Перейти до вмісту

Друзі. Проект буде закрито в кінці 2024 року. Перемоги і миру вам. Хай щастить. Слава Україні!

Фотографія
- - - - -

Вопросы по щёткам дворников


  • Please log in to reply
91 replies to this topic

#41 Zombeer

Zombeer

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 148 Повідомлень:
  • Реєстрація 01-січень 11

Відправлено 03 серпень 2011 - 09:49

ребят,какие купить стеклоочистители,да так чтоб не сильно дорого?

#42 Yurec77

Yurec77

    Член клуба


  • Пользователи
  • 4 131 Повідомлень:
  • Реєстрація 28-вересень 10
  • Авто:21043/ланос.

Відправлено 03 серпень 2011 - 10:57

Советую бескаркасную щётки,дизайн не плохой,трут тоже отлично(взависимости от бренда) .Дешевле только каркасные,цена однозначно дешевле.

#43 Zombeer

Zombeer

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 148 Повідомлень:
  • Реєстрація 01-січень 11

Відправлено 03 серпень 2011 - 11:16

а по конкретней?ну там фирму..слышал Бош не нужно брать.Кстати хочу левую щетку по длиней

#44 vadim

vadim

    Модератор


  • Модераторы
  • 5 698 Повідомлень:
  • Реєстрація 13-липень 08

Відправлено 03 серпень 2011 - 11:28

Стоковые. С хорошими резинками.
И больше брать не стоит, толку немного. ALCA, Hola смотри.
А ты что за штырь такой что будешь здесь всех наказывать (с) nemez

#45 Zombeer

Zombeer

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 148 Повідомлень:
  • Реєстрація 01-січень 11

Відправлено 03 серпень 2011 - 11:53

Хорошие резинки это какие?

#46 SToRM-21013

SToRM-21013

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 1 346 Повідомлень:
  • Реєстрація 03-лютий 11

Відправлено 03 серпень 2011 - 14:56

Zombeer - на родные можно купить силиконовые резинки - вещь:ay:
либо как сказал товарищь vadim - ALCA

себе лично беру эти ALCA примерно 2 раза в год...
цена/качество

Повідомлення відредагував SToRM-21013: 03 серпень 2011 - 18:56


#47 Zombeer

Zombeer

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 148 Повідомлень:
  • Реєстрація 01-січень 11

Відправлено 03 серпень 2011 - 15:16

SToRM-21013, благадарю)

#48 AnDruWa

AnDruWa

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 308 Повідомлень:
  • Реєстрація 26-березень 11

Відправлено 05 серпень 2011 - 14:35

Всім доброго дня!

Не знаю, як пояснити, але спробую, оскільки фото немає :(

Ситуація в мене така: хотів замінити щітки склоочисників, але для початку вирішив глянути, яке кріплення старих щіток, зняв одну щітку і пішов на ринок. Не знаю, як називається "тримач щітки", тобто те, до чого вона кріпиться і що безпосередньо рухається при ввімкненні склоочисників.
Старі щітки були каркасні, кріплення було ніби "прищепка". Тобто щітка одягалась на тримач, але там така схема, що воно як прищепка міцно трималось.
На ринку мені сказали, що воно тримається не за рахунок того, що воно як прищепка, а за рахунок того, що на "тримачу" для щітки є "бугорок" і на самій щітці, кріпленні є дирочка. Тобто оцей бугорок на тримачу має співпадати з дирочкою на щітці, і тому воно буде триматись.
Ну, я не знаючи всіх подробить придбав безкаркасні щітки, за 110 грн., але так вийшло, що лише через к-ка днів дістався до авто, перевірити щітки.
І як виявилось, в мене на тримачу того "бугорка" немає, він ніби зчесаний, оскільки здається місце залишилось від нього, і нові щітки просто одягаються і зовсім не тримаються на тому тримачі. Щітки пластмасові, кріплення також (таке як на перших малюнках цієї теми).
Я їхав більше 300 км. у день, тоді якраз був дощ, і я просто надягнув нові щітки і притиснув їх до скла, так вони "труть" і не злітають, але як тільки тримачі підняти вгору, щітку зняти може й вітер, а це не діло, тримається лише за рахунок того, що тримач прижимає щітку до вікна.
Ходити міняти немає змісту думаю щітку, оскільки вже часу пройшло багато + все рівно це ж не в щітці проблема, скоріш за все у тому тримачі, щітки ж не універсальні якість.
Тому питання: у моїй ситуації, краще просто змінити ті тримачі для щіток, і для цього брати з собою на ринок самі щітки, щоб до них підібрали тримачі? Оскільки іншого виходу із ситуації я не знайшов, іншого кріплення, яким можна було б прикріпити щітку до тримача я не знайшов.

Вибачте за багато тексту, якби було фото, показав би відразу.

#49 optimus prime

optimus prime

    Член клуба


  • Пользователи
  • 8 131 Повідомлень:
  • Реєстрація 07-липень 10
  • Авто:21063

Відправлено 06 серпень 2011 - 13:44

AnDruWa,да нужно заменить поводки,на всякий случай захватите дворники пусть продавец при вас оденет их на поводки ,после чего вам останется только установить конструкцыю на свое место.

#50 ajm

ajm

    Супер-модератор


  • Супер-модераторы
  • 16 507 Повідомлень:
  • Реєстрація 29-серпень 07

Відправлено 06 серпень 2011 - 13:51

на тримачу того "бугорка" немає, він ніби зчесаний, оскільки здається місце залишилось від нього

в старих тримачах "бугорок" - запресована металічна втулка; її можна "видавити" на потрібний рівень або самому зробити нову

#51 AnDruWa

AnDruWa

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 308 Повідомлень:
  • Реєстрація 26-березень 11

Відправлено 17 серпень 2011 - 21:28

optimus prime, Напевне так і зроблю, але питання: сам цей "тримач" (поводок) брати із собою, щоб не прогадати ще з кріпленням самого поводка до авто?

ajm, глянув к-ка разів, тому або я не побачив, або там нічого немає такого, вже і знайомих просив дивитись, але напевне у мене якийсь інший цей тримач, але дякую за відповідь!

#52 ajm

ajm

    Супер-модератор


  • Супер-модераторы
  • 16 507 Повідомлень:
  • Реєстрація 29-серпень 07

Відправлено 17 серпень 2011 - 21:37

або там нічого немає такого

должно быть, вот фото для ясности

Зображення

#53 02universal

02universal

    Член клуба


  • Пользователи
  • 4 806 Повідомлень:
  • Реєстрація 17-квітень 11

Відправлено 17 серпень 2011 - 22:10

Ну держатели,если ржавые, лучше тоже заменить(прижимать будут лучше,а ржавчину оттуда неудалить никак! и свободный ход из-за износа)

#54 AnDruWa

AnDruWa

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 308 Повідомлень:
  • Реєстрація 26-березень 11

Відправлено 17 серпень 2011 - 22:26

ajm, Я зрозумів, як це мало виглядати, але у мене є ніби таке кругленьке місце від таких "бугорків", але все гладенько і ніщо нікуди не виймається. Або у мене руки не так ростуть, хоча ще раз повторюсь, що дивились і люди у яких таке ж авто було по 10-ть років, і кажуть, що немає тут бугорка, а треба змінити тримач під нові щітки. У мене навіть візуально видно, що сам тримач трохи вужчий та "коротший".

02universal, В мене там не те, щоб зносились тримачі, а вони взагалі як "олівець в стакані", коли на них одягнути нову щітку, то вона бовтається як більшого розміру ніби. Тобто не через зношення, а сам тримач тоненький, якраз під старі щітки, але після них на склі залишаються білі розводи під час дощу.

Тому у мене або кріплення на щітці завелике для мого тримача, або тримач не такої форми як треба для нових щіток.

Ще раз усім дякую, завтра візьму тримач, щітку і піду на ринок, думаю підберу.

__________________________________

А ще таке питання, може бути, що мені всунули щітки, які не призначені для ВАЗ? Тобто не призначені для ВАЗівських тримачів? Чи оці тримачі можна підібрати які завгодно і не переживати?

Повідомлення відредагував AnDruWa: 17 серпень 2011 - 22:36


#55 02universal

02universal

    Член клуба


  • Пользователи
  • 4 806 Повідомлень:
  • Реєстрація 17-квітень 11

Відправлено 17 серпень 2011 - 22:38

У тебя держатель под советские щетки- новых таких не найдеш!, только замена целиком, или замена только резинок.

#56 ajm

ajm

    Супер-модератор


  • Супер-модераторы
  • 16 507 Повідомлень:
  • Реєстрація 29-серпень 07

Відправлено 17 серпень 2011 - 22:44

що сам тримач трохи вужчий та "коротший".

в комплекте со щетками как правило идет с полдесятка переходников, один из них как раз подходит для вазовских щеткодержателей
щеткодержатели-новодел - редкое г@мно, даже "вазовские") во-первых, они только погрунтованы, и зимой начинают быстро ржаветь) во-вторых, фигово прижимают щетку (то ли сами из мягкого металла, то ли пружины такие, хз)- радости от них будет только на пару месяцев
я с большим удовольствием новодельные щеткодержатели отправил фтопку и поставил хромированный оригинал

Добавлено через 1 минуту

держатель под советские щетки- новых таких не найдеш!

гг, второй год без проблем щетки "Валео" стоят - крепления один в один подошли

#57 02universal

02universal

    Член клуба


  • Пользователи
  • 4 806 Повідомлень:
  • Реєстрація 17-квітень 11

Відправлено 17 серпень 2011 - 22:49

Ну таких(под ссср) переходников я не видел,хотя валяются штук 5разных, при желании,думаю можно прилепить(но есть ли смысл- старые тоже очень б\у)

#58 ajm

ajm

    Супер-модератор


  • Супер-модераторы
  • 16 507 Повідомлень:
  • Реєстрація 29-серпень 07

Відправлено 17 серпень 2011 - 22:53

имхо, надо попробовать на рынке подобрать переходник, или найти оригинальные хромированные поводки в хорошем состоянии
новодел глаз и душу не радует :)

#59 02universal

02universal

    Член клуба


  • Пользователи
  • 4 806 Повідомлень:
  • Реєстрація 17-квітень 11

Відправлено 17 серпень 2011 - 23:05

Это да, но хочется ведь подлиньнее щеточки, да и хром в норме- сложно найти(на крайняк перекрасить под хром.. колхоз,конечно)

#60 AnDruWa

AnDruWa

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 308 Повідомлень:
  • Реєстрація 26-березень 11

Відправлено 18 серпень 2011 - 11:11

Перехідник на ринку окремо ніхто не продавав. Показав щітку, то сказали, що мені підсунули кріплення під 2108, а враховуючи, що тримач від 2108 мені не піде + перехідник окремо не купиш, то я купив тримачі 2 польських(як сказали) по 25 грн. (такі ж як і старі але чорного кольору + з бугорком) + пару каркасних щіток 380 мм., вже з нормальним кріпленням для 01-07.
Якби я не затупив і в той же день, що і купив ті щітки, їх перевірив би, то все відніс би назад, а так ...
Але вже навчився на своїй помилці.
І саме цікаве, що для 2101 і 2108 кріплення відрізняється лише розміром (на 2101 менший), але кому не показував цю щітку, всі відразу "на око" відповідали, що це до "восьмёрки". Значить навішали мені того разу на вуха, що це підійде і це до копійки, бо ті що розуміються на цьому, відразу бачать, що це не те.
Ось така в мене історія :)




0 людей читають цю тему

0 користувачів, 0 гостей, 0 схованих користувачів

Яндекс.Метрика