Перейти до вмісту

Друзі. Проект буде закрито в кінці 2024 року. Перемоги і миру вам. Хай щастить. Слава Україні!

Фотографія
- - - - -

Светодиоды в спидометр 21013


  • Please log in to reply
126 replies to this topic

#101 Пётр

Пётр

    АЦЦКАЯ АНДАТРА


  • Пользователи
  • 2 622 Повідомлень:
  • Реєстрація 10-грудень 05
  • Авто:Сранний ИЖ

Відправлено 26 січень 2011 - 22:17

вопрос такой, может уже и задавал: кто лепил светодиодные стрелки в приборы 2101?
Есть идея сделать, просто может у кого-то будут советы по этому делу. хочется услышать.
Зображення

Куплю:
!!!Передний бампер 2101 СССР (без клыков, new или в отл. сост.)!!!

!!!Водительскую форточку со старым штампом 1974 года!!!

https://www.drive2.r...376151898089/ -ВАЗ 2101 "Осенняя", 1974 г.


#102 Yan

Yan

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 412 Повідомлень:
  • Реєстрація 22-жовтень 10

Відправлено 27 січень 2011 - 02:03

дык ето на фото вроь флюорисцентные стрелки от уф диодов светятся
если хочеш себе такую приборку сделать то можем совмесными силами забацать)
VK- vk.com/yandyrman SKYPE- shakeskulla TEL- +380637662173 Не забувайте натискати Дякую!

#103 Пётр

Пётр

    АЦЦКАЯ АНДАТРА


  • Пользователи
  • 2 622 Повідомлень:
  • Реєстрація 10-грудень 05
  • Авто:Сранний ИЖ

Відправлено 27 січень 2011 - 02:34

Yan,
нет. к сожалению стрелки показа топлива и воды гораздо толще родных на фото. по этому твой вариант отпадает.
забацать совместно - я только за.

вопросы в студию знатокам:
чем заменить большую стрелку спидометра в принципе уже нашёл.
а вот чем заменить маленькие стрелки?
проблемы могут возникнуть в том, что вес их гораздо тяжелее будет чем предыдущие. да и посадить на тоже самое место стрелку спидометра просто нереально, и огрешности в показаниях будут.
кто что на это скажет?

Куплю:
!!!Передний бампер 2101 СССР (без клыков, new или в отл. сост.)!!!

!!!Водительскую форточку со старым штампом 1974 года!!!

https://www.drive2.r...376151898089/ -ВАЗ 2101 "Осенняя", 1974 г.


#104 Yan

Yan

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 412 Повідомлень:
  • Реєстрація 22-жовтень 10

Відправлено 27 січень 2011 - 12:27

Yan,
нет. к сожалению стрелки показа топлива и воды гораздо толще родных на фото. по этому твой вариант отпадает.
забацать совместно - я только за.

вопросы в студию знатокам:
чем заменить большую стрелку спидометра в принципе уже нашёл.
а вот чем заменить маленькие стрелки?
проблемы могут возникнуть в том, что вес их гораздо тяжелее будет чем предыдущие. да и посадить на тоже самое место стрелку спидометра просто нереально, и огрешности в показаниях будут.
кто что на это скажет?


ты читал про эту приборку?там насколько я помню вродь чувак красил флюорисцентной краской...меня на данный момент меня интерисует зделать качественно шкалы.я вчера класные шкалы скачак типа эти но чуть не такие.надо найти где их распечатают,порежут плоттером и наклеят на пластик.я на раене у себя оббегал все морожятся делать!вот надо найти где можно сделать.а потом и стрелки можна зделать.

Добавлено через 4 минуты
по поводу стрелок на русском клубе есть технология изготовления стрелок светящихся вручную
VK- vk.com/yandyrman SKYPE- shakeskulla TEL- +380637662173 Не забувайте натискати Дякую!

#105 Kaen

Kaen

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 936 Повідомлень:
  • Реєстрація 25-червень 10

Відправлено 28 січень 2011 - 15:30

А я вот что нарыл в российском клубе(листайте к середине):

http://vaz2101.ru/fo...24225&start=240

#106 Yan

Yan

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 412 Повідомлень:
  • Реєстрація 22-жовтень 10

Відправлено 28 січень 2011 - 15:59

А я вот что нарыл в российском клубе(листайте к середине):

http://vaz2101.ru/fo...24225&start=240


ну и чем ты нас удивить хотел?) мы гуглом пользоватся умеем))

и 80процентов заходит на русский форум
VK- vk.com/yandyrman SKYPE- shakeskulla TEL- +380637662173 Не забувайте натискати Дякую!

#107 Kaen

Kaen

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 936 Повідомлень:
  • Реєстрація 25-червень 10

Відправлено 29 січень 2011 - 17:20

ну и чем ты нас удивить хотел?) мы гуглом пользоватся умеем))

и 80процентов заходит на русский форум[/QUOTE]

Ну за 80 процентов я говорить не буду!)Понравилась идея,просто быстро и легко,вот и выкинул ссылку))))

Добавлено через 3 минуты
Yan
...порежут плоттером и наклеят на пластик...

Гдето читал что их после распечатки и резки просто ламинируют))))))Попробуй может получится)))))

#108 Yan

Yan

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 412 Повідомлень:
  • Реєстрація 22-жовтень 10

Відправлено 29 січень 2011 - 18:21

на пластик кошерней
VK- vk.com/yandyrman SKYPE- shakeskulla TEL- +380637662173 Не забувайте натискати Дякую!

#109 RyVOL

RyVOL

    Новичок


  • Пользователи
  • 10 Повідомлень:
  • Реєстрація 16-травень 11

Відправлено 17 травень 2011 - 22:17

Вставлю і свої 5 коп:ah:. Керуючись інструкціями в даній темі по переробці приборки - добавлю від себе ще спосіб як зробити регулювання освітлення на основі мікросхеми LM317T. Для цього було куплено: двустороній скотч, флуорисцентні фарби DECOLA, 5 білих і 9 ультрафіолетових світлодіодів, в жінки було стиряно фольгу:al:, в тьощі блок живлення ТВ підсилювача антени (нижче на фото) - який був куплений на базарі десь за 15 грн. і не підійшов. Хто хоч трошки дружить з паяльником думаю проблем не повинно виникнути.
Спочатку хотів паяти схему регулювання сам, но попався на очі цей блочок - ось і було вирішено пустити його на благе діло. Схема використання мікросхеми LM317T як регулятора напруги:
Зображення
Всі елементи схеми є в блочоку (що нам підходить :bp:)
Зображення
Червоним обведено плату і змінний резистор на 10 кОм (на схемі R2). Плату блочка розрізаємо на двоє по червоній лінії
Зображення
Зображення
нам потрібна ліва частина плати (1а фотка) з якої випаюємо великий конденсатор (1а фотка закреслений, 2а фотка місце з якого випаюємо) і зелений світлодіод. Права частина вертається назад в блочок, але вже без регулювання. :bk:
Приборку розбераємо (читайте по темі вище). Стрілки і поділки шкал пофарбував білими і червоними фарбами. Перегородку спідометра зрізав, середину обклеїв фольгою (спочатку двостороній скотч ліпив на фольгу, вирізав і полосками вклеював в середину). Діоди через резистори 1 кОм припаяв до двох проводів, які підуть до схеми регулятора, верх діодів для кращого розсіювання світла спиляв і приклеїв до обрізків СД-диску.
Зображення
Зеленими стрілками позначено білі світлодіоди, фіолетовими - ультрафіолетові. Місце для схеми регулятора вибрав над датчиком температури (червона стрілка). Для змінного резистора прийшлося підпиляти по його розмірах ребро (обведено черовним кружком). Ага, ще одне, при згинані ножок резистора маленько лоханувся - пошкодив його дорожки :evil:, прийшлося їхати на радіобазар за новим.
Діоди були посаджені на термоклей, провода місцями приліпив фольгою на скотчі. Ребра датчика температури також були підпиляні щоб пройшли провода від світлодіодів і змінного резистора.
В процесі зборки виліз і ще один косяк - колпачок змінного резистора впирався в низ передньої панелі (на нижній фотці стрілкою позначено) - прийшлося його відповідно підточити. Є змінні резистори із більшою ручкою регулювання і тоді той ковпачок нафіг потрібний, і не прийшлося б лишнє точити, але мені такі на 10 кОм, коли хотів зібрати схему самостійно на очі не попадалися.
І так... Результат всіх моїх страдань себе оправдав:bp:
Зображення
і при включених габаритах
Зображення

пи-си. це моє перше повідомлення на цьому форумі, хоча сюда я навідувався набагато раніше. Якщо будуть якісь питання - будь-ласка звертайтеся

Повідомлення відредагував RyVOL: 17 травень 2011 - 22:19


#110 Egor_kyiv

Egor_kyiv

    Новичок


  • Пользователи
  • 31 Повідомлень:
  • Реєстрація 25-червень 10

Відправлено 19 липень 2011 - 10:22

diman1053842
Прибор сейчас до 450 грн стоит....жаба душит, этот же рабочий!!! :o

а вот и моя приборка :wink:

Зображення


А что это за восклицательный знак, между сигнальными лампанми ??

#111 maksik84

maksik84

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 1 442 Повідомлень:
  • Реєстрація 04-жовтень 10

Відправлено 16 серпень 2011 - 22:51

Решил вставить свои 5 коп. и заодно выложить фотки своей приборки

1.Купил на радио рынке 4 широкоугольных (чтобы небыло точечного свечения) ультрафиолетовых светодиода
2.Провода у меня были
3.Клеевой пистолет или эбокситная смола или что-либо, что быстро схватывается
4.Фольга
5.Двухсторонний скотч
6.Паяльник
7.Канцелярский нож

Ну весь процес не сфотал, по этому выкладываю, что есть

Так разместил диоды, предворительно припаяв сопротивление и провода, обжав термоусадкой
Зображення
Зображення
Зображення
Стрелки покрашены флоурисцентным маркером.
Шкалы вырезаны из обычных ценников
Зображення
Зображення
Провода вывел и закрепил на контактах, цоколем стандартной подсветки
Зображення
Так выглядит в сборе днём
Зображення
А так ночью
Зображення

А, вспомнил.Чтобы цыферки светились, наклеил на них изнутри ценники на двухсторонний скотч.

Будут вопросы, пишите ;)

Повідомлення відредагував maksik84: 17 серпень 2011 - 22:57

Не нервируйте меня! Мне скоро негде будет прятать трупы!

#112 AnDruWa

AnDruWa

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 308 Повідомлень:
  • Реєстрація 26-березень 11

Відправлено 30 жовтень 2011 - 20:19

Зацікавила тема, але у електриці не дуже, тай взагалі є кілька питань, кому не важко, буду радий відповідям:
  • Чи можна, і як зняти приборку не знімаючи торпеду? (21011). Десь читав - знімати попільничку, шукати там штекер, виймати "вилку" і потім приборку, але чи це так, і як взагалі... я не знаю;
  • Якщо робити крок за кроком, так як описував Максо, можна щось наробити не те, задіти чи ще щось, що в подальшому вплине на роботу приборки(спідометр, датчики палива\води)? Просто щоб нічого не збилось і не брехало потім. Буду то все робити обережно, але все ж, чи є щось на що суттєво (окрім стрілочок), звертати увагу?
  • Тепер питання по діодам, тут я взагалі не розуміюсь. Перечитав тему, то брали і на 12 В, і на 3 В разом з опором.
    Поставлю просте питання: Якщо брати діоди по 12 В, то ніяких опорів купувати і допаювати не потрібно? Тобто можна просто взяти кілька діодів по 12 В, з`єднати їх ланцюгово, розмістити на приборці, а далі просто цоколем від лампочки прикріпити до приборки 2 проводки (+,-)? Чи навіть якщо діоди по 12 В, то треба також опір купувати?
    Просто шукаю легший варіант, без ніяких опорів, бо якщо почну ще там щось вибирати, біда буде)
  • Якщо я правильно зрозумів пункт 3, тобто що можна взяти кілька діодів по 12 В, з`єднати ланцюгово і все буде працювати. А питання: якщо раніше була одна лампочка, а це наприклад буде 4-5 діодів, які живлятся тими ж 12 В кожен, то це якось впливає на заряд акуму, хоч мало, але впливає? Я ставив діодні лампочки у салонні плафони, то мені сказали, що вони копійки їдять і можна не заморачуватись з цим.
  • Як називаються самі оці маленькі діодики на 12 В? Я думаю вони бувають різних форм і видів, на тих же 12 В, а як мені вибрати саме такі, маленькі, як пояснити, що я хочу, продавцю? Цим діодам думаю застосувань тисячі, тому словами "на приборку копійки", я нічого не поясню.

Ну і вибачаюсь за такі питання, але дійсно я у чому не розбираюсь - питаюсь у Вас, сильно не висміюйте.
Не хочу просто знайти пригод на (_._), щоб потім ще з чимось не заморочувався.
Завчасно дякую за відповіді!

Повідомлення відредагував AnDruWa: 30 жовтень 2011 - 20:24


#113 Abbat26

Abbat26

    Модератор


  • Модераторы
  • 834 Повідомлень:
  • Реєстрація 04-серпень 09

Відправлено 30 жовтень 2011 - 20:59

Вот мое творчество

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Фото делал с телефона, в живую выглядит симпатичней :)
Моя машина - http://www.club-2105.../forum/3-1765-1
Запчасти Бровары в наличие и под заказ - http://avtosvit.biz.ua

#114 AnDruWa

AnDruWa

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 308 Повідомлень:
  • Реєстрація 26-березень 11

Відправлено 31 жовтень 2011 - 12:22

Купив світлодіодну стрічку 30 см. від 12V, за 22 грн., синього кольору.
Довга, але можна різати кожних 3 діода.

Тут обрізав і якраз 21 діод залишився, і ще в запасі з 30 см. залишилось 9 діодів.
Зворотня основа клейка і добре тримається, не застосовував ні клей, ні скотч.
Стрілка спідометру якраз в 1-1.5 мм. від цих діодів.
В такому ж вигляді заніс в авто, перевірив, то світить дай боже, тьфу-тьфу-тьфу, все добре.
А заніс в такому, бо одна шкала (паливна), коли протирав спиртом, фарба злізла трохи, тому хочу завтра піти купити наклейки і тоді вже все поставлю і сфотографую.
Цікаво те, що шкалу води та спідометра - протирав тою ж ваткою і все добре, а шкала палива "роз`їлась" :( Тому мушу шукати нові наклейки. Думаю знайду.
Зображення

Коли під`єднував до машини для перевірки, чи нічого не наробив, то я вставляв лише "білу" і "помаранчеву" вилку, до гнучкого валу приводу спідометру я не ліз, і нікуди його не вставляв, бо боявся чи я правильно його вийняв...
Хто може, гляньте на фото чи нічого зайвого я не вийняв, або можливо чи чогось "недовийняв"?
Зображення

Просто з того гнучкого валу виглядає змащена мазутою чи то маслом "залізячка", і вона вільно ходить всередину-назовні у тому валу, тому я не знаю як мені під`єднати назад оцей вал спідометра? Треба щоб та залізячка (назви не знаю) виступала трохи см. від тієї гайки яка тримає оцей вал до приборки? Чи треба якось спеціально спочатку її вставляти, а потім вже закручувати?

Повідомлення відредагував AnDruWa: 01 листопад 2011 - 00:01


#115 DerSieger

DerSieger

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 420 Повідомлень:
  • Реєстрація 16-серпень 10

Відправлено 04 листопад 2011 - 11:02

якось роздвоїлася тема
ось шо в мене получилось http://www.vaz2101.o...1999#post861999
Виживаєм як можем.

#116 Bogdan

Bogdan

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 630 Повідомлень:
  • Реєстрація 08-листопад 08

Відправлено 18 листопад 2011 - 11:50

Купив світлодіодну стрічку 30 см. від 12V, за 22 грн., синього кольору.
Довга, але можна різати кожних 3 діода.

Тут обрізав і якраз 21 діод залишився, і ще в запасі з 30 см. залишилось 9 діодів.
Зворотня основа клейка і добре тримається, не застосовував ні клей, ні скотч.
Стрілка спідометру якраз в 1-1.5 мм. від цих діодів.
В такому ж вигляді заніс в авто, перевірив, то світить дай боже, тьфу-тьфу-тьфу, все добре.
А заніс в такому, бо одна шкала (паливна), коли протирав спиртом, фарба злізла трохи, тому хочу завтра піти купити наклейки і тоді вже все поставлю і сфотографую.
Цікаво те, що шкалу води та спідометра - протирав тою ж ваткою і все добре, а шкала палива "роз`їлась" :( Тому мушу шукати нові наклейки. Думаю знайду.
Зображення

Коли під`єднував до машини для перевірки, чи нічого не наробив, то я вставляв лише "білу" і "помаранчеву" вилку, до гнучкого валу приводу спідометру я не ліз, і нікуди його не вставляв, бо боявся чи я правильно його вийняв...
Хто може, гляньте на фото чи нічого зайвого я не вийняв, або можливо чи чогось "недовийняв"?
Зображення

Просто з того гнучкого валу виглядає змащена мазутою чи то маслом "залізячка", і вона вільно ходить всередину-назовні у тому валу, тому я не знаю як мені під`єднати назад оцей вал спідометра? Треба щоб та залізячка (назви не знаю) виступала трохи см. від тієї гайки яка тримає оцей вал до приборки? Чи треба якось спеціально спочатку її вставляти, а потім вже закручувати?


А результат можешь показать фото?
оч инетресно..вот думаю завтра прикупить такю ленту, только покороче..не уверен что верно всё отрежу и припаяю как у тебя..ибо моя штатная лампочка меня сильно достала...
Обладатель ВАЗ 2108 даже с родными стёклами 87го года:-):-)Бежевая 1.3
;)

#117 RyVOL

RyVOL

    Новичок


  • Пользователи
  • 10 Повідомлень:
  • Реєстрація 16-травень 11

Відправлено 18 листопад 2011 - 19:44

Коли під`єднував до машини для перевірки, чи нічого не наробив, то я вставляв лише "білу" і "помаранчеву" вилку, до гнучкого валу приводу спідометру я не ліз, і нікуди його не вставляв, бо боявся чи я правильно його вийняв...
Хто може, гляньте на фото чи нічого зайвого я не вийняв, або можливо чи чогось "недовийняв"?

Просто з того гнучкого валу виглядає змащена мазутою чи то маслом "залізячка", і вона вільно ходить всередину-назовні у тому валу, тому я не знаю як мені під`єднати назад оцей вал спідометра? Треба щоб та залізячка (назви не знаю) виступала трохи см. від тієї гайки яка тримає оцей вал до приборки? Чи треба якось спеціально спочатку її вставляти, а потім вже закручувати?


Та всьо норм! Тросік спідометра вставляється просто прямо в панель приладу і закручується гайкою!

#118 borzoj

borzoj

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 1 027 Повідомлень:
  • Реєстрація 29-червень 11

Відправлено 06 грудень 2011 - 14:30

Тупе питання. Хочу собі світодіоди поставити , підкажіть що ліпше світодіодна стрічка чи окремо світодіоди. Які потрібно резистори брати????

#119 RyVOL

RyVOL

    Новичок


  • Пользователи
  • 10 Повідомлень:
  • Реєстрація 16-травень 11

Відправлено 06 грудень 2011 - 15:27

Тупе питання. Хочу собі світодіоди поставити , підкажіть що ліпше світодіодна стрічка чи окремо світодіоди. Які потрібно резистори брати????


Нуу... якщо хочеш зробити типу з флюросцентною підсвіткою стрілок і шкал - то тоді потрібно окремо купляти ультрафіолетові світлодіоди і ... або окремо світлодіоди потрібного кольору, або стрічку - оскільки стрічки з ультрафіолетовими не зустрічається, принаймі мені. От. А якщо просто підсвітку зробити - то краще стрічку - може трошки дорожче вийде, але не прийдеться заморочуватися з приклеюванням окремих світлодіодів, з припаюванням до них резисторів, між собою то всьо зєднувати - стрічкою вийде простіше і швидше. ;). Але то треба до того діла підходити т.ск. згідно із конструктивними властивостями куда ти підсвітку хочеш запхати.
А резистори приблизно вибираються з опором 1 кОм на діод- то приблизно, можна також зєднувати послідовно 3 с.діоди і + резистор (такий варіант треба ще порахувати, я робив по схемі с.діод -резистор), а так для двох варіантів (с.діод - резистор, або с.діод-с.діод-с.діод-резистор) треба дивитися на характеристики світлодіодів

Повідомлення відредагував RyVOL: 06 грудень 2011 - 15:37


#120 pavlolvov1

pavlolvov1

    Новичок


  • Пользователи
  • 52 Повідомлень:
  • Реєстрація 14-квітень 11

Відправлено 07 грудень 2011 - 00:47

[quote name='alex_lys']Вот с такой приборкой я езжу уже 2-й год
Зображення
А вот так она выглядит в полной темноте (снято без вспышки):
Зображення
фотоотчет об изготовлении здесь:
http://photofile.ru/...x_ly/115224138/
на подсветке стоят цокольные светодиоды, за стрелками - цепочка маленьких безцокольных.
очень удобно и всё хорошо видно. Хоть в сумерках хоть ночью в темноте приборка информативная, не нужно всматриваться и искать нужную инфу.


pavlolvov
Щось подібне але я ззаду приклеїв світлодіодну полосу з двох модулів!полоса ма 7 кольорів які переключаються 3ма кнопками на бороді!!!так катаюсь вже рік !роблю походу ще один щиток білий!він ще в процессі!!!фото по ссилці нижче!

Повідомлення відредагував pavlolvov1: 07 грудень 2011 - 00:50

2101 -1.5 мпсз maya v2 rev.4, 2 комутатора, статика ,60-2, кат 2111,карб 053.




0 людей читають цю тему

0 користувачів, 0 гостей, 0 схованих користувачів

Яндекс.Метрика