Перейти до вмісту

Друзі. Проект буде закрито в кінці 2024 року. Перемоги і миру вам. Хай щастить. Слава Україні!

Фотографія
- - - - -

Бітумна мастіка


  • Please log in to reply
13 replies to this topic

#1 Вовчик

Вовчик

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 348 Повідомлень:
  • Реєстрація 05-грудень 09

Відправлено 10 травень 2010 - 20:59

Всім привіт. Погрунтував знутрі кузов. Хочу тепер бітумною мастікою замазати. Розпочав з багажника (майже закінчив). Власне питання: скільки мастіки я повинен вмазати в САЛОН ? 2 кг хвате? Чому я питаю: я на багажник витратив приблизно трохи менше 1 літра. (ну звісно розбавляв бензином). Після 10 разу перечитування статей по таким питанням, я роблю висновок, що я дуже тонко мажу. :bn: Отже - скільки кілограмів в салон запхати? І щоб не плодити зайвих тем: ковролін клеїти прямо на мастіку, чи просто ложити?
Я всё таки приведу в порядочек мою копеечку...

#2 maxisdark

maxisdark

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 351 Повідомлень:
  • Реєстрація 03-лютий 07

Відправлено 10 травень 2010 - 21:17

1. Мастики у меня ушло неполная большая высокая банка. хз сколько там, салон и днище. Берешь кисточку и мажешь, бензом необязательно разбавлять, начинай с моторного щита, передние корыта, туннель и дальше. Должно хватить.
2. Ковролин клади когда мастика высохнет. Иначе, если надо будет просушить - запаришься отдирать.

ЗЫ. Я еще сверху мастики (когда высохла) наклеил пенополиэтилен. Как шумка он фигня, но держит тепло влагу на себе удерживает, не давая ей стечь на мастику.
Пошли всех в жопу и жми на газ!
Ты - круче Шумахера, у тебя - ВАЗ! ( уже нет)

#3 tuner

tuner

    Член клуба


  • Пользователи
  • 2 468 Повідомлень:
  • Реєстрація 18-січень 08

Відправлено 10 травень 2010 - 21:25

можно мастику мазать на строительную сетку под шпаклевку(серпянку) тогда она типа не трескается и легко мазать по сетке,а потом на мастику наклеить пленку

#4 Corleone

Corleone

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 681 Повідомлень:
  • Реєстрація 17-липень 08

Відправлено 10 травень 2010 - 21:30

ковролін клеїти прямо на мастіку, чи просто ложити?


себе вымазал днище (внутри) сначала грунтом, потом корабельным суриком (днище катеров вскрывают) после высфхания - мастикой с резиной от "Велкор" 2 раза, после полного высыхания положил шумку стандартную, а на нее ковролин)) всё натянул порогами с саморезами))
Ничто так не обесценивает свою машину, как новая машина соседа...)

#5 djurka

djurka

    Рифмоплет


  • Пользователи
  • 3 692 Повідомлень:
  • Реєстрація 18-вересень 09

Відправлено 10 травень 2010 - 21:32

Отже - скільки кілограмів в салон запхати

Я велкора бронзи впаяв майже всю велику банку, якщо не помиляюсь 2,8кг. в ній було. Зверху кинув стандартну заводську шумку і ковра волосатого

#6 Вовчик

Вовчик

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 348 Повідомлень:
  • Реєстрація 05-грудень 09

Відправлено 10 травень 2010 - 21:38

Мужики, я зрозумів, що туди пів відра треба... Ок. Йдемо далі. От зараз зупинився: мені спочатку мастіку вмазати, потім задувати дірки маслом з салом, чи потім після змащеня мастікою?. Справа в тім, що я сам буду задувати підручними засобами - (вже спробував), я воно по дну трохи ляпається і розливається. Потім мастіка в тих місцях погано прилипне? Так? Як ви робили?
Я всё таки приведу в порядочек мою копеечку...

#7 Corleone

Corleone

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 681 Повідомлень:
  • Реєстрація 17-липень 08

Відправлено 10 травень 2010 - 21:43

Як ви робили?

вымазал днище, высохло за пару дней...потом поставил машину на опорные триноги снял все 4 колеса...и задувал полости, все гуд....:af:
Сегодня подкручивал глушитель, тобиж был на яме...осматривал днище.."а хоть бы где отпало"...;)
Ничто так не обесценивает свою машину, как новая машина соседа...)

#8 maxisdark

maxisdark

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 351 Повідомлень:
  • Реєстрація 03-лютий 07

Відправлено 11 травень 2010 - 08:22

буду задувати підручними засобами
расскажи поподробнее, как и чем именно?
Пошли всех в жопу и жми на газ!
Ты - круче Шумахера, у тебя - ВАЗ! ( уже нет)

#9 Вовчик

Вовчик

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 348 Повідомлень:
  • Реєстрація 05-грудень 09

Відправлено 11 травень 2010 - 19:17

Добавлено через 3 минуты
До речі, хочу спросити у вельмишановних спеціалістів, чи можна додати масло до мастіки? (Я наприклад коли дім підмазую смолою, родичам, то крім бензину додаю відпрацьоване масло, щоб мастіка була м'якшою так би мовити і вона не репається)

Добавлено через 23 минуты
maxisdark, в кастрюлі довожу до кипіння: нігрол+моторне масло+мовілю трохи+пушсало. Велосипедний ручний насос: зрізаю зі шлангочки гайку, що до золотніка кріпиться. За бажанням і за обставинами можна прікріпити ще одну шлангочку прозору -біля 40 см. Всмоктую з катрюлі варево, і інтенсивно вдуваю в порожнини. Потім ще раза 2-3 прокачую - масло вилітає розпилюючись. Отак вже задув порожнину в коробці, на яку спирається диван, порожнини в багажнику отам де крила змикаються з корпусом - туди навіть щітка не достане. (там я надівав іншу шлангочку - зовсім коротеньку -4-5 см. І дув наче зі шприця. Масло обов'язково майже кипить ! Надівай рукавиці потовше бо насос гаряченний. (я додава багатенько пушсала, тому треба щоб майже кипіло - бо застигає швидко!). Кастрюлю став на електроплитку поруч, щоб не бігав з насосом. Для прикладу - я дув знизу в передню стійку, то масло вилітало під кришею. Я розумію що спосіб кустарний, може і якісь місця залишаться голі, але купити компресор і пульвік я не потягну :(. Тому отак і викручуюсь.
Я всё таки приведу в порядочек мою копеечку...

#10 maxisdark

maxisdark

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 351 Повідомлень:
  • Реєстрація 03-лютий 07

Відправлено 11 травень 2010 - 19:29

Вовчик,спасибо, прикольный способ.
насчет масла в мастику - я бы не советовал. сохнуть будет оооочень долго, если вообще высохнет.
Пошли всех в жопу и жми на газ!
Ты - круче Шумахера, у тебя - ВАЗ! ( уже нет)

#11 Вовчик

Вовчик

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 348 Повідомлень:
  • Реєстрація 05-грудень 09

Відправлено 11 травень 2010 - 19:33

maxisdark, та отож кажуть що репається... Ото я і злякався... Ну ладно - не буду придумувати, а то ще зіпсую.. Сьогодні купив ще банку 2-кілограмову, завтра буду мазать...
Я всё таки приведу в порядочек мою копеечку...

#12 habatun

habatun

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 1 303 Повідомлень:
  • Реєстрація 23-квітень 08
  • Авто:Captiva

Відправлено 12 травень 2010 - 08:51

До речі, хочу спросити у вельмишановних спеціалістів, чи можна додати масло до мастіки?

Я не спец, но юзал мастику (обычная в железных банках) и видел каково работать с мастикой:
Зображення
Отдал бы предпочтение последней

NAA


#13 newo

newo

    Новичок


  • Пользователи
  • 16 Повідомлень:
  • Реєстрація 01-травень 10

Відправлено 12 травень 2010 - 14:32

Вовчик спасибо за интересный способ. Сам думал, что предпринять. Конечно такую смесь может и не буду делать, но мовилить в любом случае, так что попробуем.

#14 Вовчик

Вовчик

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 348 Повідомлень:
  • Реєстрація 05-грудень 09

Відправлено 12 травень 2010 - 22:23

newo, Мовіль дуже хороша річ (вона втікає в усі дірки), але так само швидко і змивається. По-друге для мене один мовіль це досить не бюджетно. Я планую витратити літрів 5 на задувку... мовіль у мене піде лише на такі порожнини як: кастрюлі фар, ребра капота та багажника, двері (крім нижньої частини). На нижню частину дверей навпаки до варева додам ще сала - щоб на жарі меньше витікало.
Я всё таки приведу в порядочек мою копеечку...




0 людей читають цю тему

0 користувачів, 0 гостей, 0 схованих користувачів

Яндекс.Метрика