Перейти до вмісту

Друзі. Проект буде закрито в кінці 2024 року. Перемоги і миру вам. Хай щастить. Слава Україні!

Фотографія
* * * * * 2 Голосів

Слив Негатива (Ссср, Мировое Правительство, Сталин Вернись И Прочее Мракобесие, Джазз, Блек Джек И Шлюхи Тут Же)


  • Закрита тема Тема закрита
11383 replies to this topic

#121 Tymothy

Tymothy

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 343 Повідомлень:
  • Реєстрація 09-січень 12

Відправлено 12 травень 2017 - 19:32

Я это...мысль думаю. Таки, если взять по истории, то Киевская Русь действительно исконно украинское образование. Закончилась оно с татаро-монгольским игом, когда Орда захватила все время враждующих князей. Т.е. вечные ссоры и чвары довели и так не сильно централизованное государство до полной раздробленности. Потом образовалась Московия ( по нынешней терминологии), которая со временем таки стала централизованной и без внутриусобиц. Т.е. сделали то, что на Киевской Руси не сталось........Или как? ( Это так, нашвидкоруч.....накрапал)
P.S. Я не сижу на игле одобрения социумом.....

#122 Автонаездник

Автонаездник

    ЗЛОЙ ДЯДЯ


  • Модераторы
  • 3 236 Повідомлень:
  • Реєстрація 26-грудень 13
  • Авто:В гараже

Відправлено 12 травень 2017 - 19:36

:af: Веселитесь.

Нету на Вас Сталина :bm:



#123 Zir

Zir

    Член Клуба


  • Пользователи
  • 4 182 Повідомлень:
  • Реєстрація 10-січень 11
  • Авто:Ваз 2105

Відправлено 12 травень 2017 - 19:37


И досих пёр это работает.
Три года назад вова это понял и подставил. Но и вторая сторона это сейчас поняла и тоже подставляет. *Вас 1000 лет не было*  *та нет, это вас 1000 лет небыло*. Ну и шо дальше? :)


Виходці з України досить непогано влаштовуються всюди
Наврядли это связано с национальностью. В первую очередь выехали специалисты--поэтому у них и получилось. Сейчас чтоб выехать при наших условиях чтоб хотя бы насшибать денег на билет--УЖЕ надо быть специалистом. По крайней мере по выживанию :) А люди которые умеют выживать--конечно не пропадут :)

Навіть порівнюючи з поляками, які виїхали раніше

А мы всегда жили хуже поляков, поэтому мы более наученные *выживать*  :)  От и всё :)


....

#124 БАККАРА

БАККАРА

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 993 Повідомлень:
  • Реєстрація 09-квітень 10

Відправлено 12 травень 2017 - 19:40

 


Давайте конкретно почему вот так и что делать.
Тепер скажіть таке.

Я трошки поїздив і подивився. Виходці з України досить непогано влаштовуються всюди. Навіть порівнюючи з поляками, які виїхали раніше,вони досягали більшого - і в кар'єрі, і в накопичених статках. Працюють вони дуже інтенсивно та ефективно, завдяки чому мають хорошу репутацію у клієнтів та працедавців.

Чому не вдається досягти такого вдома?

 

Система яка працює на даному етапі не дасть розвинутись, вона отруює все що прагне самостійно жити. Куди не подивись все на хабарах як в орді, на договорніках.  Де відкриті конкурси, аукціони, відкриті тендери. все тихо віджимають. Хтось з вас може вилікуватись від будь якої хвороби не встановивши діагноз та не вбивши причину.

Ми самі собі вороги, як мінімум не давати хабарі. за що завгодно. об'єднуйтесь бо по одинці не зможете. 

Систему не можливо змінити, її можна тільки зруйнувати, але на  даному етапі встановлення діагнозу.... Це принципово.


  • Диверсант and skrudg like this

#125 Zir

Zir

    Член Клуба


  • Пользователи
  • 4 182 Повідомлень:
  • Реєстрація 10-січень 11
  • Авто:Ваз 2105

Відправлено 12 травень 2017 - 19:41


Я это...мысль думаю. Таки, если взять по истории, то Киевская Русь действительно исконно украинское образование. Закончилась оно с татаро-монгольским игом, когда Орда захватила все время враждующих князей. Т.е. вечные ссоры и чвары довели и так не сильно централизованное государство до полной раздробленности. Потом образовалась Московия ( по нынешней терминологии), которая со временем таки стала централизованной и без внутриусобиц. Т.е. сделали то, что на Киевской Руси не сталось........Или как? ( Это так, нашвидкоруч.....накрапал)

Пока мы тут думаем и выясняем кто был первее, нормальные люди в нормальных странах развиваются, прекрасно живут и с нас улыбаются :)


....

#126 dimon_21061

dimon_21061

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 2 338 Повідомлень:
  • Реєстрація 31-серпень 08
  • Авто:21043

Відправлено 12 травень 2017 - 19:42

гладиолус очень плохой человек?!


" ! ! ! Все врут ! ! ! " House D.M.

#127 Лукаш1

Лукаш1

    Член клуба


  • Пользователи
  • 3 972 Повідомлень:
  • Реєстрація 14-квітень 11
  • Авто:ВАЗ-2103

Відправлено 12 травень 2017 - 19:43

такими темпами скоро до времени расцвета неандертальцев доберетесь и будете там искать кто прав кто виноват, кто хороший кто плохой)



#128 VETERAN

VETERAN

    Член клуба


  • Пользователи
  • 7 880 Повідомлень:
  • Реєстрація 24-квітень 09
  • Авто:Найкласніше

Відправлено 12 травень 2017 - 19:43

Порівняльну характеристику за кордоном я навів, щоб показати, що ми не гірші за інших.

Плювати на попередні сторіччя - ми вже 25 років самі за себе відповідаємо.

Чому такий плачевний результат?



#129 БАККАРА

БАККАРА

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 993 Повідомлень:
  • Реєстрація 09-квітень 10

Відправлено 12 травень 2017 - 19:45

Zir Пока мы тут думаем и выясняем кто был первее, нормальные люди в нормальных странах развиваются, прекрасно живут и с нас улыбаются  :) ,  

Ну да когдато они были в жо...е в самой дырке вспомни чехословакию. У меня терабайтов пару записей. Польша  восточная Германия ....

Усе буде добре вилизем. 



#130 Zir

Zir

    Член Клуба


  • Пользователи
  • 4 182 Повідомлень:
  • Реєстрація 10-січень 11
  • Авто:Ваз 2105

Відправлено 12 травень 2017 - 19:48


восточная Германия
Та нет :) Я там был. Даже тогда у них не было такой жопы как у нас сейчас :) И это несмотря на присутствие полумилионного контингента ГСВГ.
....

#131 Zir

Zir

    Член Клуба


  • Пользователи
  • 4 182 Повідомлень:
  • Реєстрація 10-січень 11
  • Авто:Ваз 2105

Відправлено 12 травень 2017 - 19:55


Чому такий плачевний результат?
Так эта тема всё показала :)  За 25 лет вы так и остались бендеровцами а мы так и остались сепаратистами (это конечно новомодное слово, правильней сказать як казали у вас всi 25 тих самих рокiв--*схiдняками*)   Нiхто тим не займався щоб нас обьединить (понятно что специально) (а могли бы власть предержащие если бы действительно хотiли :da: ) а тепер маемо результат :)
  • Диверсант and Alex_st like this
....

#132 БАККАРА

БАККАРА

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 993 Повідомлень:
  • Реєстрація 09-квітень 10

Відправлено 12 травень 2017 - 19:59

Порівняльну характеристику за кордоном я навів, щоб показати, що ми не гірші за інших.

Плювати на попередні сторіччя - ми вже 25 років самі за себе відповідаємо.

Чому такий плачевний результат?

«Та жінка розмовляє вісімнадцятьма мовами, але не може сказати “ні” жодною з них».
Дороті Паркер

Абсолютно не погоджуюсь. Кажу ж я вам кажіть нееее, коли вам в кишеню лізуть лізуть. Тепер воно буде переконувати шо потрібно продавати землю і ви будете багаті правда голодні але то фігня. Про то як її будуть продавати не кажуть але то фігня судів в нас не має але то також гів..о я запам'ятав що я буду багатим. 



#133 VETERAN

VETERAN

    Член клуба


  • Пользователи
  • 7 880 Повідомлень:
  • Реєстрація 24-квітень 09
  • Авто:Найкласніше

Відправлено 12 травень 2017 - 20:00


вы так и остались бендеровцами а мы так и остались сепаратистами
Я тобі заважав помідори і перець вирощувати? Чи то із-за тебе у мене помідори на балконі не вродили?

#134 БАККАРА

БАККАРА

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 993 Повідомлень:
  • Реєстрація 09-квітень 10

Відправлено 12 травень 2017 - 20:06

Мне кажется что проблема в получении объективной информации и умении ею воспользоваться.



#135 Zir

Zir

    Член Клуба


  • Пользователи
  • 4 182 Повідомлень:
  • Реєстрація 10-січень 11
  • Авто:Ваз 2105

Відправлено 12 травень 2017 - 20:10


Я тобі заважав помідори і перець вирощувати? Чи то із-за тебе у мене помідори на балконі не вродили?

Це у нас з тобою особисто  вистачило  розуму домовитися i нормально спiлкуватися. А у декого нажаль не вистачило( Тут надо смотреть глубже)))


....

#136 Zir

Zir

    Член Клуба


  • Пользователи
  • 4 182 Повідомлень:
  • Реєстрація 10-січень 11
  • Авто:Ваз 2105

Відправлено 12 травень 2017 - 20:24


Веселитесь. Нету на Вас Сталина
На тебя тоже :lol:  Ну понял, да? :lol:
....

#137 Alex_st

Alex_st

    Banned


  • Заблокированные
  • 340 Повідомлень:
  • Реєстрація 31-серпень 15
  • Авто:2107, ФМ-4

Відправлено 12 травень 2017 - 20:29

Ну шо там дивитися?

Все ж ясно і зрозуміло - жодна тварюка за останні 25 років нічого не зробила щоб дійсно об'єднати країну. 

 

А от щоб роз'єднати - прикладів цілий короб. Більш того, ще й натравлюють одних з другими. Розділяй та влавствуй. Кради та пануй.... Єдина Україна... Де? Де єдина? 



#138 Zir

Zir

    Член Клуба


  • Пользователи
  • 4 182 Повідомлень:
  • Реєстрація 10-січень 11
  • Авто:Ваз 2105

Відправлено 12 травень 2017 - 20:34

А знаете что нас всех  обьединит? Только общая кровь :) (нынешняя война для этого не подходит). Там уже не важно будет, бандеровец или сепаратист--будет Общий Враг. Но так как года идут, а с умом у нас не ладится к сожалению,  (и просветов не видно) ---третье лицо на нас заработает. От и всё. Кто умный---сумеет сбежать куда нибудь подальше с этой земли и забрать детей. А так то всё понятно к чему нас готовят в будущем. Просто на убой. Не земли собираются а силы для Настоящей Войны. То шо щас, то такэ ото :at: --- только начало.


....

#139 Alex_st

Alex_st

    Banned


  • Заблокированные
  • 340 Повідомлень:
  • Реєстрація 31-серпень 15
  • Авто:2107, ФМ-4

Відправлено 12 травень 2017 - 20:38

А знаете что нас всех  обьединит? Только общая кровь :) (нынешняя война для этого не подходит). Там уже не важно будет, бандеровец или сепаратист--будет Общий Враг. Но так как года идут, а с умом у нас не ладится к сожалению,  (и просветов не видно) ---третье лицо на нас заработает. От и всё. Кто умный---сумеет сбежать куда нибудь подальше с этой земли и забрать детей. А так то всё понятно к чему нас готовят в будущем. Просто на убой. Не земли собираются а силы для Настоящей Войны. То шо щас, то такэ ото :at: --- только начало.

 

Очень интересно. И кто ж нас готовит? 



#140 VETERAN

VETERAN

    Член клуба


  • Пользователи
  • 7 880 Повідомлень:
  • Реєстрація 24-квітень 09
  • Авто:Найкласніше

Відправлено 12 травень 2017 - 20:41


Все ж ясно і зрозуміло - жодна тварюка за останні 25 років нічого не зробила щоб дійсно об'єднати країну. 
Далося вам те об'єднання...

Комусь потрібно, щоб я стояв поряд і мішав вугілля добувати, чи залізо плавити? Самому треба ефективно працювати. Кожен своє зробить - пізніше зберемося і разом проп'ємо.  :multi:






1 людей читають цю тему

0 користувачів, 0 гостей, 0 схованих користувачів


    Yandex (1)
Яндекс.Метрика