Перейти до вмісту

Друзі. Проект буде закрито в кінці 2024 року. Перемоги і миру вам. Хай щастить. Слава Україні!

Фотографія
* * * * - 7 Голосів

кточтоделает?


  • Please log in to reply
69993 replies to this topic

#487272 Emissions

Emissions

    В бой идут одни шатуны


  • Модераторы
  • 16 537 Повідомлень:
  • Реєстрація 26-листопад 12
  • Авто:21061, 21083

Відправлено 28 серпень 2013 - 15:49

Тема для спілкування про що завгодно
 

3.3використовувати нецензурні вирази (мат, видозмінений мат, їх замінники, і т. п.) в заголовку і тілі послання, в підписі, ніку і в будь-якому іншому місці на форумі (пам'ятайте, повідомлення форуму можуть читати і жінки і діти)

користувачам, які використовують нецензурні вирази, буде відключена можливість відповідати в темах;

 

3.18політичні обговорення
такі теми (повідомлення) будуть видалені, користувачеві будуть покарані балами за порушення


Повідомлення відредагував apache: 29 вересень 2023 - 20:55

  • djurka, RussellWrabs, Devinsciet and 3 others like this

f32248a54d5233b01589e2ceddc90c6f.gif

Это же нафарник! ©ВАНО. In Bass We Trust
ВАЗ 21061 (1986) Emissions [Lina]  ВАЗ 21083 (1989) Emissions

#65341 optimus prime

optimus prime

    Член клуба


  • Пользователи
  • 8 131 Повідомлень:
  • Реєстрація 07-липень 10
  • Авто:21063

Відправлено 01 лютий 2020 - 12:39

Только вдумайтесь ВЛОЖИТЬ В ДЕТЕЙ!, не в машину, не в бизнес , в детей.Я вот не удивлюсь если этими вложениями он  упрекает деток через день.Я ХЗ как такое может быть, да  на моей памяти самый последний алкаш или нарк такого себе не надумает, да неблагонадежные,да конченые но любят свою кровиночку как умеют, а тут такое дело,по моему дно пробито. 


  • Hapadoctb подобається це

#65342 VETERAN

VETERAN

    Член клуба


  • Пользователи
  • 7 880 Повідомлень:
  • Реєстрація 24-квітень 09
  • Авто:Найкласніше

Відправлено 01 лютий 2020 - 13:12


Только вдумайтесь ВЛОЖИТЬ В ДЕТЕЙ!, не в машину, не в бизнес , в детей.

Для недолугих поясню - вкласти в дітей означає : оплатити їх гарну освіту згідно їх схильностей, забезпечити їх повноцінне харчування, вдягати їх так, щоб їм було зручно,  безпечно і щоб вони гарно почували себе, задовольняти їх потреби та інтереси. Це забезпечило їх всебічний розвиток і позволило займати достойне місце в суспільстві та можливості у вільному виборі сфери занять. Зазвичай мені приходиться дещо стримувати їх - занадто багато хочуть витрачати на нас. Постійно наполягають на купівлі мені нової машини, вже надарували нам грошей для відпочинку на курорті, який виберемо. Ми не дуже рвемося використовувати ті можливості, тому почали дарувати вже оплачені тури. Не використаєш - пропадуть.  :)  Невдовзі маємо поїхати на концерт відомого співака - жінка аж підскакує від передчуття насолоди. І це не вдома - до нас такі не їдуть. От такі у нас тепер муки вибору дозвілля.


по моему дно пробито
По твоєму - так. Ти би вклав у машину, яка поб'ється та заржавіє. Або в свій бізнес, щоб сім'я якось перебивалася, а ти почувався крутим перцем, продаючи дешеві шкарпетки на базарі. Так - саме таке було твоє виховання - тому і доля твоя така. Я ж провадив свій бізнес так, щоб він забезпечував необхідне вкладання в дітей.

#65343 w-126

w-126

    Член клуба


  • Пользователи
  • 2 057 Повідомлень:
  • Реєстрація 29-вересень 11
  • Авто:ВАЗ 2103Т

Відправлено 01 лютий 2020 - 13:46

У меня двое , сын и доця. Взрослые , сами зарабатывают. Имеют дома , квартиры , машины. И да , я их учил в институтах и академиях.
И вот теперь , даже мыслей нет , что бы упрекнуть их в этом и потребовать какого-то возмещения. Тем более финансового.
Давай угадаю как это работает.
На каком то этапе детям внушают , что им придется докармливать родителей. А дальше все зависит от благосостояния детей. Если доход норм , то и родителям что то перепадает. Если дети нищеброды , а ты типа вкладывал - все равно ничего не получишь. Только через суд. У соседей так вышло.
Мать никак "не вкладывала" в сына деньги , но приберегла корешки от посылок и денежных переводов в армию , и по дембелю - подала на сына в суд. Что бы он платил пенсию. И естественно - приложила корешки. И выиграла суд.

* MI PLAY *
Крым наш # Крыш нам

#65344 VETERAN

VETERAN

    Член клуба


  • Пользователи
  • 7 880 Повідомлень:
  • Реєстрація 24-квітень 09
  • Авто:Найкласніше

Відправлено 01 лютий 2020 - 14:26


Давай угадаю как это работает. На каком то этапе детям внушают , что им придется докармливать родителей.
Не вгадав. Просто ми СІМ'Я. У наших родинах споконвічно так ведеться - всі тримаються купи і підтримують один одного. Так само, як нас, ми опікуємося ще живими батьками дружини. І не найлегший варіант - дав грошей і відчепися, а допомога у побуті, спільні урочистості і т.п. Родина дає відчуття цінності прожитого життя - всі потрібні один одному і ніхто не почувається покинутим непотребом. Наша родина розкидана життям по цілому світу, але ми постійно на зв'язку і завжди готові підтримати один одного.

#65345 optimus prime

optimus prime

    Член клуба


  • Пользователи
  • 8 131 Повідомлень:
  • Реєстрація 07-липень 10
  • Авто:21063

Відправлено 01 лютий 2020 - 14:39

VETERAN,  Я бы на твоем месте не отгавкувався як шавка .Народ тут все понял что ты хотел сказать.

Ну а по поводу второго, это просто смешно, нести такую чушь не зная о человеке ничего.И то ту мизерную часть жизни которую я разрешаю видеть тут как мне это нужно

 


Давай угадаю как это работает. На каком то этапе детям внушают , что им придется докармливать родителей.
Не вгадав. Просто ми СІМ'Я. У наших родинах споконвічно так ведеться - всі тримаються купи і підтримують один одного. 

Ты хуесосил своего зятя на весь форум," хорошая "у тебя семья


  • Hapadoctb подобається це

#65346 VETERAN

VETERAN

    Член клуба


  • Пользователи
  • 7 880 Повідомлень:
  • Реєстрація 24-квітень 09
  • Авто:Найкласніше

Відправлено 01 лютий 2020 - 14:40


Я бы на твоем месте
У тебе своє - тримайся його. А я вже якось буду на своєму.

#65347 WAZ

WAZ

    Модератор


  • Модераторы
  • 5 821 Повідомлень:
  • Реєстрація 27-січень 08

Відправлено 01 лютий 2020 - 15:31

VETERAN,  Я бы на твоем месте не отгавкувався як шавка .Народ тут все понял что ты хотел сказать.

Ну а по поводу второго, это просто смешно, нести такую чушь не зная о человеке ничего.И то ту мизерную часть жизни которую я разрешаю видеть тут как мне это нужно

 


Давай угадаю как это работает. На каком то этапе детям внушают , что им придется докармливать родителей.
Не вгадав. Просто ми СІМ'Я. У наших родинах споконвічно так ведеться - всі тримаються купи і підтримують один одного. 

Ты хуесосил своего зятя на весь форум," хорошая "у тебя семья

:lol:



#65348 VETERAN

VETERAN

    Член клуба


  • Пользователи
  • 7 880 Повідомлень:
  • Реєстрація 24-квітень 09
  • Авто:Найкласніше

Відправлено 01 лютий 2020 - 15:35


своего зятя
Зятеві ще треба було стати членом сім'ї - автоматично цього статусу не надається.

#65349 WAZ

WAZ

    Модератор


  • Модераторы
  • 5 821 Повідомлень:
  • Реєстрація 27-січень 08

Відправлено 01 лютий 2020 - 15:40


Зятеві ще треба було стати членом сім'ї - автоматично цього статусу не надається.

А когда официально присваивается этот статус? После того как дед обосрет его на весь форум перед незнакомыми людьми?


  • Hapadoctb подобається це

#65350 VETERAN

VETERAN

    Член клуба


  • Пользователи
  • 7 880 Повідомлень:
  • Реєстрація 24-квітень 09
  • Авто:Найкласніше

Відправлено 01 лютий 2020 - 15:43


После того как дед
Після цього вже відбувається остаточне списання.  :multi:

#65351 Hapadoctb

Hapadoctb

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 220 Повідомлень:
  • Реєстрація 24-липень 17
  • Авто:2105

Відправлено 01 лютий 2020 - 16:15

 


Зятеві ще треба було стати членом сім'ї - автоматично цього статусу не надається.

А когда официально присваивается этот статус? После того как дед обосрет его на весь форум перед незнакомыми людьми?

 

 

Не, ох*енная постановка вопроса - зятю нужно стать членом семьи...  Этот баран-ветеран пытается показать, что он главный в семье зятя. 

 

Зять - мужчина, самец, добытчик - он сам создает свою семью, и где что делать с членом он сам разберется :)  А ты пыль для него и при первой же возможности он тебе это укажет, если будешь так себя вести.

А нам хвалиться не надо, нам мало интересно что вскипело в твоей ветерной башке.



#65352 VETERAN

VETERAN

    Член клуба


  • Пользователи
  • 7 880 Повідомлень:
  • Реєстрація 24-квітень 09
  • Авто:Найкласніше

Відправлено 01 лютий 2020 - 16:25


А ты пыль для него и при первой же возможности он тебе это укажет
Саме це йому і вказали. Тепер пробує ще для когось стати зятем, але не беруть.

А сподівалися, що він мужчина, але помилилися. Кормити ще й цього "добитчіка"?



Этот баран-ветеран пытается показать, что он главный в семье зятя. 
Він не зі мною не владнав - його моя дочка послала... А я її тільки підтримав - як завжди.

#65353 w-126

w-126

    Член клуба


  • Пользователи
  • 2 057 Повідомлень:
  • Реєстрація 29-вересень 11
  • Авто:ВАЗ 2103Т

Відправлено 01 лютий 2020 - 17:10

Да конечно.
Есть и такие устои в семейных отношениях , где зятя гнобят , обвиняя его во всех смертных грехах , при этом не забывая брать с него дань . И если в дочки нет своих мозгов , то она легко идёт на смену сожителя , во всем слушая своих родителей.
Это знакомо.

* MI PLAY *
  • WAZ and nightwolff like this
Крым наш # Крыш нам

#65354 VETERAN

VETERAN

    Член клуба


  • Пользователи
  • 7 880 Повідомлень:
  • Реєстрація 24-квітень 09
  • Авто:Найкласніше

Відправлено 01 лютий 2020 - 17:38


при этом не забывая брать с него дань

Утримання цього зятя протягом року обійшлося нам біля 50 штук баксів. Він працював без зарплати - типу вчився на програміста, а їв тільки в дорогих ресторанах. А ще його джипа приходилося утримувати.

Але не це було вирішальним - обурило його ставлення до своєї жінки, відразу після народження сина. А стосовно сина він сказав, що ще не хотів дитини і займатися ним не буде. Ми просто покинули йому щойно куплену в Києві квартиру і поїхали собі у Львів. Ви би бачили його батьків, коли усвідомили, що квартира залишилася без жодної прописаної там людини.

Я бачу тема із "хто що робить" чомусь переросла у " гноблення зятя"  :multi:  Я усвідомлюю, що тут переважно зяті. :-)



#65355 Сергей72

Сергей72

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 2 681 Повідомлень:
  • Реєстрація 04-листопад 11

Відправлено 01 лютий 2020 - 18:24

Затя хотели приписать в секту штунд-пятидесятников, но более вероятно шото не срослось.


  • VETERAN, optimus prime, w-126 and 1 other like this

#65356 w-126

w-126

    Член клуба


  • Пользователи
  • 2 057 Повідомлень:
  • Реєстрація 29-вересень 11
  • Авто:ВАЗ 2103Т

Відправлено 01 лютий 2020 - 18:31

Парни , о чем мы говорим?
Мы с этим нищим пенсионером просто живём а разных галактиках.
50 штук на зятя потратили . Карл - 50 штук. Мы все вместе взятые таких денег за год не заработаем.
При пенсии полторы гривнов - на зятя 50 штук.
Или ты делишь и считаешь чужие деньги.

* MI PLAY *
  • VETERAN подобається це
Крым наш # Крыш нам

#65357 VETERAN

VETERAN

    Член клуба


  • Пользователи
  • 7 880 Повідомлень:
  • Реєстрація 24-квітень 09
  • Авто:Найкласніше

Відправлено 01 лютий 2020 - 18:37


Мы все вместе взятые таких денег за год не заработаем

У нас тут є форумчани зі штатів і Польщі - не будь таким категоричним. А ще є і місцеві аліхгархі.  :multi:

То все дрібниці. Я от отримав від Філіпса обрану класну електробритву, а то куплена в штатах попередня почала подразнювати шкіру - напевно вже ріжучі елементи сильно стерлися. Запхав її у банку зі спиртом - продезинфікував - і зараз сохне. В хаті смердить водкою, як у якогось алкаша.  :multi:



#65358 БАККАРА

БАККАРА

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 993 Повідомлень:
  • Реєстрація 09-квітень 10

Відправлено 01 лютий 2020 - 19:43

Ви як гальмівні колодки міняєте, витягуєте старі і ставите нові і більше нічого не робите.??? 



#65359 nightwolff

nightwolff

    )))))))))))))


  • Пользователи
  • 3 872 Повідомлень:
  • Реєстрація 22-листопад 17
  • Авто:ваз 2107

Відправлено 01 лютий 2020 - 19:48

Невдовзі маємо поїхати на концерт відомого співака І це не вдома - до нас такі не їдуть.

Віктор Поплавський? :lol:
или может Винник?
мой бортовик
http://vaz2101.com/i...32301-vaz-2107/

#65360 VETERAN

VETERAN

    Член клуба


  • Пользователи
  • 7 880 Повідомлень:
  • Реєстрація 24-квітень 09
  • Авто:Найкласніше

Відправлено 01 лютий 2020 - 19:52


Віктор Поплавський?
Вгадав. Це ж такий відомий співаючий ректор. І до Львова не їздить - боїться.  :multi:




3 людей читають цю тему

0 користувачів, 1 гостей, 0 схованих користувачів


    Google (1), Yandex (1)
Яндекс.Метрика