Перейти до вмісту

Друзі. Прошу вас допомагайте проекту Друк армії. Перемоги і миру вам. Хай щастить. Слава Україні! Apache

Фотографія
- - - - -

святкування 40-річчя Копійки!


  • Закрита тема Тема закрита
255 replies to this topic

Опитування: Що Ви думаєте з приводу подорожі до Львову з нагоди 40-ка річчя "копійки"? (92 користувачів проголосувало)

Що Ви думаєте з приводу подорожі до Львову з нагоди 40-ка річчя "копійки"?

  1. ідея супер! постраюсь бути. (26 голосів [55.32%] - Перегляд)

    Відсоток голосів: 55.32%

  2. ідея хороша! але дорогувато получиться, тому напевно не поїду (9 голосів [19.15%] - Перегляд)

    Відсоток голосів: 19.15%

  3. ну нафік так далеко їхати! (5 голосів [10.64%] - Перегляд)

    Відсоток голосів: 10.64%

  4. взагалі ідея повний брєд! і автору тре вночі спати, а не строчити наполеонівські плани (2 голосів [4.26%] - Перегляд)

    Відсоток голосів: 4.26%

  5. принципово хочу святкувати у свому місті і зробити не гірше (5 голосів [10.64%] - Перегляд)

    Відсоток голосів: 10.64%

Голосувати

#101 yan_kos

yan_kos

    Совет Клуба


  • Пользователи
  • 727 Повідомлень:
  • Реєстрація 11-січень 08

Відправлено 10 лютий 2010 - 17:39

SLIP у нас ток в этом году кол-во студентов стало равно нулю :)

Ребят активней обсуждаем наклейку тут а голосуем тут
Жги резину но не сожги серце
Был ВАЗ 2101 74'
Есть Haibike Comp Line Edition One 2007
Есть Honda Transalp XL400V

#102 SLIP

SLIP

    Совет Клуба


  • Модераторы
  • 2 355 Повідомлень:
  • Реєстрація 22-травень 06

Відправлено 10 лютий 2010 - 17:43

yan_kos, Вообще-то вместо одного - студентом стал другой, хотя заочники это конечно не настоящие студенты.
Но это всё оффтопик.

Теперь по теме. Из карты маршрута не видно, где контрольные точки находятся. Я ж так понимаю что где-то ближе к центру мы будем останавливаться на фотосессию и т.п.? Или просто проедем от старта до финиша и на финишной точке будет какой-то движняк?
`Судьба была рок-н-ролл, а стала попса...` (С) НС

#103 koza-nostra

koza-nostra

    Совет Клуба


  • Пользователи
  • 334 Повідомлень:
  • Реєстрація 14-січень 09

Відправлено 10 лютий 2010 - 19:54

Да и ещё вопрос-а легко-ли там без особых проблем проехать "от старта до финиша "??????
Чем просить и унижатся-лутше сп@здить и молчать!!!!!!!!!

#104 slim_painter

slim_painter

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 1 313 Повідомлень:
  • Реєстрація 21-листопад 08

Відправлено 10 лютий 2010 - 21:03

на маршруті дійсно нема точок, але і залишається питання чи взагалі вони будуть, БО! нема такої площі щоб нормально розмістити всі машини! та навіть і потреби по суті такої нема. основна точка - це брюхи, де замутим слалом, пікнік, хто не за рулем, то п"янку і фотографування. АЛЕ! за площадку поки нічого не домовлено і взагалі ше можуть бути і якісь зміни, но поки все так, як на маршруті, тобто це робоча версія
:af::bm::bu::bv::nee::p:ah::bq::bf::bp::bk::bq:8 ):at::bc::huk::ar::bg:

#105 Masterio

Masterio

    Член клуба


  • Пользователи
  • 525 Повідомлень:
  • Реєстрація 29-січень 09

Відправлено 10 лютий 2010 - 22:10

slim_painter, пробий номер в Фікуса і заптай за ту площадку , шоб потім небуло проколу.
Жигули это не машина!Жигули это припарат от анонизму!

#106 K-452

K-452

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 342 Повідомлень:
  • Реєстрація 19-червень 09

Відправлено 11 лютий 2010 - 00:11

І бажано розрахувати швидкість колонни !!!

#107 vedmid

vedmid

    Совет Клуба


  • Пользователи
  • 1 864 Повідомлень:
  • Реєстрація 03-листопад 08

Відправлено 11 лютий 2010 - 10:33

про плакат писали вже пару сторінок назад, перший варіант плакату вже давно є, але я поки роблю другий. біля салонів вазу не бачу змісту вішати, точно ніхто не відгукнеться, а от по ВУЗах повішаєм


про салони ніхто не каже - те що я написав - автосервіси
як маєш час підскоч на сервіс напроти гелікону - автосервіс ВАЗ - там практично одна класика тусується, інколи новіші моделі приїжають, але то одиниці
думаю саме там реклама буде доречна, але вішати треба чим скорше, хоча б за місяць, щоб інфа розійшлась
там власне цільова аудиторія - думаю в цьому напрямку треба буде попрацювати

#108 slim_painter

slim_painter

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 1 313 Повідомлень:
  • Реєстрація 21-листопад 08

Відправлено 11 лютий 2010 - 13:12

slim_painter, пробий номер в Фікуса і заптай за ту площадку , шоб потім небуло проколу.

та я ж казав, я вже давно говорив з Фікусом, в нього навернувся телефон і пропали всі номера. тому ж я пропонував чи ніхто не хоче поїхати в Брюхи.
:af::bm::bu::bv::nee::p:ah::bq::bf::bp::bk::bq:8 ):at::bc::huk::ar::bg:

#109 Віталій

Віталій

    Новичок


  • Пользователи
  • 53 Повідомлень:
  • Реєстрація 21-січень 10

Відправлено 12 лютий 2010 - 20:37

40 років буде 19 квітня ? то буде якраз понеділок! slim_painter я бачу ти тут вроді як най більше в курсі тої зустрічі ти маєш асю мій номер ICQ 378590466 бо тут на сайті не дуже зручно ! а так норм потриндимо !

#110 vazik_lv

vazik_lv

    Совет Клуба


  • Пользователи
  • 820 Повідомлень:
  • Реєстрація 17-лютий 09

Відправлено 15 лютий 2010 - 19:28

На рахунок, оголошень-плакатів я за! Причому правильно було сказано, що розвішати їх потрібно не пізніше ніж за місяць до пробігу! А це в свою чергу значить, що за місяць до пробігу має бути відома вся остаточна інформація, щодо пробігу і яка буде розміщатися на плакаті!


slim_painter, контрольні точки хоч 1-2 я думаю потрібно буде зробити! я вже не думаю, що аж ні одного місця не знайдеться де би ми могли запаркуватись!!! Давайте всі разом прикинем, думаю ми все таки якусь 1-2 контрольні точки найдем!
ВОДКА - МАСТЕРСТВУ НЕ ПОМЕХА !!!

#111 slim_painter

slim_painter

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 1 313 Повідомлень:
  • Реєстрація 21-листопад 08

Відправлено 15 лютий 2010 - 21:28

та я впринципі не проти. але сам не знаю таких. думав може під монументом, але тепер там навряд чи получиться.

ну і посуті давайте прикинем зміст, точніше доцільність тих зупинок?

крім того шоб пофоткатись, більше плюсів я не бачу.

з мінусів це те, що нема поки такого великого місця, наприклад паркуватись на парковці супермаркетів не цікаво, а десь в центрі просто нема де :(
робити таку зупинку для того шоб дати інтерв"ю, не добре. Бо набагато краща якби журналісти сіли до когось в машину, зняли як вся колона їде і потім вже всі решта інтерв"ю краще було б брати власне в під час слалому, якщо це буде в брюхаха, то якраз можна гарно всі машини виставити.
і самий-самий головний мінус! це затримка по часу! всі пам"ятаю минулорічне святкування. нас було 12 чи 13 машин і малесенька зупинка під будинком книги зайняла купу часу, потім на липинського теж троха потратили. просто припустим! нам тре зібратись в місці старту, нехай на 10,30, даю 100% що швидше 12,00 ми не виїдем, в нас будуть гості з рівного і тернополя, в яких і так довга дорога зранку, потім поки самі позбираємся і по формуємся, не забувайте, буде багато нових і гостей, тому все дуж затянеться, потім сам рух колони, швидким явно не буде, а маршрут великуватий досить, веду я до того, шо якщо слалом ми почнем десь 15,00 буде дуже добре)))
а, і ше не забувайте шо якщо нас так багато десь запаркується, можем мати проблеми з дайцями.


слалом, а точніше площадка, залешиться під знаком питання, народ, тре нарешті зібратись і поїхати туди!
:af::bm::bu::bv::nee::p:ah::bq::bf::bp::bk::bq:8 ):at::bc::huk::ar::bg:

#112 Fani

Fani

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 1 410 Повідомлень:
  • Реєстрація 09-лютий 08

Відправлено 15 лютий 2010 - 21:45

slim_painter, Давай цими вихідними , заодне покатаємось ;)

#113 slim_painter

slim_painter

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 1 313 Повідомлень:
  • Реєстрація 21-листопад 08

Відправлено 15 лютий 2010 - 21:54

а ми хіба не їдем в тернопіль цими вихідними? ну якщо нє, то я поїду пасажиром з вами в Брюхи
:af::bm::bu::bv::nee::p:ah::bq::bf::bp::bk::bq:8 ):at::bc::huk::ar::bg:

#114 yan_kos

yan_kos

    Совет Клуба


  • Пользователи
  • 727 Повідомлень:
  • Реєстрація 11-січень 08

Відправлено 16 лютий 2010 - 10:02

Точки для того что бы если кто то отстанет можно было и догнать :) + это привлечет внимания "мол фигас скок коп" ну и на всякий случай... Вы расчитуйте что будут быстро ехать мы не сможем... и проежать все светофоры тоже, одной колоной, так что про разбивку хотя бы ориентировочную тоже надо подумать.
Жги резину но не сожги серце
Был ВАЗ 2101 74'
Есть Haibike Comp Line Edition One 2007
Есть Honda Transalp XL400V

#115 vazik_lv

vazik_lv

    Совет Клуба


  • Пользователи
  • 820 Повідомлень:
  • Реєстрація 17-лютий 09

Відправлено 16 лютий 2010 - 20:39

slim_painter, не факт шо ми всіх вистроєм на площадці в Брюхах, вона вже і не така велика, тим більше фігура буде виставлена!!!!!
Та і телебачення не буде чекати поки ми фішки розставимо, і той весь слалом організуємо!!! А сюжет треба відзняти, та інтерв"ю! От минулого разу гарно виглядало, коли ми по центру Львова проїхались!
Тому К.Т. треба десь шукати, можливо і площадку біля монументу використати!
ВОДКА - МАСТЕРСТВУ НЕ ПОМЕХА !!!

#116 Bratik

Bratik

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 1 247 Повідомлень:
  • Реєстрація 24-червень 09

Відправлено 17 лютий 2010 - 10:26

монумет дело не плохое, остановки нужны (поверти моему военному опыту), а майки возможно и на гостей заказать?
ВАЗ - это единственная в мире марка машины, которая может сломаться стоя в гараже.

#117 yan_kos

yan_kos

    Совет Клуба


  • Пользователи
  • 727 Повідомлень:
  • Реєстрація 11-січень 08

Відправлено 17 лютий 2010 - 10:32

а майки возможно и на гостей заказать?

Какая ~цена?
Жги резину но не сожги серце
Был ВАЗ 2101 74'
Есть Haibike Comp Line Edition One 2007
Есть Honda Transalp XL400V

#118 Bratik

Bratik

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 1 247 Повідомлень:
  • Реєстрація 24-червень 09

Відправлено 17 лютий 2010 - 10:42

yan_kos, то вопрос к нашим начальникам филиала.
У меня пока времени на клубную жизнь нет, так, что я не вкурсе
ВАЗ - это единственная в мире марка машины, которая может сломаться стоя в гараже.

#119 vazik_lv

vazik_lv

    Совет Клуба


  • Пользователи
  • 820 Повідомлень:
  • Реєстрація 17-лютий 09

Відправлено 17 лютий 2010 - 13:58

а от цікаво коли був пробіг ЗАЗіків, то вони ставали кругом монументу слави, вони брали дозволи в ДАІ???
ВОДКА - МАСТЕРСТВУ НЕ ПОМЕХА !!!

#120 yan_kos

yan_kos

    Совет Клуба


  • Пользователи
  • 727 Повідомлень:
  • Реєстрація 11-січень 08

Відправлено 17 лютий 2010 - 14:24

Если знаков нету знаков и там проезжая часть то зачем?) или даже тротуар лишь бы было 2,5 метра с каждой стороны)
Жги резину но не сожги серце
Был ВАЗ 2101 74'
Есть Haibike Comp Line Edition One 2007
Есть Honda Transalp XL400V




1 людей читають цю тему

0 користувачів, 1 гостей, 0 схованих користувачів