Перейти до вмісту

Друзі. Проект буде закрито в кінці 2024 року. Перемоги і миру вам. Хай щастить. Слава Україні!

Фотографія
- - - - -

Интересные рокера


  • Please log in to reply
58 replies to this topic

#41 Rudik

Rudik

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 437 Повідомлень:
  • Реєстрація 11-квітень 12

Відправлено 22 жовтень 2012 - 15:08

wertyg, попробую - отпишусь......
ВАЗ не только средство передвижения, но и полигон для тюнеров .....

#42 Дмитрий Самоделкин

Дмитрий Самоделкин

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 970 Повідомлень:
  • Реєстрація 11-березень 11

Відправлено 02 січень 2013 - 01:36

Эти ролики первонаально предназначены для спортивных авто с валами постоянного подьёма!
На стоке они шуметь будут сильно! для стока не стоит!

#43 nazgul

nazgul

    Член клуба


  • Пользователи
  • 4 839 Повідомлень:
  • Реєстрація 19-січень 10

Відправлено 02 січень 2013 - 11:00

А ну что за валы такие постоянного подъема, интерестно.
-Как переводится I don't know?
-Я не знаю
-Никто не знает...

#44 Дмитрий Самоделкин

Дмитрий Самоделкин

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 970 Повідомлень:
  • Реєстрація 11-березень 11

Відправлено 02 січень 2013 - 14:01

А ну что за валы такие постоянного подъема, интерестно.


Вообще такую инфу находил в группе Теория ДВС
Теория ДВС

Вот на просторах интернета выдало:
Парень на драйве создал темку

http://www.drive2.ru...30376152005854/

#45 AlexandrB

AlexandrB

    Член клуба


  • Пользователи
  • 2 986 Повідомлень:
  • Реєстрація 09-грудень 05

Відправлено 02 січень 2013 - 16:16

Я знаю откуда родом такие рокера.... признаться офигел когда увидел этот давно мною забытый облик. Я не оспариваю их применение в спорткарах, но в Жигулях я видел их по другому поводу...
В общем на первых порах на а/м ВАЗ была реальная проблема с распредвалами - они изнашивались очень быстро, при этом были дефицитом... В общем впоследствии эту проблему на заводе побороли, использовав современные на то время методы обработки металла распредвала, но изначально распредвалы летели весьма быстро, а наш народ выкручивался как мог - вот тогда-то кустари и начали делать такие рокера, с роликом, это позволяло продлить на какое-то время агонию умирающего распредвала. Потом проблему на заводе решили и все эти девайсы оказались не нужны - их повыкидывали нахрен. Сосед по гаражу несколько лет назад сдал ящик такого добра на металл (в свое время он инсталлил их на машины за деньги).
Отаке...

Повідомлення відредагував AlexandrB: 02 січень 2013 - 16:22


#46 Дмитрий Самоделкин

Дмитрий Самоделкин

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 970 Повідомлень:
  • Реєстрація 11-березень 11

Відправлено 03 січень 2013 - 13:10

Я знаю откуда родом такие рокера.... признаться офигел когда увидел этот давно мною забытый облик. Я не оспариваю их применение в спорткарах, но в Жигулях я видел их по другому поводу...
В общем на первых порах на а/м ВАЗ была реальная проблема с распредвалами - они изнашивались очень быстро, при этом были дефицитом... В общем впоследствии эту проблему на заводе побороли, использовав современные на то время методы обработки металла распредвала, но изначально распредвалы летели весьма быстро, а наш народ выкручивался как мог - вот тогда-то кустари и начали делать такие рокера, с роликом, это позволяло продлить на какое-то время агонию умирающего распредвала. Потом проблему на заводе решили и все эти девайсы оказались не нужны - их повыкидывали нахрен. Сосед по гаражу несколько лет назад сдал ящик такого добра на металл (в свое время он инсталлил их на машины за деньги).
Отаке...


Версия не плохая!
Но при использовании таких роликов двигатель начинает дико шуметь, и на сток валах теряет мощностные характеристики!

#47 Сергей72

Сергей72

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 2 681 Повідомлень:
  • Реєстрація 04-листопад 11

Відправлено 03 січень 2013 - 15:00

Я знаю откуда родом такие рокера.... признаться офигел когда увидел этот давно мною забытый облик. Я не оспариваю их применение в спорткарах, но в Жигулях я видел их по другому поводу...
В общем на первых порах на а/м ВАЗ была реальная проблема с распредвалами - они изнашивались очень быстро, при этом были дефицитом... В общем впоследствии эту проблему на заводе побороли, использовав современные на то время методы обработки металла распредвала, но изначально распредвалы летели весьма быстро, а наш народ выкручивался как мог - вот тогда-то кустари и начали делать такие рокера, с роликом, это позволяло продлить на какое-то время агонию умирающего распредвала. Потом проблему на заводе решили и все эти девайсы оказались не нужны - их повыкидывали нахрен. Сосед по гаражу несколько лет назад сдал ящик такого добра на металл (в свое время он инсталлил их на машины за деньги).
Отаке...


совершенно верно,так оно и было.Некоторые умельци даже выбрасывали внутренние пружины,чтоб продлить срок службы р/в.Эти рычаги тарабанят очень уж сильно,им дорога в утиль.

#48 kriyk

kriyk

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 363 Повідомлень:
  • Реєстрація 12-червень 10

Відправлено 03 січень 2013 - 17:25

Версия не плохая!
Но при использовании таких роликов двигатель начинает дико шуметь, и на сток валах теряет мощностные характеристики!

Ну стояли такі рокера в мого товариша і ніякого дикого шуму небуло, більш того двигун працює тихіше і це з практики особистої. Далі чому б це двигуну втрачати потужність? Тертя дає більший опір ніж кочення. А роликовий рокер це і є кочення отже потужність повинна зрости. В момент фази закриття клапана, роликовий рокер зіскакує швидше з кулачка він якби сам собі допомагає і отже це дуже актуально для широкофазних РВ з крутою вісхідною підняття чи опускання. І вони прийшли з автоспорта де використовуються широкофазні РВ, а використання їх на мяких перших вазівських РВ підтверджує, що це була скоріше тимчасова необхідність бо сили які виникають при роботі РВ+рокер+клапан значно знижуються.

#49 igor_ddt

igor_ddt

    Прохожий


  • Пользователи
  • 7 Повідомлень:
  • Реєстрація 30-січень 12

Відправлено 03 січень 2013 - 20:13

Такие рокера неплохо будут в паре сгидрокомпенсаторами работать

#50 kriyk

kriyk

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 363 Повідомлень:
  • Реєстрація 12-червень 10

Відправлено 03 січень 2013 - 21:19

Так це дуже цікавий варіант, я маю на днях відправити комплект на донеччину, наш колега буде ставити їх під 214 РВ і гідріки. Я його довго відмовляв бо зазори виставити без індикатора часового типу майже неможливо, та він мене переконав однією фразою - будуть гідрокомпенсатори і я здався, в парубка макітра таки варить.

#51 Scif

Scif

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 336 Повідомлень:
  • Реєстрація 15-січень 11

Відправлено 04 січень 2013 - 16:22

Самі ж казали , що раніше такі рокера використовувались для продовження строку служби стандартного розпредвала.
Отже з такими рокерами любий зозпредвал прослужить довше. Логічно???

На рахунок шуму - ці рокера стояли в мене з 213 розпредвалом, Ніякого стороннього шуму від них не було.
А ось потужність зросла, тому що помінявши їх на стокові машина почала їхати гірше.

Щупом такі рокера виставити нормально - НЕМОЖЛИВО!!
Ролик починае закусувати щуп.
Нормально виставити можна тільки індикатором.

У себе їх зняв через те, що ремонтуючи головку - просадив клапана і ролик рокера почав чіпляти тарілку пружини.
Якби не це - не поміняв би їх нізащо.

#52 Subbotin

Subbotin

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 456 Повідомлень:
  • Реєстрація 08-грудень 07

Відправлено 04 січень 2013 - 20:07

kriyk, а ты их изготавливаешь что ли?

#53 kriyk

kriyk

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 363 Повідомлень:
  • Реєстрація 12-червень 10

Відправлено 04 січень 2013 - 21:21

Я виготовляю тільки те що Мені або моїм друзям потрібно. В мене залишилися заготовки на два комплекти, але я їх не доробляю, бо як я зазначив раніше вони актуальні на широкофазних РВ. Я ж пішов іншим шляхом супервузькофазний РВ+ГП 3,9+КПП R2 (виготовлена власними силами).

#54 Shum

Shum

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 108 Повідомлень:
  • Реєстрація 23-червень 14

Відправлено 16 грудень 2014 - 22:06

Есть такие рокера на продажу??

#55 TMU

TMU

    Новичок


  • Пользователи
  • 68 Повідомлень:
  • Реєстрація 20-січень 09

Відправлено 17 грудень 2014 - 11:36

Такие рокера сильно заужают фазу впуска/выпуска, на сток валах использование не пригодно. Знакомого 2104 имела не стабильный ХХ , низа были конечно приятными, середина ничем не отличалась от стока, а высокие обороты двигатель еле развивал, снижение максимальной мощности двигателя субъективно 10-15%.

#56 kriyk

kriyk

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 363 Повідомлень:
  • Реєстрація 12-червень 10

Відправлено 17 грудень 2014 - 13:15

Такие рокера сильно заужают фазу впуска/выпуска, на сток валах использование не пригодно. Знакомого 2104 имела не стабильный ХХ , низа были конечно приятными, середина ничем не отличалась от стока, а высокие обороты двигатель еле развивал, снижение максимальной мощности двигателя субъективно 10-15%.


Якби вони звужували фазу, то у Вашого знайомого ХХ був би більш стабільним ніж на стандартних. Всього скоріше помилка у виготовленні, або рокер зачіпав тарілку і клапан недозакривався, що вже наблюдалося у мого товариша.

#57 TMU

TMU

    Новичок


  • Пользователи
  • 68 Повідомлень:
  • Реєстрація 20-січень 09

Відправлено 17 грудень 2014 - 14:13

Якби вони звужували фазу, то у Вашого знайомого ХХ був би більш стабільним ніж на стандартних. Всього скоріше помилка у виготовленні, або рокер зачіпав тарілку і клапан недозакривався, що вже наблюдалося у мого товариша.

Все там крыло нормально. Если не можете понять почему такой рокер заужает фазу, а так же то, как слишком узкая фаза влияет на холостой ход, то не мешало бы физику поучить и устройство ГРМ классики.

#58 kriyk

kriyk

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 363 Повідомлень:
  • Реєстрація 12-червень 10

Відправлено 17 грудень 2014 - 20:08

Шановний Ви некидайтеся фразами про те, що я не можу зрозуміти і непотрібно вказувати на те що мені вчити, моїх теоретичних і практичних знань вистачить для того щоб в конструктивному діалозі знайти правильну відповідь. А якщо Ви такий великий спеціаліст то розкажіть нам темним як вузька фаза впливає на ХХ. І особисте питання Ви часом не закінчували ВДТУ за спеціальністю автомобілі і автомобільне господарство?

#59 Сергей72

Сергей72

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 2 681 Повідомлень:
  • Реєстрація 04-листопад 11

Відправлено 21 грудень 2014 - 11:41

Есть такие рокера на продажу??


Имеется один к-т б/у,состояние класное (ролики не разбиты,делались при совдэпе),могу сделать фото на почту.




0 людей читають цю тему

0 користувачів, 0 гостей, 0 схованих користувачів

Яндекс.Метрика