Перейти до вмісту

Друзі. Проект буде закрито в кінці 2024 року. Перемоги і миру вам. Хай щастить. Слава Україні!

Фотографія
- - - - -

Представители украинских автоклубов выступили с призывом объединиться против службы


  • Please log in to reply
46 replies to this topic

#41 DVA

DVA

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 871 Повідомлень:
  • Реєстрація 14-березень 09
  • Авто:ВАЗ-21053->Lanos

Відправлено 22 лютий 2011 - 07:07

а можно просто дать конкретый ответ на конкретный вопрос?

?

Я думаю, что ты платишь на перед, так как и я и многие другие. А вопрос задавай не мне, а bober 26.
P.S. я ошибся в посте #36, ОПЯТЬ я хотел сказать про 2009, потому что в этом году сказали платить за девятый и десятый годы.
Другой жизни не будет.

#42 ajm

ajm

    Супер-модератор


  • Супер-модераторы
  • 16 507 Повідомлень:
  • Реєстрація 29-серпень 07

Відправлено 22 лютий 2011 - 08:09

вопрос задавай не мне, а bober 26.

Ok, подождем bober 29

#43 bober 29

bober 29

    Забанен


  • Заблокированные
  • 800 Повідомлень:
  • Реєстрація 10-листопад 09

Відправлено 23 лютий 2011 - 09:53

Парни ,если вы действительно платили налог,то у вас наруках должна быть квитанция (или вам никто не говорил,что ее нужно хранить?) В которой указано,ЧТО и за КАКОЙ ПЕРИОД вы платили.
Не сачтите за труд-найдите и прочитайте.
А хранить ее нужно для того,чтоб когда какой-нить наглый мент захочет,чтоб вы заплатили налог повторно (я допускаю такую возможность,хотя на практике-не встречал)-вы предьявили ему эту бумажку.

. проходил техосмотр до 2011, заплати транспортный сбор за 2 года - как сказали в гаи

такого быть не может,вернее не должно.
Вежливость - высшая форма лицемерия.

#44 Finansist

Finansist

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 791 Повідомлень:
  • Реєстрація 08-квітень 08

Відправлено 23 лютий 2011 - 10:27

Это только в очень хорошем МРЭО тебе отдадут квитанции назад, обычно отдают талон и всё. А ксерокс проблематично делать, если он не знамо где (разговор не о Киеве и больших городах).
"- Несуть, значить, мене п'яного битися ..."
Не грузите меня, я не сухогруз! Я танкер, налейте меня!!

#45 bober 29

bober 29

    Забанен


  • Заблокированные
  • 800 Повідомлень:
  • Реєстрація 10-листопад 09

Відправлено 23 лютий 2011 - 10:39

Квитанцию о уплате налога отдавали ВСЕГДА ,по одной простой причине-они обязаны ее оттавать.
Это я даже обсуждать не хочу.
Кроме того-я за несколько секунд нашел этот самый закон,и если вам сделоть это не удавалось,или было просто влом-хотя-бы прочитайте:)
Стаття 5. Строки сплати податку
Податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів сплачується:
фізичними особами - перед проведенням першої реєстрації в Україні, реєстрацією, перереєстрацією транспортних засобів, а також перед технічним оглядом транспортних засобів щорічно або один раз за два роки, але не пізніше першого півріччя року, в якому провадиться технічний огляд;
юридичними особами - щоквартально рівними частинами до 15 числа місяця, що настає за звітним кварталом.
За придбані протягом року юридичними особами транспортні засоби, крім тих, що вперше реєструються в Україні, податок сплачується перед їх реєстрацією за місяці, які залишилися до кінця року, починаючи з місяця, в якому проведено реєстрацію транспортного засобу. За транспортні засоби, які вперше реєструються в Україні, податок сплачується перед їх першою реєстрацією. Розрахунок суми податку за такі транспортні засоби в 10-денний термін після їх реєстрації подається до відповідного податкового органу.
За транспортні засоби, зняті юридичними особами протягом року з реєстрації (перереєстровані), здійснюється перерахунок розміру податку, крім податку, сплаченого при першій реєстрації в Україні. Розмір податку перераховується перед зняттям їх з реєстрації (перереєстрацією) за місяці, які залишилися до кінця року, починаючи з місяця, наступного за тим, в якому транспортний засіб знято з реєстрації (перереєстровано).
Фізичні особи - платники податку зобов'язані пред'являти органам, що здійснюють першу реєстрацію в Україні, реєстрацію, перереєстрацію, зняття з обліку або технічний огляд транспортних засобів, квитанції або платіжні доручення про сплату податку за попередній (у разі здійснення сплати) та за поточний роки, а платники, звільнені від сплати цього податку, - відповідний документ, що дає право на користування цими пільгами.
Юридичні особи - платники податку зобов'язані пред'являти органам, що здійснюють першу реєстрацію в Україні, реєстрацію, перереєстрацію, зняття з обліку або технічний огляд транспортних засобів, платіжні доручення про сплату податку з написом (поміткою) установи банку про зарахування податку по наземних транспортних засобах до територіальних дорожніх фондів, а по водних транспортних засобах - до відповідних бюджетів місцевого самоврядування (сільських, селищних, міських).
У разі відсутності документів про сплату податку або документів, що дають право на користування пільгами, перша реєстрація в Україні, реєстрація, перереєстрація, зняття з обліку і технічний огляд транспортних засобів не провадяться.
Вежливость - высшая форма лицемерия.

#46 ajm

ajm

    Супер-модератор


  • Супер-модераторы
  • 16 507 Повідомлень:
  • Реєстрація 29-серпень 07

Відправлено 23 лютий 2011 - 17:30

Квитанцию о уплате налога отдавали ВСЕГДА ,по одной простой причине-они обязаны ее оттавать.

хоть и обязаны, но отдают не всегда) мне на прошлом ТО не отдали (и я не один такой), про квитанцию только на следующий день вспомнил, так и не собрался поехать и забрать ее)

В которой указано,ЧТО и за КАКОЙ ПЕРИОД вы платили.

когда платиш в МРЭО, то никакой период в квитанции не указывается - только сумма и назначение платежа) если найду что-то из старых квитанций за т-сбор - отксерю и выложу

#47 Finansist

Finansist

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 791 Повідомлень:
  • Реєстрація 08-квітень 08

Відправлено 23 лютий 2011 - 17:45

Насчёт оплаты техосмотра, то не указывали (платил в обычной сберкасе райцентра (ТО в ГАИ), при переоформлении в МРЭО указывалось - транспортный за такой-то период, и в Киеве, и в райцентре. Мне в 2008 году в Киеве отдали сами одну платёжку со штампом "Оплочено" типа для подтверждения на дороге, что талончик не куплен без всех остальных платежей. В прошлом году не забрал.
"- Несуть, значить, мене п'яного битися ..."
Не грузите меня, я не сухогруз! Я танкер, налейте меня!!




0 людей читають цю тему

0 користувачів, 0 гостей, 0 схованих користувачів

Яндекс.Метрика