Перейти до вмісту

Друзі. Проект буде закрито в кінці 2024 року. Перемоги і миру вам. Хай щастить. Слава Україні!

Фотографія
- - - - -

Особливий стук


  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 Вовчик

Вовчик

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 348 Повідомлень:
  • Реєстрація 05-грудень 09

Відправлено 19 квітень 2010 - 22:13

Спробую описати: при прокручуванні руля немов би глухий стук біля редуктора. Знизу сам дивився - навіть при невиликому прокручування сошка начебто ходить вздовж своєї вісі. Руками пробую сидить мертво. Я думаю доступно описав... Питання: де покрутить чи може гаплик редуктору зовсім? Я його роздивлявся - зливав масло повністю. Візуально начебто в задовільному стані. Гайка сошки затягнута добре. Стук не пропадає навіть при регулюванні винтом (той що на кришці регулює люфт).
Я всё таки приведу в порядочек мою копеечку...

#2 tuner

tuner

    Член клуба


  • Пользователи
  • 2 468 Повідомлень:
  • Реєстрація 18-січень 08

Відправлено 19 квітень 2010 - 22:19

Вовчик,
попробуй так-один в салоне быстро качает рулем в стороны,а ты в яме смотри на сошку и слушай-если сошка не просто поворачивается,а как бы прыгает(видно когда быстро рулем шатаешь)-то это разбиты фтулки рулевого редуктора

#3 Вовчик

Вовчик

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 348 Повідомлень:
  • Реєстрація 05-грудень 09

Відправлено 20 квітень 2010 - 07:11

Вовчик,
попробуй так-один в салоне быстро качает рулем в стороны,а ты в яме смотри на сошку и слушай-если сошка не просто поворачивается,а как бы прыгает(видно когда быстро рулем шатаешь)-то это разбиты фтулки рулевого редуктора


Саме це і відбувається. Це міняється? Там приспособи требя щоб щось зняти? (Ну крім щоб сошку збити)
Я всё таки приведу в порядочек мою копеечку...

#4 tuner

tuner

    Член клуба


  • Пользователи
  • 2 468 Повідомлень:
  • Реєстрація 18-січень 08

Відправлено 20 квітень 2010 - 23:20

Саме це і відбувається. Це міняється? Там приспособи требя щоб щось зняти? (Ну крім щоб сошку збити)

сам врядли сделаешь
нужно снять редуктор,снять сошку
разобрать полностью редуктор,произвести дефектовку,обратить внимание на диаметр вала сошки
спец. оправкой выбить старые втулки
ей же забить новые
развернуть их специальной разверткой,которой у многих нет
собрать,отрегулировать и ставить

#5 VETERAN

VETERAN

    Член клуба


  • Пользователи
  • 7 880 Повідомлень:
  • Реєстрація 24-квітень 09
  • Авто:Найкласніше

Відправлено 21 квітень 2010 - 10:55

В торець сошки вставлений регулювальний болт. На нього одіта регулювальна шайба. Болт з шайбою повинен щільно сидіти в пазу сошки. З часом шайба і болт трохи спрацьовуються і з'вляється поздовжній хід сошки. Звичайно приводить до вищерблень на ролику, або червяку. Потрібно підібрати нову шайбочку (гартовану) - в запчастини поступають з кроком 0,05мм. Від біди, між болтом і шайбою можна вмостити тоненьку шайбочку (тверду) і на точилі підігнати потрібний розмір.




0 людей читають цю тему

0 користувачів, 0 гостей, 0 схованих користувачів

Яндекс.Метрика