Перейти до вмісту

Друзі. Проект буде закрито в кінці 2024 року. Перемоги і миру вам. Хай щастить. Слава Україні!

Фотографія
- - - - -

Светодиоды в спидометр 21013


  • Please log in to reply
126 replies to this topic

#121 AnDruWa

AnDruWa

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 308 Повідомлень:
  • Реєстрація 26-березень 11

Відправлено 26 грудень 2011 - 01:00

Купив на ринку, як писав раніше стрічку світодіодну, тепло синього кольору і купив типу "Наклейку" на приборну панель, але як виявилось потім, то не наклейки, а 2 пластинки гнучкі, одна - шкали, інша - на скло кладеться (принаймні я так робив). Схожу я купив, просто такої в і-неті не знайшов (70 грн.)
Зображення

Далі є кілька фото:
1) Тут видно куди саме я приліпив ту стрічку. Але є кілька зауважень:
  • Стрічку треба ліпити, щоб вона була ЗА шкалами, бо я перший раз приліпив перед шкалами і світло виходить падало на самі шкали, а вони і так білі, тому трохи заважало світло. Тому головне її приліпити за шкалами і світло буде якраз, ідеальне, для мене авжеж)
  • Самі шкали були як один суцільний макет, але у такому випадку, показник рівня палива брехав досить сильно. Оскільки там розмітка трохи не співпадала з тим, що потрібно було. Коли стрілочка стояла вертикально (пів баку), то по шкалі там було ще більше ніж пів баку, тому довелось оцей маленький кусочок з шкалою палива обрізати і на 2 мм. посунути праворуч, щоб у вертикальному положенні стрілочка палива співпадала із середньою відміткою на шкалі!
  • Фломастером стрілки пофарбував, і видно як вночі так і вдень.
  • І ще обрізав сам макет шкал, над поділками спідометру, щоб там все було рівненько, щоб ніщо не перекривало самі діоди. Бо якщо порівняти верх моєї шкали + верх тої, що я кинув на першому фото, то на тому фото, верх шкали не рівний, а я зробив рівний, бо коли перший раз пішов до авто, то середина шкали не просвічувалась, бо заступала діоди. Тому я обрізав верх шкали під лінійку, щоб все було рівне.
Зображення

2) Тут видно, яка зовнішня частина тої панельки яку я купив. І як видно, кілометраж майже не видно, стрілку спідометру коли лежить також, так само не було видно і стрілок показника бензину та води, тому воду і бензин як зміг, на швидку руку канцелярським ножиком підрізав, щоб було видно самі стрілочки.
Зображення

3) Тут я трохи покумекав і ще обрізав так, щоб було видно стрілку спідометра + кілометраж нормально.
Зображення

4) Ну а це, як воно світиться. Мені подобається, не відволікає, і порівняно як було до цього, коли діоди я приліпив перед шкалами, то це цілком влаштовує.
Зображення

#122 Тарас

Тарас

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 176 Повідомлень:
  • Реєстрація 18-вересень 07

Відправлено 27 грудень 2011 - 20:23

мій варіант
Зображення
Зображення
ура я снова с вами!!!

#123 Loshkin7

Loshkin7

    Новичок


  • Пользователи
  • 17 Повідомлень:
  • Реєстрація 18-березень 12

Відправлено 28 березень 2012 - 23:42

Проводки можно прижать патроном подсветки, или припаять к контактам на плате.

Хотел припоять к плате , но вот проблемка , надо соблюсти полярность!!!! подскожите где плюс у старой лампы подсветки, вверху или в низу????? нехочится потом перепаивать!!!

#124 DOK

DOK

    Новичок


  • Пользователи
  • 85 Повідомлень:
  • Реєстрація 27-травень 10

Відправлено 29 березень 2012 - 07:06

Loshkin7, если смотреть на плате сзади приборки то + вверху(верхняя дорожка).:bk:

#125 Loshkin7

Loshkin7

    Новичок


  • Пользователи
  • 17 Повідомлень:
  • Реєстрація 18-березень 12

Відправлено 29 березень 2012 - 09:33

Loshkin7, если смотреть на плате сзади приборки то + вверху(верхняя дорожка).:bk:

спасибо, выручил!!!

#126 ViN_As

ViN_As

    Новичок


  • Пользователи
  • 13 Повідомлень:
  • Реєстрація 11-лютий 13

Відправлено 02 березень 2013 - 12:39

моя
http://vaz2101.org/p...&pictureid=8274
http://vaz2101.org/p...&pictureid=8275
извините за качество :( , но в живую :ay:

#127 pavlolvov1

pavlolvov1

    Новичок


  • Пользователи
  • 52 Повідомлень:
  • Реєстрація 14-квітень 11

Відправлено 02 березень 2013 - 18:52

http://vaz2101.org/album.php?u=18598це мій щиток в 3 варіанті і надіюсь кінцевому!!!
http://tuning.lviv.u...=933888#p933888
2101 -1.5 мпсз maya v2 rev.4, 2 комутатора, статика ,60-2, кат 2111,карб 053.




0 людей читають цю тему

0 користувачів, 0 гостей, 0 схованих користувачів

Яндекс.Метрика