Перейти до вмісту

Друзі. Проект буде закрито в кінці 2024 року. Перемоги і миру вам. Хай щастить. Слава Україні!

Фотографія
- - - - -

Акция не согласных


  • Please log in to reply
83 replies to this topic

Опитування: Готовы ли вы отстаивать цены на бензин реальными акциями? (97 користувачів проголосувало)

Готовы ли вы отстаивать цены на бензин реальными акциями?

  1. Да, конечно (65 голосів [65.00%])

    Відсоток голосів: 65.00%

  2. Нет, меня цена устраивает (2 голосів [2.00%])

    Відсоток голосів: 2.00%

  3. Это ничего не изменит (33 голосів [33.00%])

    Відсоток голосів: 33.00%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#41 vedmid

vedmid

    Совет Клуба


  • Пользователи
  • 1 864 Повідомлень:
  • Реєстрація 03-листопад 08

Відправлено 14 березень 2011 - 23:46

деколи навіть собі так думаю: наняти спєців економістів, юристів і т.п., тих хто чітко знає свою справу, та хоть із-за кордону(насправді часто приходить мисля, що люди зі сторони певно б більше порядку змогли навести чим ми), скласти з ними контракт, а оплата - по результатам - краще люди живуть - краща їм зарплата, хоча якщо їм запропонувати заробіток наших депутатів, вони реально битись будуть за ті місця...
і спрос буде простіший - не виконали умов угоди - відібрали все і вигнали з країни....
і щоб не було, що яката там Руслана - стала зашибатим депутатом, та фіг вона там шо знає як країною керувати...
просто популярне лице і +1 голос на заказ певної партії

я хоч дуже люблю україну, але скажу чесно - нема на нас всіх влади, яка б навела порядок, а потрібен ТОТАЛЬНИЙ КОНТРОЛЬ, щоб той мєнт аж зі шкури ліз викручувався вужом, але боявся взяти взятку, чи то 10, чи то 1000грн, щоб знав кожен - порушив - *опа буде дерта, тоді і закони будуть придумувати для людей, а не так як зараз - 40%населення за межою бідності....
а ви чули що зараз гарно говорять за закон: за борги дозволять забирати квартири, це що получається?, спочатку доведуть до того, що не зможемо платити, потім заберуть все в нас, і буде країна Україна: 10олігархів, які правлять 40-ка мільйонами бомжів... супер, до того йдем

#42 ASPID

ASPID

    Жигулист - рыболов


  • Пользователи
  • 211 Повідомлень:
  • Реєстрація 13-березень 11

Відправлено 15 березень 2011 - 00:11

Здраствуйте. На какую дату планируется мининг? Я с таксистами местными обговорю да с товарищами:) Есть предложение походить по форумах других марок авто и призвать к обьединению в единое и массово митинг устроить(лично я ксожалению неимею возможности такой,я на этом форуме с трудом лажу со смартфона так как неимею компа)...

Повідомлення відредагував ASPID: 15 березень 2011 - 00:14


#43 копьёныш

копьёныш

    Член клуба


  • Пользователи
  • 481 Повідомлень:
  • Реєстрація 18-березень 07

Відправлено 15 березень 2011 - 00:26

ASPID, пока планируется автопробег. Начало - ориентировочно 21 марта, двумя колоннами с Востока и Запада Украины, с большим митингом в Киеве 25 марта. На других форумах инфа тоже распространяется. Если у Вас есть возможность, подключайте людей, рассказывайте... Чем больше участников, тем лучше. И предлагайте свои варианты будущего государственного устройства :)

Добавлено через 7 минут

насправді часто приходить мисля, що люди зі сторони певно б більше порядку змогли навести чим ми


А й справді розумна думка, навіщо далеко ходити - подивіться на Грузію, там 87 відсотків населення довіряють міліції, чи можете уявити собі таке у нас?..
Головне - це політична воля, бажання змінити державу, і нещадна кара для крадіїв. Не має значення, минулих чи теперішніх.

#44 ASPID

ASPID

    Жигулист - рыболов


  • Пользователи
  • 211 Повідомлень:
  • Реєстрація 13-березень 11

Відправлено 15 березень 2011 - 00:26

копьёныш, Ай яй яй,увы мне неуспеют покрасить авто:(черт побери:( Но я переговорю с теми людьми о которых я писал.

#45 копьёныш

копьёныш

    Член клуба


  • Пользователи
  • 481 Повідомлень:
  • Реєстрація 18-березень 07

Відправлено 15 березень 2011 - 00:35

ASPID, спасибо :) Надеюсь, 25 марта дело не закончится ;) Удачной покраски!

#46 vedmid

vedmid

    Совет Клуба


  • Пользователи
  • 1 864 Повідомлень:
  • Реєстрація 03-листопад 08

Відправлено 15 березень 2011 - 07:58

от не можу я ніяк заспокоїтись....
задля чого той майдан влаштовувати?
ви почитайте і зрозумієте абсурдність того всього, тих колон і тих мітингів....
акція протесту проти підвищення цін на пальне: давайте станемо в колони, поїдемо в Київ і СПАЛИМО КІЛЬКА ДЕСЯТКІВ(А ТО Й СОТЕНЬ) ТОНН ПАЛЬНОГО...

для тих хто не поняв проведу аналогію: в знак протесту проти підвищеня ціни на сало, давайте купимо все сало що в них є...

от тепер подумайте, а чи не абсурд....
чомусь спадає на думку одне: зібрались і рішили - бий москалів, а чого бий, а чого москалів?, може краще жидів?
(нікого не хотів образити, просто для наглядності)
хтось крикнув УРА!!! і всі поперли не думаючи на амбразуру, і що далі?
ну приїдемо в київ, постоїмо, змокнемо, зголодніємо, а що далі?
вони собі подумають: ага покричіть, вам ще додому на тих машинах вертатись, ще пару мільйончиків заробимо...
а не краще було б щоб в кожному місті, всі автомобілісти з"їхались в центр, стали бампером в бампер, і паралізували рух взагалі, забили весь центр машинами так щоб ні маршрутка ні скутер не проїхав, трохи на бордюри щоб сильно вумні джипери не об"їжали...
і постояти так тиждень, звичайно бензин не палити, і відповідно не заправлятись, а як почати бібікати, так щоб всі посадовці то згадували як страшний сон....
як то зробити - місто паралізоване, ні туди і ні сюди
а що значить паралізувати роботу в великих містах - це шаленні убитки тих же "можновладців"....
ну це як варіант...

наша система прогнила наскрізь, треба міняти ВСЕ!!!!
Колись таку історію мені розказували: прийшов на пост народний суддя, але він ніколи не брав хабарів і судив чесно, а причина тому - крісло на якому він сидів, було зроблене зі шкіри його попередника, який "непогано тут промишляв"....
непоганий приклад...

#47 Anton

Anton

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 423 Повідомлень:
  • Реєстрація 29-червень 09

Відправлено 15 березень 2011 - 08:54

Заявка на участие от имени клуба подана, надеюсь на ваше понимание и ответственность!!!
І взагалі давайте не флудити тут, якщо хтось не хоче не треба підбурювати всіх!!! А методи боротьби С.Бандери...занадто радикальні!!!

Повідомлення відредагував Anton: 15 березень 2011 - 08:57


#48 vedmid

vedmid

    Совет Клуба


  • Пользователи
  • 1 864 Повідомлень:
  • Реєстрація 03-листопад 08

Відправлено 15 березень 2011 - 09:09

А методи боротьби С.Бандери...занадто радикальні!!!


боюсь що без цих методів - це чергове махання червоною тряпкою перед розлюченим биком....
або інше порівняння: налякали їжака голою......(дальше всі знають)

боюсь що то буде як майдан 2004го року
а без чіткого плану дій, списку вимог, то всьо балаган....
якщо так - звідти взагалі нема чого виїжати....

#49 копьёныш

копьёныш

    Член клуба


  • Пользователи
  • 481 Повідомлень:
  • Реєстрація 18-березень 07

Відправлено 15 березень 2011 - 11:02

vedmid, центральна влада сидить у Києві, тож і викурювати її потрібно з Києва. Однією з помилок підприємницького Майдану в листопаді 2010 р. було саме розпорошення сил. Якби до Києва приїхали хоча б пару мільйонів людей - ми вже не мали б цієї влади. Хоча, справді, народ тоді ще не дозрів, зараз точка кипіння ближча.
Тут штука ще й у тому, що в кожному авто можна провезти принаймні чотирьох чоловік. Автобуси минулого разу міліція зупиняла, а з приватними авто не дуже-то й розмахнешся.

методи боротьби С.Бандери...занадто радикальні

ніколи не кажи "ніколи" (С) ;)

Повідомлення відредагував копьёныш: 15 березень 2011 - 11:10


#50 Anton

Anton

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 423 Повідомлень:
  • Реєстрація 29-червень 09

Відправлено 15 березень 2011 - 12:59

боюсь що без цих методів - це чергове махання червоною тряпкою перед розлюченим биком....
або інше порівняння: налякали їжака голою......(дальше всі знають)

боюсь що то буде як майдан 2004го року
а без чіткого плану дій, списку вимог, то всьо балаган....
якщо так - звідти взагалі нема чого виїжати....


ГОТОВИТСЯ ПИСЬМО, ФОРМУЛИРУЮТСЯ ЧЕТКИЕ ТРЕБОВАНИЯ, ОБОСНОВАННЫЕ ФАКТАМИ, НАШ КЛУБ ЛИШЬ ЧАСТЬ КОЛОННЫ!!!

#51 VovaLSK

VovaLSK

    Член клуба


  • Пользователи
  • 66 Повідомлень:
  • Реєстрація 10-січень 11

Відправлено 15 березень 2011 - 17:00

Когда будете проводить ету акцыю протеста то дайте знать желательно на моб 063 63 96 0 девяносто пять

#52 копьёныш

копьёныш

    Член клуба


  • Пользователи
  • 481 Повідомлень:
  • Реєстрація 18-березень 07

Відправлено 15 березень 2011 - 18:18

VovaLSK, добро, пришлем СМС

#53 ANGEL

ANGEL

    Модератор


  • Модераторы
  • 2 530 Повідомлень:
  • Реєстрація 14-грудень 06
  • Авто:21053

Відправлено 15 березень 2011 - 20:17

дата ясна. а по времени на сколько и где?
"Ты должен" — убивает эта фраза. То, что я должен, записано в налоговом кодексе, все, что не должен — в уголовном. Остальное- на мое усмотрение.

#54 копьёныш

копьёныш

    Член клуба


  • Пользователи
  • 481 Повідомлень:
  • Реєстрація 18-березень 07

Відправлено 15 березень 2011 - 20:56

ANGEL, одним днем не обойдется. Где - это еще, наверное, вопрос.

#55 Est

Est

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 611 Повідомлень:
  • Реєстрація 04-лютий 08

Відправлено 15 березень 2011 - 21:43

Я лично не вижу смысла ездить колонами, тратить бензин и тд.
Нужно перекрывать дороги.
Колону максимум по телеку покажут и всё.
Чтоб нас заметили нужна не красивенькая колона для правительства, а дерьмо и неудобства!
Автоэлектрика, доп. оборудование, ГБО 4. Установка О93Ч87719Ч

#56 vedmid

vedmid

    Совет Клуба


  • Пользователи
  • 1 864 Повідомлень:
  • Реєстрація 03-листопад 08

Відправлено 16 березень 2011 - 00:00

Я лично не вижу смысла ездить колонами, тратить бензин и тд.
Нужно перекрывать дороги.
Колону максимум по телеку покажут и всё.
Чтоб нас заметили нужна не красивенькая колона для правительства, а дерьмо и неудобства!


цілком підтримую, поки не хлібануть і поки почувакють себе в безпеці - діла не буде....
а як почнуть боятись, що одного разу прийдуть серед ночі, відведуть в ліс, або краще перед сім"єю, і ростріляють, тоді будуть по іншому поводитись....

та й ми самі винні, дали їм для себе закони приймати, недоторканості всякі....
а якщо депутат такий чесний, то навіщо йому недоторканість, хай як всі: плотить штраф, стоїть в пробках, в чергах....

#57 Пётр

Пётр

    АЦЦКАЯ АНДАТРА


  • Пользователи
  • 2 622 Повідомлень:
  • Реєстрація 10-грудень 05
  • Авто:Сранний ИЖ

Відправлено 16 березень 2011 - 00:42

участвовать однозначно буду. что ещё написать даже не знаю... (*фэйспалм и чешет репу)

Куплю:
!!!Передний бампер 2101 СССР (без клыков, new или в отл. сост.)!!!

!!!Водительскую форточку со старым штампом 1974 года!!!

https://www.drive2.r...376151898089/ -ВАЗ 2101 "Осенняя", 1974 г.


#58 Vasso

Vasso

    Член клуба


  • Пользователи
  • 572 Повідомлень:
  • Реєстрація 28-березень 09

Відправлено 16 березень 2011 - 01:30

+1 я только за.
Также полностью поддерживаю мнение vedmid и Est

#59 Anton

Anton

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 423 Повідомлень:
  • Реєстрація 29-червень 09

Відправлено 16 березень 2011 - 11:00

Я лично не вижу смысла ездить колонами, тратить бензин и тд.
Нужно перекрывать дороги.
Колону максимум по телеку покажут и всё.
Чтоб нас заметили нужна не красивенькая колона для правительства, а дерьмо и неудобства!

Извини за прямоту, но в дерьме мы и так, я про народ в целом, а одиночные блокировки дорог, это правонарушение, а вот возможное блокирование дорог орг.колонной с требованиями записанными в письме, это уже акция!!!

Организаторы пробега пока не отвечают...попытаюсь сегодня дозвониться...

#60 копьёныш

копьёныш

    Член клуба


  • Пользователи
  • 481 Повідомлень:
  • Реєстрація 18-березень 07

Відправлено 16 березень 2011 - 11:20

vedmid, свого часу натрапила в інтернеті на оригінальну ідею, як позбавитися упирів при владі. Проголошується (віртуально) нова українська держава, з новими органами влади, і всі ті, хто бажає в ній жити, приймають її громадянство, з (віртуальною) відмовою від поточного громадянства. Процес триває доти, доки кількість громадян цієї держави не досягне абсолютної більшості на території України. За цей час у віртуальному режимі відпрацьовуються основні державні механізми. Потім стару владу скидають, і на українській землі починає свій шлях нова держава. Точнісінько як змія скидає стару шкіру. Правда, для цього потрібно, щоб люди в масі своїй хоча б трохи могли мислити абстрактно. ;)




0 людей читають цю тему

0 користувачів, 0 гостей, 0 схованих користувачів

Яндекс.Метрика