Перейти до вмісту

Друзі. Проект буде закрито в кінці 2024 року. Перемоги і миру вам. Хай щастить. Слава Україні!

Фотографія
* * * * - 7 Голосів

кточтоделает?


  • Please log in to reply
69993 replies to this topic

#487272 Emissions

Emissions

    В бой идут одни шатуны


  • Модераторы
  • 16 537 Повідомлень:
  • Реєстрація 26-листопад 12
  • Авто:21061, 21083

Відправлено 28 серпень 2013 - 15:49

Тема для спілкування про що завгодно
 

3.3використовувати нецензурні вирази (мат, видозмінений мат, їх замінники, і т. п.) в заголовку і тілі послання, в підписі, ніку і в будь-якому іншому місці на форумі (пам'ятайте, повідомлення форуму можуть читати і жінки і діти)

користувачам, які використовують нецензурні вирази, буде відключена можливість відповідати в темах;

 

3.18політичні обговорення
такі теми (повідомлення) будуть видалені, користувачеві будуть покарані балами за порушення


Повідомлення відредагував apache: 29 вересень 2023 - 20:55

  • djurka, RussellWrabs, Devinsciet and 3 others like this

f32248a54d5233b01589e2ceddc90c6f.gif

Это же нафарник! ©ВАНО. In Bass We Trust
ВАЗ 21061 (1986) Emissions [Lina]  ВАЗ 21083 (1989) Emissions

#68321 nemez

nemez

    оберштурмбантройкер


  • Пользователи
  • 4 061 Повідомлень:
  • Реєстрація 07-липень 08

Відправлено 15 липень 2021 - 17:53

 


І ще - всі ці важі "не можна" - це та срань, яку ви самі для себе придумали. 
Все можна, якщо осторожно і на кладовище всіх приймуть. Печінка, нирки та підшлункова - не м'язи - їх не накачаєш.

 

 

VETERAN

є один лайфхак від дєда Слави як відновлювати печінку
 

 


Я і не переставав, але то на будні. А чистий розчинник - для оздоровлення - холестеринові бляшки з судин змивати.

16 Май 2021 - 14:33 VETERAN писал:
Купив на пробу ще чекушку Української з перцем  - порівняю з тим Перваком.
 
ну так, всі ми зожніки та спортсмени - з ушатанною печінкою, а ви, відновлюєте її шляхом заглядання під кришечку, заодно й нирки прокачаєте, та й це, для підшлункової дуже корисно ) *посміхнувся*

R Tape loading error, 0:1

#68322 VETERAN

VETERAN

    Член клуба


  • Пользователи
  • 7 880 Повідомлень:
  • Реєстрація 24-квітень 09
  • Авто:Найкласніше

Відправлено 15 липень 2021 - 18:19


дуже корисно )
Прикинь...  :)  Якщо раз на місяць випивати 50-70 грамів горілки - промиває судини і знижує тиск крові. А це суттєво розвантажує серце і гарно для нирок. А ще у чоловіків накопичуються різні спазми, які самому розслабити практично неможливо, а та дещиця спирту прекрасно справляється. Тільки це можна робити не щодня, а не частіше разу на кілька тижнів. Це я виявив таке стосовно мого організму, і кожен повинен вирішувати сам.

А ще я переконався, що якщо скидаю вагу нижче 95кг - почуваюся гірше. Тому вирішив триматися в межах 96-98кг. Зовні виглядаю не дуже захопливо, але мене то не турбує.



#68323 nemez

nemez

    оберштурмбантройкер


  • Пользователи
  • 4 061 Повідомлень:
  • Реєстрація 07-липень 08

Відправлено 15 липень 2021 - 18:51

А ще у чоловіків накопичуються різні спазми, які самому розслабити практично неможливо

 

 

Можливо за допомогою масажу та дихальної гімнастики. 
При бажанні - існує альтернатива.

Міорелаксанти — лікарські засоби (лат. myorelaxantia; від дав. -гр. μῦς — м'яз + relaxans, relaxantis — розслабляти, зм'якшувати), які впливають на функцію скелетних м'язів і знижують м'язовий тонус, скорочуючи рухову активність до повної нерухомості.

 Засоби безпечні та нетоксичні, інколи використовую для відновлення.

 

горілки - промиває судини і знижує тиск крові.

 

і при цьому відбувається наступне: 

 
Під час вживання алкоголю найбільше шкоди печінці завдає шкоди печінки ацетальдегід, проміжний продукт розпаду, що є так званим «печінковим отрутою».
Шкідливий він тим, що провокує збій роботи нервових клітин внаслідок взаємодії з нейромедиаторами, переносниками нервових імпульсів. У результаті в організмі утворюються активні алкалоїди, які, по суті, є отрутою, викликають звикання до алкоголю і розвиток алкоголізму.
Під впливом алкоголю відбувається інтоксикація печінки, стимулюється запальний процес, внаслідок якого гинуть печінкові клітини, порушується функціонування цього важливого органу
Найкраща чистка сердечно - сосудистої системи - біг чи вело, та в принципі, будь-яке кардіонавантаження. 
Це те, що не тільки нормалізує тиск, а й дає самопочуття, й красиве тіло у якості бонуса. 
Бухло у будь-якій формі прояву не можна розцінювати як терапію. Ніколи.

R Tape loading error, 0:1

#68324 VETERAN

VETERAN

    Член клуба


  • Пользователи
  • 7 880 Повідомлень:
  • Реєстрація 24-квітень 09
  • Авто:Найкласніше

Відправлено 15 липень 2021 - 19:24


Ніколи.
У кожного своя правда. Я вважаю, що кілька келішків спиртного менш шкідливі. ніж хімія в пігулках,виготовлена якимись фінансово стурбованими. А  біг від інфаркту до інсульту є зайвим навантаженням, яке знищує залишки ресурсу, який ще пригодиться. Звісно, що потрібно бути фізично активним, але без зайвостей.
  • nightwolff подобається це

#68325 Интервент

Интервент

    Любит ВАЗ


  • Модераторы
  • 6 073 Повідомлень:
  • Реєстрація 16-грудень 05
  • Авто:ВАЗ-21011 1,7; ВАЗ-2123 Нива

Відправлено 15 липень 2021 - 20:28

 

що кілька келішків спиртного менш шкідливі. ніж хімія в пігулках,виготовлена якимись фінансово стурбованими.

 

А спирт это не химия? :multi:


Красота никогда не давалась легко.

#68326 nightwolff

nightwolff

    )))))))))))))


  • Пользователи
  • 3 872 Повідомлень:
  • Реєстрація 22-листопад 17
  • Авто:ваз 2107

Відправлено 15 липень 2021 - 21:07

Самое нормальное бухло это вискарь,и нифига он не вредит,я пил,мне нормально))))
мой бортовик
http://vaz2101.com/i...32301-vaz-2107/

#68327 VETERAN

VETERAN

    Член клуба


  • Пользователи
  • 7 880 Повідомлень:
  • Реєстрація 24-квітень 09
  • Авто:Найкласніше

Відправлено 15 липень 2021 - 21:52


А спирт это не химия?
Спирт навіть сам організм виробляє в невеличких кількостях - він сам собі шкодити не буде. От тільки що забагато - то не здорово.  :da:

#68328 Hapadoctb

Hapadoctb

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 220 Повідомлень:
  • Реєстрація 24-липень 17
  • Авто:2105

Відправлено 16 липень 2021 - 07:44

Спирт навіть сам організм виробляє в невеличких кількостях - він сам собі шкодити не буде. От тільки що забагато - то не здорово.  :da:

 

 

Оооо! Адепти уринотерапії схвалюють хід твоїх думок )))))



#68329 nemez

nemez

    оберштурмбантройкер


  • Пользователи
  • 4 061 Повідомлень:
  • Реєстрація 07-липень 08

Відправлено 16 липень 2021 - 08:33


невеличких кількостях - він сам собі шкодити не буде

гівна власного в невеличкій кількості з'їж - воно ж твоїм організмом вироблене  :lol:

головне - багато не їсти ))) 


  • Hapadoctb подобається це
R Tape loading error, 0:1

#68330 VETERAN

VETERAN

    Член клуба


  • Пользователи
  • 7 880 Повідомлень:
  • Реєстрація 24-квітень 09
  • Авто:Найкласніше

Відправлено 16 липень 2021 - 08:45


головне - багато не їсти ))) 
О! Та ти гурман. Дякую, я традиційних смаків дотримуюся - сальце з хлібом і цибулькою. Або маринований оселедець.

Ти можеш також оселедець, але запий молоком - буде більше твого делікатесу.



#68331 nemez

nemez

    оберштурмбантройкер


  • Пользователи
  • 4 061 Повідомлень:
  • Реєстрація 07-липень 08

Відправлено 16 липень 2021 - 08:59


! Та ти гурман.

я, на відміну від деяких, не прагну споживати те, що виробляє мій організм, навіть в невеликих кількостях  :bm: 
ділитися зі мною своїми гастрономічними перевагами не обов'язково - в мене свій раціон, доволі ефективний і детально прорахований  :-)


R Tape loading error, 0:1

#68332 VETERAN

VETERAN

    Член клуба


  • Пользователи
  • 7 880 Повідомлень:
  • Реєстрація 24-квітень 09
  • Авто:Найкласніше

Відправлено 16 липень 2021 - 09:04


я, на відміну від деяких, не прагну споживати те, що виробляє мій організм, навіть в невеликих кількостях 
Ой брешеш...

Твій організм напевно ще виробляє тестостерон, а ти його прагнеш споживати додатково.



#68333 nemez

nemez

    оберштурмбантройкер


  • Пользователи
  • 4 061 Повідомлень:
  • Реєстрація 07-липень 08

Відправлено 16 липень 2021 - 10:54

А отут попрошу більш детально - бо звинувачення у брехні - це досить серйозно.
В зв’язку з чим виникає два питання.
1) у чому я брешу - конкретні факти брехні плз в студію
2) з чого дєд слава взяв, що я маю такі прагнення! І також хотілось би підтвердження своїх слів саме фактами, а не старчеськими галюцинаціями чи додумками
R Tape loading error, 0:1

#68334 VETERAN

VETERAN

    Член клуба


  • Пользователи
  • 7 880 Повідомлень:
  • Реєстрація 24-квітень 09
  • Авто:Найкласніше

Відправлено 16 липень 2021 - 11:14

nemez, Та це ж однозначно - 

1. Твій організм виробляє тестостерон? - ТАК. І ти сам це раніше підтверджував, що маєш його високий рівень. 

    Ти додатково споживаєш тестостеронові бустери? - ТАК. Ти сам рекомендував поступати, як ти і навіть мені називав рекомендовані препарати.

Я додатково зрідка вживаю продукти зі спиртом, хоча невеликі кількості спирту виробляє мій організм самостійно.

Це протирічить твоєму твердженню, а отже є брехнею, тобто не відповідає дійсності.


не прагну споживати те, що виробляє мій організм, навіть в невеликих кількостях 

2. Дєд Слава робить висновок про твої прагнення саме з з твоєї писанини. Якщо ти щось вживаєш - значить сам прагнеш цього. Хіба що хтось накачує тим насильно - в такому випадку прошу вибачення і раджу звернутися до правоохоронців.

Інтернет - територія свободи і вільного самовираження, а ти чомусь вирішив, що хтось засуджує твій вирахуваний раціон з виведеними організмом продуктами життєдіяльності. Та їж собі що захочеш - мені нема до того ніякого діла. Сподіваюся, що і ти не будеш втручатися у мій, а просто приймеш до відома.



#68335 nemez

nemez

    оберштурмбантройкер


  • Пользователи
  • 4 061 Повідомлень:
  • Реєстрація 07-липень 08

Відправлено 16 липень 2021 - 11:48

я, на відміну від деяких, не прагну споживати те, що виробляє мій організм, навіть в невеликих кількостях

Ой брешеш...
Твій організм напевно ще виробляє тестостерон, а ти його прагнеш споживати додатково.
Я не споживаю тестостерон додатково.
Так. Я приймаю фітопрепарати - зараз це екстракт левзеї. Нізя пити травки?
Стимулювати вироблення власного та споживання додаткового, як кажуть у Одесі, «две большие разницы».
Перше - рекомендують чоловікам після 40 (мені це рекомендував мій уролог), друге - у світі спорту називається прийомом допінгу.
Ти мене щойно звинуватив у прийомі допінгу. Додатковий прийом тестостерону - серйозний наїзд.
Так у чому брехня? Де факти прийому зовнішніх препаратів?
R Tape loading error, 0:1

#68336 Vas82

Vas82

    Новичок


  • Пользователи
  • 60 Повідомлень:
  • Реєстрація 20-квітень 21
  • Авто:Ваз05

Відправлено 16 липень 2021 - 17:15

nemez,Ну, у тебя уже крутые велосипеды, ты чел крутой, а мы люди бедные, нету у тебя случайно где-то в углу гаража покрышек и камер 24, 26 и на большой (ну типа Украина, не знаю размер) Б.у, лысых, с латками и повреждениями...? Но которые можно восстановить. На Украину, то лично мне надо одну, можешь меня конечно игнорировать, я дядько взрослый, большой и алкаш, а от если есть 24-26, то для соседских детей, пожертвуй если без дела валяются. И пару цепей порваных если есть, я сам тут уже на месте склепаю.



#68337 VETERAN

VETERAN

    Член клуба


  • Пользователи
  • 7 880 Повідомлень:
  • Реєстрація 24-квітень 09
  • Авто:Найкласніше

Відправлено 16 липень 2021 - 17:56

nemez, капєц який ти нудний, ексгібіціоніст ти наш форумний.  :bk:


  • nightwolff подобається це

#68338 VETERAN

VETERAN

    Член клуба


  • Пользователи
  • 7 880 Повідомлень:
  • Реєстрація 24-квітень 09
  • Авто:Найкласніше

Відправлено 16 липень 2021 - 18:03

Моя машинка раптово вирішила проявити самостійність. Стою перед гаражем і розмовляю по телефону. Машина на схилі з включеною передачею. Раптом щось в ній хряпнуло і вона погнала собі вниз. Добре, що не далеко - лівим рогом у чиїсь ворога. Ну що ж - ворота вгнуті, бампер погнутий, підфарник розбитий. Добре хоч, що фара тільки нахилилася, але не розбилася. :bh:

Згрубша нарівняв ту морду. Крило пластикове - саме вирівнялося - тільки місцями фарба потріскала і обдерлася. Коли їхав по вулицях додому ніхто не оглядася за мною - вже добре.  :)



#68339 nemez

nemez

    оберштурмбантройкер


  • Пользователи
  • 4 061 Повідомлень:
  • Реєстрація 07-липень 08

Відправлено 16 липень 2021 - 18:32

VETERAN,
Людина, яка не може підтвердити свої слова, або не відповідає за свої слова, називається п₴@доболом.
Насрав пустих звинувачень, перейшов на особистості - так роблять сцикуни.
Шавки.
А чоловіки з яйцями й тестостероном не пздоболять та дають відповідь за кожне своє слово.
Знаходять мужність вибачитися, коли неправі.
Знаходять потрібні слова, коли треба щось пояснити.
Але це не про тебе. Бо в тебе з чоловічого - лише хромосоми в ДНК
R Tape loading error, 0:1

#68340 nemez

nemez

    оберштурмбантройкер


  • Пользователи
  • 4 061 Повідомлень:
  • Реєстрація 07-липень 08

Відправлено 16 липень 2021 - 18:37

юди бедные, нету у тебя случайно где-то в углу гаража покрышек и камер 24, 26 и на большой (ну типа Украина, не знаю размер) Б.у, лысых, с латками и повреждениями...? Но которые можно восстановить. На Украину, то лично мне надо одну, можешь меня конечно игнорировать, я дядько взрослый, большой и алкаш, а от если есть 24-26, то для соседских детей, пожертвуй если без дела валяются. И пару цепей порваных если есть, я сам тут уже на месте склепаю.

Есть педали родные от горного велика на отдачу, топталки. Есть ещё белые контакты лишние.
Резину на 26 от горного вела уже раздал - где ты был раньше?
Посмотрю ещё по аксессуарам - может чого ещё и найду велосипедного.
R Tape loading error, 0:1




1 людей читають цю тему

0 користувачів, 1 гостей, 0 схованих користувачів

Яндекс.Метрика