Перейти до вмісту

Друзі. Проект буде закрито в кінці 2024 року. Перемоги і миру вам. Хай щастить. Слава Україні!

Фотографія
- - - - -

Салон и ремонт торпеды


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 gucciprado

gucciprado

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 115 Повідомлень:
  • Реєстрація 22-червень 14

Відправлено 28 серпень 2014 - 15:57

Добрый день. Рад что я опять зашел на сайт)
Сегодняшний мой рассказ будет о моих планах на будущее в плане салона, потому что двигателем я буду заниматься с след месяца.
И так. После того как я установил сигнализацию и подрулевые Шевролет, замок с 10-ки и кожух с калины, я решил заняться своей торпедой.
Торпеда обклеена была "карбоном", но так как она начала облазить я решил её снять.
Вопрос у меня такой.
Кто что может посоветовать в плане реставрации торпеды? Шпакль, грунт, чем покрыть что бы не обклеевать? По поводу консоли и щитка приборов я решил все делать сам с помощью дерева, и оливой + лак и будет вообще супер + узоры паяльником. А вот как поступить с торпедой не знаю.

#2 baycer

baycer

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 936 Повідомлень:
  • Реєстрація 18-листопад 13

Відправлено 28 серпень 2014 - 16:07

оливой + лак

Лучше "Pinotex" имхо.

#3 PavelV

PavelV

    Член клуба


  • Пользователи
  • 3 172 Повідомлень:
  • Реєстрація 01-серпень 11

Відправлено 16 вересень 2014 - 09:02

Кто что может посоветовать в плане реставрации торпеды?

залежить від її стану і фінансових можливостей. якщо є глубокі вдавлини, тріщини і т.п. (загалом що не скриється шаром покриття) - зачистити і заматувати (зовнішня поверхня - якщо наприклад вдавлено) і зашпаклювати (загалом - зробити щрб була рівною). потім (або якщо таких проблем не було) залежно від гаманця і вподобань - як на мене ідеальний варіант перетянути шкірою, можна зафлокувати (флок доречі добре приховує невеликі пошкодження), а можна дешево й сердито - задути фарбою з балончика (я так зробив "тимчасово" - вже пів року - нарікань нема)

#4 LizeoL

LizeoL

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 788 Повідомлень:
  • Реєстрація 06-травень 13
  • Авто:2101//с 2020.07-2121-

Відправлено 20 вересень 2014 - 23:09

какой кожой можно без проблемно обтянуть?!.... или какой тканью?... хочу 2106 торпеду востановить.




0 людей читають цю тему

0 користувачів, 0 гостей, 0 схованих користувачів

Яндекс.Метрика