Перейти до вмісту

Друзі. Проект буде закрито в кінці 2024 року. Перемоги і миру вам. Хай щастить. Слава Україні!

Фотографія
- - - - -

Как поменять личинку в замке багажника


  • Please log in to reply
45 replies to this topic

#21 Пётр

Пётр

    АЦЦКАЯ АНДАТРА


  • Пользователи
  • 2 622 Повідомлень:
  • Реєстрація 10-грудень 05
  • Авто:Сранний ИЖ

Відправлено 28 травень 2011 - 16:13

вот как раз сегодня наткнулся на личинки и замок багажника от 2103.
советские, ещё и с номерами на личинках и ключах.
вот теперь попытаюсь заинсталить... а то морочили с 2ешником голову, как вытянуть личинку багажника, и высверливали, и выбивали. в общем заменили, а теперь она прокручивается... ай, ну его нахрен.

вот вопрос: теперь осталось размутиться самими защёлками от 2103, так как копеечные защёлки не подходят... :bw:

Куплю:
!!!Передний бампер 2101 СССР (без клыков, new или в отл. сост.)!!!

!!!Водительскую форточку со старым штампом 1974 года!!!

https://www.drive2.r...376151898089/ -ВАЗ 2101 "Осенняя", 1974 г.


#22 odeskin

odeskin

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 539 Повідомлень:
  • Реєстрація 16-січень 11

Відправлено 29 травень 2011 - 09:23

Я сделал намного проще! Открутив 2 болтика на 10, на нс удар с улицы по середине. Когда она мне отказалась вылазить просто залез во внутрь маленькой болгаркой и отпилив его выкинул. Но надо быть очень аккуратно. Так как можно зацепить сам багажник. После всё встало на свои места. Ксожелению фото не сделал!

#23 Пётр

Пётр

    АЦЦКАЯ АНДАТРА


  • Пользователи
  • 2 622 Повідомлень:
  • Реєстрація 10-грудень 05
  • Авто:Сранний ИЖ

Відправлено 01 червень 2011 - 21:47

odeskin,что такое маленькая болгарко? фото в студию! )))

сегодня столкнулся с проблемой. купил на базаре сам замок 2103 (нижнюю часть и защёлку), кроме имеющейся кнопки с личинкой. когда давай примерять саму кнопку и замок - оказалось что штифты крепления в крышке багажника 2101 не соответствуют дырам в замке и кнопке от 2103. та-же фигня и с ракушкой защёлки, она гораздо меньше, чем ракушка 2101.
будем мудрить. дрель и пиво нам в помосч.

Куплю:
!!!Передний бампер 2101 СССР (без клыков, new или в отл. сост.)!!!

!!!Водительскую форточку со старым штампом 1974 года!!!

https://www.drive2.r...376151898089/ -ВАЗ 2101 "Осенняя", 1974 г.


#24 AnDruWa

AnDruWa

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 308 Повідомлень:
  • Реєстрація 26-березень 11

Відправлено 06 січень 2012 - 20:45

Така ситуація, захотів замінити замок багажника чи серцевину (не знав, що і як продається, тому завчасно не визначився), пішов на ринок і попросив замок багажника на ВАЗ 2101, а мені продавець каже, що по одній серцевині не продається, а лише 3 серцевини на один ключ (передні двері + багажник) або замок в зборі. І показав мені 3 серцевини, 2 схожі і 3-тя, з якоюсь пластмасою на кінці (такою, як на малюнку нижче видно червоним):
Зображення

Перед цим, я глянув на свою серцевину, і вона має таку ж пластмасу чорненьку, але, але у мене сам замок зовсім не такий як тут на малюнку і як мені казав продавець. На малюнку під цифрою 2, видно ніби 2 гачка, які при повороті ключа розходяться, чи що, а у мене серцевина як від ВАЗ 2101 (як на малюку), але сам замок з одним таким гачком (тоненький, довгий і товстішій ніж на малюнку). І продавець каже, що значить у тебе замок від 06 і показав серцевину від 06. А в серцевині від 06, немає такої пластмаси на кінчику.

І тут я не знав, що мені брати, бо серцевина вроді від 01 стоїть, а замок чорт знати який..
Можливо хто знає, то підкажіть, що робити, що брати? Брати серцевини на 01, і пробувати вставити у той замок що маю, чи серцевини на 01, а замок брати окремо... але тоді і сам замок не знаю який брати.. блін..
Просто якщо міняти замок чи серцевину у ньому, тоді 100% буду міняти і замки на дверях.. то щоб і там попередній власник не наліпив фігні.. Але, якщо логічно подумати, у мене 1 ключ на двері + багажник, а личинка в багажнику як від 01, тоді і личинки у дверях також від 01.. Але тоді я не знаю чи зможу я нормально вийняти личинки з дверей (хоча і є тут теми), ну і з замка.. І що робити із замком, міняти чи ставити у той що є..

І ще: якщо приблизно ціна усього? Мені 3 личинки з ключами пропонували за 25 грн.

Повідомлення відредагував AnDruWa: 06 січень 2012 - 20:49


#25 odeskin

odeskin

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 539 Повідомлень:
  • Реєстрація 16-січень 11

Відправлено 06 січень 2012 - 20:58

Мені 3 личинки з ключами пропонували за 25 грн

Ну так бери! Сразу замениш всё. Как говориться бережёного Бог бережот. + будеш уверен что пред. хозяин не залезит и не снимет чот у тебя!

#26 AnDruWa

AnDruWa

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 308 Повідомлень:
  • Реєстрація 26-березень 11

Відправлено 06 січень 2012 - 21:06

Це ціна серцевин на 01, а продавець показав мені замок, на якому мають йти такі личинки, а у мене замок зовсім не такий.. тому я боюсь чи підійдуть ці личинки (точніше та, що на багажник), у цей, що зараз. Бо замок то не з 01, а личинка з 01... Але, ціна в принципі не колюча, тому візьму в любому випадку личинки на 01, просто було цікаво, чи хазяїн не наліпив нічого із замком.. щоб не довелось ще його міняти..

А таке питання: на ринку оці серцевини усі з однаковими ключами продаються? Бо виходить кожен 2-й власник таких же замків може відкрити чуже авто?) Чи там різняться хоч якось?

#27 odeskin

odeskin

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 539 Повідомлень:
  • Реєстрація 16-січень 11

Відправлено 06 січень 2012 - 22:01

AnDruWa, В принцыпи я наблюдал картину:
Друг приходил ко мне, и пробовал открыть двери, когда мой ключ таинственно пропал так ключ не подошол, п роовал другим открыл! Так что рас на рас не приходиться :(
Пробуй, бери. Если что замени всё сразу ( и личинку и замок ). Ну а вообще любой замок можно открыть не портя при этом его самого!Есть много статей про то как защитится от взлома, по гугли и найдёш!

#28 USSRMoto

USSRMoto

    Модератор


  • Модераторы
  • 5 439 Повідомлень:
  • Реєстрація 22-січень 11
  • Авто:Subaru Forester SH 2009

Відправлено 06 січень 2012 - 22:14

Я брал личинки дверей с замком багажника. Стояло оно шо то в раене 45 гривен все вместе. Возми поменяй и не парся. Если у тебя нижняя пластина (которая на кузове) как на рисунке, то и замок на багажнике 01. На 06 кажись нужен другой низ. У меня тоже с такой пластмаской замок... она и поварачевает крючек. Посоветую капнуть в замок, можно на ту пластмаску, оно потом перебереться и в сам замок, каплю буквально масла. Я капал моторное. После месяца после замены замка он у меня начал заедать. Капнул масла и уже больше полугода отлично работает.

Круче черной бехи можно только ладу


#29 AnDruWa

AnDruWa

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 308 Повідомлень:
  • Реєстрація 26-березень 11

Відправлено 06 січень 2012 - 22:29

odeskin, дякую за інформацію)

USSRMoto, завтра я сфотографую низ і верх замка та викладу сюди, а вже з наступного тижня буду купувати, то щоб визначився точно, що мені потрібно. Тому брехати наперед чи такий низ як на фото чи ні я не буду, але якщо мене пам`ять не підводить, то низ не такий.
А ще таке питання, якщо замок у мене від 06, то личинки у двері також від 06 брати? Чи може бути, що попередній власник поставив різні личинки.. хоча ні.. ключ то один в мене на всі двері і замок.. тому питання відпадає.
Я боюсь, що захочу наприклад брати новий замок, як Ви кажете разом із личинками дверей, все у комплекті, а він по розмірам (отворам кріплення на кузові і багажнику), не співпаде з тим, що зараз, тому я краще сфотографую, що там у мене робиться, а далі проконсультуєте знову, якщо будуть якісь ідеї авжеж.
А у мене ключ раніше провертався нормально, а потім з настанням морозів то ключ не залазив, то не відкривало, і я думав, що це через холод (хоча було можливо -2), а потім авто стояло в приміщенні де + 10, і все рівно щоб відкрити багажник треба було ключ засунути до кінця, потім на пару мм. витягнути і тоді пробувати крутити.. тобто воно якось вже не попадало на ті зубці, які треба, саме тому я вирішив замінити, бо зимою і також може примерзнути, то щоб ще не зламалось нічого завчасно. І капав в різний час, різними приспособами, результату - нуль, там сама личинка щось заїдає, бо коли розбирав, то той гачок нормально на пружинці, без проскоків, а ключ в личинці тупить.

Повідомлення відредагував AnDruWa: 06 січень 2012 - 22:32


#30 odeskin

odeskin

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 539 Повідомлень:
  • Реєстрація 16-січень 11

Відправлено 06 січень 2012 - 22:42

а ключ в личинці тупить

Скорее всего что то попало, вот оно и тупит. А то что лил разные жидкости, так ето правильно! Ты теперь знаеш что ето не от того что там всё сухо заидает! :)

завтра я сфотографую низ і верх замка та викладу сюди

Давай ждём! Там уже и посмотрим!

#31 Sample

Sample

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 244 Повідомлень:
  • Реєстрація 27-листопад 07

Відправлено 07 січень 2012 - 00:42

AnDruWa так ты личинку смог вытащить? я хоть :bu: Ап стену головой невдуплюсь как.

#32 odeskin

odeskin

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 539 Повідомлень:
  • Реєстрація 16-січень 11

Відправлено 07 січень 2012 - 09:00

Sample, Смотри Зображення где 5 и 3 там 2 гаички на 10, открути и вытащи часть где находится пластина (2 та что закрывает)
После етого по личинке №6 нанеси лёгенький удар с улицы в личинку и будет тебе праздник! ;)

Повідомлення відредагував odeskin: 07 січень 2012 - 09:03


#33 Yurec77

Yurec77

    Член клуба


  • Пользователи
  • 4 131 Повідомлень:
  • Реєстрація 28-вересень 10
  • Авто:21043/ланос.

Відправлено 07 січень 2012 - 11:05

odeskin, А на Шохе так же меняется?Я открутил там толи шпилька,толи он цельный,не мог его никак заменить на новую личинку!!!

#34 AnDruWa

AnDruWa

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 308 Повідомлень:
  • Реєстрація 26-березень 11

Відправлено 07 січень 2012 - 11:56

Yurec77, Де не читав, личинка на 06 вибивають і стара має зламатись, а туди вже нову. А з іншої сторони пишуть на http://vaz-2106.ru/f...?showtopic=6703 , що якщо продають 3 личинки без упаковок - фабула, а якщо 2 на двері і замок в зборі - це нормально. Можливо і читали там, але корисно дещо.
А я десь скоро схожу сфотографую свій замок і викладу.

#35 Yurec77

Yurec77

    Член клуба


  • Пользователи
  • 4 131 Повідомлень:
  • Реєстрація 28-вересень 10
  • Авто:21043/ланос.

Відправлено 07 січень 2012 - 11:58

Спасибо,надо снять его поковырять!!!

#36 AnDruWa

AnDruWa

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 308 Повідомлень:
  • Реєстрація 26-березень 11

Відправлено 07 січень 2012 - 15:33

Так, ходив я фотографував, маю наступні 3 фото:

1) Вигляд низу замка на кузові.
Зображення

2) Вигляд замку на багажнику, як видно 1 гачок.
Зображення

3) Як видно по фото 1, низ замка кріпиться на кузов болтами, а як їх відкрутити, якщо з середини гайки? Фото з середини багажнику, на якому видно, що немає як підібратись до болтів знизу, там ця ділянка заварена і пофарбована, хоча можливо так і має бути.:bn:
Зображення

Личинка у мене як на 01, з пластмаскою як показував за малюнку раніше, а замок такий як на фото.
Як бути, які варіанти? Можливо воно так і має кріпитись на кузов...
Який тоді замок брати і як його прикріпити на кузов? Бо самі личинки, як почитав, не дуже якісні, тому хочеться взяти 2 личинки на двері + замок в зборі = і це все в комплекті.

#37 leonid

leonid

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 371 Повідомлень:
  • Реєстрація 07-січень 11

Відправлено 07 січень 2012 - 16:42

Вообще, как я помню там должны быть окна и пальцем можно гайку наживить, а потом ключом можно затянуть, а почему у тебя их нет:bn:, может там гайки приварены или гайки положены квадратные, чтоб не прокручивались, как в крепеже сидений, а почему у тебя загнут в замке направляющий язичек, он должен смотреть вниз и за него должна задвигаться защелка замка, а то будет плохо закрываться замок. А личинка из замка, помоему не очень трудно менять, главное штифт выбить шилом и личинка выймется сама, только вынимается кажется только в одну сторону та что потоньше, с другой стороны отверстие кажется шире.
чтоб гаишника наказать, пристегни ремень, оставь без премии.:af:

#38 AnDruWa

AnDruWa

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 308 Повідомлень:
  • Реєстрація 26-березень 11

Відправлено 07 січень 2012 - 16:53

Ага, так оця штука яка загнута це і є той язичок, як і має бути на замку 01.. зрозумів.. І якщо він дивився б вниз, я б відразу зрозумів, що це 01, а так, я думав, що так має бути.
Але дійсно, я рукою провів під болтами, і там все гладко, ніяких ні дирочок, нічого... оце "попав" блін.. навіть на фото видно, що там фарба трохи різниться, що і означає, що там щось хімічив попередній власник..
Ппц... тоді все, що я зможу поміняти це верхню частину замка з личинкою.. а низ залишу.. Хоча блін, від закривання багажнику я не думаю, що погнувся б той язичок так.. тому 99%, що його в ручну гнули спеціально, але чому саме.. хз.. Ну а як багажник закривається - нарікань немає.. ні хлопати, ні тиснути, просто опустив, трохи руку поклав і "клац".. закрилось.
Буду щось кумекати.. можливо самі личинки візьму, а можливо разом із замком, і спробую верх новий, а низ залишити..

#39 Sample

Sample

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 244 Повідомлень:
  • Реєстрація 27-листопад 07

Відправлено 07 січень 2012 - 21:13

Sample, Смотри Зображення где 5 и 3 там 2 гаички на 10, открути и вытащи часть где находится пластина (2 та что закрывает)
После етого по личинке №6 нанеси лёгенький удар с улицы в личинку и будет тебе праздник! ;)


снять то понятно как, пол года точно с дыркой езжу, снял и руки недоходят вытащить личинку.
уточнить треба! бить надо по замку с улицы?? не на улицу??

#40 odeskin

odeskin

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 539 Повідомлень:
  • Реєстрація 16-січень 11

Відправлено 07 січень 2012 - 23:34

Sample,

бить надо по замку с улицы

Да только так! Тоесть вставляеш отвёртку в скважину (куда вставляеш ключ) и наносиш не большой удар. Ну а процес инстала в обратном порядке! Ну а если

не на улицу??

то ты так выбьеш не только личинку а и половину крышки багажника вынесеш. Так что по логике только в середину! ;) Удачи ждём результата!




0 людей читають цю тему

0 користувачів, 0 гостей, 0 схованих користувачів

Яндекс.Метрика