Перейти до вмісту

Друзі. Проект буде закрито в кінці 2024 року. Перемоги і миру вам. Хай щастить. Слава Україні!

Фотографія
- - - - -

ВАЗ 2101 by Solex


  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 Solex

Solex

    Новичок


  • Пользователи
  • 28 Повідомлень:
  • Реєстрація 13-березень 13

Відправлено 08 квітень 2013 - 16:02

удалить

Повідомлення відредагував Solex: 28 квітень 2013 - 15:10


#2 koan1312

koan1312

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 198 Повідомлень:
  • Реєстрація 01-січень 12

Відправлено 08 квітень 2013 - 21:46

Гарна машинка, хай служить! Я б ніколи не дав їй стільки років. А як ходова? Те, що ти одразу поміняв масло в моторі - молодець. Наступного разу поміняй на зиму, це буде замість промивки. Воно може і дорогувато вийде, зате мотор тобі віддячить довгою безпроблемною роботою. Ще можеш поміняти для профілактики гальмівну рідину, і катайся собі на здоров'я. Буду слідкувати за темою.

#3 Solex

Solex

    Новичок


  • Пользователи
  • 28 Повідомлень:
  • Реєстрація 13-березень 13

Відправлено 09 квітень 2013 - 06:22

Гарна машинка, хай служить! Я б ніколи не дав їй стільки років. А як ходова? Те, що ти одразу поміняв масло в моторі - молодець. Наступного разу поміняй на зиму, це буде замість промивки. Воно може і дорогувато вийде, зате мотор тобі віддячить довгою безпроблемною роботою. Ще можеш поміняти для профілактики гальмівну рідину, і катайся собі на здоров'я. Буду слідкувати за темою.


с ходовой все в порядке. тормозную жидкость только долил

#4 Navstar

Navstar

    Член клуба


  • Пользователи
  • 2 433 Повідомлень:
  • Реєстрація 03-червень 08

Відправлено 09 квітень 2013 - 11:50

Отличная машинка! Удачи с ней!
Береги копейку! Друзья обманут-предадут, а копейка никогда не подведет.
Настоящий жигулист в жизни должен сделать 3 вещи - поварить кузов, откапиталить мотор и перебрать ходовую

#5 Solex

Solex

    Новичок


  • Пользователи
  • 28 Повідомлень:
  • Реєстрація 13-березень 13

Відправлено 10 квітень 2013 - 08:11

удача как раз не помешает:)машинка просит денег каждый день. вчера открывал окно и отломалась ручка вместе со штоком.цена вопроса 45 грн. переход на летнюю резину задка.диск 70 грн, камера 65.вот так. а еще много чего по мелочи надо




0 людей читають цю тему

0 користувачів, 0 гостей, 0 схованих користувачів

Яндекс.Метрика