Перейти до вмісту

Друзі. Проект буде закрито в кінці 2024 року. Перемоги і миру вам. Хай щастить. Слава Україні!

Фотографія
* * * * * 2 Голосів

Слив Негатива (Ссср, Мировое Правительство, Сталин Вернись И Прочее Мракобесие, Джазз, Блек Джек И Шлюхи Тут Же)


  • Закрита тема Тема закрита
11383 replies to this topic

#501 vegas

vegas

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 2 086 Повідомлень:
  • Реєстрація 04-вересень 14
  • Авто:мотовелофотогребляиохота

Відправлено 22 травень 2017 - 15:41


Пару картинок... для ярых

и зачем? хочешь деда  спровоцировать на срач?

не строй иллюзий,дед-не твой уровень ;)

такие дешевые вбросы не проканают :)


Отправлено с квартирного дискового телефона:)

#502 Автонаездник

Автонаездник

    ЗЛОЙ ДЯДЯ


  • Модераторы
  • 3 236 Повідомлень:
  • Реєстрація 26-грудень 13
  • Авто:В гараже

Відправлено 22 травень 2017 - 16:14


и зачем? хочешь деда спровоцировать на срач? не строй иллюзий,дед-не твой уровень ;) такие дешевые вбросы не проканают

Конечно))

Дед же троль с опытом :multi:



#503 VETERAN

VETERAN

    Член клуба


  • Пользователи
  • 7 880 Повідомлень:
  • Реєстрація 24-квітень 09
  • Авто:Найкласніше

Відправлено 22 травень 2017 - 18:53


VETERAN, А ну все понятно. Для Львовского мусора сначала надо выработать карЪер серы, а потом туда скидывать.  Я еще раз повторяю, если кто то не может что то накой мучать жоппу в том кресле? Садовой МЕР города? Город вырабатывает мусор? Но это вопрос губернатора которого посадил пЭця. Да и вообще мусор города это не вопросы мера.  Я Вам еще раз повторю, к тому Садовому уже приезжал как минимум один инвестор с желанием построить мусороперерабатывающий завод. Что у них там не получилось я х.з.  Я знаю одно, если человек говорит ротом как все вокруг против него ополчились, то извините это больше походит на: А вокруг одни довбоъ...бы, один я на белок коне. Только меня не ценят и не уважают. Я весь такой ну прям вот такой вот. 

Допустимо кар'єр від сірки вже є. Є ще кілька інших відпрацьованих кар'єрів. Але це все у розпорядженні обласного начальства. Якщо Садовому вдається домовитися з районним керівництвом напряму - тут же область прикриває ті контракти. Справа не тільки у Львові - не мають куди везти сміття і кілька районів області - вони також возили на міське звалище.

Протягом 10 років вже пропонували впоратися із сміттям більше 70 інвесторів, але напевно жодний з них не запропонував достойний відкат.

У нас був класний мер - тєхнарь. Він фактично впорався з нашим водогоном - всі труби поміняв. Але нагрянув Садовий - пропіарився на відкритті краника - пішла цілодобово вода. Тепер Садовий кругом відновлює бруківку - типу стара Європа. А машини трясе так, що коронки із зубів самі злазять. А от з воніщою у місті Садовий нічого не може зробити - робили дороги і напевно щось порушили в австрійській каналізації - зі сточних люків штиняє катастрофічно. Тепер ще додався аромат сміття.



#504 Shostak

Shostak

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 1 504 Повідомлень:
  • Реєстрація 13-листопад 07
  • Авто:Ford Taurus, Pontiac Grand Am

Відправлено 22 травень 2017 - 19:33

чьорт, я хотів на пенсію до Львова перебратися... 


караоке системы, звук: http://livemusic.in.ua

#505 Andriy1352

Andriy1352

    Модератор


  • Модераторы
  • 17 806 Повідомлень:
  • Реєстрація 17-травень 13
  • Авто:VAZ 2103? 2.0 16v Stroker буде

Відправлено 22 травень 2017 - 19:44

чьорт, я хотів на пенсію до Львова перебратися...

Поки підеш на пенсію, то може все впорядкують)

*
Головне не машина, а водій!

#506 quitka

quitka

    mente et malleo


  • Пользователи
  • 6 097 Повідомлень:
  • Реєстрація 10-листопад 13
  • Авто:Ford Focus Cmax+Smart Cabrio

Відправлено 22 травень 2017 - 19:53

чьорт, я хотів на пенсію до Львова перебратися...

Поки підеш на пенсію, то може все впорядкують)

*
Вот и мы на это надеемся)))
mente et malleo

#507 Andriy1352

Andriy1352

    Модератор


  • Модераторы
  • 17 806 Повідомлень:
  • Реєстрація 17-травень 13
  • Авто:VAZ 2103? 2.0 16v Stroker буде

Відправлено 22 травень 2017 - 19:54

чьорт, я хотів на пенсію до Львова перебратися...

Поки підеш на пенсію, то може все впорядкують)

*
Вот и мы на это надеемся)))
Значить все буде добре[emoji4]

*
Головне не машина, а водій!

#508 Alex_st

Alex_st

    Banned


  • Заблокированные
  • 340 Повідомлень:
  • Реєстрація 31-серпень 15
  • Авто:2107, ФМ-4

Відправлено 22 травень 2017 - 20:42

В год хотя б по одному коррупционеру расстреливать - и скоро все будет очень хорошо!

 

А пока "чем больше украдешь - тем меньше срок", этому говну края не будет.



#509 Интервент

Интервент

    Любит ВАЗ


  • Модераторы
  • 6 073 Повідомлень:
  • Реєстрація 16-грудень 05
  • Авто:ВАЗ-21011 1,7; ВАЗ-2123 Нива

Відправлено 22 травень 2017 - 21:12

чьорт, я хотів на пенсію до Львова перебратися... 

А чого не в Канаду?))


Красота никогда не давалась легко.

#510 VETERAN

VETERAN

    Член клуба


  • Пользователи
  • 7 880 Повідомлень:
  • Реєстрація 24-квітень 09
  • Авто:Найкласніше

Відправлено 22 травень 2017 - 21:25


А чого не в Канаду?))
В Канаду я хочу.  :bk:

#511 Shostak

Shostak

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 1 504 Повідомлень:
  • Реєстрація 13-листопад 07
  • Авто:Ford Taurus, Pontiac Grand Am

Відправлено 22 травень 2017 - 21:30


А чого не в Канаду?))

В Канаду я хочу. 

...всьо, канада занята


караоке системы, звук: http://livemusic.in.ua

#512 VETERAN

VETERAN

    Член клуба


  • Пользователи
  • 7 880 Повідомлень:
  • Реєстрація 24-квітень 09
  • Авто:Найкласніше

Відправлено 22 травень 2017 - 21:35


канада занята
Я тільки туди і відразу назад. :)

#513 Shostak

Shostak

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 1 504 Повідомлень:
  • Реєстрація 13-листопад 07
  • Авто:Ford Taurus, Pontiac Grand Am

Відправлено 22 травень 2017 - 21:50

шоб неотклонятся от темы...

 

В США процедура отримання громадянства трива 3-7 років з умовою успішного іспиту з англійської.
Особа, що прожила в США 15 років, не вивчила англійської, але загалом є нормальною і функціональною, отримує громадянство не дивлячись на нездатність говорити і розуміти державну мову, бо неспроможність вивчити нерідну мову за 15 років вважається розумовим відхиленням. 
Розумове відхилення не є підставою для ненадання громадянства.

У зв”язку з поширеними скаргами певної категорії громадян України на нездатніть вивчити мову і потерпання від незручностей через нерозуміння і нездатність вести документацію на чужій для них державній мові, пропоную ввести спеціальний статус інвалідності.

1.1
Згідно дослідженням науковців, особи, що за 15 років не навчились розуміти чужої для них мови, мають серйозні розумові відхилення, і вимагають ставлення до них як до розумових інвалідів ( лінгвоінвалід*), і створення спеціальних умов для їх повноцінного функціювання у суспільстві. 

1.2
З метою полегшення функціювання лінгвоінвалідів у суспільстві рекомендую призначити регіональні комісії, що за зверненням громадян-лінгвоінвалідів будуть визначати ступінь їх лінгвоінвалідності 
(1-ий ступінь — не розуміє і не говорить; 
2-ий ступінь — частково розуміє, але не говорить;
3-ий ступінь — не розуміє і не говорить; тощо) 

і ставити у паспорт спеціальні штампи, наявність яких означатиме дозвіл користуватися і заповнювати документацію на рідній мові лінгвоінваліда.

1.3
Працевлаштування лінгвоінвалідів буде здійснюватись згідно ступеню їх лінгвоінвалідності (наприклад, працевлаштування на таких роботах, як лісник - де не потрібно кожноденне спілкування з людьми). 
Наявність штампу з зазначеним ступенем лінгвоінвалідності у паспорті і трудовій книжці полегшить процес відбору кадрів в процесі працевлаштування. 

1.4
В разі опанування лінгвоінвалідом державної мови, штамп з паспорту видаляється або колишній лінгвоінвалід отримуватиме новий паспорт.

*
Лінгвоінвалід (лінгвистичний кретин)
(людина, що стражає на лінгвистичний кретинизм):
Комплекс вродженних вад розумової діяльности індивида, що призводить до нездібності засвоєння ним жодної іншої мови, крім єдиної (рідної). 

 

205e304-azarov.jpg


  • VETERAN, Andriy1352, vegas and 1 other like this
караоке системы, звук: http://livemusic.in.ua

#514 Интервент

Интервент

    Любит ВАЗ


  • Модераторы
  • 6 073 Повідомлень:
  • Реєстрація 16-грудень 05
  • Авто:ВАЗ-21011 1,7; ВАЗ-2123 Нива

Відправлено 22 травень 2017 - 22:03

Аналогия неуместна. Украина и США настолько непохожи друг на друга своей историей, что сравнивать их бессмысленно.


Красота никогда не давалась легко.

#515 VETERAN

VETERAN

    Член клуба


  • Пользователи
  • 7 880 Повідомлень:
  • Реєстрація 24-квітень 09
  • Авто:Найкласніше

Відправлено 22 травень 2017 - 22:18


Украина и США настолько непохожи друг на друга своей историей, что сравнивать их бессмысленно.
Тут не країни порівнюють, а кажуть, що люди кругом однакові - в штатах повно росіян, не здатних вивчити англійську, як і у нас українську - слід бути милосердними і не силувати людину з обмеженими можливостями скакати вище себе.

#516 Shostak

Shostak

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 1 504 Повідомлень:
  • Реєстрація 13-листопад 07
  • Авто:Ford Taurus, Pontiac Grand Am

Відправлено 22 травень 2017 - 22:33


Аналогия неуместна. Украина и США настолько непохожи друг на друга своей историей, что сравнивать их бессмысленно.
я не про историю, а про технологии, мы ж американскими технологиями успешно пользуемся.
караоке системы, звук: http://livemusic.in.ua

#517 VETERAN

VETERAN

    Член клуба


  • Пользователи
  • 7 880 Повідомлень:
  • Реєстрація 24-квітень 09
  • Авто:Найкласніше

Відправлено 22 травень 2017 - 22:44

В продовження теми сміття:

Кілька днів тому невідомі хулігани завалили сміттям вхід до фірмового магазину Roshen на вул. Володимира Великого у Львові.



#518 Интервент

Интервент

    Любит ВАЗ


  • Модераторы
  • 6 073 Повідомлень:
  • Реєстрація 16-грудень 05
  • Авто:ВАЗ-21011 1,7; ВАЗ-2123 Нива

Відправлено 22 травень 2017 - 22:45

 

Тут не країни порівнюють, а кажуть, що люди кругом однакові - в штатах повно росіян, не здатних вивчити англійську, як і у нас українську - слід бути милосердними і не силувати людину з обмеженими можливостями скакати вище себе.

 

Разная мотивация. Те, кто едут в США, как правило, мечтают стать настоящими американцами и потому учат язык. Это сознательный выбор.

На Украине все сложнее. Миллионы людей, родившихся в СССР и даже после распада, всю жизнь говорили по-русски. И тут приходит какой-то умник из села и начинает объяснять, мол, вы все неправильные и говорите не правильно а правильно говорить так, как я, т.е. по-украински. Разумеется, это вызывает отторжение.

Я вот родился и вырос в Киеве. Все окружающие - в садике, в школе - всегда говорили по-русски. В институте по-украински говорили только приезжие, и то далеко не все. Почти вся научная и техническая литература опять же, была на русском языке (школьные учебники я не считаю).

Это я к тому, что навязывание украинского языка - процесс сугубо искусственный. Это, как его, волюнтаризм (с)


Красота никогда не давалась легко.

#519 VETERAN

VETERAN

    Член клуба


  • Пользователи
  • 7 880 Повідомлень:
  • Реєстрація 24-квітень 09
  • Авто:Найкласніше

Відправлено 22 травень 2017 - 22:47


Все окружающие - в садике, в школе - всегда говорили по-русски.

Це тому, що українці в Сибіру говорили українською - ті, що вижили.


Это я к тому, что навязывание украинского языка - процесс сугубо искусственный.
Це нав'язування російської колись було примусовим, а зараз іде звичайний природній процес відновлення. Це як цв'ях, забитий під ноготь - коли його примусово там не тримають - витискається самим організмом.

#520 Интервент

Интервент

    Любит ВАЗ


  • Модераторы
  • 6 073 Повідомлень:
  • Реєстрація 16-грудень 05
  • Авто:ВАЗ-21011 1,7; ВАЗ-2123 Нива

Відправлено 22 травень 2017 - 22:54

Це нав'язування російської колись було примусовим, а зараз іде звичайний природній процес відновлення. Це як цв'ях, забитий під ноготь - коли його примусово там не тримають - витискається самим організмом.

 

Когда принимаются законы, обязывающие говорить на определенном языке, это и есть "примусове навязування". Это то, что мы видим сегодня в нашей любимой державе.


Красота никогда не давалась легко.




1 людей читають цю тему

0 користувачів, 0 гостей, 0 схованих користувачів


    Ahrefs (1)
Яндекс.Метрика