Перейти до вмісту

Друзі. Проект буде закрито в кінці 2024 року. Перемоги і миру вам. Хай щастить. Слава Україні!

Фотографія
- - - - -

Допоможіть порадою, проблеми з битою підвіскою


  • Please log in to reply
49 replies to this topic

#21 MORDA

MORDA

    Член клуба


  • Пользователи
  • 4 128 Повідомлень:
  • Реєстрація 09-березень 08

Відправлено 05 червень 2008 - 19:47

Значит так. Перечитал тему на форуме 2106. Там проблема у человека с одной стороны. С левой. Фартух завален на полтора сантиметра внутрь мот. отсека. Ему легче! Он просто трезал кусок с ушами с свокго рычага и такой же но чуть подлиннее приварил. Думаю В этом есть смысл. Но у него проблема с верхним рычагом. А у Роман проблема с обеими сторонами. На фото очень хорошо(рома - выложи) Кастер мега в плюсе. В роскарячку. в следствии удара одну сторону увело внутрь, а вторую посредству балки выдавило наружу. Ту что ушла внутрь вылечить легче. просто наложить шайбы. А вот с той котора ушла на улицу стороной, посложнее. Я думаю что легче уж загнать машину на правку и потянуть кузов. (дешевле чем в гаше время розкройка, варка, последующая покраска швов.
Проблема в том что у него проблема с нижним рычагом. а на него нагрузка ох какая... верхний рычаг просто держит всю конструкцыю чтобы её не выкручивало матюхом. я щитаю надо или удлиннить верхний рычаг ( но тогда колесо гдето на 1 см будет выступать( щитаю от этого ничего не пострадает. На нормальном СТО ставят оборудовние на все 4 колеса срузу а не так как в моём случае только на передние 2...)
На крайний случай уже резать и варить нижний... но если чесно мне както стрёмно. Если у меня лупнула проушина под саму шаровою, то какая нагрузка там????? :multi:
Но я пока ежжу всё в порядке. тфу тфу тфу. Главное хорошо усилить и проварить.
З.Ы. Рома щас я поищу фото рычага.. попробую показать идею в картиночном вмде :)

#22 MORDA

MORDA

    Член клуба


  • Пользователи
  • 4 128 Повідомлень:
  • Реєстрація 09-березень 08

Відправлено 05 червень 2008 - 20:15

собсно вот что нашел в инете..ДУмаю сложно будет удлиннить его. поскольку тут стоит пружина.
Зображення
Зображення
Зображення

#23 habatun

habatun

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 1 303 Повідомлень:
  • Реєстрація 23-квітень 08
  • Авто:Captiva

Відправлено 06 червень 2008 - 07:31

Роман
Решил просто - поменял балку. Правда болты, те что в лонжеронах, при снятии провернулись, пришлось вскрывать лонжероны и приваривать.

NAA


#24 Роман

Роман

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 119 Повідомлень:
  • Реєстрація 23-травень 07

Відправлено 12 червень 2008 - 20:09

Хто знає, як визначити чи ушли всередину стійки з бризговиками? Можливо у мене ще й такий нюанс присутній

#25 Wild

Wild

    АЛКО-Модератор


  • Модераторы
  • 1 578 Повідомлень:
  • Реєстрація 02-листопад 07

Відправлено 13 червень 2008 - 09:02

Роман
1.Открываешь капот.
2.Смотришь на брызговики и на верхнюю плоскость крыла, если стойки выбиты, то в том месте где водостек на крыле будет кривизна.

п.с. надеюсь не сильно запутал :)
ВАЗ 2111, 2005 г.в.,черный, 1.6 8v,ГБО4-Tech
Я буду долго гнать...
конец цитаты!!!: )

#26 Роман

Роман

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 119 Повідомлень:
  • Реєстрація 23-травень 07

Відправлено 15 червень 2008 - 10:44

Wild
Дякую спробую, але я вже так ніби дивився, і по моєму нічого та мне криво :poz: :nom:

#27 Роман

Роман

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 119 Повідомлень:
  • Реєстрація 23-травень 07

Відправлено 15 червень 2008 - 10:51

Хлопці є величезне прохання:) у кого точно рівний новий кузов на 2106 поміряйте пліз відстань між верхніми частинами стійок.Буду безмежно вдячний. З мене ящик віртуального пива :beer:

#28 ajm

ajm

    Супер-модератор


  • Супер-модераторы
  • 16 507 Повідомлень:
  • Реєстрація 29-серпень 07

Відправлено 15 червень 2008 - 12:58

Гугль или мануал рулят
на старых машинах намерять можно все что угодно

#29 VAZzzup

VAZzzup

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 132 Повідомлень:
  • Реєстрація 14-червень 08

Відправлено 15 червень 2008 - 14:36

На Петровке продается книга "Руководство по ремонту ВАЗ 2106-03" Покупал 2 недели назад. Есть чернобелый вариант немного урезаный-20грн, а есть цветной немного дополненый. Там 100% есть я видел.

#30 Роман

Роман

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 119 Повідомлень:
  • Реєстрація 23-травень 07

Відправлено 15 червень 2008 - 15:55

VAZzzup
ajm

Та я в мануалі дживився:(( тау тільки розміри діагоналей підкапотного простору, а поперек немає розміру :(

#31 ajm

ajm

    Супер-модератор


  • Супер-модераторы
  • 16 507 Повідомлень:
  • Реєстрація 29-серпень 07

Відправлено 15 червень 2008 - 18:50

як визначити чи ушли всередину стійки з бризговиками?

если не сильно ушли вернуть их на место можно с помощью установки обычной распорки

#32 Роман

Роман

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 119 Повідомлень:
  • Реєстрація 23-травень 07

Відправлено 15 червень 2008 - 19:58

ajm
Дак в тому то і фішка, щзо на око ніби не ушло нічого (око натаскане, я працівник ОТК :D ), так шо от і незнаю. З допомогою креслярської програми, знань з геометрії і мануалу приблизно вирахував, що відстань між самими верхніми частиними стійок, які приварені до водостічних жолобків на крилах має бути близькою до 1298 мм. Завтра поміряю. На рахунок розпорки я теж думав, але тут є одне але... розпорка не поверне стійки на місце, а тільки створить напруження в металі. ТОбто вона їх поверне, але залишкової деформації в них не виникне, і вони намагатимуться повернутись у своє попереднє положення. Це призведе лише до того, що інші несучі деталі кузова, наприклад ланжерони, дадуть тріщини:(.

#33 ajm

ajm

    Супер-модератор


  • Супер-модераторы
  • 16 507 Повідомлень:
  • Реєстрація 29-серпень 07

Відправлено 15 червень 2008 - 20:24

По поводу трещин в ланжеронах - это вряд ли
Многие ставят распорки, потом делают развал и без проблем ездят

#34 Роман

Роман

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 119 Повідомлень:
  • Реєстрація 23-травень 07

Відправлено 15 червень 2008 - 20:44

ajm

А у тебе стоїть розпорка? Якщо стоїть то як давно?

#35 ajm

ajm

    Супер-модератор


  • Супер-модераторы
  • 16 507 Повідомлень:
  • Реєстрація 29-серпень 07

Відправлено 15 червень 2008 - 22:08

Роман
распорка стояла
начались скрипы в передних стойках (были очень подгулявшие), стойки переварил и усилил
пока распорку не ставлю - для езды по пробкам в городе нет смысла, имхо

#36 Роман

Роман

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 119 Повідомлень:
  • Реєстрація 23-травень 07

Відправлено 15 червень 2008 - 22:22

А я от всетаки надію обійтись без розпорки:(

#37 Роман

Роман

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 119 Повідомлень:
  • Реєстрація 23-травень 07

Відправлено 06 жовтень 2008 - 21:11

Мужички знаю я вже всіх тут за....ав цією темою, але от прочитав нову фішку, що розвал може уйти від того шо втулка болта верхнього ричага може уйти в сторону моторного відсіка. Відповідно верхняй ричаг піде всередину і колеса ляжуть. а от я к визначити чи змістились втулки чині? ніхто про таке не чув?бо внітрішня лінія крила рівна, бризговик теж здається не вигнутий, але ж звідки така катастрофа з розвалом?????:(

#38 ajm

ajm

    Супер-модератор


  • Супер-модераторы
  • 16 507 Повідомлень:
  • Реєстрація 29-серпень 07

Відправлено 06 жовтень 2008 - 21:36

Коли я взяв машину, весь метал обабік втулки болта верхнього ричага був проіржавлений до дірок, виставити розвал було неможливо. Довелося різати та переварювати праву стійку.

#39 Роман

Роман

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 119 Повідомлень:
  • Реєстрація 23-травень 07

Відправлено 07 жовтень 2008 - 07:13

ajm
а щоб переварити стійку *** цього треба зрізати крило?і взагалі якщо тобі не важко розкажи в дрібницях як це тобі робили будь-ласка. Бо мені схоже справа світить те саме:(

#40 ajm

ajm

    Супер-модератор


  • Супер-модераторы
  • 16 507 Повідомлень:
  • Реєстрація 29-серпень 07

Відправлено 07 жовтень 2008 - 14:49

Роман
Крило різати не треба. Машину перевертали на бік, потім розбирається і зрізається стійка та приварюється нова. Головне, щоб зварювальник був кваліфікований і правильно стійку виставив. При зварці може вигоріти краска на крилі і під капотом, треба класти мокру тряпку, але не завжди допомагає :(
Ціна стійки була близько 70 гр., заодно замінив ричаги, сайлетблоки і ще багато чого.




0 людей читають цю тему

0 користувачів, 0 гостей, 0 схованих користувачів

Яндекс.Метрика