Перейти до вмісту

Друзі. Проект буде закрито в кінці 2024 року. Перемоги і миру вам. Хай щастить. Слава Україні!

Фотографія
- - - - -

ВАЗ-21011 "ОСА", 1974


  • Please log in to reply
209 replies to this topic

#101 jeka_m

jeka_m

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 1 045 Повідомлень:
  • Реєстрація 03-липень 14

Відправлено 06 березень 2015 - 15:25

о, идея: давайте в моем бортовике создадим опрос: получится авто или нет.

Вопрос не в том получится или нет. Видя твой подход могу сразу сказзать, что получится. По крайней мере я на это надеюсь и этого тебе искренне желаю. Вопрос в том насколько сложнее и затратнее это выйдет. Это все равно, что задать вопрос, а получится ли вырвать гланды через задницу. Однозначно получится, но гораздо проще это сделать через рот.
  • HDRinge подобається це
Ты не водил Жигули? О-оу! Ты не мужчина! (с)

#102 nemez

nemez

    оберштурмбантройкер


  • Пользователи
  • 4 061 Повідомлень:
  • Реєстрація 07-липень 08

Відправлено 06 березень 2015 - 15:30

HDRinge, в любом случае подтягивайся, пиво тебе поставлю только за смелость ибо купить эту срань за деньги - это надо совсем не дружить с головой, как я. Кстати здесь тоже есть определенные люди с таким же диагнозом (не будем раскрывать персональных данных) тоже говорят, что на многое бы пошли и согласились бы, но такое - это верх вазовского цинизма, крайняя степень поехавшей башни. Опросы - наф они здесь не нужны, хочешь делать - делай.
зы. Этопздц
  • HDRinge подобається це
R Tape loading error, 0:1

#103 werty

werty

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 1 391 Повідомлень:
  • Реєстрація 07-лютий 10

Відправлено 08 березень 2015 - 12:53

HDRinge, На кінець я дочекався!! Вітаю Андрюха тебе з початком бортовика!! А з покупкою вітаю офіційно ще раз!! Звісно вийде !! Що за розмова!!!
Говорив і буду говорити чим дешевша покупка тим більше грошей на відновлення авто!!
Звісно буду слідкувати і допомагати чим зможу!! Ну і звісно критикувати!!))))
А модери хай всетаки почистять....

nemez, Багато розумних речей говориш!! Але я вважаю що якщо людина вже рішилась на таке то потрібна підтримка , а не розповідь про реалії нашого життя... Ти думаєш він їх не знає... То вже все !! Ми хворі люди!! )))
Андрію удачі і ще раз удачі!!!!
  • HDRinge подобається це
Україна Єдина!!!!
Людина яка продала свою Батьківщину - не матиме майбутнього!!!!!!!

#104 HDRinge

HDRinge

    Член клуба


  • Пользователи
  • 2 763 Повідомлень:
  • Реєстрація 31-серпень 12
  • Авто:ВАЗ-21063, ВАЗ-2106

Відправлено 08 березень 2015 - 17:20

werty, дякую, брат! Якби не ти, то я би і не починав відновлення машини... :)

Був сьогодні в гаражі, трохи порядки навів, щоб було зручно до машини підійти з усіх сторін. Ну і трохи повідковирював запчастин. Жалко автошку - начинка була майже вся імпортна, не радянська. Горшки фар - PAL. Але тільки вийняв - розсипались у руках (згнили). Тільки надпис живий лишився :)

За цей короткий час я вже придбав задні лонжерони і передній лівий (чи правий - забув) бризговик крила взборі. Ясна річ, шо усе радянське, заводське. Найважче буде знайти рамки лобового... на ринку вони турецького виробництва і такі криві..((( Ну нічо, курва, буду шукати далі...

У вівторок буде пару фото :)
Любіть Україну у сні й наяву, вишневу свою Україну!

#105 Emissions

Emissions

    В бой идут одни шатуны


  • Модераторы
  • 16 538 Повідомлень:
  • Реєстрація 26-листопад 12
  • Авто:21061, 21083

Відправлено 08 березень 2015 - 17:40

HDRinge, оооо, Андрюха давай )
  • HDRinge подобається це

f32248a54d5233b01589e2ceddc90c6f.gif

Это же нафарник! ©ВАНО. In Bass We Trust
ВАЗ 21061 (1986) Emissions [Lina]  ВАЗ 21083 (1989) Emissions

#106 Antop

Antop

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 1 541 Повідомлень:
  • Реєстрація 26-квітень 08

Відправлено 08 березень 2015 - 18:48

HDRinge, Андрію, я теж буду слідкувати за проектом. Чесно - я б за таке не взявся.:) Коли я шукав машину, то мінімум необхідних робіт по кузову був в пріоритеті. Але то таке. Якщо є спеціалісти і твоє бажання - то все вийде. Удачі!:ay:
  • HDRinge подобається це
ВАЗ 2101 "Божья коровка"

#107 denis13

denis13

    Banned


  • Заблокированные
  • 10 319 Повідомлень:
  • Реєстрація 19-лютий 10

Відправлено 08 березень 2015 - 19:58

Antop, Еще бы кто "нормального" железа насыпал за не дорого. Я бы и сам взялся на таких условиях. Да и вообще можно было новый кузов выварить было бы ЖЕЛЕЗО.

#108 nemez

nemez

    оберштурмбантройкер


  • Пользователи
  • 4 061 Повідомлень:
  • Реєстрація 07-липень 08

Відправлено 08 березень 2015 - 20:13

Ти думаєш він їх не знає...

це зовсім інша справа. Усі, хто це спробував, у своїй думці одностайні. Не слід також забувати про одну таку просту річ, як втома металу. Сорокарічний кузов, як його не відновлюй та не підсилюй, всерівно його буде вести.
Пробив та спустило колесо - машина постояла тиждень - зазори на дверях змінилися. Виправив - знов геометрія змінилася. Став одним колесом на бордюр - машину скрутило. Став іншим - вирівняло. У своєму віці, навіть якщо замінити лонжерони, його буде вести. Так, що більше ніж запасне колесо у багажник буде страшно класти.
Радянський метал, навіть якщо він товстий, як броня, він буде гуляти. Нинішній метал узагалі можна не рахувати за метал.
10-15 років - це саме той час, коли кузов тримається купи. А далі... Далі так, його можна відновлювати. Можна усе, що завгодно зробити, але.. Це буде старий кузов.
Навіть відновивши свою машину, зробивши усі необхідні маніпуляції, "як для себе", що ми отримаєму у сухому залишку?
Так, кузов, якому декілька десятків років, який буде гуляти, як ти його не вари та не підсилюй.
У фіналі це буде "авто вихідного дня", яке буде придатне тільки для використання у щадному режимі, тому що його буде шкода. За ціною нового авто.

то все вийде. Удачі

У тому, що воно вийде - ніхто не сумнівається.
Доречі, дуже нагадало проект Паші Фургона. Там, правда, довдена до стану параші на колесах 011 була відновлена у 01, у жовтому кольорі.
http://vaz2101.com/s...ead.php?t=14034

Повідомлення відредагував nemez: 08 березень 2015 - 20:17

  • HDRinge подобається це
R Tape loading error, 0:1

#109 werty

werty

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 1 391 Повідомлень:
  • Реєстрація 07-лютий 10

Відправлено 09 березень 2015 - 08:19

nemez, в своєму авто як гуляння кузова не наблюдаю вже минуло після реставрвації шість років!! Якщо варений призватками

Добавлено через 2 минуты
nemez, в своєму авто як гуляння кузова не наблюдаю вже минуло після реставрвації шість років!! Якщо варений призватками а не точками отоді і жопа!!
Звісно усталость є. І немала!! Ну якщо таке відбувається як ти описуєш то мені здається що сварному потрібно відрізати руки !! Таке відбуваєтьс зі згореними авто!!
І давайте вже по ділу!! А то всі розумні що капець!! От якби от оце, а яб!!
Людину підтримати порібно !! А ми беремо і опускаємо руки, бо ми вже розумні ми вже все знаємо...

Повідомлення відредагував werty: 09 березень 2015 - 18:55

  • HDRinge подобається це
Україна Єдина!!!!
Людина яка продала свою Батьківщину - не матиме майбутнього!!!!!!!

#110 Gutman

Gutman

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 1 372 Повідомлень:
  • Реєстрація 27-жовтень 13
  • Авто:OVB

Відправлено 09 березень 2015 - 12:05

nemez: сколько злости фу на вас!

ТС, если интересно то делай и никого не слушай, а заодно усилишь кузов в больных местах. Сам через это прошел, востанавливал 2106. От родного осталась крыша, номерная панель, передняя правая стойка, средние стойки, по половине задних крыльев и чуто жопки. В остальном новый новодельный метал, увы, который очень низкого качества. Жму лапу!
  • HDRinge подобається це

#111 nemez

nemez

    оберштурмбантройкер


  • Пользователи
  • 4 061 Повідомлень:
  • Реєстрація 07-липень 08

Відправлено 09 березень 2015 - 18:14

Таке відбуваєтьс зі згореними авто

таке відбувається з любим довільним авто, конструкція якого не є рамною.

От родного осталась крыша, номерная панель, передняя правая стойка, средние стойки, по половине задних крыльев и чуто жопки.

ну так есть такая поговорка о том, что цепь не сильнее своего самого слабого звена.
Именно причина в том, что вышеперечисленные элементы кузова, они как раз и решают многое. Чтобы кузов не крутило, он должен быть новым :multi: Если в кузове осталась старая крыша, стойки - они мягкие, кузов будет жать и крутить.

От якби от оце, а яб!!

Прикол здесь в том, что все, кто здесь отписался, включая меня, по этому пути прошлись.
Поэтому мы пишем от своего лица, имея завершенные проекты. Скажем, я могу рассуждать о геометрии мотора, потому как в этом вопросе разобрался как в теории, так и на практике. Могу также рассуждать о прочности и восстановлении кузова, ибо сам в этом разобрался.
Мужики, не надо тешить себя радужными надеждами что вы поварите, присобачите обработаете и оно будет работать веками. Нет.
Возьмите дедовы или отцовские затасканные штаны, какие небудь совсем с дырками на жопе и попробуйте их восстановить. В итоге вы можете повыдирать куски ткани, подобрать похожую, даже покрасить их в нужный цвет, но это будут старые штаны которые не ровен час опять в новом месте треснут на жопе в новом месте ибо ткань местами останется старая. Ситуация, объясняющая, почему вы предпочитаете купить новую шмотку, когда износилась старая, а не латать дырку на дырке на носках и трусах?
Такая же ситуация со старыми жигулями - вы их латаете, дырку на дырке, от родного там вообще не остается ничего. Новое это новое. Поношенное это поношенное. Старое это старое. Купив даже поношенную шмотку в секонде, вы ее доносите до дырки и выбросите и купите другую, дотянув до состояния ветхости, вы ничего не восстанавливаете из бытовых вещей.
А вот чужие жигули, сродни чужим трусам с дыркой на жопе у которых ничего не осталось не прогнившено, разве что кроме резинки, вы пытаетесь реанимировать.
Ладно, если бы это была бы какая нибудь семейная машина или память, тогда можно сделать исключение. В остальном и прочем это - диагноз, и мы все больные.
Я просто называю все своими именами
  • HDRinge подобається це
R Tape loading error, 0:1

#112 denis13

denis13

    Banned


  • Заблокированные
  • 10 319 Повідомлень:
  • Реєстрація 19-лютий 10

Відправлено 09 березень 2015 - 18:47

nemez, Хотя бы рядом была куча "нормального" железа.

#113 FreeRunner

FreeRunner

    Новичок


  • Пользователи
  • 37 Повідомлень:
  • Реєстрація 10-травень 14

Відправлено 09 березень 2015 - 19:10

HDRinge, Удачи! Я уже сама поняла, насколько сложно хорошо восстановить убитый кузов. Хорошей тебе охоты за советским железом.
  • HDRinge подобається це

#114 werty

werty

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 1 391 Повідомлень:
  • Реєстрація 07-лютий 10

Відправлено 09 березень 2015 - 19:31

Добавлено через 12 минут
nemez, та правий ти правий !! Що ти розійшовся??
Ніколи копійка не стане мерсом і новою!! Але це дуже приємне заняття!! Дороге звісна річ!
Ти награвся в свій час?? що розчарувазвся?? А я ні !! Бо я все це знав ще в 26 років коли відреставрував Зіла , а через рік вилізли всі болячки... Всього навсього 150 тисяч.... Найшов я його на металоломі , завалиний був металоконсрукціями.. Вже пройшло 10 років а він досі їздить, а якщо поряд хтось із знайомих завжди говорять .О, твій Зіл поїхав!! Мені дуже приємно!!
Це розвиває людину , піднімає самооцінку і приносить масу задоволення!! То чому цим ділом і незайматися??
Бо хтось розчарувався, чи в когось не вийшло???.....А??
Копійка це класика!! Вона повинна бути примітною!! З таким розкладом як ти пишеш можна ще про її аєродинаміку згадати!! У нас клуб Ваз 2101 до чого ти це все?? Нерозумію....!! Ні я не спорю старий Опель кадет по всих характеристикак кращий алеж зовсів непремітний, та іневиразний!! )))

Повідомлення відредагував werty: 09 березень 2015 - 19:59

  • alexart and HDRinge like this
Україна Єдина!!!!
Людина яка продала свою Батьківщину - не матиме майбутнього!!!!!!!

#115 alexart

alexart

    Член клуба


  • Пользователи
  • 3 921 Повідомлень:
  • Реєстрація 15-грудень 08
  • Авто:2101,1977 г.в.

Відправлено 09 березень 2015 - 19:32

nemez,Ну хватит уже негатив гнать!Если Андрюха решил делать,то это его выбор,и его нужно уважать.Он же своё время будет тратить,и деньги тоже.Зато это будет именно ЕГО машина во всех смыслах,и до последнего винтика.:az:
  • HDRinge подобається це

#116 nemez

nemez

    оберштурмбантройкер


  • Пользователи
  • 4 061 Повідомлень:
  • Реєстрація 07-липень 08

Відправлено 09 березень 2015 - 20:08

Ти награвся в свій час?? що розчарувався?

Зовсім ні. Через мене пройшло декілька автомобілів, усі вони відновлювалися, варилися, доводилися до ладу.
Усі результати роботи внесли багато позитиву

Це розвиває людину , піднімає самооцінку і приносить масу задоволення!

розвиває людину спорт, читання літератури, заняття чим завгодно - танцями наприклад, грою на музичних інструментах, цікаві подорожі та екскурсії та багато іншого. Залежно від того, що людині до вподоби, бокс наприклад, чи стендова стрільба, зайняття вокалом чи мотоподорожі, вивчення іноземних мов або набуття деяких нових навичок, які будуть у пригоді у житті. Але ніяк не гаражне задротство. На гайках та карбюраторах "Солекс" клином білий світ не сходиться.

Ну хватит уже негатив гнать!Если Андрюха решил делать,то это его выбор,и его нужно уважать.Он же своё время будет тратить,и деньги тоже.Зато это будет именно ЕГО машина во всех смыслах,и до последнего винтика

я тоже уважаю его выбор. Ты где-то заметил неуважение к автору и к его выбору?

Повідомлення відредагував nemez: 09 березень 2015 - 20:19

  • HDRinge and jeka_m like this
R Tape loading error, 0:1

#117 HDRinge

HDRinge

    Член клуба


  • Пользователи
  • 2 763 Повідомлень:
  • Реєстрація 31-серпень 12
  • Авто:ВАЗ-21063, ВАЗ-2106

Відправлено 10 березень 2015 - 08:36

Залежно від того, що людині до вподоби


Ну а от мені довподоби гайки крутити :) Хтось задротить за компом, пишучи програми, хтось гайки крутить. У кожного своє. Доречі, за компіляторах і джава-скриптах клином білий світ також не сходиться. Тим не менш, люди цим займаються.


alexart, дякую, брат! Чесно, так вже хочеться свою власну машину... Вчора цілий день у гаражі був. Сортував кузовщину, порядки наводив. Ще не сильно бачу, як воно буде, бо ще треба дорозібрати її, позрізати все старе, прикинути нове. Розумію, що часу забере чимало. Але отримаю нове авто.


FreeRunner, дякую!!


Gutman, дякую!!


nemez, дякую і тобі за твої коментарі! Ти раціонально підходиш до питання, з економічної точки зору. Та все ж, незважаючи на це, машину я всеодно буду робити :) В кінці порахую, у скільки вийшло. Тоді обговоримо ;)

Дякую всім за увагу до бортовика!! Чесно, не думав, шо комусь буде цікаво.

ну і пару кадрів із фільму жаху :multi:
Зображення

Зображення
  • alexart подобається це
Любіть Україну у сні й наяву, вишневу свою Україну!

#118 alexart

alexart

    Член клуба


  • Пользователи
  • 3 921 Повідомлень:
  • Реєстрація 15-грудень 08
  • Авто:2101,1977 г.в.

Відправлено 10 березень 2015 - 08:47

ну і пару кадрів із фільму жаху

:ay::multi:Мне моя прошлая 011 вспомнилась,такие же горшки были когда взял,только у меня и крепить их было некчему,а у тебя есть.

Добавлено через 1 минуту
Всё сделается,главное собрать запчасти на кузов.

#119 nemez

nemez

    оберштурмбантройкер


  • Пользователи
  • 4 061 Повідомлень:
  • Реєстрація 07-липень 08

Відправлено 10 березень 2015 - 11:13

Доречі, за компіляторах і джава-скриптах клином білий світ також не сходиться. Тим не менш, люди цим займаються

Займаються. Це робота. За допомогою якої ці люди умудряються заробляти гроші і на життя, і на сім'ю, і на автомобілі та їх утримання, на житло, його ремонт та будівництво та на багато чого іншого. І я вважаю це за правильне, коли кожна людина на своєму місті займається професійно чимось одним, суспільно корисним. І їй не треба вчити теорію ДВЗ, ставати агрономом чи медиком для самого себе. "У мене таке хоббі" - це не виправдання. Скажи правду самому собі - "у мене фінансова срака, та я намагаюсь хоч якось хоч щось змінити". Це буде правдою. Але у такому стані усі спроби обходяться необосновано дорого. Перевірено.

В кінці порахую, у скільки вийшло.

це з самого початку не має сенсу. Говорити про те, скільки грошей у своєму житті ти просрав на жінок у молоді роки або викинув на тюнінг автомобілів - нерозумно. Це досить делікатне питання :multi:
А рахувити ЗАВЖДИ треба на початку, "до того як" :bm:
R Tape loading error, 0:1

#120 HDRinge

HDRinge

    Член клуба


  • Пользователи
  • 2 763 Повідомлень:
  • Реєстрація 31-серпень 12
  • Авто:ВАЗ-21063, ВАЗ-2106

Відправлено 10 березень 2015 - 11:33

це не виправдання

а мені і не треба перед тобою виправдовуватись ;) я роблю те, що мені подобається. І мені до лампочки, хто і шо скаже.

Займаються. Це робота. За допомогою якої ці люди умудряються заробляти гроші

якби це тобі не подобалось - ти би цим не займався. Інакше робота, що викликає огиду - не принесе ні користі, ні грошей. Тому ідеальна робота поєднує в собі улюблену справу і матеріальну винагороду. Мені подобаються компи, мережі, сервери, як це все працює. Тому я і працюю сисадміном. Та й на цьому світ клином не сходиться, взагалі ні на чому світ клином не сходиться. Так шо, в кожного своя правда і сенс життя. І про це, як і про смаки - не сперечаються.

Так от...:af:

PS: фінансової сраки в мене нема. Я міг би придбати той же лайнос чи 2107, як ти рекомендував. Але це все не те. Я хочу відновити те, на що інші плюють. Пригадай дитячий конструктор металевий з болтами і гайками. Так само і в мене.
Любіть Україну у сні й наяву, вишневу свою Україну!




2 людей читають цю тему

0 користувачів, 2 гостей, 0 схованих користувачів

Яндекс.Метрика