Перейти до вмісту

Друзі. Проект буде закрито в кінці 2024 року. Перемоги і миру вам. Хай щастить. Слава Україні!

Фотографія
- - - - -

Позовна заява


  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1 ramove

ramove

    Новичок


  • Пользователи
  • 15 Повідомлень:
  • Реєстрація 13-квітень 09

Відправлено 19 серпень 2009 - 13:40

Есть-ли у нас на форуме юристы? Если кто раберается то пожалуйста прокоментируйте насколько правельно мною составленно заявление.


До Ялтінского міського суду м. Ялти

Позивач: ----------- Роман Володимирович
що мешкає за адресою:
вул. ---------- буд.--, кв. ---, м. Ялта


Відповідач: ІДПС Линського взвода ДПС,
Сандуи Р.Г.,
Адреса та засіб зв’язку невідомий.


АДМІНІСТРАТИВНИЙ ПОЗОВ

Про визнання дій відповідача протиправними та про скасування постанови про адміністративне правопорушення СВ 017992 від 16.08.2009р.
Цей позов підлягає розгляду у судах на підставі ст.288 ч.3 КпАП України, яка прямо передбачає право особи оскаржити до районного (прирівняного до нього) суду постанову органів державної влади та посадових осіб, до яких належать і органи ДАІ та їх посадові особи, і не містить виключення для постанов, винесених у порядку ст.14-1 КУпАП.
Постановою інспектора ДАІ ДПС Линського взвода, Сандуи Р.Г. про адміністративне правопорушення СВ 017992 від 16.08.2009р. мене притягнуто до адміністративної відповідальності за правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 122 у вигляді штрафу у розмірі 260,00 гривень.
Вважаю постанову СВ 018521 від 16.08.2009р. необґрунтованою, такою що не відповідає нормам КУпАП та порушує мої права.
У протоколі про адміністративне порушення та постанові відсутні докази належності виміряної швидкості самє моєму автомобілю. Фактично мені співробітником ДАІ, що склав протокол, було продемонстровано тільки швидкість, з якою ніби-то рухався мій автомобіль. Встановити та довести, що вимірувалася швидкість саме мого автомобіля, неможливо, за таких умов це може означати, що насправді вимярено швидкість іншого автомобіля.
У відповідності до стст. 10-15 Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність», на вимірювання у сфері, де його результат може бути використаний у якості доказу по справі, розповсюджується державний метрологічній нагляд. За таких умов кожен засіб вимірувальної техніки має бути укомплектований документами про допуск доного типу засобів вимірувальної техніки для використання в Україні т про повірку даного примірника засобу вимірювальної техніки. Таких документів мені співробітником ДАІ надано не було.
Розміри похибок вимірювань співробітник ДАІ мені не повідомив, що у відповідності до вимог зазначеного закону, перешкоджає використанню результатів вимірювань. Результат вимірювання знаходиться у межах похибок вимірювань відносно величини, що перевищує дозволену швидкість на 20 км/год, а за таких умов наявність більшого перевищення (що необхідно для наявності складу зазначеного правопорушення) не може визнаватися доведеним.
Співробітник ДАІ під час вимірювання тримав вимірювальний пристрій у руці, що робить можливим рух назустріч автомобілю, швидкість якого вимірюється, внаслідок чого відносна швидкість, зафіксована приладом, збільшується.
Окрім наведеного, слід зазначити, що розгляд справи на місці, без підготовки та надання мені часу для звернення за правовою допомогою, подання документів, які характеризують особу, інших доказів по справі, - не тільки порушує мої права, передбачені ст.268 КУпАП, але й призводить до того, що при винесенні постанови не враховано особу, матеріальний стан та інші обставини, які слід враховувати при призначенні адміністративного стягнення відповідно до ст.33 КУпАП. За таких умов мої права при такому розгляді справи грубо порушено.
За таких умов у моїх діях немає складу правопорушення, у якому мене визнано винним зазначеною постановою.

На підставі викладеного, керуючись ст. 55 Конституції України, ст.ст..4, 6, 17 КАС України, ст.ст.287, 288, 289 КУпАП України


ПРОШУ:

1. Визнати дії працівників ДАІ незаконними.
2. Скасувати постанову ВІ 005893 від 01.05.2009р. по справі про адміністративне правопорушення.
3. Адміністративну справу стосовно : Бондаренко Романа Володимировича про скоєння адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 122 КУпАП закрити за відсутністю в діях складу такого правопорушення.

Додатки:
- копія позову з додатками для відповідачів;
- копія постанови СВ 018521 від 16.08.2009р. по справі про адміністративне правопорушення
- копія протоколу про адміністративне порушення СВ 017992 від 16.08.2009р.

#2 vilinman

vilinman

    Юрист Клуба


  • Модераторы
  • 939 Повідомлень:
  • Реєстрація 22-лютий 08

Відправлено 19 серпень 2009 - 15:28

ramove, суть не раскрыта. Надо начинать так, типа я такой то такой то такого то числа управлял автомобилем таким то двигаясь по автодороге ......
Был остановлен работниками гаи....и т.д.
Примерно как здесь
Зображення

Обязательно оплати госпошлину 3,40 и приложи оригинал квитанции Укажи адрес суда и адрес гаи.
А так в принципе все верно.
Кроме того, укажи каким типом прибора фиксации скорости пользовались сотрудники гаи. Визирем или беркутом.
Если последним, то надо поискать в сети иск главного редактора газеты "юридическая практика" он обжаловал данное правонарушение, следовательно был создан судебный прецедент. Можно дополнительно сослаться на то решение суда.




1 людей читають цю тему

0 користувачів, 1 гостей, 0 схованих користувачів

Яндекс.Метрика