Перейти до вмісту

Друзі. Проект буде закрито в кінці 2024 року. Перемоги і миру вам. Хай щастить. Слава Україні!

Фотографія
* * * * * 2 Голосів

Veteran - Персональник


  • Please log in to reply
849 replies to this topic

#561 VETERAN

VETERAN

    Член клуба


  • Пользователи
  • 7 872 Повідомлень:
  • Реєстрація 24-квітень 09
  • Авто:Найкласніше

Відправлено 29 липень 2021 - 20:22

Вчора трохи уваги приділив і жигулику. У мене розширювальний бачок стоїть між акумулятором і бризговиком - від 2109 прекрасно туди вліз і зайняв пустуючий простір. Старий бачок потерся і почав підтікати знизу - купив новий з кришкою за 200грн. Зробив нове підключення, бо моє старе виявилося не дуже вдалим - погано тримало температуру. Тепер вже не капає.  :bp:



#562 VETERAN

VETERAN

    Член клуба


  • Пользователи
  • 7 872 Повідомлень:
  • Реєстрація 24-квітень 09
  • Авто:Найкласніше

Відправлено 07 серпень 2021 - 19:48

Лиха доля спіткала мого жигулика - зламався пластиковий пипчик, по якому у головний гальмівний циліндр затікає тормозуха з бачка. Поміняв його, але скрутив гальмівну трубку. Тепер ліве переднє колесо не гальмує. Прийдеться в понеділок міняти ту трубку.



#563 VETERAN

VETERAN

    Член клуба


  • Пользователи
  • 7 872 Повідомлень:
  • Реєстрація 24-квітень 09
  • Авто:Найкласніше

Відправлено 12 серпень 2021 - 16:34

Одною трубкою не обійшлося. Замінив трубку лівого колеса - потекло біля штуцера трубки задніх гальм. Купив ту довгу трубку і приступив до заміни, а стара трубка почала розпадатися у мене прямо в руках. Витягнув 5 кусків. Як добре, що той пластик тріснув, а то я би і не знав, що під машиною таке трухно гальмує.

Тепер гальма незвично тверді.



#564 VETERAN

VETERAN

    Член клуба


  • Пользователи
  • 7 872 Повідомлень:
  • Реєстрація 24-квітень 09
  • Авто:Найкласніше

Відправлено 12 серпень 2021 - 16:44

І для Міні прибамбас - накидний ключ на 30 для заміни ременя генератора. Хотів варити сам, але на "звалищі" біля базару побачив готовий - такий, щоб у нього вставляти штир і ним відхиляти. Разом із телескопічним колісним ключем працює просто прекрасно.

Віддали мені ту штуку за 30грн.



#565 Hapadoctb

Hapadoctb

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 220 Повідомлень:
  • Реєстрація 24-липень 17
  • Авто:2105

Відправлено 13 серпень 2021 - 07:22

І для Міні прибамбас Віддали мені за 30грн.

 

Как тебе такое, Илон Маск ?? :multi:



#566 VETERAN

VETERAN

    Член клуба


  • Пользователи
  • 7 872 Повідомлень:
  • Реєстрація 24-квітень 09
  • Авто:Найкласніше

Відправлено 15 серпень 2021 - 08:36


Трошки пізніше детальніше огляну - з частковим розбиранням для кращого доступу.

Вчора заліз до двигуна. Щиро здивувався, але приємно - жодних слідів мастила. Захист знизу має сліди тільки засохлої води з калюжі. Об мотор навіть рук не вимастив. Зняв ремінь - чистенький, тільки кілька піщинок виколупав з канавок.

Герметик - сила. І придасться не тільки для жигуля.  :ay:

Після запуску двигуна відчувається якась легка вібрація.Не знайшов причини. Через якийсь час минає. Припускаю, що це триває поки компресор кондиціонера накачує тиск. При рушанні нічого не чути і зі збільшенням обертів також нема. Хлопці кажуть, що на валах двигуна є якісь регулювальні балансири - може то вони спочатку не спрацьовують - не розумію, як ті штуки працюють.

Таки мій жигулик подобається мені більше - стартує на перехресті веселіше, хоча до 160 Міні розженеться звісно швидше.

Ремінь знімав за допомогою недавно придбаного ключикам - дуже класно стає і з ним взагалі все дуже легко.

SAM_1104_800.jpgi.gif



#567 VETERAN

VETERAN

    Член клуба


  • Пользователи
  • 7 872 Повідомлень:
  • Реєстрація 24-квітень 09
  • Авто:Найкласніше

Відправлено 20 серпень 2021 - 19:04

Трошки уваги потребував і мій Срібляник - поміняв довшу рульову тягу зліва - відреставровану на запасну відреставровану. Гарна виносливість запчастин має і свої мінуси - важко випресувати. Але справився.

Ну і заодно прокачав гальма.

Подивився на авто знизу - жалюгідне видовище. Лонжерони ледве купи тримаються. Один поріг чомусь знизу відстав по всій довжині, а інший проржавів. Запаска вже висить в повітрі. Так... якщо діри в крилах і дверях ще можна заклеїти шматою на грунтовці, то тут таким способом не вдасться. не довго ще зможу насолоджуватися їздою на моєму жигулику. Напевно і просто їздити вже не довго мені лишилося.  :bw:



#568 VETERAN

VETERAN

    Член клуба


  • Пользователи
  • 7 872 Повідомлень:
  • Реєстрація 24-квітень 09
  • Авто:Найкласніше

Відправлено 22 серпень 2021 - 13:23

І знову МІНІ. 

Поламався замок кришки багажника. 51249802312. Поки що зав'язав з середини шнурком.

Ще й купа вихідних...  :bw:



#569 VETERAN

VETERAN

    Член клуба


  • Пользователи
  • 7 872 Повідомлень:
  • Реєстрація 24-квітень 09
  • Авто:Найкласніше

Відправлено 23 серпень 2021 - 19:10

Прикупив я беушний замок за 1350грн., але прийшлося їхати за ним аж на кордон.

Так то виглядає. Цілий - куплений, поламаний - рідний. І відламаний кусочок. Якесь воно дуже делікатне.  :multi:

SAM_1106_800.jpgi.gif



#570 VETERAN

VETERAN

    Член клуба


  • Пользователи
  • 7 872 Повідомлень:
  • Реєстрація 24-квітень 09
  • Авто:Найкласніше

Відправлено 31 серпень 2021 - 17:40

Поставив вже випускний колектор з ввареною різьбою під лямбду і трохи поїздив - ніби не тріщить варена чавуняка. До цього трохи стріляло в карб і я навіть подумав, що клапан прогорів. Нє - з клапанами все добре. Але лямбда показала сильно збіднену суміш. Було подібно на підсос повітря. І знову мимо - насправді якесь сміття попало. На контактному запаленні все перевірив і відрегулював - вже заводиться легко і їде нормально.


Заметь,уже второй раз за последнее время переходишь на контактный трамблер.
Для того і зберіг таку можливість. Це так, як з переходом газ - бензин можна перевірити, що навалило. Так само і з запаленням - легше знайти несправність.

#571 Vinni86

Vinni86

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 1 471 Повідомлень:
  • Реєстрація 13-травень 14

Відправлено 31 серпень 2021 - 18:39

Обьясните мне, в чем прикол управления и владения миникупером. Ато как по мне, то машина сделана чтоб человек регулярно покупал на нее запчасти. Если хочется маленький быстрый авто, можно к примеру клио рс, или аналог от пежо, или гольф гт, ну как бы в разы дешевле, да и салон собран куда качественней.
Я поосто поездил в мини, ну нет ничего там особого, кроме цены.
  • rodd подобається це

#572 VETERAN

VETERAN

    Член клуба


  • Пользователи
  • 7 872 Повідомлень:
  • Реєстрація 24-квітень 09
  • Авто:Найкласніше

Відправлено 31 серпень 2021 - 19:53


Обьясните мне, в чем прикол управления и владения миникупером.

Пояснюю - просто подобається дочці. Запчастин особливо і не потребує - просто наші "спєци" наживаються. Я вже маю цілий ящик їх замовлень, тисяч на 20. Маю надію, що колись дійсно пригодяться. Вже проїхали більше 30 тисяч км і реально потрібно було поміняти гальмівні колодки, масло в коробці і ремінь генератора, а ті падлюки, користуючись тим, що молода жінка не розуміється і вірить їм, навішали всякого.

Вважається, що до купленої вживаної машини прийдеться доложити ще з 20% від ціни. Ми ще стільки не вклали.

А в цілому - машина міцна. Дочка, ще на початку, притерлася боком до воріт гаража - ворота погнулися і фарба обдерлася, а на Міні є легенькі вм'ятини на передніх дверях - трошки полірнув потертість і так їздить до тепер. Нещодавно в зад дав грузовик - так, що аж машину розвернуло - трошки вгнув крило і розбив плафон. Крило нарівняли за пів години і все, а плафони ми і так збиралися поміняти на європейські з жовтими поворотами.

Дочка задоволена і це головне.

p/s. Дочка надумала мені купити якусь більшу машину, замість помираючого жигуля. Щось таке - 

Kia Sportage. Я поки відговорив - мені більше подобається щось типу Peugeot 807 .



#573 Vinni86

Vinni86

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 1 471 Повідомлень:
  • Реєстрація 13-травень 14

Відправлено 31 серпень 2021 - 20:38

 


Обьясните мне, в чем прикол управления и владения миникупером.
Я поки відговорив - мені більше подобається щось типу Peugeot 807 .

 

Уж лучше рено сценик или эспас, если из французов, реально в 807 пыже надежное это только дизельные моторы и именно электрика, они то не спроста так недорого на фоне остальных стоят.
 



#574 VETERAN

VETERAN

    Член клуба


  • Пользователи
  • 7 872 Повідомлень:
  • Реєстрація 24-квітень 09
  • Авто:Найкласніше

Відправлено 31 серпень 2021 - 21:19


дизельные моторы
Не люблю такого.

#575 Vinni86

Vinni86

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 1 471 Повідомлень:
  • Реєстрація 13-травень 14

Відправлено 31 серпень 2021 - 21:53

 


дизельные моторы
Не люблю такого.

 

бензиновых у пежо нормальных увы нет. Лично моё мнение, ИМХО.



#576 VETERAN

VETERAN

    Член клуба


  • Пользователи
  • 7 872 Повідомлень:
  • Реєстрація 24-квітень 09
  • Авто:Найкласніше

Відправлено 31 серпень 2021 - 21:59


бензиновых у пежо нормальных увы нет. Лично моё мнение, ИМХО.
У моєму Міні пижиковський мотор.

#577 Vinni86

Vinni86

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 1 471 Повідомлень:
  • Реєстрація 13-травень 14

Відправлено 01 вересень 2021 - 06:41

бензиновых у пежо нормальных увы нет. Лично моё мнение, ИМХО.

У моєму Міні пижиковський мотор.
Я вкурсе, яж и говорю нормальных нет.

#578 VETERAN

VETERAN

    Член клуба


  • Пользователи
  • 7 872 Повідомлень:
  • Реєстрація 24-квітень 09
  • Авто:Найкласніше

Відправлено 01 вересень 2021 - 06:59

Та нормальний мотор - менший за жигулівський, а вдвічі потужніший. До нього претензій не маю. Трохи задумчива коробка, але ж то автомат.



#579 VETERAN

VETERAN

    Член клуба


  • Пользователи
  • 7 872 Повідомлень:
  • Реєстрація 24-квітень 09
  • Авто:Найкласніше

Відправлено 10 жовтень 2021 - 13:24

Далі приходиться возитися з тим МПСЗ МАЙЯ. Поміняв ДПКВ, але позитивний ефект був короткочасний. При нагріві двигуна в пробках, починалися перебої запалення. Той датчик і відразу після покупки мав дуже високий опір, а значить були якісь проблеми з контактом.

Сьогодні отримав новий ДПКВ виробництва Аврора із Запоріжжя. Опір нормальний - подивлюся який він буде в роботі.

Не хочеться заходити у зиму з контактним запаленням.



#580 Сергей72

Сергей72

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 2 681 Повідомлень:
  • Реєстрація 04-листопад 11

Відправлено 11 жовтень 2021 - 14:22

Вывод : уже дважды (а можт и больше) переходил на контактную группу,и всеже контактный трамблер в утиль не уходит а лежит под сидухой ждет своего часса.

У меня некоторые товарищи перешли с Бсз на контактную систему.Такі реалії сьогодення.

Не пойму смысла я всяких ваших Ммайй,нну впаскудьтє туда вместо свечи зажигания паяльную лампу или придумайте форкамеру или еще чтото.

На крайняк заведите любовницу (телочку) ито смиысла и теплоотдачи будет больше.

Изверги.






0 людей читають цю тему

0 користувачів, 0 гостей, 0 схованих користувачів

Яндекс.Метрика