу до "фаст-фуду" та різних "пузатих хат"
3) Забудьте про лімонадіки. 
4) Пиво - заборонений напій. Хочете випити - горілка, віскі, коньяк, самогон до ваших послуг. Спиртне - мінімізуйте.
5) Перейдіть на декількаразове харчування "повільними" вуглями. Гречка з м'ясом, тощо - все що має низький глікімічний індекс
6) Добавляйте зелень - їжте салати, тощо. Отримуйте по максимуму натуральні вітаміни. 
перервусь тут. Розумійте, що усі "добавки" - протеїни - не можуть і не повинні заміщати їжу і іх мета - доповнювати раціон. 
7) Вітаміни - візьміть аптечні полівітаміни, чи спортивні. 
8) "На ночь - нє жрать". Останній прийом їжі повинен відбуватися за дві години до сну. 
9) Пийте воду напротязі всього дня. Stay hydrated. Від цього залежить ваша продуктивність. 

Ну й так, нормальне харчування - це те, що допоможе вам змінитися навіть без фізичних вправ. Без виснажливих тренувань. 
Теза "дак х_лі, я ж треніруюсь" - не проходить :) 
Всім прогресу )  Якщо є якісь питання - пишіть, чи сюди, чи в лічку


R Tape loading error, 0:1

#63215 БАККАРА

БАККАРА

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 993 Повідомлень:
  • Реєстрація 09-квітень 10

Відправлено 11 серпень 2019 - 14:48

Сюда і напишу! У мене правда специфіка трохи не така, головне що би руки по діагоналі за спиною сходились.., а по поглинанню їжі думаю то саме.



#63216 dimon_21061

dimon_21061

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 2 338 Повідомлень:
  • Реєстрація 31-серпень 08
  • Авто:21043

Відправлено 11 серпень 2019 - 15:13

А я просто худею, без залов, протеинов и т.п. С начала года по сейчас -16кг.
Конечно хотелось бы немного хформу улучшить, но пока лень. )))
" ! ! ! Все врут ! ! ! " House D.M.

#63217 БАККАРА

БАККАРА

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 993 Повідомлень:
  • Реєстрація 09-квітень 10

Відправлено 11 серпень 2019 - 15:22

А я просто худею, без залов, протеинов и т.п. С начала года по сейчас -16кг.
Конечно хотелось бы немного хформу улучшить, но пока лень. )))

https://belok.ua/zhi...SwaAvaHEALw_wcB



#63218 nightwolff

nightwolff

    )))))))))))))


  • Пользователи
  • 3 872 Повідомлень:
  • Реєстрація 22-листопад 17
  • Авто:ваз 2107

Відправлено 11 серпень 2019 - 15:30

ще можна допи мити гейропейцям


ок, мойте допы :)
мой бортовик
http://vaz2101.com/i...32301-vaz-2107/

#63219 nemez

nemez

    оберштурмбантройкер


  • Пользователи
  • 4 061 Повідомлень:
  • Реєстрація 07-липень 08

Відправлено 11 серпень 2019 - 15:38


А я просто худею, без залов, протеинов и т.п. С начала года по сейчас -16кг. Конечно хотелось бы немного хформу улучшить, но пока лень. ))) Нравится

а в этой ситуации проблема немножко другая. 

я процитирую:
 
Но катаболизм действительно может оказывать негативное влияние на результаты спортсмена, т.к. в ходе него разрушается мышечная ткань. Разнообразные диеты, стрессы, недосыпание усиливают катаболические процессы в организме спортсмена
Уменьшить это разрушительное влияние поможет правильно питание, питание до и после тренировки, употребление ВСАА, протеина, а так же пищи, богатой белком.
 
 
Сливаем мускулатуру, сэр. Вместе с жирком. 

R Tape loading error, 0:1

#63220 WAZ

WAZ

    Модератор


  • Модераторы
  • 5 821 Повідомлень:
  • Реєстрація 27-січень 08

Відправлено 11 серпень 2019 - 15:38

Ну, по ціні то з якої сторони подивитися. Їдучи на прмклад до Польщі на роботу, я вважаю не дуже розумним везти протеїн, краще його на місці купити, навіть і дорожче. А краще привезти сала, чи закруток домашніх чи ще щось ))))

неужели бывают качки едущие в Польшу на работу за 500€/месяц)))...да ещё и со своим протеином, чтобы сэкономить)))
прям представил: качек собирает клубнику в поле ....)))
Расширяй кругозор, в польше не только клубнику собирают...




2 людей читають цю тему

0 користувачів, 1 гостей, 0 схованих користувачів


    Yandex (1)
Яндекс.Метрика