Перейти до вмісту

Друзі. Проект буде закрито в кінці 2024 року. Перемоги і миру вам. Хай щастить. Слава Україні!

Фотографія
* * * * - 7 Голосів

кточтоделает?


  • Please log in to reply
69993 replies to this topic

#487272 Emissions

Emissions

    В бой идут одни шатуны


  • Модераторы
  • 16 537 Повідомлень:
  • Реєстрація 26-листопад 12
  • Авто:21061, 21083

Відправлено 28 серпень 2013 - 15:49

Тема для спілкування про що завгодно
 

3.3використовувати нецензурні вирази (мат, видозмінений мат, їх замінники, і т. п.) в заголовку і тілі послання, в підписі, ніку і в будь-якому іншому місці на форумі (пам'ятайте, повідомлення форуму можуть читати і жінки і діти)

користувачам, які використовують нецензурні вирази, буде відключена можливість відповідати в темах;

 

3.18політичні обговорення
такі теми (повідомлення) будуть видалені, користувачеві будуть покарані балами за порушення


Повідомлення відредагував apache: 29 вересень 2023 - 20:55

  • djurka, RussellWrabs, Devinsciet and 3 others like this

f32248a54d5233b01589e2ceddc90c6f.gif

Это же нафарник! ©ВАНО. In Bass We Trust
ВАЗ 21061 (1986) Emissions [Lina]  ВАЗ 21083 (1989) Emissions

#63261 nemez

nemez

    оберштурмбантройкер


  • Пользователи
  • 4 061 Повідомлень:
  • Реєстрація 07-липень 08

Відправлено 13 серпень 2019 - 15:58

djurka

за останні декілька років я дуже сильно просунувся вперед у вивченні.

Рівні знання мови за класифікацією CEFR

CEFR.jpg

 

Зайшов на вивчення я на рівні A2 (pre-intermediate).
Мій рівень на сьогодні - C1 (Advanced), підтверджений сертифікатом Британської Ради

46347659_10216191864325975_8245987520672

 

іспит - IELTS https://ru.wikipedia.org/wiki/IELTS
На сьогодні готуюсь до здачі CAE https://ru.wikipedia...dvanced_English
Суть останнього іспиту - пожиттєвий сертифікат (IELTS треба раз в два роки підтверджувати) 

Мій напрямок руху - рівень С2. Це знання мови на рівні, кращому ніж той, для кого та мова є рідною. 

Так, серіали я дивлюся з метою навчання. 

 


R Tape loading error, 0:1

#63262 Сергей72

Сергей72

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 2 681 Повідомлень:
  • Реєстрація 04-листопад 11

Відправлено 13 серпень 2019 - 22:21

Попробую в этой теме задать вопрос, стукнуло мне в голову проверить у себя шо там делается в цилиндрах.

Этот приборчик многим известен, в общим есть проблема - на карбовом моторе с обычной системой зажигания работает, а вот почемуто на инжекторе не работает,тобто троит,можт зазор большой,хотя на карбе с трамблером работает и никаких подтраивань,можт кто сталкивался с такой проблемой.

27533291_m.jpg 27533292_m.jpg 27533294_m.jpg 27533295_m.jpg 



#63263 Emissions

Emissions

    В бой идут одни шатуны


  • Модераторы
  • 16 537 Повідомлень:
  • Реєстрація 26-листопад 12
  • Авто:21061, 21083

Відправлено 13 серпень 2019 - 23:24


а вот почемуто на инжекторе не работает,тобто троит,
ВВ провода, катушка.

либо же подсос где то


f32248a54d5233b01589e2ceddc90c6f.gif

Это же нафарник! ©ВАНО. In Bass We Trust
ВАЗ 21061 (1986) Emissions [Lina]  ВАЗ 21083 (1989) Emissions

#63264 nemez

nemez

    оберштурмбантройкер


  • Пользователи
  • 4 061 Повідомлень:
  • Реєстрація 07-липень 08

Відправлено 13 серпень 2019 - 23:53

на карбе катушка слабее и напряжение меньше. 
на инже при повышении вольтажа где-то возникает пробой внутри этой вундервафли и искра где-то внутри керамики фигачит мимо кассы..


R Tape loading error, 0:1

#63265 debyt

debyt

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 683 Повідомлень:
  • Реєстрація 06-квітень 14
  • Авто:ВАЗ 2102

Відправлено 14 серпень 2019 - 07:46


а вот почемуто на инжекторе не работает

 

Попробуй сделать разрыв высоковольтного провода, когда то при плохих свечах такое помогало как временная мера.  



#63266 jeka_m

jeka_m

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 1 045 Повідомлень:
  • Реєстрація 03-липень 14

Відправлено 14 серпень 2019 - 09:33


за останні декілька років я дуже сильно просунувся вперед у вивченні.

​Что сказать, мое уважение. Подобное рвение действительно дорогого стоит. 

В каком возрасте тебя подорвало пахать над собой? Языки, физуха и тд? На сколько я понимаю, раньше ты не особо уделял внимания спорту, судя по твоим словам и фото, которые ты выкладывал. 


Ты не водил Жигули? О-оу! Ты не мужчина! (с)

#63267 djurka

djurka

    Рифмоплет


  • Пользователи
  • 3 692 Повідомлень:
  • Реєстрація 18-вересень 09

Відправлено 14 серпень 2019 - 09:48

djurka,
за останні декілька років я дуже сильно просунувся вперед у вивченні.

Рівні знання мови за класифікацією CEFR
CEFR.jpg

Зайшов на вивчення я на рівні A2 (pre-intermediate).
Мій рівень на сьогодні - C1 (Advanced), підтверджений сертифікатом Британської Ради
46347659_10216191864325975_8245987520672

іспит - IELTS https://ru.wikipedia.org/wiki/IELTS
На сьогодні готуюсь до здачі CAE https://ru.wikipedia...dvanced_English
Суть останнього іспиту - пожиттєвий сертифікат (IELTS треба раз в два роки підтверджувати)

Мій напрямок руху - рівень С2. Це знання мови на рівні, кращому ніж той, для кого та мова є рідною.

Так, серіали я дивлюся з метою навчання.

Хотів сказати лише те що колись ти теж сприймав серіали не в оригінальній озвучці.
Ткни пальцем мне если увидишь где то мат. Баним сразу (с) Creativ4eg

#63268 djurka

djurka

    Рифмоплет


  • Пользователи
  • 3 692 Повідомлень:
  • Реєстрація 18-вересень 09

Відправлено 14 серпень 2019 - 09:51

за останні декілька років я дуже сильно просунувся вперед у вивченні.

​Что сказать, мое уважение. Подобное рвение действительно дорогого стоит.
В каком возрасте тебя подорвало пахать над собой? Языки, физуха и тд? На сколько я понимаю, раньше ты не особо уделял внимания спорту, судя по твоим словам и фото, которые ты выкладывал.
До речі так, приєднуюсь до питання, а ще дуже цікаво чи був який зовнішній фактор що вплинув на прийняття такого рішення, чи отак як в кіно, вранці прокинувся, обернувся назад, і сам для себе зрозумів, що "так далі жить ніззя" (с)?
Ткни пальцем мне если увидишь где то мат. Баним сразу (с) Creativ4eg

#63269 nemez

nemez

    оберштурмбантройкер


  • Пользователи
  • 4 061 Повідомлень:
  • Реєстрація 07-липень 08

Відправлено 14 серпень 2019 - 10:51


чи був який зовнішній фактор

 

Їх насправді аж три
1) Це необхідно для того, щоб спілкуватися з клієнтом (вихід на зовнішні ринки). Клієнти - з Великобританії, США, Південної Кореї, Німеччини, тощо. У всіх ж власна національна ідентичність, а англійська мова є тою сполучувальною ланкою, яка дає можливість нам координувати зусилля. 

Відповідно, це просто бажання заробляти трохи більше та жити краще :) 
2) Насправді у моїй професії це дуже необхідна навичка, бо весь техдок та останні досягнення - англійською. Читати "криві" переклади - безглуздо. Чому так? Тому що здебільшого перекладачі - гуманітарії і не розуміють нічого в технічних аспектах, і на виході ми маємо дуже багато неточностей, які дуже збивають з пантелику.
3) Бажання вільно подорожувати світом. Де б ти не був, тебе у будь-якому випадку зрозуміють. Африка, Європа, Америка, Китай - нема ніяких проблем. 

Кажуть, що для вивчення іноземної мови треба знаходитись у середовищі. 
Скажу просто - НІ. 
Для того, щоб вивчати іноземну мову, треба брати себе за сраку, та вивчати. 
Це те ж саме, що переїхати жити до спортивної зали. Сам факт знаходження у гімнастичному середовищі не робить тебе сильнішим. Перебування напротязі двох років у спортзалі не робить тебе кандидатом у майстри спорту. А що робить? Треба також брати себе за сраку, та ішачити. 
Середовище є одним з важливих факторів, але другорядним. Його можна створити штучно. 
Стосовно вивчення іноземної мови, серіали оригіналом є невеличкою цеглинкою з того самого штучного середовища. 

Крім того, інколи волонтерю як перекладач, послідовний усний переклад технічних чи навколотехнічних тем. За що маю пачку письмових подяк) Інколи допомогаю у проведенні якихось семінарів чи зустрічей. 
Багато сприймаю, багато розмовляю, працюю під керівництвом дуже досвідчених наставників. 

Професійно заходити у лінгвістику не хочу. Хоча, на відміну від спорту, ще не пізно. А на своєму рівні ці навички буду полірувати далі, поступово рухатися вперед. 

Насправді станом на зараз це - дуже цікаве хоббі. Просто так склалося життя, що напротязі певного періоду життя воно було посунуто більш пріоритетними речами. 
Але на певному етапі все повертається "на кругі своя".


R Tape loading error, 0:1

#63270 VETERAN

VETERAN

    Член клуба


  • Пользователи
  • 7 872 Повідомлень:
  • Реєстрація 24-квітень 09
  • Авто:Найкласніше

Відправлено 14 серпень 2019 - 16:31


Тому що здебільшого перекладачі - гуманітарії і не розуміють нічого в технічних аспектах, і на виході ми маємо дуже багато неточностей, які дуже збивають з пантелику.
Для цього готують людей по спеціальності "перекладач технічної літератури" - як у мене. Причому навчають враховувати особливості різних технічних галузей. Медицину також втулили туди.  :multi:

Вирішив трошки поламати машину - буду зміцнювати передок зліва. Вже знову підрихтував домкратом дверний пройом, зняв крило (зручна штука пластикове крило - кілька хвилин з дрелькою і все.) та зняв торпеду і травматичну панель над вікном.Там кругом у мене стільки різних дротів - жах - прийдеться трохи повозитися, щоб то впорядкувати. А ще додам нові жгути - управління електродзеркалами і склопідімачами.



#63271 nemez

nemez

    оберштурмбантройкер


  • Пользователи
  • 4 061 Повідомлень:
  • Реєстрація 07-липень 08

Відправлено 14 серпень 2019 - 20:42

VETERAN

це було у ті часи, коли під час прогулянки містом лева можна було вступити у гівно мамонта.

зараз уже все по іншому. 

 

так. Трошки волонтерства :)

68364048_2385013261712720_17071917328498

 

 

по темі. Щойно повернувся з Києва. Дуже задоволений станом доріг. 
Київська область - після ямкового ремонту, колдобин взагалі нема. 
Чернігівська обл. після Козлограду - автобан. Новий асфальт. 


R Tape loading error, 0:1

#63272 w-126

w-126

    Член клуба


  • Пользователи
  • 2 057 Повідомлень:
  • Реєстрація 29-вересень 11
  • Авто:ВАЗ 2103Т

Відправлено 14 серпень 2019 - 21:11


після Козлограду

 

Что такое "Козлоград" ?


Крым наш # Крыш нам

#63273 jeka_m

jeka_m

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 1 045 Повідомлень:
  • Реєстрація 03-липень 14

Відправлено 15 серпень 2019 - 09:21


- буду зміцнювати передок зліва. Вже знову підрихтував домкратом дверний пройом, зняв крило (зручна штука пластикове крило - кілька хвилин з дрелькою і все.)

​Вот потому и гуляет у тебя левая часть, т.к. крыло в Жигулях - это элемент силовой конструкции. 


  • nightwolff подобається це
Ты не водил Жигули? О-оу! Ты не мужчина! (с)

#63274 nemez

nemez

    оберштурмбантройкер


  • Пользователи
  • 4 061 Повідомлень:
  • Реєстрація 07-липень 08

Відправлено 15 серпень 2019 - 09:31


"Козлоград"

 

Так называют райцентр Козелец

https://ru.wikipedia...овская_область)

 

там даже есть памятник козлу

https://ru.tsn.ua/uk...ka-1225161.html


R Tape loading error, 0:1

#63275 nightwolff

nightwolff

    )))))))))))))


  • Пользователи
  • 3 872 Повідомлень:
  • Реєстрація 22-листопад 17
  • Авто:ваз 2107

Відправлено 15 серпень 2019 - 10:28

ехал сегодня с работы, дождь,призадумался, вошёл в поворот где то на 80 или 90, развернуло на 180° – дрифт йопта :)
но лучше так не делать на дороге общего пользования,в очередной раз убедился что задний привод рулит :)
мой бортовик
http://vaz2101.com/i...32301-vaz-2107/

#63276 VETERAN

VETERAN

    Член клуба


  • Пользователи
  • 7 872 Повідомлень:
  • Реєстрація 24-квітень 09
  • Авто:Найкласніше

Відправлено 15 серпень 2019 - 15:48


Вот потому и гуляет у тебя левая часть, т.к. крыло в Жигулях - это элемент силовой конструкции. 

Не вгадав. Попередній зварювальник не приварив стійку дверей до підсилювача порога і сам поріг там не був приварений. Буду там вставки варити і додатково приварю шиною ту стійку до стійки колеса. Та і лонжерон треба зміцнити - за 16 років, які минули від капремонту передка, вже є тріщини у місці згину.

 

p/s Сьогодні звонив мій знайомий генерал зі штабу - сказав, що наші вже зареєстрували радіаційний слід на харківщині. Це від того вибуху реактора під Архангельськом. Чомусь журналюжки мовчать.



#63277 nightwolff

nightwolff

    )))))))))))))


  • Пользователи
  • 3 872 Повідомлень:
  • Реєстрація 22-листопад 17
  • Авто:ваз 2107

Відправлено 16 серпень 2019 - 10:04

глюк с со.
слишком твердые патрубки,аж надулись,снял пробку, пружина нажимается нормально,завел без пробки сначала уровень тосола слегка поднялся,прогрел до рабочей температуры,пошло немного пузырьков,выхлопом не воняло,потом начал газовать, уровень тосола опустился и больше не поднимался, проехался немного на высоких оборотах, патрубки мягкие,что это было?пробка клинит или опять где-то трещина?
мой бортовик
http://vaz2101.com/i...32301-vaz-2107/

#63278 sun

sun

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 178 Повідомлень:
  • Реєстрація 15-листопад 16
  • Авто:ваз 2101

Відправлено 16 серпень 2019 - 12:08

nightwolff, Когда верхний патрубок радиатора сожмешь, слышно как в пробке клапан щелкает? может воздух попал, снимал шланг с коллектора? когда с него потечет, слей немного в бутылочку и одевай.



#63279 nightwolff

nightwolff

    )))))))))))))


  • Пользователи
  • 3 872 Повідомлень:
  • Реєстрація 22-листопад 17
  • Авто:ваз 2107

Відправлено 16 серпень 2019 - 12:12

глюк с со.
слишком твердые патрубки,аж надулись,снял пробку, пружина нажимается нормально,завел без пробки сначала уровень тосола слегка поднялся,прогрел до рабочей температуры,пошло немного пузырьков,выхлопом не воняло,потом начал газовать, уровень тосола опустился и больше не поднимался, проехался немного на высоких оборотах, патрубки мягкие,что это было?пробка клинит или опять где-то трещина?

купил новую пробку,по словам продавца-заводская,70грн,дал под хвост, патрубки мягкие,шо то было хз, правда если без пробки газовать на прогретом в горловине бурлит и идут мелкие бульки,но выхлопом не воняет, буду так ездить...

nightwolff, Когда верхний патрубок радиатора сожмешь, слышно как в пробке клапан щелкает?

неа, вообще,а должно?
по теме:
взял литруху пива,забил сегодня на всё, отдыхаю, думаю может литра мало будет и надо было брать 2л...
мой бортовик
http://vaz2101.com/i...32301-vaz-2107/

#63280 sun

sun

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 178 Повідомлень:
  • Реєстрація 15-листопад 16
  • Авто:ваз 2101

Відправлено 16 серпень 2019 - 12:18


неа, вообще,а должно?

У меня так. Клапан там свободно болтается и должен излишек в расширитель выпускать и обратно забирать воду, если ее мало. Когда у меня помпа зафонтанила, сам это видел, жуть как вода с бачка уходила!

Посмотри в ютубе видос Романа Романова про енти пробки-патрубки, вроде понятно рассказывает.

А если пузырьки - фигово, не должно быть!






3 людей читають цю тему

0 користувачів, 3 гостей, 0 схованих користувачів

Яндекс.Метрика