Перейти до вмісту

Друзі. Проект буде закрито в кінці 2024 року. Перемоги і миру вам. Хай щастить. Слава Україні!

Фотографія
- - - - -

Принудиловка К Вакцинации: Самодурство Или Заставляют?


  • Please log in to reply
432 replies to this topic

#41 Лукаш1

Лукаш1

    Член клуба


  • Пользователи
  • 3 972 Повідомлень:
  • Реєстрація 14-квітень 11
  • Авто:ВАЗ-2103

Відправлено 02 листопад 2021 - 20:32

ну а то что творится в больницах и реанимациях это не важная проблема?



#42 optimus prime

optimus prime

    Член клуба


  • Пользователи
  • 8 131 Повідомлень:
  • Реєстрація 07-липень 10
  • Авто:21063

Відправлено 02 листопад 2021 - 20:32

Конечно, совсем не проблема дать себе вколоть какую то непонятную куйню,колитесь хлопцы)))

Боишся за свою жизнь?



#43 VETERAN

VETERAN

    Член клуба


  • Пользователи
  • 7 872 Повідомлень:
  • Реєстрація 24-квітень 09
  • Авто:Найкласніше

Відправлено 02 листопад 2021 - 21:05


90% там вода обычная.
Тоді чому ту воду не перевірили, як слід і дозволили тільки для ЕКСТРЕНОГО застосування. А тепер дозволили і не перевірені ліки і також для ЕКСТРЕНОГО. Попросту випробовують то все на людях. А може не випробовують, а усвідомлено застосовують ? І який час буде тривати ця екстреність - без відповідальності виробника і держави, яка силою то вдуває в людей?

#44 nightwolff

nightwolff

    )))))))))))))


  • Пользователи
  • 3 872 Повідомлень:
  • Реєстрація 22-листопад 17
  • Авто:ваз 2107

Відправлено 02 листопад 2021 - 21:05

Конечно, совсем не проблема дать себе вколоть какую то непонятную куйню,колитесь хлопцы)))

Боишся за свою жизнь?
Я здоровый человек,нахера мне портить здоровье какой то хренью?!
мой бортовик
http://vaz2101.com/i...32301-vaz-2107/

#45 VETALZZZ

VETALZZZ

    Член клуба


  • Супер-модераторы
  • 11 309 Повідомлень:
  • Реєстрація 28-жовтень 07
  • Авто:21051, 21011

Відправлено 02 листопад 2021 - 21:09

 


90% там вода обычная.
Тоді чому ту воду не перевірили, як слід і дозволили тільки для ЕКСТРЕНОГО застосування. А тепер дозволили і не перевірені ліки і також для ЕКСТРЕНОГО. Попросту випробовують то все на людях. А може не випробовують, а усвідомлено застосовують ? І який час буде тривати ця екстреність - без відповідальності виробника і держави, яка силою то вдуває в людей?

 

всё правильно, по сути это всё экспериментальное лечение. Кому то плацебо, кому то жижу.

nightwolff, Есть и такое мнение, ничего против не имею. Я просто сделал, так как подозреваю что всё равно меня заставят.... добровольно-принудительно.


Днем он нормальный человек, а ночью чинит Жигули
https://www.drive2.r...58684027734013/

#46 dimon_21061

dimon_21061

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 2 338 Повідомлень:
  • Реєстрація 31-серпень 08
  • Авто:21043

Відправлено 02 листопад 2021 - 21:10


Боишся за свою жизнь?
За свою не очень, но умереть мгновенно не хочется,

хотелось бы несколько минут перед смертью(желательно без боли),

чтобы с Богом примирится и прощения попросить, за то что жил как

гавно.


  • optimus prime and nightwolff like this
" ! ! ! Все врут ! ! ! " House D.M.

#47 VETERAN

VETERAN

    Член клуба


  • Пользователи
  • 7 872 Повідомлень:
  • Реєстрація 24-квітень 09
  • Авто:Найкласніше

Відправлено 02 листопад 2021 - 21:12


Боишся за свою жизнь?
Я особисто тривожуся більше за нащадків - відчуваю свою відповідальність за них. Краще я ризикну з 2% імовірності померти, ніж дозволю знищити долю нащадків. Навіть знаючи, що нащадки мої вже всі народжені і більше не буде.

А помирають не моментально - досить довго задихаються - помолитися встигнеш.



#48 nightwolff

nightwolff

    )))))))))))))


  • Пользователи
  • 3 872 Повідомлень:
  • Реєстрація 22-листопад 17
  • Авто:ваз 2107

Відправлено 02 листопад 2021 - 21:13

VETALZZZ, меня когда заставят на работе или пускать в магазин не будут я липовую справку сделаю
мой бортовик
http://vaz2101.com/i...32301-vaz-2107/

#49 VETERAN

VETERAN

    Член клуба


  • Пользователи
  • 7 872 Повідомлень:
  • Реєстрація 24-квітень 09
  • Авто:Найкласніше

Відправлено 02 листопад 2021 - 21:23


пускать в магазин не будут

Я і не піду туди - магазин рекламою заманює мене, щоб я поділився своїми грішми. Інфіковані тою вакциною частіше є заразними, ніж прості люди. Невакциновані просто хворіють, а не носять ту заразу в собі, а штрикнуті можуть довго то носити і сіяти довкола. Не даремно ж всі мають носити намордники.

 

Вже знаєте, що Шустер підхопив Ковід після чотирьох уколів вакцини? Сидить в Італії в ізоляції.

А Марк Цукерберг не зміг полетіти в Глазго - позитивний тест після двох вакцинацій.

Незважаючи на повну вакцинацію помер не простенький американець - від Ковіду.

А скільки ми ще не знаємо.



#50 Лукаш1

Лукаш1

    Член клуба


  • Пользователи
  • 3 972 Повідомлень:
  • Реєстрація 14-квітень 11
  • Авто:ВАЗ-2103

Відправлено 02 листопад 2021 - 21:58

VETALZZZ, меня когда заставят на работе или пускать в магазин не будут я липовую справку сделаю

за это тоже сейчас стали набутыливать и тех кто продает и тех кто покупает

 

 


90% там вода обычная.
Тоді чому ту воду не перевірили, як слід і дозволили тільки для ЕКСТРЕНОГО застосування. А тепер дозволили і не перевірені ліки і також для ЕКСТРЕНОГО. Попросту випробовують то все на людях. А може не випробовують, а усвідомлено застосовують ? І який час буде тривати ця екстреність - без відповідальності виробника і держави, яка силою то вдуває в людей?

 

даже если предположить, а для чего это делают?



#51 VETERAN

VETERAN

    Член клуба


  • Пользователи
  • 7 872 Повідомлень:
  • Реєстрація 24-квітень 09
  • Авто:Найкласніше

Відправлено 02 листопад 2021 - 22:11


а для чего это делают?
Погугли - багато довідаєшся.

#52 Лукаш1

Лукаш1

    Член клуба


  • Пользователи
  • 3 972 Повідомлень:
  • Реєстрація 14-квітень 11
  • Авто:ВАЗ-2103

Відправлено 02 листопад 2021 - 22:23

да про масонско рептилоидные всемирные заговоры мне  хватило и того что тут написали


  • optimus prime подобається це

#53 VETERAN

VETERAN

    Член клуба


  • Пользователи
  • 7 872 Повідомлень:
  • Реєстрація 24-квітень 09
  • Авто:Найкласніше

Відправлено 02 листопад 2021 - 22:28


да про...

Ти знавець!  :multi:

 

"Європейський суд остаточно ухвалив заборонити обов'язкові щеплення та дискримінацію через небажання вакцинуватися.
Заборона на примусову вакцинацію прийнята Європейським судом. Номер документа: 2361 (2021)
Заборона примусової вакцинації описана в пунктах 7.3.1 і 7.3.2:
7.3.1 забезпечити, щоб громадяни були проінформовані про те, що вакцинація не є обов'язковою і що ніхто не перебуває під політичним, соціальним чи іншим тиском з метою вакцинації, якщо вони не хочуть цього робити;
7.3.2 гарантувати, що ніхто не піддасться дискримінації за те, що він не був вакцинований, з причини можливих ризиків для здоров'я або небажання пройти вакцинацію;


#54 dimon_21061

dimon_21061

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 2 338 Повідомлень:
  • Реєстрація 31-серпень 08
  • Авто:21043

Відправлено 03 листопад 2021 - 11:06

В сентябре 2015 года на Украине было зарегистрировано два случая полиомиелита с параличом (впервые в Европе с 2010 года): оба ребёнка в возрасте десять месяцев и четыре года в Закарпатской области.
 
В Україні підтвердили випадок паралічу у 1,5 річної дитини з Рівненської області. Хворобу викликав поліовірус, повідомили у Міністерстві охорони здоров'я. Перші симптоми з'явились 1 вересня 2021р, а вже 3 вересня дитина потрапила в лікарню з симптомами парезу нижніх кінцівок.
 
 

 

Я особисто тривожуся більше за нащадків - відчуваю свою відповідальність за них.

 

 


" ! ! ! Все врут ! ! ! " House D.M.

#55 VETERAN

VETERAN

    Член клуба


  • Пользователи
  • 7 872 Повідомлень:
  • Реєстрація 24-квітень 09
  • Авто:Найкласніше

Відправлено 03 листопад 2021 - 13:58


В Україні підтвердили випадок паралічу у 1,5 річної дитини з Рівненської області.
А ще от зараз. 

У 12-річної школярки із Закарпаття діагностували поліомієліт. Наразі дівчинка перебуває у лікарні, у дитини паралізувало ногу. За даними медиків, дівчинка була невакцинована. Цей випадок не пов'язаний із нещодавнім епідрозслідуванням щодо виявлення поліовірусу на Закарпатті.
https://zaxid.net/news/

Не дбають про нормальні прививки, а силують до якихось експериментальних. Щоб вакцинувати внука приходиться шукати необхідні вакцини. Я от недавно отримав щеплення від правця і дифтерії - випущена ще у 2019 році в Росії. Невже аж так важко дбати про такі речі?



#56 Hapadoctb

Hapadoctb

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 220 Повідомлень:
  • Реєстрація 24-липень 17
  • Авто:2105

Відправлено 03 листопад 2021 - 14:44

Не знаю, для меня не проблема надеть маску, при чем как положено и ходить так в общественных местах. Наш городок по смертности от ковида уже вырывается в лидеры по области, уже до всех должно дойти что да как. Однако, вчера был в супермаркете и пока стоял на кассе (я делаю зааз по инету и потом просто забираю его на отдельной кассе, тем самым уменьшая время своего нахождения в магазе) насчитал 12 человек без масок, входящих в супермаркет ! 

 

Я хрен его знает, но некоторым, похоже, вакцину нужно в задний проход так ввинчивать, чтоб просто ходить по общественным местам не могли! 



#57 Лукаш1

Лукаш1

    Член клуба


  • Пользователи
  • 3 972 Повідомлень:
  • Реєстрація 14-квітень 11
  • Авто:ВАЗ-2103

Відправлено 03 листопад 2021 - 15:17

просто многие не верят что маска дает защиту, вообщем то и я тоже, учитывая что разрешены самодельные марлевые, которые мало что фильтруют, и даже заводские маски когда выдыхаешь чувствуется что половина воздуха идет куда угодно только не через маску



#58 VETERAN

VETERAN

    Член клуба


  • Пользователи
  • 7 872 Повідомлень:
  • Реєстрація 24-квітень 09
  • Авто:Найкласніше

Відправлено 03 листопад 2021 - 16:06


просто многие не верят что маска дает защиту
Легко перевірити - якщо в масці відчуваєш запах курця поряд - не захищає, бо вірус менший за часточки диму. Можна порівняти - захищає так само, як і паркан із сітки рабиця захищає від комарів. Намордник - ознака лояльності. Якщо противишся - ти антиваксер.  :multi:

#59 VETALZZZ

VETALZZZ

    Член клуба


  • Супер-модераторы
  • 11 309 Повідомлень:
  • Реєстрація 28-жовтень 07
  • Авто:21051, 21011

Відправлено 03 листопад 2021 - 21:09


В Україні підтвердили випадок паралічу у 1,5 річної дитини з Рівненської області. Хворобу викликав поліовірус, повідомили у Міністерстві охорони здоров'я. Перші симптоми з'явились 1 вересня 2021р, а вже 3 вересня дитина потрапила в лікарню з симптомами парезу нижніх кінцівок.
кстати да, кто не в теме может поисследовать этот вопрос, если бы вакцину в америке не изобрели то много кого бы не дожило. А вот некоторые до сих пор считают что прививку от полиомелита делать не нужно...
Днем он нормальный человек, а ночью чинит Жигули
https://www.drive2.r...58684027734013/

#60 VETERAN

VETERAN

    Член клуба


  • Пользователи
  • 7 872 Повідомлень:
  • Реєстрація 24-квітень 09
  • Авто:Найкласніше

Відправлено 03 листопад 2021 - 21:42


А вот некоторые до сих пор считают что прививку от полиомелита делать не нужно...
Ця хвороба не єдина - є ще правець і т.п. - такі летальні інфекції, які вбивають швидше, ніж імунітет спрацьовує. А чому не вакцинують від чуми, холери і т.д.? А хтось в курсі, що ми вже десятки років живемо в умовах епідемії туберкульозу? А ще весь схід та південь України потерпають від сніду. Щось я не чув про особливі заходи для боротьби з цим.




0 людей читають цю тему

0 користувачів, 0 гостей, 0 схованих користувачів

Яндекс.Метрика