Перейти до вмісту

Друзі. Проект буде закрито в кінці 2024 року. Перемоги і миру вам. Хай щастить. Слава Україні!

Фотографія
* * * * - 7 Голосів

кточтоделает?


  • Please log in to reply
69994 replies to this topic

#487272 Emissions

Emissions

    В бой идут одни шатуны


  • Модераторы
  • 16 537 Повідомлень:
  • Реєстрація 26-листопад 12
  • Авто:21061, 21083

Відправлено 28 серпень 2013 - 15:49

Тема для спілкування про що завгодно
 

3.3використовувати нецензурні вирази (мат, видозмінений мат, їх замінники, і т. п.) в заголовку і тілі послання, в підписі, ніку і в будь-якому іншому місці на форумі (пам'ятайте, повідомлення форуму можуть читати і жінки і діти)

користувачам, які використовують нецензурні вирази, буде відключена можливість відповідати в темах;

 

3.18політичні обговорення
такі теми (повідомлення) будуть видалені, користувачеві будуть покарані балами за порушення


Повідомлення відредагував apache: 29 вересень 2023 - 20:55

  • djurka, RussellWrabs, Devinsciet and 3 others like this

f32248a54d5233b01589e2ceddc90c6f.gif

Это же нафарник! ©ВАНО. In Bass We Trust
ВАЗ 21061 (1986) Emissions [Lina]  ВАЗ 21083 (1989) Emissions

#68601 Сергей72

Сергей72

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 2 681 Повідомлень:
  • Реєстрація 04-листопад 11

Відправлено 05 січень 2022 - 07:32

Шось "ЗИР" гдето пропал,шось вспомнился он мне.



#68602 VETERAN

VETERAN

    Член клуба


  • Пользователи
  • 7 883 Повідомлень:
  • Реєстрація 24-квітень 09
  • Авто:Найкласніше

Відправлено 05 січень 2022 - 08:14


Шось "ЗИР" гдето пропал
Давно вже забанений.

#68603 Сергей72

Сергей72

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 2 681 Повідомлень:
  • Реєстрація 04-листопад 11

Відправлено 05 січень 2022 - 09:13

 


Шось "ЗИР" гдето пропал
Давно вже забанений.

 

Допустим профиль "ЗИР" забанен, а чей тада профиль "ВАЗ 82" ?



#68604 Сергей72

Сергей72

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 2 681 Повідомлень:
  • Реєстрація 04-листопад 11

Відправлено 06 січень 2022 - 23:01

Сходылы до Кумів,увалылы дэбэло в честь святого вечора.

Всех с наступающим рождеством.


  • nightwolff подобається це

#68605 VETERAN

VETERAN

    Член клуба


  • Пользователи
  • 7 883 Повідомлень:
  • Реєстрація 24-квітень 09
  • Авто:Найкласніше

Відправлено 08 січень 2022 - 16:46


Шось "ЗИР" гдето пропал,шось вспомнился он мне.
Коля прислав СМС і попросив передати привіт особисто тобі.  :)

Получи и распишись.



#68606 VETERAN

VETERAN

    Член клуба


  • Пользователи
  • 7 883 Повідомлень:
  • Реєстрація 24-квітень 09
  • Авто:Найкласніше

Відправлено 11 січень 2022 - 20:21

Нова радість стала... :( Шукаю як поремонтувати лобовуху Міні в Києві - дочка на дорозі до столиці злапала камінця і маленький скол проростає у тріщину.


по ходу война назревает
От взяв і налякав мене, а я дуже лякливий - поїхав і залив усі ємності газом і бензином. Тепер можу їхати, а не шастати по заправках, як казахи.

#68607 optimus prime

optimus prime

    Член клуба


  • Пользователи
  • 8 131 Повідомлень:
  • Реєстрація 07-липень 10
  • Авто:21063

Відправлено 12 січень 2022 - 17:11

Кому не трудно из модераторов посмотрите почему у меня пишет "позьзователь не активен" я не могу зайти в свой профиль,Если можно исправьте,спасибо



#68608 nightwolff

nightwolff

    )))))))))))))


  • Пользователи
  • 3 872 Повідомлень:
  • Реєстрація 22-листопад 17
  • Авто:ваз 2107

Відправлено 17 січень 2022 - 09:27

Кто знает что это за деталь, металлическая ремвставка или пластиковая накладка?
http://avto-zapchast...05_lev_s_detali
мой бортовик
http://vaz2101.com/i...32301-vaz-2107/

#68609 VETERAN

VETERAN

    Член клуба


  • Пользователи
  • 7 883 Повідомлень:
  • Реєстрація 24-квітень 09
  • Авто:Найкласніше

Відправлено 25 січень 2022 - 12:55

Прийшла дурна ідея - оплатити комуналку. Дуже неприємно вражений - поздирали комісію за платежі, які раніше були звільнені від цього. А ще - пододавали купку нових оплат - наприклад - за опалення почали вимагати якусь абонентську плату і плату за обслуговування системи, хоча раніше це назвали "постійною складовою" і цю складову далі хочуть отримати. Те ж саме і за підігрів води. Видно тій зеленій цвілі сподобалося отримувати гроші за доставку газу і вони все активніше добиваються, щоб їх на вилах в топку закинули.

ВСЕ! Іду позакриваю банківські картки - залишу тільки пенсійну - най ся тішать.  :evil:  Тепер все - тільки готівка!



#68610 Hapadoctb

Hapadoctb

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 220 Повідомлень:
  • Реєстрація 24-липень 17
  • Авто:2105

Відправлено 25 січень 2022 - 14:58

Ты еще не понял, что денег в бюджете нету от слова совсем?

Не, на распил есть, а на остальное - нетути, пусто !!



#68611 All!@nce

All!@nce

    Старожил


  • Пользователи
  • 1 415 Повідомлень:
  • Реєстрація 30-жовтень 11
  • Авто:2101

Відправлено 25 січень 2022 - 15:25

Прийшла дурна ідея - оплатити комуналку. Дуже неприємно вражений - поздирали комісію за платежі, які раніше були звільнені від цього. А ще - пододавали купку нових оплат - наприклад - за опалення почали вимагати якусь абонентську плату і плату за обслуговування системи, хоча раніше це назвали "постійною складовою" і цю складову далі хочуть отримати. Те ж саме і за підігрів води. Видно тій зеленій цвілі сподобалося отримувати гроші за доставку газу і вони все активніше добиваються, щоб їх на вилах в топку закинули.

ВСЕ! Іду позакриваю банківські картки - залишу тільки пенсійну - най ся тішать.  :evil:  Тепер все - тільки готівка!

 

Как говорят тепловики в абонплату входит отопление подъездов (в которых батареи лет 20 как срезаны, но из их слов "в подъезде не минус то значит отопление есть") и раньше мол все и так его оплачивали, просто эта цифра не была вынесена в отдельную графу.

Но самое интересное что платежки на отопление подъезда пришли даже тем у кого свое автономное отопление. А еще интереснее, что в этих людей нет и не было договора с тепловиками ) 



#68612 VETERAN

VETERAN

    Член клуба


  • Пользователи
  • 7 883 Повідомлень:
  • Реєстрація 24-квітень 09
  • Авто:Найкласніше

Відправлено 25 січень 2022 - 15:39


Как говорят тепловики в абонплату входит отопление подъездов (в которых батареи лет 20 как срезаны,
У нас в будинку є лічильник - він враховує все, що отримав будинок - коридори також. За всю проводку в будинку відповідає ЖЕК і бере за це гроші. Яка абонентська плата і яке обслуговування?

#68613 Hapadoctb

Hapadoctb

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 220 Повідомлень:
  • Реєстрація 24-липень 17
  • Авто:2105

Відправлено 25 січень 2022 - 16:05

 Яка абонентська плата і яке обслуговування?

 

Шо? Дето мы свернули не туда? В Америке не так?  :multi:  :multi:



#68614 VETERAN

VETERAN

    Член клуба


  • Пользователи
  • 7 883 Повідомлень:
  • Реєстрація 24-квітень 09
  • Авто:Найкласніше

Відправлено 25 січень 2022 - 16:43


В Америке не так?
Там все не так - і платять не так, і обдирають не так.

#68615 All!@nce

All!@nce

    Старожил


  • Пользователи
  • 1 415 Повідомлень:
  • Реєстрація 30-жовтень 11
  • Авто:2101

Відправлено 25 січень 2022 - 18:19

Яка абонентська плата і яке обслуговування?


Такая же, как и например за горячую воду. Никого не волнует что у тебя счетчик и бойлер. Абонплату будьте добры выложить.

#68616 VETERAN

VETERAN

    Член клуба


  • Пользователи
  • 7 883 Повідомлень:
  • Реєстрація 24-квітень 09
  • Авто:Найкласніше

Відправлено 25 січень 2022 - 18:57


Абонплату будьте добры выложить.

А за тролейбус чому нема абонплати? Його ж ремонтують, навіть якщо я ним не користуюся. І таксист бідний сидить в авто без моєї плати. І взагалі - як це я смію жити в країні, не оплачуючи цього?

Я розумію так - пішов у кіно - купив квиток і мене не хвилює те, що вони обігрівають пустий зал. І літак летить з одним пасажиром, не вимагаючи оплати збору з літака в аеропорту. Щось я занадто роздихався і не плачу за кисень.  :bm:

P/S А чому мені ніхто не платить за трубу, яка стоїть у мене в туалеті? Це ж не мені потрібно, а всім, хто зверху - нехай платять. А всі разом скинемось господарю на першому поверсі. І по кімнатах також якісь стояки псують мій інтер'єр.


  • Солекс Делортович подобається це

#68617 All!@nce

All!@nce

    Старожил


  • Пользователи
  • 1 415 Повідомлень:
  • Реєстрація 30-жовтень 11
  • Авто:2101

Відправлено 25 січень 2022 - 20:34



Абонплату будьте добры выложить.

А за тролейбус чому нема абонплати? Його ж ремонтують, навіть якщо я ним не користуюся. І таксист бідний сидить в авто без моєї плати. І взагалі - як це я смію жити в країні, не оплачуючи цього?
Я розумію так - пішов у кіно - купив квиток і мене не хвилює те, що вони обігрівають пустий зал. І літак летить з одним пасажиром, не вимагаючи оплати збору з літака в аеропорту. Щось я занадто роздихався і не плачу за кисень. :bm:
P/S А чому мені ніхто не платить за трубу, яка стоїть у мене в туалеті? Це ж не мені потрібно, а всім, хто зверху - нехай платять. А всі разом скинемось господарю на першому поверсі. І по кімнатах також якісь стояки псують мій інтер'єр.

Ну тролейбусом/такси мы можем не пользоваться, в кино не ходить и на самолете не летать. А вот в случае с комуналкой мы заложники ситуации и наше мнение всем до 1 места. Все делают только с целью побольше содрать денег и придумывают новые способы.

Много недовольных не видно, значит всех все устраивает
  • Солекс Делортович подобається це

#68618 VETERAN

VETERAN

    Член клуба


  • Пользователи
  • 7 883 Повідомлень:
  • Реєстрація 24-квітень 09
  • Авто:Найкласніше

Відправлено 25 січень 2022 - 20:38


Много недовольных не видно, значит всех все устраивает
Після "покращення" Яценюка - Порошенка - Гонтарєвої, пенсіонери масово почали вчитися літати з верхніх поверхів. У моєму будинку бачив двох таких. Не чув, щоб хтось навчився.  Тепер напевно почнеться наступна серія...

#68619 optimus prime

optimus prime

    Член клуба


  • Пользователи
  • 8 131 Повідомлень:
  • Реєстрація 07-липень 10
  • Авто:21063

Відправлено 27 січень 2022 - 20:14

Ни кто не в курсе чем дороги посыпают?  Пленка жирная не тряпкой не стереть не омывайкой сбить, стекло ,фары засирает намертво



#68620 АндрейКузьма

АндрейКузьма

    Руководство клуба


  • Пользователи
  • 4 119 Повідомлень:
  • Реєстрація 16-грудень 06
  • Авто:ВАЗ 21011 + ЗАЗ Ланос 1,5

Відправлено 28 січень 2022 - 08:00

 

Смесь песка и соли — наиболее популярный реагент. Сам по себе песок не вызывает химической реакции, приводящей к уменьшению снежного и ледяного покрова. К плюсам смеси песка с солью относится очень низкая цена и простота использования. Правда, от данной смеси портится обувь, детали автомобилей. Кроме этого, песок забивает ливневую канализацию и добавляет лишней грязи на улицах.

Техническая соль (хлорид натрия, галит) — наиболее дешёвая среди химикатов. Основное её преимущество в том, что она очень быстро растапливает лёд. Но такой реагент разъедает автомобильные кузовы, колёса и обувь пешеходов.

Хлористый кальций — безопасный, с экологической точки зрения, антиобледенитель. Преимуществами являются быстрое и глубокое проникновение реагента в ледяной слой, позволяющий плавить лёд и удобрять почву. Реагент эффективен даже при очень низких температурах (до 35 ºС мороза). При этом он не разрушает бетонного покрытия дорожного полотна.

Раствор хлористого кальция модифицированного — имеет низкие нормы расхода (по сравнению с солью технической — на 30–40 %), эффективен при сильных морозах (до -35 ºС), но при этом реагент имеет достаточно короткий срок действия (до трёх часов). Притягивает к дорожному полотну влагу, что приводит к снижению коэффициента сцепления колеса и асфальта на 30 %. Вызывает у человека сильную аллергию и разрушает металлическое покрытие автомобиля, опасен для животных, вызывает порчу обуви.

Смесь соли с мраморной крошкой — экологически чистый материал, воздействует на лёд исключительно как противоскользящее средство. При правильной организации применения и последующей уборке территории может применяться многократно.

Гранитный щебень — устойчив к морозам, достаточно прочен и может использоваться повторно. В нём не присутствуют химически вредные и загрязняющие компоненты. Гранитный щебень отличается выгодной ценой и отличным противоскользящим эффектом.

Бишофит (ХММ) — хлорид магния, к нему примешиваются йод, бром, железо, кремний, цинк и ещё около 70 элементов. Реагент быстро впитывают влагу, однако имеет коррозионные свойства. Принцип действия аналогичен технической соли (хлористый натрий), но менее вреден для окружающей среды из-за своего состава. Как реагент бишофит безопасен для человека и животных, не оставляет белых пятен на обуви.


  • optimus prime подобається це
"Ралли - это как дрэг-рейсинг, только с поворотами, трамплинами, снегом, грязью, гравием, мастерством и стальными причиндалами"




2 людей читають цю тему

0 користувачів, 0 гостей, 0 схованих користувачів


    Yandex (1), Ahrefs (1)
Яндекс.Метрика