Перейти до вмісту

Друзі. Проект буде закрито в кінці 2024 року. Перемоги і миру вам. Хай щастить. Слава Україні!

Фотографія
- - - - -

Проблемы с ручником


  • Please log in to reply
288 replies to this topic

#141 ANGEL

ANGEL

    Модератор


  • Модераторы
  • 2 530 Повідомлень:
  • Реєстрація 14-грудень 06
  • Авто:21053

Відправлено 19 березень 2011 - 16:30

проблему решил, оказалось что под крепление подвисного подшипника не подложили шайбу. в итоге гайка прошла сквозь отверстие, и конечно кардан опустился в низ.
"Ты должен" — убивает эта фраза. То, что я должен, записано в налоговом кодексе, все, что не должен — в уголовном. Остальное- на мое усмотрение.

#142 asmax1

asmax1

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 1 338 Повідомлень:
  • Реєстрація 04-червень 10

Відправлено 25 травень 2011 - 12:12

Короче проблема в чем.Трос ручника с правого заднего колеса затирает об кардан!В чем может быть дело?Направляющее колесо троса вроде не кривое.ЧТо может быть?Я вот думаю может проблема в том что я еще пружину не одет которая трос натягивает?Или просто пока на собран салон и машина не полностью собрана она стоит просто выше чем надо потому и затирает?Вообще на -40 машину буду занижать,и проблема уйдет,но пока еще не занизил нужно это исправить.У кого какие мысли?

#143 nazgul

nazgul

    Член клуба


  • Пользователи
  • 4 839 Повідомлень:
  • Реєстрація 19-січень 10

Відправлено 25 травень 2011 - 12:59

ты трос для начала к лонжерону скобами закрепи потом и посмотришь будет затирать или нет)))
-Как переводится I don't know?
-Я не знаю
-Никто не знает...

#144 asmax1

asmax1

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 1 338 Повідомлень:
  • Реєстрація 04-червень 10

Відправлено 25 травень 2011 - 13:05

ты трос для начала к лонжерону скобами закрепи потом и посмотришь будет затирать или нет)))

Я крепил.У меня просто только одно скоба есть.ВОт одну туда и цеплял она толком роли не играет никакой

#145 Мец

Мец

    Член клуба


  • Пользователи
  • 1 573 Повідомлень:
  • Реєстрація 29-серпень 09

Відправлено 25 травень 2011 - 14:48

Или просто пока на собран салон и машина не полностью собрана она стоит просто выше чем надо потому и затирает

Это может быть ответом на твой вопрос..:)
Каталог деталей ваз
http://vaz2101.org/s...ead.php?t=40652

#146 feb73

feb73

    Член клуба


  • Пользователи
  • 2 533 Повідомлень:
  • Реєстрація 24-грудень 10

Відправлено 25 травень 2011 - 18:10

Особенно хорошо затирает, когда машина на подьемнике висит:multi:

#147 Shaman

Shaman

    АЛКО-Модератор


  • Пользователи
  • 246 Повідомлень:
  • Реєстрація 26-січень 08

Відправлено 26 травень 2011 - 23:15

У тебя она просто "завышена" с такой проблемой сам столкнулся, сейчас думаю как это исправить.
"Что для немца ""кирпич"" - то для русского ""мигающий зелёный"

#148 MihAn

MihAn

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 945 Повідомлень:
  • Реєстрація 26-травень 11

Відправлено 14 червень 2011 - 01:08

У меня друг занимается ремонтом японских мопедов,говорит что там все троса и спираль рубашки покрыты каким то капроном.Трос в рубашке ходит очень легко и служит долго.На китайских тросах такого, нет приходится часто менять.Никто не знает не появились ли ручники с таким усовершенствованием? Потому что у меня проблема обычно в этом:портятся резинки на входе троса в рубашку ,внутрь попадает грязь ,влага, начинает ржаветь и со временем трос клинит.И вообще какого производителя ручники лучше ,так как надо срочно покупать?Сегодня пропоролся пол дня, снял ручник, порасхажил трос в рубашках ,смазал,поставил и все зря. После срабатывания ручником не до конца растормаживается правое колесо, что только не делал.
Еще пришла мысль на новом ручнике перерезать трос (сростить потом надежно не проблема)решаем кучу проблем:длинный трос, не хватает резьбы итд, а самое главное возможность менять испортившиеся пыльники.
Распорную планку лучше не наваривать, а одевать на нее скобу из жести в виде буквы П в месте где на нее давит рычаг.Скобе там никуда не деться и набирать можно любую толщину.Пользуюсь этим методом давно и успешно.
Посоветуйте кто может, плис, какой фирмы лучше купить длинный трос ручника?

#149 2-ешник

2-ешник

    Sergeant stock


  • Модераторы
  • 4 000 Повідомлень:
  • Реєстрація 07-травень 06
  • Авто:2102

Відправлено 14 червень 2011 - 13:44

какой фирмы лучше купить длинный трос ручника?

покупай заводской (не гаражного пр-ва), сразу смазки (литол напр.) напрессуй -- будет жить долго даже с порванными резинками. Кста, резинки рвёт несмазанный трос.

Трос в рубашке ходит очень легко и служит долго.

трос в пластике -- вешь!!! трения минимум, защита от коррозии..., но увы, на Жигуль таких не видел.
<p>русня-хуйня

#150 ajm

ajm

    Супер-модератор


  • Супер-модераторы
  • 16 507 Повідомлень:
  • Реєстрація 29-серпень 07

Відправлено 14 червень 2011 - 14:44

лет пять назад поставил вазовский трос ручника - до сих пор ходит;
правда, я ручником почти не пользуюсь :)

#151 AnDruWa

AnDruWa

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 308 Повідомлень:
  • Реєстрація 26-березень 11

Відправлено 22 серпень 2011 - 19:07

Така ситуація.
"Ручнік" був на 3 клаца, але не тримав майже, заїхав на яму, і там майже вже не було куди крутити гайку, різьба майже закінчилась, але сказали знайомі на 2-3мм. можна підтягнути і спробувати. Зробив десь 1 оборот, далі не ризикував, боявся, щоб з різьби не зійшло.
Потім заїхав на підйом величенький, то тримало лише на 3-му положенні (останньому в мене).
Після того поїхав у село(120 км.), і на наступний день додому, по трасі була швидкість велика(відносно), при в`їзді в місто (швидкість менша), почав відчувати, що дуже туго крутиться руль, і після кожного світлофору, як рушаю з першої, таке враження, що бензин подається, але швидкості не набирає авто, вмикаю другу, набирає 20км і все, далі як не тисни педаль газу, лише реве і не їде, ніби гальмо зажате і не пускає колеса, як ледь на третю вмикаюсь, тоді вже нормально їде.
Під`їжаючи до дому (метрів 300 залишилось), пропускав пішоходів, з 4-ї перейшов на на третю, і перед поворотом на другу, але як тільки вмикнув другу, відразу відчулось, ніби машина тормозить, хоч зчеплення не торкався, гальм не торкався, і так ще метрів 10 і я став. Постояв хвилини 2-3 з аварійкою, підняв\опустив ручнік, і з першої по трохи рушив, але все рівно воно якогось не тягне, а реве на перших двох.
Раніше було, що на першій на підйомі міг набрати 20-25 км., далі перейти на другу і все добре.

Тобто раніше якось замічав, що на першій \ другій, швидкість буде набиратись у міру натискання педалі газу.

А зараз якось так, скільки не натискай, воно тільки реве і швидкості не набирає.

Можливо це щось з ручніком пережав чи недожав? Чи можливо після довгої догори, щось перегрілось і тому руль туго йде + на перших двох якось важко? Можливо бензин?
Загалом заправляв 92й на окко, потім 2 рази на Лукойлі (все добре), і ось як їздив востаннє в село, знову на окко, але на незнайомих мені заправках.
Тому думки або про "ручнік", що десь щось не так зробив, або що паливо таке.
хто що підкаже?

Повідомлення відредагував AnDruWa: 22 серпень 2011 - 19:10


#152 02universal

02universal

    Член клуба


  • Пользователи
  • 4 806 Повідомлень:
  • Реєстрація 17-квітень 11

Відправлено 22 серпень 2011 - 19:50

Во время езды- остановись без торможения и потрогай рукой барабаны,если горячие- перетянул ручник, а вообще нужно менять колодки(или проверять накладки),под гайку ручника ложат гайки большего диаметра,если трос растянулся и тянуть некуда(но мог и закиснуть а при езде- раструсило)

#153 maksik84

maksik84

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 1 442 Повідомлень:
  • Реєстрація 04-жовтень 10

Відправлено 22 серпень 2011 - 21:29

но мог и закиснуть

Была подобная фигня раньше.На 3 щелчка плоховато держало.Полез под машину, распустил ручник, подёргал трос на одном из колёс, а он закис в своей рубашке.
Вопрос решился заменой длинного троса ручника.:)
А после того как ты подтянул трос, он просто зажал одно колесо колодкой.:bk:
Не нервируйте меня! Мне скоро негде будет прятать трупы!

#154 MihAn

MihAn

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 945 Повідомлень:
  • Реєстрація 26-травень 11

Відправлено 23 серпень 2011 - 07:28

Не стремись отрегулировать ручник на 3-4 щелчка-будешь всегда ездить на нерасторможенных колесах.Регулируй на 6-7 щелчков-при незакисшем ручнике должно быть все нормально.

Во время езды- остановись без торможения и потрогай рукой барабаны

Добавлю,что проехать при этом ,не пользуясь тормозами нужно хотя бы километров 5(чем больше тем лучше)Также после этого потрогай передние диски-там тоже бывают проблемы.

#155 AnDruWa

AnDruWa

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 308 Повідомлень:
  • Реєстрація 26-березень 11

Відправлено 18 вересень 2011 - 10:28

Всім знову привіт.
"Повернулась" стара проблема. Все те саме, що і описував у попередньому повідомленні.
Додам тільки наступне:
- Під час їзди, зупинявся без застосування гальм (біля 3 км.), барабани не гарячі, передні диски також.
- Відпускав "ручнік", трохи здається "попускало" і їхала краще.
Але вчора все по сценарію, зранку в село (~120 км.), там авто було в холодку годин 6-7, ввечері знову додому, завів нормально, їхав нормально, не було ознак які були раніше(не тягне, не гальмує, ніяких звуків), проїжджаю кілометрів біля 100 і при під`їзді до міста, знову все те саме, як тільки перші світлофори, руль якось туго, стартувати з першої важко, машина ніби на ручніку стоїть, трохи ривками стартує, доїхав додому, а там авто поставив знову на невеличкий під`йом, де раніше тримало на 2-му з 4-х "клаців", а вчора на 4-му ледь стояла, то поставив на передачу.
Тут не знаю, що вже може бути. Ручнік не затягував, навпаки відпускав трохи, значить не він, але ознаки такі ж, як писав раніше. Одне, що я не додав, можливо це впливає, я мив авто в селі, оскільки по дорозі туди було 2-3 калюжі, які неможливо було оминути, і окрім корпуса, я з невеликого відерця обливав диски, вода попадала як прямо на місце кріплення болтами, так і за колесо. Вода була чиста, з криниці, без болота чи піску, але на колесах було і те і інше, можливо воно водою кудись "зайшло" в непотрібне місце?
І я дійсно, щоразу як був у селі, мив так само авто. Просто цікаво, якщо кудись потрапило б болото, то воно б відразу відчувалось і туго йшло б, ривками, а так воно лише після довгої поїздки, хоча можливо щось перегрілось чи ще якось.

- Це моє перше припущення (болото чи вода яка могла потрапити кудись не туди). Але тоді виходить і в дощ таке мало б бути, але не було, хоча я і не їздив у дощ так далеко.

- Друге: я коли по порадам поїхав на яму ручнік відпускати трохи, то перевіряючи задні колеса виявилось, що при виключеній передачі, і на спущеному ручніку, задні колеса крутяться не вільно. Якщо передні крутнув рукою і воно ще кілька обертів робить само, то задні крутну рукою, і було б добре, якби 1-2 оберта було, і то... Зняв диски, сам барабан крутиться добре, чоловіки сказали, що не в ходовій проблеми. Як тільки поставив диск на місце, знову те саме, йде туговато. Тут я не знаю, що і як.

- Третє: десь тут на форумі читав, що можливо сміття потрапило в колодки і під час дощу та довгої поїзди воно прилипає до барабану та колодки. Такий варіант також можливий?

- Ну а все інше вже обговорював здається. Болти, шпильки, все відповідає розмірам, ніщо нікуди не тре, все добре.
Я більше схиляюсь до варіанту третього. Завтра по змозі знову на яму поїду, гляну, відпишусь.

#156 02universal

02universal

    Член клуба


  • Пользователи
  • 4 806 Повідомлень:
  • Реєстрація 17-квітень 11

Відправлено 18 вересень 2011 - 20:23

Сними длинный трос ручника,разработай его и смаж маслом(попутно- проверка тормозных цилиндров и поставь колеса без барабанов и покрути рукой- может в мосту проблема)

#157 Maxtour

Maxtour

    Новичок


  • Пользователи
  • 91 Повідомлень:
  • Реєстрація 19-вересень 11

Відправлено 19 вересень 2011 - 15:56

У самого нет ручника вовсе. Купил на днях новый трос. На старом коротком были две доп. гайки, наверное он тоже растянут, буду завтра пробовать. Так не охота менять короткий трос... до шплинта хрен долезишь)))

#158 Maxtour

Maxtour

    Новичок


  • Пользователи
  • 91 Повідомлень:
  • Реєстрація 19-вересень 11

Відправлено 21 вересень 2011 - 06:58

Вчера поставил трос, все стало хорошо, хотя на старом кто-то срезал пружину, но я решил попробовать не срезая. Ручник держит хорошо, но тормозить им не получается. Барабаны стерты овалом пока колодки не сотрутся под барабан, тормозить не будет.
Ну хотя бы можно стоять спокойно)))

#159 sanya_korin

sanya_korin

    Новичок


  • Пользователи
  • 91 Повідомлень:
  • Реєстрація 25-лютий 11

Відправлено 28 вересень 2011 - 13:45

Я тоже так вимахався з ручніком шо просто не передати ! І трос закисший був , розробляв , і барабани міняв , і планки розварював а ніфіга ! Потім скрутив ручку ручніка(зі злості засильно дьорнув вона й відламалась), погнав купив нову, поставив і О ЧУДО !!!!!!! Два клаца і тримає - фіг здвинеш !!!!! Це так для загального розвитку шо й така бяка може бути , як роздивлявся стару ручку нічо їй не бракувало , чому не тримало не знаю )

#160 02universal

02universal

    Член клуба


  • Пользователи
  • 4 806 Повідомлень:
  • Реєстрація 17-квітень 11

Відправлено 28 вересень 2011 - 17:36

Два клаца- мало!(перетянут),а старая наверно согнута,или тросик растянут.




0 людей читають цю тему

0 користувачів, 0 гостей, 0 схованих користувачів

Яндекс.Метрика