Перейти до вмісту

Друзі. Проект буде закрито в кінці 2024 року. Перемоги і миру вам. Хай щастить. Слава Україні!

Фотографія
- - - - -

Продам запчастини виробництва СССР


  • Please log in to reply
599 replies to this topic

#561 Romi

Romi

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 485 Повідомлень:
  • Реєстрація 20-грудень 10

Відправлено 15 березень 2016 - 14:27

Romi, ліва (водійська) фара 21011 в зборі з обідком і замком і всьома причандалами.
У мене чогось при редагуванні повністю зникає попередній пост :(


Обідки та замки маю, стан яких ідеальний. Фари на жаль поки що не має.

Добавлено через 31 секунду

без изменений?


Поки не має.

#562 Romi

Romi

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 485 Повідомлень:
  • Реєстрація 20-грудень 10

Відправлено 20 березень 2016 - 22:13

Оновлено тему.

#563 All!@nce

All!@nce

    Старожил


  • Пользователи
  • 1 414 Повідомлень:
  • Реєстрація 30-жовтень 11
  • Авто:2101

Відправлено 22 березень 2016 - 08:19

А чем ваша трубка

Трубка розширювального бачка, червоного кольору - 80 грн

отличается от этой:
https://detali.zp.ua...rasshirit_2101/
кроме цены :)

#564 spiker

spiker

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 576 Повідомлень:
  • Реєстрація 07-серпень 11

Відправлено 22 березень 2016 - 09:02

All!@nce, помоєму грубша і не тріскає по шву можу помилятись

#565 All!@nce

All!@nce

    Старожил


  • Пользователи
  • 1 414 Повідомлень:
  • Реєстрація 30-жовтень 11
  • Авто:2101

Відправлено 22 березень 2016 - 16:32

All!@nce, помоєму грубша і не тріскає по шву можу помилятись


А у нее разве есть шов? на деталях такую покупал еще в 13 году и до сир пор полет нормальный. Я конечно понимаю ценность некоторых советских запчастей, но за трубку красную (которой сейчас не дефецит) как по мне 80 грн нереально много...

#566 Romi

Romi

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 485 Повідомлень:
  • Реєстрація 20-грудень 10

Відправлено 25 березень 2016 - 17:00

Добавлено ПТФ чехословацького виробництва.

#567 Romi

Romi

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 485 Повідомлень:
  • Реєстрація 20-грудень 10

Відправлено 31 березень 2016 - 19:17

Добавлено підсвітку НЗ ВАЗ 2102 та кожухи підфарників ВАЗ 2103 (права сторона).

#568 Romi

Romi

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 485 Повідомлень:
  • Реєстрація 20-грудень 10

Відправлено 03 квітень 2016 - 23:42

Оновлено тему.

#569 Romi

Romi

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 485 Повідомлень:
  • Реєстрація 20-грудень 10

Відправлено 25 квітень 2016 - 23:11

Оновлено тему.

#570 lymur

lymur

    Новичок


  • Пользователи
  • 48 Повідомлень:
  • Реєстрація 04-серпень 14

Відправлено 26 квітень 2016 - 01:45

А ведь правильно сказали что реально цены завышены,релюха 230гр,боковые поворотники 150,алюминевые накладки на пороги 150 это ж просто охренеть,это всё в трое а то и в четверо дешевле можно взять.Нет ни какой логики покупать это всё за евро что бы потом здесь в этой бедной стране продавать где людям денег только на еду хватает,это ж каким оленем нужно быть что бы в три дорого это покупать.

#571 Romi

Romi

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 485 Повідомлень:
  • Реєстрація 20-грудень 10

Відправлено 26 квітень 2016 - 14:27

А ведь правильно сказали что реально цены завышены,релюха 230гр,боковые поворотники 150,алюминевые накладки на пороги 150 это ж просто охренеть,это всё в трое а то и в четверо дешевле можно взять.Нет ни какой логики покупать это всё за евро что бы потом здесь в этой бедной стране продавать где людям денег только на еду хватает,это ж каким оленем нужно быть что бы в три дорого это покупать.


Шановний Lymur!
Тема стосується продажу запчастин. Тому попрошу власну думку тримати при собі. В тому числі про оленів.
Якщо ви не спроможні купити собі якусь запчастину, це ваша проблема. І не потрібно на всі сторони кричати, який світ. Краще займайтеся своєю справою, якщо вона у Вас є.
  • TVM подобається це

#572 lymur

lymur

    Новичок


  • Пользователи
  • 48 Повідомлень:
  • Реєстрація 04-серпень 14

Відправлено 26 квітень 2016 - 23:54

Шановний Lymur!
Тема стосується продажу запчастин. Тому попрошу власну думку тримати при собі. В тому числі про оленів.
Якщо ви не спроможні купити собі якусь запчастину, це ваша проблема. І не потрібно на всі сторони кричати, який світ. Краще займайтеся своєю справою, якщо вона у Вас є.


Уважаемый Romi,что мне делать,чем заниматься,что говорить и как поступать я без вас буду решать,в плане купить,то я в состоянии купить,а по поводу оленей,разумеется ни кого обидеть я не хотел,это всего лишь алегория.

#573 Romi

Romi

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 485 Повідомлень:
  • Реєстрація 20-грудень 10

Відправлено 27 квітень 2016 - 08:37

Уважаемый Romi,что мне делать,чем заниматься,что говорить и как поступать я без вас буду решать,в плане купить,то я в состоянии купить,а по поводу оленей,разумеется ни кого обидеть я не хотел,это всего лишь алегория.


Моя тема стосується виключно тих, хто бажає мати авто в оригіналі, хто шукає для відновлення або утримання власного автомобіля в 100% автентичному вигляді. Ця тема не створена для тих, хто використовує власний автомобіль для повсякденної експлуатації, і хто не бачить в ній будь-якої цінності. ВОНА СТВОРЕНА ДЛЯ ЛЮБИТЕЛІВ ОРИГІНАЛУ!!!!

За ціноутворення я не буду знову розписувати. Вже пояснював декілька разів. Тому тут питання мають бути відсутні.

А перед тим як когось оленем обзивати, подумайте декілька разів. Адже в мене багато хто купляє запчастини з форуму. І такі висловлвання є недопустимі.
  • spiker and TVM like this

#574 lymur

lymur

    Новичок


  • Пользователи
  • 48 Повідомлень:
  • Реєстрація 04-серпень 14

Відправлено 27 квітень 2016 - 08:45

Моя тема стосується виключно тих, хто бажає мати авто в оригіналі, хто шукає для відновлення або утримання власного автомобіля в 100% автентичному вигляді. Ця тема не створена для тих, хто використовує власний автомобіль для повсякденної експлуатації, і хто не бачить в ній будь-якої цінності. ВОНА СТВОРЕНА ДЛЯ ЛЮБИТЕЛІВ ОРИГІНАЛУ!!!!

За ціноутворення я не буду знову розписувати. Вже пояснював декілька разів. Тому тут питання мають бути відсутні.

А перед тим як когось оленем обзивати, подумайте декілька разів. Адже в мене багато хто купляє запчастини з форуму. І такі висловлвання є недопустимі.

Уважаемый читайте по буквам,если вы понимаете по русски.Я написал что обидеть я ни кого даже и не думал,это всего лишь аллегория.Если вы конечно же понимаете что это такое,а если вы не знаете что это означает,так не нужно других судить,чай вы не господь бог.Всего хорошего,сожалею что зашёл в эту тему.

#575 galw

galw

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 662 Повідомлень:
  • Реєстрація 16-серпень 10
  • Авто:VAZ 21013 Валентина

Відправлено 27 квітень 2016 - 09:57

Тема бачу розквітає і доповнюється, молодець Роман, що займаєшся такою потрібною справою...Бо де взяти такі деталі, їх немає ніде... А що стосується дорого чи ні, то за гарні і корисні речі треба платити , і так за все в цьому житті..
  • Romi and TVM like this

#576 TVM

TVM

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 587 Повідомлень:
  • Реєстрація 07-квітень 13
  • Авто:2101, 2106

Відправлено 27 квітень 2016 - 10:37

Підтримаю хлопців, цих речей вже років 20-30 як немає у вільному продажі, тому і не може бути ніяких встановлених ринкових цін на ці деталі. Дорого чи ні - це все дуже відносно... Тема лише для вузького кола цінителів, які усвідомлюють цінність даних деталей і знають що легко знайти а що ні, за що варто заплатити "дорого", а за що не варто.

Добавлено через 2 минуты
От реально дорого у Олександра із Харкова, який торгує на ОЛХ та в контакті, його знає кожен цінитель із його кінськими цінами. А тут ціни куди гуманніші...

Повідомлення відредагував TVM: 27 квітень 2016 - 10:37

  • galw and Romi like this

#577 galw

galw

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 662 Повідомлень:
  • Реєстрація 16-серпень 10
  • Авто:VAZ 21013 Валентина

Відправлено 27 квітень 2016 - 10:55

Підтримаю хлопців, цих речей вже років 20-30 як немає у вільному продажі, тому і не може бути ніяких встановлених ринкових цін на ці деталі. Дорого чи ні - це все дуже відносно... Тема лише для вузького кола цінителів, які усвідомлюють цінність даних деталей і знають що легко знайти а що ні, за що варто заплатити "дорого", а за що не варто.

Добавлено через 2 минуты
От реально дорого у Олександра із Харкова, який торгує на ОЛХ та в контакті, його знає кожен цінитель із його кінськими цінами. А тут ціни куди гуманніші...



Ото правильно сказав!
  • Romi подобається це

#578 spiker

spiker

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 576 Повідомлень:
  • Реєстрація 07-серпень 11

Відправлено 27 квітень 2016 - 10:56

От реально дорого у Олександра із Харкова, який торгує на ОЛХ та в контакті, його знає кожен цінитель із його кінськими цінами. А тут ціни куди гуманніші...

ще забув про дніпропетровських хлопців
  • Romi подобається це

#579 Romi

Romi

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 485 Повідомлень:
  • Реєстрація 20-грудень 10

Відправлено 28 квітень 2016 - 21:48

Уважаемый читайте по буквам,если вы понимаете по русски.Я написал что обидеть я ни кого даже и не думал,это всего лишь аллегория.Если вы конечно же понимаете что это такое,а если вы не знаете что это означает,так не нужно других судить,чай вы не господь бог.Всего хорошего,сожалею что зашёл в эту тему.


На відміну від Вас, знаю читати державною мовою, а також мовами ще трьох країн, не рахуючи тої, якою мені пишете. А написали про те, що нікого не хотіли образити після того, як написали. Але Ви писали не думаючи, що дуже багато форумчан у мене придбавало ті чи інші запчастини. І тим, що ви написали наступне,: "это ж каким оленем нужно быть что бы в три дорого это покупать.", образили інших. Як на мене, то це просто глупо такі речі писати. І не має змісту тепер оправдовуватися за написане раніше. Перед тим як щось писати та говорити, потрібно думати, а не заходити в будь-яку тему, і виражати беззмістовно свою думку, якої ніхто не питав.

І ще цитата: "так не нужно других судить,чай вы не господь бог." Хто почав судити про "оленів"?
Ну і слов "Бог", пишеться з великої букви.
  • TVM подобається це

#580 djurka

djurka

    Рифмоплет


  • Пользователи
  • 3 692 Повідомлень:
  • Реєстрація 18-вересень 09

Відправлено 08 вересень 2016 - 14:19

Кузовщина есть? Интересуют:
1. Пороги
2. Усилители порогов.
3. Поддомкратники.
4. Ремвствки передних крільев (сапожок)
5. Ремвставки лобового стекла.
Ткни пальцем мне если увидишь где то мат. Баним сразу (с) Creativ4eg




0 людей читають цю тему

0 користувачів, 0 гостей, 0 схованих користувачів

Яндекс.Метрика