Перейти до вмісту

Друзі. Проект буде закрито в кінці 2024 року. Перемоги і миру вам. Хай щастить. Слава Україні!

Фотографія
- - - - -

Как понять,что пружины пришли в негодность?


  • Please log in to reply
22 replies to this topic

#1 niger2006

niger2006

    Новичок


  • Пользователи
  • 46 Повідомлень:
  • Реєстрація 27-вересень 11

Відправлено 24 серпень 2012 - 20:28

На сто говорят что подвеска нормальная кроме рулевых тяг,но по сравнению машиной друга ваз 2101 тоже - у меня вообще корыто,у него мягче 2106 даже,может пркжины или от них мало что влияет.
P.S ну а если назад посадить пару подруг,то сразу мягче .. )))

#2 kozo

kozo

    Новичок


  • Пользователи
  • 44 Повідомлень:
  • Реєстрація 07-травень 12

Відправлено 24 серпень 2012 - 20:34

Мне говорили что у 6-ры подвеска мягче чем на копе, спрашивал почему так?так никто не смог обьяснить,более вразумительный ответ сказали что 6ка тяжелее копы,,а вообше в чем соль непойму,
Зображення

#3 Денис 37

Денис 37

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 179 Повідомлень:
  • Реєстрація 15-липень 12

Відправлено 24 серпень 2012 - 20:34

мешок песка в багажник - будет Cadillac .......
Автомобиль – не роскошь, роскошь – запчасти к нему.

#4 niger2006

niger2006

    Новичок


  • Пользователи
  • 46 Повідомлень:
  • Реєстрація 27-вересень 11

Відправлено 24 серпень 2012 - 20:44

Я тоже у всех всегда спрашиваю по поводу 06 и никто не знает ответа )) но я нашел его ))) короче открываю вам секрет!в 06 стойки расположены под другим углом,вот так ...
А проблема,что по ямам,просто я в Горловке живу )) она вообще не мягко едет,вроде сзади амморты менял,передние нормальные ...

#5 niger2006

niger2006

    Новичок


  • Пользователи
  • 46 Повідомлень:
  • Реєстрація 27-вересень 11

Відправлено 24 серпень 2012 - 20:56

ну всмысле аммортизаторы

#6 kozo

kozo

    Новичок


  • Пользователи
  • 44 Повідомлень:
  • Реєстрація 07-травень 12

Відправлено 24 серпень 2012 - 20:58

Стаканы под пружины сзади так же как и на копе стоят,а вот с переди может чуток под другим наклоном,хотя я не уверен,ведь рычаги передней подвески что на копу что на 06 одинаковые,тут дело явно в чемто другом,может жесткость пружин у них разная,.стойки стоят только на переднем приводе,на классике их нет

Добавлено через 1 минуту
А аморты тут не причем думаю,они только гасят колебания по идее,
Зображення

#7 schnurok

schnurok

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 155 Повідомлень:
  • Реєстрація 07-січень 11

Відправлено 24 серпень 2012 - 21:14

1.У пружины есть три вида жесткости. 2. Передок у шохи действительно тяжелее(с 3-м и 6-м движками особенно). 3.Амортизаторы. Проверял на одной и той-же шохе менял движок с 1-го на 6-й и назад с первым была жестче

#8 02universal

02universal

    Член клуба


  • Пользователи
  • 4 806 Повідомлень:
  • Реєстрація 17-квітень 11

Відправлено 24 серпень 2012 - 22:24

Как понять,что пружинам ,,хана,,?- ПРИЧЕМ ТУТ 2106??!(ее ,,мягкость,,- это ,,космическое,, явление! и ненужно развеивать ,,миф,,)

#9 niger2006

niger2006

    Новичок


  • Пользователи
  • 46 Повідомлень:
  • Реєстрація 27-вересень 11

Відправлено 25 серпень 2012 - 06:18

получается с 01 двигом она была жестче,потому как 06 наверное тяжелее и нагрузка больше на ось,значит альтернатива это мягкие пружины ???

#10 niger2006

niger2006

    Новичок


  • Пользователи
  • 46 Повідомлень:
  • Реєстрація 27-вересень 11

Відправлено 26 серпень 2012 - 05:18

ребят вопрос был изначально "Как понять,что пружины пришли в негодность?" !!!!!
Получается мягкость машины это пружины,не только аморты ?


#11 Денис 37

Денис 37

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 179 Повідомлень:
  • Реєстрація 15-липень 12

Відправлено 26 серпень 2012 - 07:29

самый простой способ понять что пружинам хана - немного пригрузить авто (100-150 кг) , если "жопа глубоко села", значит нужно менять ..... или снимай и меряй - задние новые 2101 - 434 мм, передние - 360 мм .........
Автомобиль – не роскошь, роскошь – запчасти к нему.

#12 niger2006

niger2006

    Новичок


  • Пользователи
  • 46 Повідомлень:
  • Реєстрація 27-вересень 11

Відправлено 27 серпень 2012 - 10:31

Спасибо!!!

#13 Zhelezovski

Zhelezovski

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 1 225 Повідомлень:
  • Реєстрація 11-березень 11

Відправлено 27 серпень 2012 - 12:47

ребят вопрос был изначально "Как понять,что пружины пришли в негодность?" !!!!!
Получается мягкость машины это пружины,не только аморты ?

При умові, що всі інші частини підвіски в нормі:
1. "Захлинання" на вибоях. Навіть на відносно невеликих нерівностях вибирається майже весь хід підвіски.
2. Враження, неначе кузов перегинається пополам, або одна з сторін опускається незалежно від інших. Схожі симптоми має зовсім гнилий кузов, але його діагностика очевидна.
3. Значне поздовжне розгойдування авто.
4. Значні крени в поворотах.
5. Нерівномірна просадка кузова при рівномірному навантаженні.

#14 02universal

02universal

    Член клуба


  • Пользователи
  • 4 806 Повідомлень:
  • Реєстрація 17-квітень 11

Відправлено 27 серпень 2012 - 17:55

Снять-померять- самое оно!

#15 serЁga

serЁga

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 869 Повідомлень:
  • Реєстрація 13-березень 12
  • Авто:Ваз 2101

Відправлено 27 серпень 2012 - 18:21

Мерять надо в нагруженном состоянии потому что длинна может быть нормальная а упругость плохая
передние пружины длинна 360 нагружаем 430кг длинна 230
задние длинна 434 нагружаем 300кг длинна 275

#16 MihAn

MihAn

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 945 Повідомлень:
  • Реєстрація 26-травень 11

Відправлено 28 серпень 2012 - 00:01

Мерять надо в нагруженном состоянии потому что длинна может быть нормальная а упругость плохая

Совершенно точно.У меня пружинам скоро 40 лет как и машине ,в свободном состоянии размер нормальный,а нагрузку держат плохо.

передние пружины длинна 360 нагружаем 430кг длинна 230
задние длинна 434 нагружаем 300кг длинна 275

Сказать то легко,вот как это сделать7

#17 olegns1987

olegns1987

    Новичок


  • Пользователи
  • 16 Повідомлень:
  • Реєстрація 02-червень 09

Відправлено 09 жовтень 2012 - 22:07

Стаканы под пружины сзади так же как и на копе стоят,а вот с переди может чуток под другим наклоном,хотя я не уверен,ведь рычаги передней подвески что на копу что на 06 одинаковые,тут дело явно в чемто другом,может жесткость пружин у них разная,.стойки стоят только на переднем приводе,на классике их нет

Добавлено через 1 минуту
А аморты тут не причем думаю,они только гасят колебания по идее,


у копы и шохи разные ланжероны, вот по этому мягче! а то что мягче это 200% я сначала ездил на копе потом на шохе теперь снова на копе, так что на личном опыте проверено!
ВАЗ 2101. 1970

#18 AnDruWa

AnDruWa

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 308 Повідомлень:
  • Реєстрація 26-березень 11

Відправлено 28 травень 2013 - 15:55

Зловив я якось яму цього року, правий передній диск в одне місце, гуму туди ж. Підзбирав гроші, завіз по ходовій щоб глянули, то сказали, що заклинив той амортизатор на який прийшовся удар, ну і з іншої сторони також сказали шо уставший трохи. Поміняли мені амортизатори, сайлентблоки, зробили розвал, а передок так і не став м'якшим.
До заміни амортизаторів коли зверху спираєшся на крило, то рухів взагалі ніяких не було, лише гума на колесі трохи "пружинила".
Після заміни амортів, то передок вверх-вниз так і не просідає коли спираєшся, а лише м'якша стала коли вліво-вправо розхитати, то тоді вона якби пружинить.
Пішов до друга, в нього 2104, сперся йому на крило, так вона в нього просідає, пружинить, навіть видно коли спираєшся на крило, то пружина згинається, а потім трохи припіднімає передок. А у мене не згинається і не припіднімає, лише якщо за арку спробувати легенько припідняти, то тоді видно що пружина випрямляється.. але тої ваги передка не тримає взагалі.

Тобто цілком ймовірно шо передні пружини своє відходили (просіли)?

Просто не хочу витрачати гроші на пружини, якщо це справа не в них, або якщо так має бути і це норма.. А так, то по ходовій сказали що більше проблем немає, значить залишається - пружини?

Повідомлення відредагував AnDruWa: 28 травень 2013 - 16:01


#19 HDRinge

HDRinge

    Член клуба


  • Пользователи
  • 2 763 Повідомлень:
  • Реєстрація 31-серпень 12
  • Авто:ВАЗ-21063, ВАЗ-2106

Відправлено 28 травень 2013 - 16:09

AnDruWa,якщо тобі поміняли сайлентблоки, а пружини з амортами нормальні, то так і має бути - трошки просідає передок (зовсім трошки) і повертається у вихідне положення.
А в твого товариша мабуть каюк сайлентам та пружинам...

#20 AnDruWa

AnDruWa

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 308 Повідомлень:
  • Реєстрація 26-березень 11

Відправлено 28 травень 2013 - 16:22

Да, сайлентблоки поміняли всі, і амортизатори передні, але навіть ті майстри сказали, шо дуже рідко коли зустрінеш жигуля, передок якого такий тугий, як мій, хоча вони вроді все поміняли шо треба було.

Передок дуууже трошки просідає, навіть сказав би не просідє, а трохи на бік схиляється та сторона з якої спираюсь на крило і повертається на місце, і то з моєю вагою в 65 кг то треба досить сильно спертись чи то розхитати, щоб той передок з однієї сторони зігнувся.

До задка в мене питань немає ніяких, там легенько сперся (коли пустий) і весь задок плавно пружинить, а передок відносно мертвий, ось і подумав що це біда.

По висоті передок друга можливо трохи вищий ніж мій, і відчутно просідає коли спираєшся, тому я подумав, що у нього все правильно і так як має бути. Якось в голові не вкладється, як може бути каюк сайлентам і пружинам, і водночас щоб передок так класно пружинив (або я просто не розбираюсь як має бути :bk:)

Можливо ще впливає і те, що в мене ззаді стоїть вища гума і пружини він Ниви (як казав попередній власник), тобто задок в мене вищий за передок, і можливо ще це трохи дає ваги на передню підвіску.

Повідомлення відредагував AnDruWa: 28 травень 2013 - 16:30





0 людей читають цю тему

0 користувачів, 0 гостей, 0 схованих користувачів

Яндекс.Метрика