Перейти до вмісту

Друзі. Проект буде закрито в кінці 2024 року. Перемоги і миру вам. Хай щастить. Слава Україні!

Фотографія
- - - - -

Вода в салоне или протекание кузова


  • Please log in to reply
174 replies to this topic

#141 Папинька

Папинька

    Одноклубник


  • Неактивированные
  • 716 Повідомлень:
  • Реєстрація 23-лютий 12

Відправлено 28 жовтень 2012 - 19:30

.
Думаю заварить все отверстия. Стоит ли это делать?


Вреда не будет.Если будете ставить заплаты , варите в стык.

#142 Tie100

Tie100

    Прохожий


  • Пользователи
  • 6 Повідомлень:
  • Реєстрація 29-березень 13

Відправлено 16 квітень 2013 - 22:37

У меня начала водичка появляться сзади справа (заднее правое сидение) в ногах ... хм...откуда пока могу только догадываться что возможно уплотнитель самой двери... А так по факту получается что вода собирается на ковролине... как она туда попадает (из под двери или уплотнитель или хз) могу только догадываться... Если ктот-то с этим сталкивался прошу совета...

П.С. Может уплотнитель двери поменять ? просто сам прикол в том, что я постелил новый ковролин и вода получается на ковролине под резиновым ковриком епт, а днище сухое.... Если ктот-то с этим сталкивался прошу совета... ибо у меня уже мозг закипел гадать каким образом и откуда....

Заранее спасибо.

Повідомлення відредагував Tie100: 16 квітень 2013 - 23:07


#143 Esbist

Esbist

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 250 Повідомлень:
  • Реєстрація 18-грудень 11

Відправлено 07 червень 2013 - 23:21

Пiд час сильної зливи пiд килимками на мiсцi водiя збирається вода, в т.ч. як машина стоїть, дiрок на днi немає. Думаю на дiрку де вал руля проходить, залiплений вiн якимось пластилiном. Як пройдуть дощi буду здирати килимки та сушити, а от з дiркою хто що може пiдказати? Ранiше думали на шов, де основа повiтрозабiрника пiчки до кузова приварена, та думаю то не воно...

#144 Menor

Menor

    Член клуба


  • Пользователи
  • 2 102 Повідомлень:
  • Реєстрація 04-червень 10

Відправлено 08 червень 2013 - 00:07

Esbist, в прошлом году прокатился по подтопленой улице и зачерпнул два ведра воды через дренажные отверстия в дверях и в полу.

Пол не гнилой? Можюет есть конструткивно не предусмотреные отверстия?:)
Если рожденный ползать летать не может, то почему гусеницы становятся бабочками...

#145 Esbist

Esbist

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 250 Повідомлень:
  • Реєстрація 18-грудень 11

Відправлено 08 червень 2013 - 00:22

Menor, Дно на 5-, ще з заводу, на ньому товстим шаром всякої гидоти (пiд ногами) та лист iзолiну, а затiкає також коли машина стоїть. - пiсля простою пiд затяжним дощем я губкою воду збирав. До того ж затiкає поверху, а не знизу, пiд iзолiном...

#146 02universal

02universal

    Член клуба


  • Пользователи
  • 4 806 Повідомлень:
  • Реєстрація 17-квітень 11

Відправлено 08 червень 2013 - 01:12

Рамка лобового целая?(болезнь- трещины внизу под стеклом) Возможно неправильно установлен уплотнитель лобового- там есть отверстия для стока воды(вредная и ненужная штука- мое мнение). Резинки дверей целые?(опятьже дырки для воды должны быть снизу) Пороги?

#147 Mansory

Mansory

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 338 Повідомлень:
  • Реєстрація 04-листопад 11

Відправлено 08 червень 2013 - 01:32

я когда только машину купил точно такая беда была. затекало из под резинки лобового. нижний угол. хорошо хоть коврики резиновые были с буртиками. натекало как в тазик после каждого дождя:)

Добавлено через 2 минуты
Esbist, вообще сними панель, возьми пива побольше, сядь в машину и жди дождь:) должен увидеть откуда затекает.
пс. друг с шлангом или поливальником тоже пойдёт;)
«Скорость ни разу никого не убила, внезапная остановка… вот что убивает».

#148 Esbist

Esbist

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 250 Повідомлень:
  • Реєстрація 18-грудень 11

Відправлено 08 червень 2013 - 08:47

Ущiльнювач нормальний - вище пiд панеллю сухо, намокає в дiлянцi педалi газу, в кутi. дiрки зливу залитi смолою, на них лежить просмолений войлок (погана iдея була, забиратиму щого), на ньомi лист iзолiну, все промазано "Бiтукасом". в на пороги не думаю. Коли мили машину ранiше то помiтили що звiдкись тече, правда визначити тодi не змогли, думав що через пiчку хлюпнуло. В салонi потокiв не бпвидно, все пiд коврик тече. Буду перевiряти як тепло прийде,бо тi дощi вже задовбали. Дно без гнилi, єдина дiрка (пробив десь зимою) зовсiм в iншомi мiсцi i надiйно залита герметиком.

#149 Бакс

Бакс

    Совет Клуба


  • Модераторы
  • 12 568 Повідомлень:
  • Реєстрація 23-серпень 06
  • Авто:01, 2106-2шт, 21213, BMW, Audi

Відправлено 08 червень 2013 - 08:57

Esbist, смотри стык крыла и рамки лобового, тудой может идти вода, проверено личным опытом

АВТОЗАПЧАСТИ ВАЗ (завод и Европа ) и ИНОМАРКА, В НАЛИЧИИ И ПОД ЗАКАЗ, доставка из ОАЭ, Европы, США. Огромный ассортимент масел: MOTUL, KROON OIL, COMMA, VATOIL, ZIC, LIQUI MOLY, CASTROL и множество других ПИШИТЕ В ЛИЧКУ или ЗВОНИТЕ 07311ноль2000


#150 VETERAN

VETERAN

    Член клуба


  • Пользователи
  • 7 880 Повідомлень:
  • Реєстрація 24-квітень 09
  • Авто:Найкласніше

Відправлено 08 червень 2013 - 09:27

Esbist, по обіді обіцяють грозу - приїжджай з пивом - будемо спостерігати.:multi:

#151 Esbist

Esbist

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 250 Повідомлень:
  • Реєстрація 18-грудень 11

Відправлено 08 червень 2013 - 09:36

VETERAN, А де збiговисько? Щодо грози то вчора я нею досхочу налюбувався в Давидовi посеред поля, обнявши руль i вперши нiс в лобове, а на перехрестi Тролейбусна - Рубчака гордо плив як лiнкор "Ямато" в морi Сiбуян :multi:

#152 VETERAN

VETERAN

    Член клуба


  • Пользователи
  • 7 880 Повідомлень:
  • Реєстрація 24-квітень 09
  • Авто:Найкласніше

Відправлено 08 червень 2013 - 09:44

А де збiговисько?

Де збіжимося - там і буде. Давно вже не організовували.

а на перехрестi Тролейбусна - Рубчака гордо плив як лiнкор

Цей басейн постійно діючий. Я його форсував ще в 1975-му. Вода через капот перекочувалась. Два рази глох, але переплив. Набрав води до порогів.

#153 Esbist

Esbist

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 250 Повідомлень:
  • Реєстрація 18-грудень 11

Відправлено 08 червень 2013 - 09:54

Ну через пороги менi не затекло, мабуть не така вже глибина цього разу була. А зiбратись думаю варто, я щось так i влився в компанiю :( Але далi про це в темi Львiв, а то модератор сваритись буде :)

#154 nikluz

nikluz

    Новичок


  • Пользователи
  • 43 Повідомлень:
  • Реєстрація 09-листопад 11

Відправлено 10 червень 2013 - 16:31

Поделюсь решением своих проблем, связанных с протеканием.
1) Замена уплотнителя лобового. Вроде текло оттуда.
Но менял не сам, а попросил там, где варили машину. В итоге все равно текло из-за того что криво поставили и резинка была загнута в нескольких местах. В итоге снял замок лобового, поправил резинку и поставил замок обратно.
2) На двери загнулась гофра с проводами и попадала при закрывании между уплотнителем и дверью. В итоге текло очень хорошо. Сейчас пока не устранил, просто загнул в другую сторону, чтобы не зажевывало гофрочку. Думаю поставить хоботки, которые убираются в дверь.
3) Пару капель протекает под торпедой через шов. Вроде не критично, но возьму автопластилина и замажу под капотом и в салоне.

#155 Esbist

Esbist

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 250 Повідомлень:
  • Реєстрація 18-грудень 11

Відправлено 12 липень 2013 - 22:16

Знайшов. Виявляється тече з пiд педального блока. Скорiш за все вода, стiкаючи з полки пiд капотом через дiрку перед моторчиком двiрникiв попадає на цилiндр зчеплення i через отвiр в моторному щиту де проходить шток педалi тече в салон.

#156 alf1715

alf1715

    Новичок


  • Пользователи
  • 12 Повідомлень:
  • Реєстрація 15-листопад 12

Відправлено 01 серпень 2013 - 22:15

Зіткнувся з даною проблемою ще рік тому, ніяк руки не доходили знайти причину )). В салоні под ковриками водія + пасажира вічно мокро. Особливо після дощу ) Думав що ущільнювач лобового скла не тримає - придбав новий ущільнювач з замком. Поміняв ущільнювач результат той самий вода під ковриками (( Набравшись терпіння поюзавши нет вирішую діяти інакше )) Їду до знайомого розбираю панель сідаю в "Батіскаф" а товариш поливає авто водою зі шлангу) Все як у книжці )) Уявіть собі моє здивування коли із під нового ущільнювача зліва і з права потекла вода акуратно вниз під коврик !!! Ущільнювач новий !!! Я вилізаю із "Батискафа" знімаю лобове скло і згадую одну статтю з нету мол у жигуляж під ущілюнювачем повинні бути отвори для стьоку зайвої вологи . Звичайно ніяких отворів я не побачив і тому вирішив акуратно викруткою "прощупати" то місце де вони повинні бути. І о чудо під шпаклівкою я знахожу отвір. Якась паскуда його зашпаклювала !!!! з іншого боку така сама ситуація. Я отвори відчистив від шпаклівки прогрунтував. Поставив скло сів у "Батискаф" і операція з поливання повтирилась ) і о чуду ніякої води неспостерігаю. Але недовго музика іграла )) через пару хвилин обільного поливу замічаю потьоки нижче - там де дожимний "гак" який тримає безшумку (карявий такий з правої і лівої сторони)акурат по ньому і тече вода. Як вона туди попала я зрозумів потім. Вибачте точною термінологією не володію поясню так : вода з лобового скла по спеціальних водовідводах стікає униз не потрапляючи під капот. А от вода яка потрапляє через повітрозабірні отвори у капоті потрапляє під низ лобового скла там з правої сторони є отвір через який вона викікає вниз. Так от вода (коли її багато а отвір засраний листям і т.д. починає "гуляти під лобовим склом і незрозуміло яким макаром потрапляє в салон через кріплення цієї самої безшумки "гаки" . Рішення гаки обламані ) отвір обезжирений розчинником після чого заварений холодною зваркою. З обох сторін ! Після чого проблемні місця прогрунтовані , затянуті кузовним герметиком. Після висихання Операцію "Батискаф" повторено і о ЧУДО в салоні жодної краплі води ))))))) Мушу сказати що після цього операція Батискаф була провірена находу авто в дощ. Навіть не дощ а реальну зливу. Результат - СУХО. Може комусь дана інформація буде цікава чи корисна ))))

Повідомлення відредагував alf1715: 01 серпень 2013 - 22:38


#157 Vladymyr

Vladymyr

    Новичок


  • Пользователи
  • 66 Повідомлень:
  • Реєстрація 17-травень 10

Відправлено 23 вересень 2013 - 10:34

Виявилася вода під ковриком переднього пасажира, зняв оббивку полу та шумку, виявилося вода затікає через отвір у порозі, коли розколупав заклеєний отвір у порозі, то ще більше води витекло під ноги. Взяв проволоку, нагнувся і прочистив усі дренажні отвори у порозі (2 отвори у порозі), з правої сторони були забиті, зліва одне забите, а через одне вода капала.
Питання: звідки вода попадає у поріг у поріг? Десь протікає чи так задумано? Хоч він і оброблений з середини, але хочеться закрити доступ води до внутрішньої частини порогу.

#158 02universal

02universal

    Член клуба


  • Пользователи
  • 4 806 Повідомлень:
  • Реєстрація 17-квітень 11

Відправлено 23 вересень 2013 - 17:36

Смотрите уплотнители дверей и стыки порогов возле переднего и заднего крыльев,стыки рамки лобового стекла- основные проблемные места.

#159 Drumandbasser

Drumandbasser

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 193 Повідомлень:
  • Реєстрація 05-березень 13

Відправлено 23 вересень 2013 - 19:43

Знайшов. Виявляється тече з пiд педального блока. Скорiш за все вода, стiкаючи з полки пiд капотом через дiрку перед моторчиком двiрникiв попадає на цилiндр зчеплення i через отвiр в моторному щиту де проходить шток педалi тече в салон.

була та сама проблема,продовжив зливну трубку,щоб не капало на циліндр,тепер сухо)

#160 Esbist

Esbist

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 250 Повідомлень:
  • Реєстрація 18-грудень 11

Відправлено 24 вересень 2013 - 07:14

Drumandbasser, Я взяв трохи пластилiну яким отвiр рульової колонки залiплений та обклеїв ним основу цилiндра зчеплення. Не тече :)




0 людей читають цю тему

0 користувачів, 0 гостей, 0 схованих користувачів

Яндекс.Метрика