Перейти до вмісту

Друзі. Проект буде закрито в кінці 2024 року. Перемоги і миру вам. Хай щастить. Слава Україні!

Фотографія
- - - - -

Проблемы со спидометром!


  • Please log in to reply
180 replies to this topic

#161 555roy555

555roy555

    Прохожий


  • Пользователи
  • 4 Повідомлень:
  • Реєстрація 01-травень 11

Відправлено 01 травень 2011 - 22:37

У меня ВАЗ 21013. Проблема в том, что когда включаю зажигание ни один прибор не реагирует и ни одна лампочка не горит, только датчик температуры работает, и когда завожу таже проблема. Только когда один раз надавить на газ, датчик бензина работает и загораетса лампочка акумулятора и постоянно горит а лампочка масла ни в каких вариантах не работает. Куда только не смотрел, ничего непомогло! Что это за глюки?:(:bw:

#162 Edifier

Edifier

    Модератор


  • Модераторы
  • 2 203 Повідомлень:
  • Реєстрація 07-жовтень 07
  • Авто:ВАЗ 21053

Відправлено 01 травень 2011 - 22:46

посмотри блок предохранителей, там может быть плохой контакт...
Опыт - это когда на смену вопросам: "Что? Как? Почему? " приходит единственный вопрос: "Нахрена? ©

#163 555roy555

555roy555

    Прохожий


  • Пользователи
  • 4 Повідомлень:
  • Реєстрація 01-травень 11

Відправлено 01 травень 2011 - 22:53

Сегодня смотрел. Утром ещё раз гляну.8 (

#164 N_I_K_O_L_A

N_I_K_O_L_A

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 941 Повідомлень:
  • Реєстрація 09-березень 09

Відправлено 01 травень 2011 - 23:34

555roy555, у моего друга такое было. Поменяли блок предохранителей и все заработало.
Запчасти со склада 066 773 86 50 Николай

#165 555roy555

555roy555

    Прохожий


  • Пользователи
  • 4 Повідомлень:
  • Реєстрація 01-травень 11

Відправлено 02 травень 2011 - 23:27

Проблема была в щитке приборов.:bk:

#166 Andrywka

Andrywka

    Новичок


  • Пользователи
  • 65 Повідомлень:
  • Реєстрація 24-жовтень 10

Відправлено 13 травень 2011 - 20:32

На шоховском спидометре перестал мотать общий километраж, стрелка и дневной работает в норме. Куда лезть ? Что доламывать ? Спасибо за советы ))

#167 Dim0N

Dim0N

    Член клуба


  • Пользователи
  • 2 786 Повідомлень:
  • Реєстрація 12-листопад 07

Відправлено 13 травень 2011 - 20:49

Andrywka, скорее всего один зуб выкрошился на шестерёнке привода общего одометра. Но возможен клин мусором (грязью) не ГАИ;)
Перед сборкой каждую деталь нужно тщательно обработать напильником

#168 Andrywka

Andrywka

    Новичок


  • Пользователи
  • 65 Повідомлень:
  • Реєстрація 24-жовтень 10

Відправлено 14 травень 2011 - 19:31

Andrywka, скорее всего один зуб выкрошился на шестерёнке привода общего одометра. Но возможен клин мусором (грязью) не ГАИ;)

Вобщем разбирать спидометр предстомт, спасибо за помощь )) А при чем сдесь гаи ?
ты о наших рейдах http://www.youtube.c...a2?feature=mhee ??

#169 Dim0N

Dim0N

    Член клуба


  • Пользователи
  • 2 786 Повідомлень:
  • Реєстрація 12-листопад 07

Відправлено 14 травень 2011 - 19:44

А при чем сдесь гаи ?

игра слов, шутка:multi:. За ссылку спасибо.
Перед сборкой каждую деталь нужно тщательно обработать напильником

#170 mazaySLAVA

mazaySLAVA

    Прохожий


  • Пользователи
  • 1 Повідомлень:
  • Реєстрація 23-червень 11

Відправлено 23 червень 2011 - 16:56

здарова всем. помогите мужики.


сломался спидометр, понял что привод в кпп отошел в мир иной. начал его вытаскивать из коробки, вытащил, но без шестерни, обламалась она. и осталась в коробке.


что делать как быть!??!?! как вынуть ее, и заменить привод....



подсобите

#171 feb73

feb73

    Член клуба


  • Пользователи
  • 2 533 Повідомлень:
  • Реєстрація 24-грудень 10

Відправлено 25 червень 2011 - 20:16

mazaySLAVA, как бы не пришлось заднюю крышку коробки снимать. Или для начала попробуй магнитом на гибкой ножке порыбачить в коробке, может вытащишь.

#172 AnDruWa

AnDruWa

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 308 Повідомлень:
  • Реєстрація 26-березень 11

Відправлено 01 листопад 2011 - 20:52

Ситуація така: авто 21011, коробка 5КПП, як казав попередній власник від Фіату.
Знімав приборку для заміни лампочок + протирав від пилу.
Знімав обережно, спочатку вийняв з торпеди, потім одну "вилочку", другу, потім ще обережніше (бо вперше) від`єднав вал спідометра і з нього виглядав десь на сантиметра 3-4 тросик спідометру.
Приборку зібрав, все поміняв, поставив на місце, під`єднав все як і було, але всі симптоми як у автора теми - заторможено відповідає на швидкість. Як тільки розженусь, воно потихеньку піднімається стрілочка до 60. Я вже на світлофорі стою, а вона тільки з 60-ти до 30-ти опускається.
Потім зняв знову приборку і повторив всі операції, покатався - все те саме.
Поїхав до знайомих, глянули, сказали - міняти трос спідометра, бо він в мене і вилазить з того кожуха на 15 см, і впадає так, що пальцями вже не дістанеш. Чому так сталось - не знаю, нічого не загинав, не крутив, не ламав...
Ага, тросик сам змащений, навіть дуже. Потім спідометр працює, бо коли туди вставляв тросик інший і крутив його - то стрілка реагувала, значить приборка в нормі.
Одне не зрозуміло, якщо тросик впадає в той кожух вільно і не впирається ні в що - значить короткий. Читав, що якщо тросик засунутий впритик, то він має виглядати хоч трохи, і не має крутитись. А в мене він впадає так, що навіть не виглядає, і думаю, якщо "попхати", то взагалі ще глибше сяде.

А як міняти, здається зрозумів - із салону вийняти старий, і перед тим як вставляти новий - змастити і по трохи вставляти, і головне - що коли тросик засунутий в притик, він пальцями не має крутитись, а далі до приборки під`єднувати.

Але питання ось яке: по яким параметрам мені шукати той тросик? Казати, що треба на 011, чи на коробку 5-тиступінчату, просто не знаю від чого відштовхуватись? Чи там ще щось впливає?
Зранку буду біля авто, тому можливо там можна десь глянути чи що, щоб знати який тросик треба, підкажіть, будь ласка!

Повідомлення відредагував AnDruWa: 01 листопад 2011 - 20:55


#173 feb73

feb73

    Член клуба


  • Пользователи
  • 2 533 Повідомлень:
  • Реєстрація 24-грудень 10

Відправлено 01 листопад 2011 - 20:56

Да говоришь, что нужен трос спидометра на копейку и все!!!

#174 AnDruWa

AnDruWa

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 308 Повідомлень:
  • Реєстрація 26-березень 11

Відправлено 11 листопад 2011 - 22:06

Купив тросик, поміняв, змастив добренько, і катався по місту.. спочатку (перших км. 5) були стуки в спідометрі, потім пропали. Ось сьогодні поїхав за місто, і при швидкості 80-90, так тріщало, що я не знав чи це в машині чи це за нею.. як тільки пустив газ... скинув до 70.. потім знову набрав.. то нормально... потім знову через 5 км. при 80-90 тріск... як тільки пускаю газ і набираю знову - все добре. В районі 100 і вище не тріщить, лише 80-90.
Що вже не так, можливо проскакує оцей тросік в спідометрі? Що тоді робити, чи залишається лише заміна спідометра?

#175 bag2525

bag2525

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 255 Повідомлень:
  • Реєстрація 20-квітень 10

Відправлено 04 грудень 2011 - 22:26

От і моя історія:
Робив підсвітку приборів і зняв стрілку показника спідометра. Коли назад встановив то пружинка, котра вертає стрілку назад, була не натягнута і стрілка зупинялась на відмітці 60км/год. Я натягнув пружинку зафіксувавши стрілку нижче нуля і вона стала весело вертатись на 0. ( Сорі за каламбур).
Так от- тепер бачу, що стрілка в'яло піднімається, і бреше на 10-15км.
Що порадите?

#176 Dim0N

Dim0N

    Член клуба


  • Пользователи
  • 2 786 Повідомлень:
  • Реєстрація 12-листопад 07

Відправлено 04 грудень 2011 - 22:49

Так от- тепер бачу, що стрілка в'яло піднімається, і бреше на 10-15км.
Що порадите?


разбери приборы (сними стекло) и сними стрелку. Подключи всё назад в машину (без стекла и стрелки). Разгони по ЖПСу машину до 60 и при равномерном движении нацепи стрелку на ось. Слегка пристукни по стрелке ручкой отвёртки чтобы она плотно села. :ay:
Есть ещё способ дрелью крутить, но нужно знать обороты при которых стрелке соответствует определённая шкалой скорость. Может кто и подскажет?:bk:
Перед сборкой каждую деталь нужно тщательно обработать напильником

#177 bag2525

bag2525

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 255 Повідомлень:
  • Реєстрація 20-квітень 10

Відправлено 05 грудень 2011 - 08:45

Дякую. Чудова ідея.

#178 AnDruWa

AnDruWa

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 308 Повідомлень:
  • Реєстрація 26-березень 11

Відправлено 26 грудень 2011 - 15:40

Привод робочий, тросики міняв два (на ВАЗ 2101, казали довший якраз), маю дві панельки для експериментів. І один і той же симптом: якщо в панельку вставити трос, але не прикручувати його (вставити до кінця, і міцно тримати), і так їхати, воно не тріщить, стрілка рухається плавно, все добре. Як тільки більше половини закручу трос, відразу тріск починається. Те, що довший, навряд, бо на двох тросах писало ВАЗ 2101. І поміняти на коротший не зможу, бо кожух то довгий, а кожух міняти - запара, вже раз міняв.
Коли в спідометр вставляв спічку і крутив швидко, то стрілка рухалась нормально, без ривків. Вихід один - щось не правильно під`єдную, але ж блін, в приборку трос входить без перекосів, рівно, так само в привод. Коли приборку знімав і їхав, то трос крутиться добре, руками його не втримаєш, без проскоків.
Ось пробував не до кінця закрутити трос, то стрілка рухається, більш-менш плавно, але я втикнув 5-ту, а воно тільки 40-45 показує... хоча раніше (на слух і так, більш-менш орієнтуюсь), то на 5-й після 60-ти вже їхав. Значить бреше спідометр.

Тому вже не знаю, що робити. Буду пробувати з двох приборок щось ліпити до купи. Тим більше ту приборку, яку маю "на запас", 100% робоча, тільки зняли з авто, а у мене такі ж симптоми, блін.
Якщо щось взнаю чи вирішу - напишу, а поки буду радий любим порадам. Хоча, що тут радити, в темі вже все обсудили, так само я вже все перевірив, і залишилось 2 варіанти - тросик довший (хоча тут вирішенням було б - прокласти його без загинів, і не допомогло), або щось не так під`єдную, але блін робив раніше це "на ура", а тут разів 30 знімав і ставив, змащував, все те ж...


================================================


Проблему вирішив! Щоб не писати тут, даю посилання на повідомлення у іншій темі:

http://vaz2101.org/s...0079#post890079

Повідомлення відредагував AnDruWa: 03 січень 2012 - 20:01


#179 Ламбарджигулини

Ламбарджигулини

    Прохожий


  • Пользователи
  • 2 Повідомлень:
  • Реєстрація 26-січень 12

Відправлено 27 січень 2012 - 15:29

Вобщем у меня такая засада, два дня на нынешнем морозе машина постояла, прогрел, начал ехать, скорость, стрелка дошла до 40 потом упала и все, ни стрелка, ни километраж не крутит. Это трос?

#180 Dim0N

Dim0N

    Член клуба


  • Пользователи
  • 2 786 Повідомлень:
  • Реєстрація 12-листопад 07

Відправлено 27 січень 2012 - 17:05

Ламбарджигулини, рекомендую перед написанием поста самому проанализировать предыдущие посты одноклубников по теме, а также работу механизма - в данном случае могут быть несколько причин неисправности:
1. Неисправность привода спидометра или ответной шестерёнки на валу КПП.
2. Неисправность тросика спидометра.
3. Неисправность самого спидометра.
4. Другие, типа не навинчена стопорная гайка кожуха тросика на спидометре или приводе спидометра.
Перед сборкой каждую деталь нужно тщательно обработать напильником




0 людей читають цю тему

0 користувачів, 0 гостей, 0 схованих користувачів

Яндекс.Метрика