Перейти до вмісту

Друзі. Проект буде закрито в кінці 2024 року. Перемоги і миру вам. Хай щастить. Слава Україні!

Фотографія
- - - - -

Как поменять личинку в замке багажника


  • Please log in to reply
45 replies to this topic

#41 leonid

leonid

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 371 Повідомлень:
  • Реєстрація 07-січень 11

Відправлено 08 січень 2012 - 14:10

Зображення
Да ненужно там не почем бить, снимаешь замок (откручивая две гайки), вынимаешь механизм скважины замка, выбываешь шплинт (штирёк) можно шилом и молотком аккуратно, шплинт входит в проточку личинки, что на рисунке (он не дает выпасть личинке) и личинка выдвигаешь пальцем. Потом ставищь новую придерживаешь пальцем и забиваешь шплинт. А язичек то отогни вниз, во первых на рисунке видна вмятина на уплотнителе, это от него, во вторых этот язычёк ограничивает несанкционированный доступ в багажник, так-как перекрывает доступ отвертки к язычку замка. А сгибается от даже очень легко так у самого так было когда замок был установлен не правильно, если выставить чтобы он не зацеплял не получается можно подложить под замок шайбочьки и отрегулировать его расположение относительно нижней защелки.
чтоб гаишника наказать, пристегни ремень, оставь без премии.:af:

#42 AnDruWa

AnDruWa

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 308 Повідомлень:
  • Реєстрація 26-березень 11

Відправлено 08 січень 2012 - 15:31

leonid, у мене навіть зараз ключі такої ж форми, як на малюнку. А на ринку пропонували вже інші трохи.

Як міняти личинки я приблизно зрозумів. Я знімав сам замок (верх) і виймав звідти саму серцевину, з якої і треба вийняти личинку. Але не дивився на ті шплінти. Тоді я піду вже у вівторок купувати все, що треба і запитаюсь, скільки коштує замок весь + личинки. І якщо не дорого, я куплю личинки на двері + замок, але заміню лише верх замка. Так думаю підійде. Чи воно може не підійти (верх новий, а низ той що є, бо я вже його не відкручу без додаткової мороки)? Просто боюсь, що навіть якщо буду рівняти той язичок, щоб там нічого не відламалось і щоб другий раз не йшов за замком цілим.

#43 Sample

Sample

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 244 Повідомлень:
  • Реєстрація 27-листопад 07

Відправлено 08 січень 2012 - 16:27

Да только так! Тоесть вставляеш отвёртку в скважину (куда вставляеш ключ) и наносиш не большой удар. Ну а процес инстала в обратном порядке! Ну а если то ты так выбьеш не только личинку а и половину крышки багажника вынесеш. Так что по логике только в середину! ;) Удачи ждём результата!


не делайте так!!!!!! как советует odeskin

AnDruWa сегодня на рынке сомтрел замки с личинкой цена 30-45 грн они мне понравились острые концы (округлений нет). пошол в гараж и сделал такое
открутив винтик , брызнув ВД-40 везде и надовив на пластмаску с зади черненькую, получилось так
Зображення
а потом так
Зображення
Можно теперь покупать только хорошие личинки (цена от 11-30грн). Или найти у кого то ключ б/у (безплатно) вставить его в личинку и спилить торчащие "пиптики" (чем меньше точащих при всунутом ключе будет- тем лудше) и он будет работать!, Тут кто как хочет

#44 AnDruWa

AnDruWa

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 308 Повідомлень:
  • Реєстрація 26-березень 11

Відправлено 08 січень 2012 - 17:54

Sample, Дякую за інформацію!
Я цим займусь у вівторок вже, бо у понеділок ринок не працює, а хочу там купити бо вибір є різний.
Тепер як вийняти личинку багажника зрозумів, ще легше, як виявлялось.
Із замками дверей думаю буде трохи важче, але є статті по яким можна все зробити.
Тому з цінами замків ясно і з цінами личинок також. Тепер я буду думати, що мені робити з тим замком, що я маю зараз. Чи рівняти його і просто купувати комплект личинок, чи купувати личинки на двері і замок на багажник у зборі, але в такому випадку я буду міняти лише верх замка (на кришці багажнику), бо низ у мене якогось фіга заварений, але просто боюсь, що може не підійти трохи.

Одним словом дякую, я вже визначився майже з усім, тому потім відпишусь як все пройшло!

#45 odeskin

odeskin

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 539 Повідомлень:
  • Реєстрація 16-січень 11

Відправлено 09 січень 2012 - 08:23

Sample,

не делайте так!!!!!! как советует odeskin

Я советовал так как делал сам! Когда не мог снять, а делать или нет это уже его дело!

#46 AnDruWa

AnDruWa

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 308 Повідомлень:
  • Реєстрація 26-березень 11

Відправлено 09 січень 2012 - 13:00

Ходив я в один магазин, дуже рекомендували + ціна, як виявилось на ~10% нижча від ринкової (на ринку личинки по 25, а в магазині по 20, і то він каже це максимальна ціна їх), зате там гарантія + чек.
Так, ось що мені сказав продавець: Якщо надумаєш брати щось дешевше, з того що буде, то краще залиши взагалі так, як є зараз. Якщо хочеш брати тільки 3 личинки + 2 ключі, то на них пишеться Тольятти, а це каже не так, бо їх роблять не там і це типу не оригінальне і прослужить менше, ніж оригінальне. Навіть каже є типу заводські комплекти ДААЗ, 2 личинки і замок багажника в зборі. Є Тольятти - 35 грн, і є ДААЗ 62 грн. Та каже, що оригінальні запчастини на Жигулі - ДААЗ, принаймні у випадку із замками.
І чоловік дійсно видно, що знається на всьому, як мені казали, тому довіряти йому можна.
Отже, приблизно розповів по цінам і що брати, а від чого краще відмовитись.
Але сьогодні у нього не було цих комплектів, каже після свят ще не привезли. Тому завтра вдень, або вже в середу я заїду куплю і відпишусь, як все поставив.




0 людей читають цю тему

0 користувачів, 0 гостей, 0 схованих користувачів

Яндекс.Метрика